Νέα

Σε ραντεβού με ιερόδουλη παίρνετε δικά σας προφυλακτικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα master.ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
516
Κριτικές
13
Like
4.792
Πόντοι
736
Τύπισσα που γαμιέται για € και δεν κουβαλάει προφυλακτικά ... ή άχρηστη είναι ή λέει ψέματα.
Με call αν θές να είσαι σίγουρος βέβαια καλό είναι να έχεις και δικά σου(τω φρονίμων τα παιδιά...), από την άλλη σε μπουρδέλα όσες φορές έχω ζητήσει να βάλω τα δικά μου τρώω άκυρο (εκτός από τα 2 στανταράκια μου που με εμπιστεύονται πλέον σε έναν βαθμό) και θα αρχίσω να κουβαλάω και λιπάντίκο γιατί τις προάλλες τύπισσα που ανακοίνωσε anal μου έριξε άκυρο γιατί και καλά είχε ξεχάσει το τζέλ σπίτι ...
*σημείωση για τους τύπους που τρολλάρουν, όταν αλλάζεις συχνά μάρκα/τύπο προφυλακτικού που έχει διαφορετικό υλικό/λιπαντικό κλπ. μόνο κακό κάνεις στο δέρμα σου ...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.539
Κριτικές
8
Like
11.520
Πόντοι
3.786
είναι μέσα στην τιμή τα προφυλακτικά. Σιγά μην τους πάω και σεντόνια.
 

Giannos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
264
Like
1.131
Πόντοι
81
Η fanta ειναι η λυση για ολα. Πας γαμας τον βουτας στη φαντα και τα εχεις σκοτωσει ολα...
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
28
Like
18.169
Πόντοι
7.415
αληθεια συζηταμε αυτη τη παπαρια ακομα? για να τελειωνουμε με τη μαλακια,δεν εχω φερει ποτε μου προφυλακτικα μαζι,ειναι αγραφος νομος και απαραβατος να κουβαλαει μαζι της προφυλακτικα.μαλιστα οι περισσοτερες που εχω παρει,οχι μονο εχουν προφυλακτικα μαζι αλλα και ενα τσαντακι με κρεμες,λιπαντικα,στοματικα διαλυματα,αφρολουτρα κτλ κτλ(για την ιδια,οχι για τον πελατη),και μιλαω πολυ σοβαρα. Οποια σου ερθει και ψαχνει τα σαπουνακια του ξενοδοχειου για να κανει μπανιο και μετα βγαινετε στους διαδρομους με τις ψωλες εξω να βρειτε προφυλακτικα,μην τη ξαναπαρεις ποτε.Δε μου εχει τυχει ΠΟΤΕ κατι τετοιο να πω την αληθεια.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.174
Πόντοι
4.646
αληθεια συζηταμε αυτη τη παπαρια ακομα? για να τελειωνουμε με τη μαλακια,δεν εχω φερει ποτε μου προφυλακτικα μαζι,ειναι αγραφος νομος και απαραβατος να κουβαλαει μαζι της προφυλακτικα.μαλιστα οι περισσοτερες που εχω παρει,οχι μονο εχουν προφυλακτικα μαζι αλλα και ενα τσαντακι με κρεμες,λιπαντικα,στοματικα διαλυματα,αφρολουτρα κτλ κτλ(για την ιδια,οχι για τον πελατη),και μιλαω πολυ σοβαρα. Οποια σου ερθει και ψαχνει τα σαπουνακια του ξενοδοχειου για να κανει μπανιο και μετα βγαινετε στους διαδρομους με τις ψωλες εξω να βρειτε προφυλακτικα,μην τη ξαναπαρεις ποτε.Δε μου εχει τυχει ΠΟΤΕ κατι τετοιο να πω την αληθεια.
Σωστός.
Οποία σέβεται τόν εαυτό τής καί τόν πελάτη φυσικά έχει πάντα μαζί τής τό τσαντάκι με τά διάφορα μέσα.

Τό χειρότερο είναι νά τά έχει στην τσάντα τής μέσα και νά χρησιμοποιήσει αυτά τού ξενοδόχου συγκεκριμένα στο bill. :headbang:
Μαύρο στην συγκεκριμένη από εμένα και οποία κάνει τό ίδιο.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.491
Πόντοι
481
Εαν εχω δικες μου καποτες με ξυλοκαινη (retarding) δεχονται οι πουτανες;;;
 

GeneralWinter

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2024
Μηνύματα
65
Κριτικές
31
Like
2.388
Πόντοι
2.410
Το σωστό είναι η κοπέλα που είναι επαγγελαματίας πρέπει να έχει τα δικά της πάντα μαζί και σε επαρκείς ποσότητες.

Από εκεί και πέρα είναι σκόπιμο ο καθένας μας να είναι και αυτός κατάλληλα προετοιμασμένος. Από καπότες (προσωπικά προτιμώ τα Lelo Hex), σαμπουάν, listerine, μέντες κλπ.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
377
Like
492
Πόντοι
21
Τόσα λεφτά δίνετε ρε παίδες, θα έπρεπε να τα έχουν οι γυναίκες, είναι μες στην τιμή.
Επίσης εγώ δεν θα εμπιστευόμουν κάποιον να φέρει δικά του προφυλακτικά, που μπορεί να έχουν λήξει να είναι τρυπημένα ή να σκίζονται εύκολα

durex sensitive, τα κόκκινα, κάνουν και για xxl :wink:

υγ. αν η πούτσα είναι >xxl την αφήνουμε να μπει ακάποτα γιατί το αξίζει!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Εγω παντα εχω τα δικα μου τα durex τα κοκκινα sensitive και δεν τα διαπραγματευομαι.....πριν μπω στο δωματιο ρωταω την κοπελα εαν εχει προβλημα να βαλω την δικια μου καποτα και της την δειχνω....εαν μου πει οχι, απλα δεν μπαινω δωματιο μαζι της....βεβαια το αρνητικο ειναι οτι με τα λεφτα που ακουμπαω στην durex καθε μηνα ειναι σαν να σπαταλω 4-5 γαμησια στη Φυλης ή 8-10 γαμησια στο Μεταξουργειο....αλλα τι να κανουμε, αφου οι περισσοτερες καποτες των μπουρδελων ειναι για τα πανηγυρια......
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
1.082
Πόντοι
361
Σε ραντεβού με ιερόδουλη παίρνετε δικά σας προφυλακτικά;

Απάντηση: όταν περιμένω υδραυλικό σπίτι, προετοιμάζω εργαλειοθήκη???
Εγώ σε ταβέρνα κουβαλάω τις παντσετες μαζί μου
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
289
Κριτικές
1
Like
1.070
Πόντοι
201
Σιγά μη κουβαλήσουμε και δικά μας σεντόνια.
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
103
Like
155
Πόντοι
1
Ναι παίρνω πάντα δικά μου. Συνήθως μου βάζει η κοπέλα ότι έχει και σπανιότερα φοράω απο τα δικά μου(π.χ. αν δεν βολέυει). Ένα προφυλακτικό κοστίζει πάνω-κάτω ένα ευρώ. Δεν θα το τσιγκουνευτώ, δεν κάνω κασκαντεριλίκια.
 

PrinceCarma

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Εγώ άμα θυμηθώ παίρνω, περισσότερο γιατί επιλέγω αυτά που μου δίνουν καλύτερη αίσθηση στο σεξ.
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
442
Πόντοι
301
εάν η κοπέλα δεν έχει προφυλακτικά δεν είναι επαγγελματίας. Μπορώ να πώ ότι αγγίζει τα όρια του "επικίνδυνη". Μια επαγγελματίας έχει πάντα ποιοτική μάρκα και δεν εμπιστεύεται προς χρήση προϊοντα που φέρνει ο πελάτης....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom