Νέα

Σε ραντεβού με ιερόδουλη παίρνετε δικά σας προφυλακτικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα master.ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Μετά από τις διαφορές που υπήρχαν στο νήμα της Αγγελικής εάν πρέπει να πηγαίνουνε στα ραντεβού με δικές μας καποτες ή να έχει δικές της η κοπέλα, ζητάμε την βοήθεια του σαι για να έχουμε μια έγκυρη άποψη
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
841
Like
1.225
Πόντοι
206
Τύπε νομίζω η γκόμενα πάντα πρέπει να χει μαζί της. Ξέρω κοπέλες που κουβαλάνε μαζί τους. Όχι μάρκες αλλά απτό τίποτα κάτι είναι και αυτο
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
800
Κριτικές
1
Like
1.368
Πόντοι
206
παντα κουβαλαμε μαζι μας προφυλακτικα! ποτε δεν ξερεις ποτε θα προκυψει ευχαιρια! ακομα και στην εφορια να πας μπορει κατι να γινει! αν και εκει πιο πιθανο ειναι να σε πηδηξουν παρα να πηδηξεις!
 
OP
OP
M

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Επίσης λείπει το ερώτημα "Είμαι μικροψώλης. Χρειάζονται καπότες;"
Περιμένουμε την ψήφο σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παντα κουβαλαμε μαζι μας προφυλακτικα! ποτε δεν ξερεις ποτε θα προκυψει ευχαιρια! ακομα και στην εφορια να πας μπορει κατι να γινει! αν και εκει πιο πιθανο ειναι να σε πηδηξουν παρα να πηδηξεις!
Μιλάμε για κλεισμένο ραντεβού με κοπέλα του χώρου και όχι ελευθέρας βοσκής
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.076
Κριτικές
20
Like
5.749
Πόντοι
1.446
παντα κουβαλαμε μαζι μας προφυλακτικα! ποτε δεν ξερεις ποτε θα προκυψει ευχαιρια! ακομα και στην εφορια να πας μπορει κατι να γινει! αν και εκει πιο πιθανο ειναι να σε πηδηξουν παρα να πηδηξεις!
Αν είσαι σε γνωστό γαμιστρωνα τύπου bill prive υπάρχουν προφυλακτικά
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
728
Κριτικές
15
Like
2.791
Πόντοι
4.115
Εγω κουβαλάω παντα τα δικά μου γιατί δεν με βολεύουν άλλα. Μονο τα λεπτα κοκκινα της Durex εμπιστευομαι γιατι δεν με εχουν προδωσει ποτέ και εχουν τέλεια αισθηση.
Τα κοριτσια της δουλειας εννοειται πρεπει να εχουν παντα και τα δικά τους και για δικο τους καλο και για τους πελατες τους.

Αλλα προσωπικα αυτα που εχουν τα κοριτσια και δεν τα εμπιστευομαι αλλα και ειναι συνηθως πολυ χοντρα με αποτελεσμα αν βαλει και τζελ η κοπελα να μη νιωθω τίποτα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256
Εγω κουβαλάω παντα τα δικά μου γιατί δεν με βολεύουν άλλα. Μονο τα λεπτα κοκκινα της Durex εμπιστευομαι γιατι δεν με εχουν προδωσει ποτέ και εχουν τέλεια αισθηση.
Τα κοριτσια της δουλειας εννοειται πρεπει να εχουν παντα και τα δικά τους και για δικο τους καλο και για τους πελατες τους.

Αλλα προσωπικα αυτα που εχουν τα κοριτσια και δεν τα εμπιστευομαι αλλα και ειναι συνηθως πολυ χοντρα με αποτελεσμα αν βαλει και τζελ η κοπελα να μη νιωθω τίποτα.
Τύπε έχεις δίκιο για τα κόκκινα αλλά είναι πανάκριβα και με την κατανάλωση που κάνω εγώ, δε συμφέρει!!! Θα δοκιμάσω κάτι άλλο εφάμιλλο σε ποιότητα αλλά με καλύτερη τιμή. Θα ενημερώσω όταν τελειώσουν τα durex
 
OP
OP
M

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Τύπε έχεις δίκιο για τα κόκκινα αλλά είναι πανάκριβα και με την κατανάλωση που κάνω εγώ, δε συμφέρει!!! Θα δοκιμάσω κάτι άλλο εφάμιλλο σε ποιότητα αλλά με καλύτερη τιμή. Θα ενημερώσω όταν τελειώσουν τα durex
Αναμένουμε με κομμένη την ανάσα
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
207
Like
680
Πόντοι
81
εγω οπως ειπα και στο αλλο νημα, πρέπει να τους πηγαίνουμε και σερβιέτες.... επίσης μωρομαντηλα...... και καλό θα ήταν και αφρόλουτρο
 
OP
OP
M

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
εγω οπως ειπα και στο αλλο νημα, πρέπει να τους πηγαίνουμε και σερβιέτες.... επίσης μωρομαντηλα...... και καλό θα ήταν και αφρόλουτρο
Τσιγάρα ηλεκτρονικά και κανονικά, βότκα, μαρτίνι, δωροεπιταγες από τα ΑΒ, σοκολατάκια με cherry και φυσικά μας στέλνουν τα RF από ρεύμα, κινητό και σταθερό. Επίσης μέσω IRIS πληρωμή ενοικίου
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
331
Κριτικές
18
Like
2.556
Πόντοι
1.191
Εννοείται πάντα η κοπέλα να έχει μαζί της.
Εν το μεταξύ παίζουν κατι κόκκινα που έχουν κάτι κοπέλες,σαν σαμπρέλες είναι,δεν καταλαβαίνεις χριστο.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
9
Like
2.740
Πόντοι
736
ΨΨ @Αγγελική αν έλθεις σε κάποιο από τα δύο τσαρδιά όπως σκέπτεσαι τότε θα έχει ήδη η υπηρεσία, ειδάλλως αν φας το ντούντο 7 και κάτι ιντσών σε μεσσηνιακό hotel τότε θα φέρω εγώ.
Με άλλα λόγια οπότε έχω πάρει call girl φέρνω και τα δικά μου (από φαρμακείο πάντα παίρνω) για παν ενδεχόμενο κι αν γουστάρει η κοπέλα τα δοκιμάζει με τη ντούντα μαζί. Αυτά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom