Νέα

Σε υποβαθμίζει κάποιος: τί σημαίνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dream_Master
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.434
Κριτικές
90
Like
32.636
Πόντοι
24.700
Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν έχει προστρέξει σύσσωμη η επιστημονική ομάδα του Bou, να συνδράμει τον πάσχοντα.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Κοιτα φιλε αν σε είπε ανορθόγραφο ένα δίκιο το έχει. Θα μπορούσε όμως να το κάνει πιο διακριτικά να σου έκανε δωρο γενεθλίων το λεξικό του Μπαμπινιώτη.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.413
Κριτικές
2
Like
18.440
Πόντοι
3.836
Με τέτοιο αμάξι και ο πολύ σκληρός @Ωρίων σου κάθεται.
Για ποιον με πέρασες;;:undecided:
Μόνο αν είναι κόκκινο ή μαύρο ή λευκό ή ασημί ή ποντικί ή ανθρακί ή μπλε ή γαλάζιο ή πράσινο ή κυπαρισσί ή κίτρινο (ας έχει και μπλε ρίγα) ή πορτοκαλί ή μπεζ ή χρυσό ή καφέ ή μουσταρδί ή πολύχρωμο.
Γυαλιστερό ή ματ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.434
Κριτικές
90
Like
32.636
Πόντοι
24.700
αφου για το αμαξι σου σε θελει, τι συζηταμε τωρα; :coffee:

Το θέμα λύνεται πολύ εύκολα. Ας πάει μια μέρα να την πάρει με κάνα seat ibiza funeral, και να τη πεί πως αυτό είναι το πραγματικό του αμάξι και ότι το άλλο ήταν νοικιάρικο.
 
OP
OP
D

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Ρέπλικα κι αυτό όπως το ρόλεξ;
φιλε το ξερω μπορει να μην το πιστευεις , δεν με νιαζει καθολου. ειμαι τυχερος απλα και εχουμε μια οικογενειακη επιχειρηση με επιπλα και ειμαι καλα οικονομικα, αλλα γκομενες για σχεση δεν κρατουσα ποτε σχεδον. Με ενιαζει μονο το πηδημα ετσι τις εβλεπα. Τωρα σε αυτην την περιπτοση κατι εχω παθει και δεν ξερω δεν νιωθο οτι απλα θελω να την πηδηξω απλα θελω να ειμαι μαζι της. εχω κατσει σπιτι αρκετες μερες χωρις να βγω και προσπαθω να σταματησω να την σκεφτομαι , λεω στον εαυτο μου τι δουλεια εχεις με την πιτσιρικα τωρα ξεχασε την σιγα την γκομενα γαμησε την. και την αλλη μερα παλι την σκεφτομαι , παω στην δουλεια την σκεφτομαι, στο αμαξι την σκεφτομαι, στο γυμναστηριο παλι . Αφου ειμαι ετοιμος να φυγω ενα ταξιδι στο εξωτερικο μηπως και ηρεμησω και την βγαλω απτο μυαλο μου.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.001
Πόντοι
3.936
Για ποιον με πέρασες;;:undecided:
Μόνο αν είναι κόκκινο ή μαύρο ή λευκό ή ασημί ή ποντικί ή ανθρακί ή μπλε ή γαλάζιο ή πράσινο ή κυπαρισσί ή κίτρινο (ας έχει και μπλε ρίγα) ή πορτοκαλί ή μπεζ ή χρυσό ή καφέ ή μουσταρδί ή πολύχρωμο.
Γυαλιστερό ή ματ.

Έχεις γούστο.

Respect.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Ρέπλικα κι αυτό όπως το ρόλεξ;
OdvntQ.gif
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
21
Like
9.642
Πόντοι
3.346
Για ποιον με πέρασες;;:undecided:
Μόνο αν είναι κόκκινο ή μαύρο ή λευκό ή ασημί ή ποντικί ή ανθρακί ή μπλε ή γαλάζιο ή πράσινο ή κυπαρισσί ή κίτρινο (ας έχει και μπλε ρίγα) ή πορτοκαλί ή μπεζ ή χρυσό ή καφέ ή μουσταρδί ή πολύχρωμο.
Γυαλιστερό ή ματ.
Ξερεις τι μου ήρθε στο μυαλό......
6131c0ae93e3a.jpg
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.413
Κριτικές
2
Like
18.440
Πόντοι
3.836
φιλε το ξερω μπορει να μην το πιστευεις , δεν με νιαζει καθολου. ειμαι τυχερος απλα και εχουμε μια οικογενειακη επιχειρηση με επιπλα αλλα γκομενες για σχεση δεν κρατουσα ποτε σχεδον. Με ενιαζει μονο το πηδημα ετσι τις εβλεπα. Τωρα σε αυτην την περιπτοση κατι εχω παθει και δεν ξερω δεν νιωθο οτι απλα θελω να την πηδηξω απλα θελω να ειμαι μαζι της. εχω κατσει σπιτι αρκετες μερες χωρις να βγω και προσπαθω να σταματησω να την σκεφτομαι , λεω στον εαυτο μου τι δουλεια εχεις με την πιτσιρικα τωρα ξεχασε την σιγα την γκομενα γαμησε την. και την αλλη μερα παλι την σκεφτομαι , παω στην δουλεια την σκεφτομαι, στο αμαξι την σκεφτομαι, στο γυμναστηριο παλι . Αφου ειμαι ετοιμος να φυγω ενα ταξιδι στο εξωτερικο μηπως και ηρεμησω και την βγαλω απτο μυαλο μου.
Χίλια συγγνώμη για την αδιακρισία. Αν θες μου απαντάς. Τον έχεις πάνω ή κάτω από το μέσο όρο;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
φιλε το ξερω μπορει να μην το πιστευεις , δεν με νιαζει καθολου. ειμαι τυχερος απλα και εχουμε μια οικογενειακη επιχειρηση με επιπλα αλλα γκομενες για σχεση δεν κρατουσα ποτε σχεδον. Με ενιαζει μονο το πηδημα ετσι τις εβλεπα. Τωρα σε αυτην την περιπτοση κατι εχω παθει και δεν ξερω δεν νιωθο οτι απλα θελω να την πηδηξω απλα θελω να ειμαι μαζι της. εχω κατσει σπιτι αρκετες μερες χωρις να βγω και προσπαθω να σταματησω να την σκεφτομαι , λεω στον εαυτο μου τι δουλεια εχεις με την πιτσιρικα τωρα ξεχασε την σιγα την γκομενα γαμησε την. και την αλλη μερα παλι την σκεφτομαι , παω στην δουλεια την σκεφτομαι, στο αμαξι την σκεφτομαι, στο γυμναστηριο παλι . Αφου ειμαι ετοιμος να φυγω ενα ταξιδι στο εξωτερικο μηπως και ηρεμησω και την βγαλω απτο μυαλο μου.
Χωσου λεμε κι ασε τις φιλοσοφιες
Παρτη μαζι στο ταξιδι.
Καταλαβαινω σε νοιαζει λιγο παραπανω κι εχεις δικιο
Αλλα μη κολλας τυπε γιατι ο χρονος περναει...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.001
Πόντοι
3.936
φιλε το ξερω μπορει να μην το πιστευεις , δεν με νιαζει καθολου. ειμαι τυχερος απλα και εχουμε μια οικογενειακη επιχειρηση με επιπλα και ειμαι καλα οικονομικα, αλλα γκομενες για σχεση δεν κρατουσα ποτε σχεδον. Με ενιαζει μονο το πηδημα ετσι τις εβλεπα. Τωρα σε αυτην την περιπτοση κατι εχω παθει και δεν ξερω δεν νιωθο οτι απλα θελω να την πηδηξω απλα θελω να ειμαι μαζι της. εχω κατσει σπιτι αρκετες μερες χωρις να βγω και προσπαθω να σταματησω να την σκεφτομαι , λεω στον εαυτο μου τι δουλεια εχεις με την πιτσιρικα τωρα ξεχασε την σιγα την γκομενα γαμησε την. και την αλλη μερα παλι την σκεφτομαι , παω στην δουλεια την σκεφτομαι, στο αμαξι την σκεφτομαι, στο γυμναστηριο παλι . Αφου ειμαι ετοιμος να φυγω ενα ταξιδι στο εξωτερικο μηπως και ηρεμησω και την βγαλω απτο μυαλο μου.

Έχεις καιρό να μπεις τύπε;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.434
Κριτικές
90
Like
32.636
Πόντοι
24.700
φιλε το ξερω μπορει να μην το πιστευεις , δεν με νιαζει καθολου. ειμαι τυχερος απλα και εχουμε μια οικογενειακη επιχειρηση με επιπλα και ειμαι καλα οικονομικα, αλλα γκομενες για σχεση δεν κρατουσα ποτε σχεδον. Με ενιαζει μονο το πηδημα ετσι τις εβλεπα. Τωρα σε αυτην την περιπτοση κατι εχω παθει και δεν ξερω δεν νιωθο οτι απλα θελω να την πηδηξω απλα θελω να ειμαι μαζι της. εχω κατσει σπιτι αρκετες μερες χωρις να βγω και προσπαθω να σταματησω να την σκεφτομαι , λεω στον εαυτο μου τι δουλεια εχεις με την πιτσιρικα τωρα ξεχασε την σιγα την γκομενα γαμησε την. και την αλλη μερα παλι την σκεφτομαι , παω στην δουλεια την σκεφτομαι, στο αμαξι την σκεφτομαι, στο γυμναστηριο παλι . Αφου ειμαι ετοιμος να φυγω ενα ταξιδι στο εξωτερικο μηπως και ηρεμησω και την βγαλω απτο μυαλο μου.
Έχετε οικογενειακή επιχείρηση με έπιπλα, στέκεστε καλά οικονομικά, και πουλάγατε μούφα ρόλεξ 25 ευρώ γιατί είχατε ανάγκη από χρήματα;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.001
Πόντοι
3.936
Χίλια συγγνώμη για την αδιακρισία. Αν θες μου απαντάς. Τον έχεις πάνω ή κάτω από το μέσο όρο;

Στο είπα.

Θα σου κάτσει ο ναύτης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι βρε τύπε.


Από τον άλλο κόσμο.


:2funny::2funny::2funny::2funny::undecided-old::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom