Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
κρητη κ ροδο μαγκες.ειναι τιγκα στα ρωσσιδια κ σκανδιναυες
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
κρητη που????? χερσονησο? χανια???
Φίλε μου, μην το πάρεις στραβά, αλλά μιας που βλέπω ότι το ψάχνεις πολύ το θέμα, αν θέλεις να γαμάς καλά, γύρνα πίσω στην Αμερική. :thumbsup: Στο πιρφοριστάν θα παίζεις το πουλάκι σου και είναι κρίμα.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Απαντώντας στο αρχικό ερώτημα, δεν υπάρχουν τέτοιες πλέον, μας άφησαν με το τέλος των 80s. Yπήρξε κάποια έκλαμψη το '94-2000 (στη Βόρεια Ελλάδα) με τις ρωσίδες και μετά πάπαλα.
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
ΊΟΣ Κύριοι ΊΟΣ.4 μέρες είχα πάει και γάμησα 3 γκόμενες,η γνωριμία έγινε στο SCORPION και τις 3 φορές η τέταρτη ήταν τζίφος,αλλά και στην παραλία στον Μυλοπότα κυκλοφορει κάθε λογής λογής ξεπατωμουνοκαυλίδι γιαυτό λοιπόν φόρτωμα καπότες και Ίο για καλές διακοπές...  

ΙΟΣ/Μιλοπότας:
Έχω πάει 2013 στον Ιούνιο. Ο ξενοδόχος μου είπε ότι η φάση με τις τουρίστριες παίζει στον Ιούλιο/Αύγουστο. Όταν ήμουν εγώ κυρίως νεολαία από την Αγγλία και από την Σκανδιναβία για θαλάσσιο σπορ, αλλά και για ψυχαγωγία. Επίσης οικογένειες με παιδιά.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.617
Πόντοι
39.662
εμενα γνωστος μου τωρα γαμαει αβερτα στο καστελοριζο, πολυ πεινασμενη τουριστρια εκει κατω.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Τελος του μηνα θα παω χανια για 5 μερες. Πρωτη φορα! Θα ριξω μια ματια και θα σας ενημερωσω για του χρονου!!!
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Φίλε μου, μην το πάρεις στραβά, αλλά μιας που βλέπω ότι το ψάχνεις πολύ το θέμα, αν θέλεις να γαμάς καλά, γύρνα πίσω στην Αμερική. :thumbsup: Στο πιρφοριστάν θα παίζεις το πουλάκι σου και είναι κρίμα.

Ειπες την σοφοτερη κουβεντα!

:hi:

Ερχεται μια φορα την βδομαδα φιλος μου απο Νεα Υορκη ( ειναι πιλοτος και τον βαζουν στο δρομολογιο με Ελλαδα μιας και το εχει ζητησει) και συναντιομαστε καθε βδομαδα και βγαινουμε εξω γαι μουνια. Και μου λεει, ειναι απαραδεκτες οι ελληνιδες, παιζουν αμυνα να μην σε κοιταξουν και σου δωσουν chance. Και του λεω, ΣΩΩΩΩΩΩΩΠΠΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χαχαχαχαχα


Εν ολιγοις, εχεις απολυτο δικιο.

ΟΜΩΣ οσο ειμαι εδω, πρεπει αναγκαστικα να παιξω με τις μαλακισμενες....

Τουλαχιστον να τις αποφυγουμε το καλοκαιρι και να παμε σε κανα νησι που ερχονται ξενεες να πηδηχθουν ΓΙΑΤΙ το ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ, και οχι σαν τις ελλεηνιδες που το βλεπουν αλλιως.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ΙΟΣ/Μιλοπότας:
Έχω πάει 2013 στον Ιούνιο. Ο ξενοδόχος μου είπε ότι η φάση με τις τουρίστριες παίζει στον Ιούλιο/Αύγουστο. Όταν ήμουν εγώ κυρίως νεολαία από την Αγγλία και από την Σκανδιναβία για θαλάσσιο σπορ, αλλά και για ψυχαγωγία. Επίσης οικογένειες με παιδιά.

Δηλαδη τι διαφορετικο εχουν οι τουριστριες τον Ιούλιο/Αύγουστο στην Ιο???
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Εν ολιγοις, εχεις απολυτο δικιο.

ΟΜΩΣ οσο ειμαι εδω, πρεπει αναγκαστικα να παιξω με τις μαλακισμενες....

Τουλαχιστον να τις αποφυγουμε το καλοκαιρι και να παμε σε κανα νησι που ερχονται ξενεες να πηδηχθουν ΓΙΑΤΙ το ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ, και οχι σαν τις ελλεηνιδες που το βλεπουν αλλιως.
Πέρσι δεν ήταν να γυρίσεις στην Αμερική; Τι άλλαξε και έκατσες εδώ;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
ιο λεω και εγω ομως παιζουν μικρες ηλικιες εκει οι πιο μεγαλοι ισως πρεπει να παμε καπου αλλου...
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
στη κω ισως εχω χρονια να παω βεβαια... :rolleyes:
 

bighooks

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
248
Πόντοι
280
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν «σεξοπεινασμένες τουρίστριες», δεν ξέρω τι συνέβαινε τη δεκαετία του 80 αλλά σήμερα αν μια γυναίκα είναι εμφανίσιμη, είτε είναι Σουηδέζα είτε Γαλλίδα είτε Σέρβα είτε Ελληνίδα, μάλλον δεν της λείπουν οι ευκαιρίες να κάνει σεξ στην κανονική της ζωη, δεν νομίζετε; Λέτε δηλαδή η Ολλανδέζα η μουνάρα να μην βρίσκει γαμιά στη χώρα της και να περιμένει να έρθει στην Ελλάδα το καλοκαίρι για να πηδηχτεί; Σεξοπεινασμένες είναι μόνο οι άσχημες, χοντρές κτλ κτλ ανεξαρτήτως εθνικότητας. Η ερώτηση λοιπόν είναι λάθος. Η σωστή ερώτηση είναι «σε ποιά νησιά είναι πιθανότερο να πετύχω γυναικοπαρέες, φίλες που έχουν πάει μαζί διακοπές και οι οποίες να είναι ανοιχτές, χωρίς να είναι πεινασμένες, στο να φλερτάρουν με κάποιον άντρα». Η απάντηση είναι όλα τα νησιά με πολύ κόσμο και έντονη νυχτερινή ζωή όπως η Ρόδος ή η Κρήτη. Ή για πιο χίππικες/alternative καταστάσεις, νησιά με ελεύθερο camping όπως Σαμοθράκη ή Ανάφη. Εντελώς ακατάλληλα νησιά για φλερτ είναι αυτά που απευθύνονται κυρίως σε οικογένειες και ζευγαράκια (π.χ. Αμοργός, Νάξος κτλ).
 

lastfallen

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
183
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν «σεξοπεινασμένες τουρίστριες», δεν ξέρω τι συνέβαινε τη δεκαετία του 80 αλλά σήμερα αν μια γυναίκα είναι εμφανίσιμη, είτε είναι Σουηδέζα είτε Γαλλίδα είτε Σέρβα είτε Ελληνίδα, μάλλον δεν της λείπουν οι ευκαιρίες να κάνει σεξ στην κανονική της ζωη, δεν νομίζετε; Λέτε δηλαδή η Ολλανδέζα η μουνάρα να μην βρίσκει γαμιά στη χώρα της και να περιμένει να έρθει στην Ελλάδα το καλοκαίρι για να πηδηχτεί; Σεξοπεινασμένες είναι μόνο οι άσχημες, χοντρές κτλ κτλ ανεξαρτήτως εθνικότητας. Η ερώτηση λοιπόν είναι λάθος. Η σωστή ερώτηση είναι «σε ποιά νησιά είναι πιθανότερο να πετύχω γυναικοπαρέες, φίλες που έχουν πάει μαζί διακοπές και οι οποίες να είναι ανοιχτές, χωρίς να είναι πεινασμένες, στο να φλερτάρουν με κάποιον άντρα». Η απάντηση είναι όλα τα νησιά με πολύ κόσμο και έντονη νυχτερινή ζωή όπως η Ρόδος ή η Κρήτη. Ή για πιο χίππικες/alternative καταστάσεις, νησιά με ελεύθερο camping όπως Σαμοθράκη ή Ανάφη. Εντελώς ακατάλληλα νησιά για φλερτ είναι αυτά που απευθύνονται κυρίως σε οικογένειες και ζευγαράκια (π.χ. Αμοργός, Νάξος κτλ).
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Πέρσι δεν ήταν να γυρίσεις στην Αμερική; Τι άλλαξε και έκατσες εδώ;

εφοσον σου λενε να μεινεις κιαλο στην Ελλαδα ( με τις βρωμοελλεηνιδες) , ε μενεις! Τι να κανεις, να πεις οχι!!

:hi:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.868
Like
471
Πόντοι
36
Μαγκες, εχω υπολοιπα αδεια μια βδομαδα για την τελευταια του αυγουστου,

Φετος σε ποια νησια εχουν μαζευτει οι ψωλες οι τουριστριες που ηρθαν να φανε πουτσο????

εχουμε κατι συγκεκριμενο απο συναγωνιστη που εχει παει φετος διακοπες?

ΥΓ. Μιλαμε για σολο διακοπες...
ροδο κολητε, πολυ ψωλααπαχτρεσ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
εφοσον σου λενε να μεινεις κιαλο στην Ελλαδα ( με τις βρωμοελλεηνιδες) , ε μενεις! Τι να κανεις, να πεις οχι!!

:hi:
Φίλε μου, εσύ ξέρεις. Αν και Αμερική φαντάζομαι ότι υπάρχουν πολλές ευκαιρίες καριέρας, ώστε να μπορείς να ψάξεις μια άλλη δουλειά αντί γι' αυτήν που σε κρατάει με το ζόρι Ελλάδα. Εδώ πέρα το έχεις καταλάβει ότι όλο το χρόνο θα τον κάνεις σφεντόνα περιμένοντας το καλοκαίρι μπαααας και σμπρώξεις καμιά τουρίστρια. Και είναι κρίμα 1,90 παλικάρι να χαραμίζεσαι έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom