Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Τελκα συναγωνιστες, συμπερασμα βγαλαμε???

Σημειωτεον, περσι πηγα μονος διακοπες και επεσε πηδημα με μια Πολωνη.

Φετος ξανα θα παω μονος. Το οτι ειμαι μονος και δεν ειμαι με παρεα δυκολευη να πηδηξεις τουριστρια, ή κρινεται οτι ειναι πιο ευκολο οταν εισαι με παρεα?

Γουσταρα τρελλα που πηγα μονος διακοπες. Ρε παιδι μου, ηρεμησα, νοικιασα μηχανακι και βολτες .... Οποτε παλι γουσταρω φετος μονος διακοπες. Δυσκολευει αυτο την φαση με ξενεες???

Πάντα μόνος για τέτοια δουλειά τύπε και σε παραλίες που δεν έχουν πολύ κίνηση!Όσο πιο λίγη κίνηση τόσο καλύτερα! Πάντα θα βρεις κάποια να αράζει μόνη της και αν πληρεί τις προδιαγραφές κάνεις κίνηση να παίξεις παιχνίδι!
 

johnkark

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
486
Like
2
Πόντοι
1
ειχα κατσει μια σεζον απο Μαρτιο εως Οκτωβριο.
ωραιες εποχες  :fuck1:
γενικοτερα ομως σε ολα τα νησια παιζουν πεινασμενες τουριστριες  :tits:
Εκει παιζει μεγαλη πεινα!!!Στα πιο χαι νησια ειναι πιο ψαγμενες πια  :smitten: Θελουν ηλιοβασιλεμα
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Συναγωνιστες, προσωπικά έλεγα να παω Ζακυνθο ή/και Κέρκυρα, ενεκα οτι πολυ χρημα δεν υπαρχει για να διαθεσω σε μεταφορικα.

Ριχτε τα σωστα μερη που πρεπει να παω για κηνυγι σε αυτα τα δυο νησια. Μην μου πειτε για Λαγανα ή Καβο γιατι ειναι σαν να λεμε Χερσονησο ή Φαληρακι που δεν εχω κατι τετοιο στο μυαλο μου με τελειωμενες 17αρες που μονο χαμουρεθονται και τιποτε αλλο....

Μιλαμε για μεγαλυτερες τουριστιες, 30αρες.....να γουσταρουν καλαααα....Τις μικρες τις βαριεμαι ....θελουν πολυ ψησιμο για πηδημα ..και τελικα πιθανολογικα καταληγεις με αυτες να μην γαμας

 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Πάντα μόνος για τέτοια δουλειά τύπε και σε παραλίες που δεν έχουν πολύ κίνηση!Όσο πιο λίγη κίνηση τόσο καλύτερα! Πάντα θα βρεις κάποια να αράζει μόνη της και αν πληρεί τις προδιαγραφές κάνεις κίνηση να παίξεις παιχνίδι!

Σωστη η προσεγγιση σου τυπε...

Δωσε , εαν ξερεις, ποιες παραλιες ειναι τετοιας φασης σε Ζακυνθο/Κερκυρα....


Υ.Γ. Εαν δεις μια σε μια τετοια παραλια να αραζει μονη της, τι ατακα πετας για να ξεκινησεις φαση μαζι της?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μην την ψάχνετε πολύ.Τα καλά μέρη είναι τα μεγάλα νησιά(Κρήτη,Ρόδος,Κέρκυρα) και η Παραλία Κατερίνης.Εκεί είναι όλο το ψητό.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Στην Ίο με διαφορά παίδες  ;)
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Κερκυρα πουυυυυυ??????????????????????????

Ζακυνθο πουυυυυυ????????????????


Για να βγαζουμε κανα συμπερασμα τυποι
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.158
Κριτικές
3
Like
1.470
Πόντοι
496
Κερκυρα πουυυυυυ??????????????????????????

Ζακυνθο πουυυυυυ????????????????


Για να βγαζουμε κανα συμπερασμα τυποι

να σου στειλουμε κανα κινητακι τυπε να τελιωνει η υποθεση :grin: :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
να σου στειλουμε κανα κινητακι τυπε να τελιωνει η υποθεση :grin: :grin:

τυπε εδω ο αλλος ανοιξε θρεντ με σαουνα για να φερνει γκομενες  :2funny:

μιλαμε η μαλακια εχει ξεφιιυγιειιι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο το μερος,εχω βρει καναδεζα 15γουστο να χει χαθει μες στην Αθηνα και την "βόλεψα",κι εχω παει 10ημερα στα πιο τουριστικα θερετρα και πηρα τ'αρχιδια μου.Θεωρω οτι παιζει ρόλο η εποχή περισσότερο και η κοινωνικοποίηση στο μερος που εισαι.Πχ μια χρονια πιο πιτσιρικας δουλεψα σε ξενοδοχειο για λιγο.Στην μια εβδομαδα που εκατσα καταφερα να πηδηξω δυο σερβιτορες μια απο το δικο μου κ μια απο το διπλανο και αν καθομουνα κι αλλο στανταρ κατι θα ετρωγα κι απο τουριστρια.Χαρακτηριστική φαση με εναν εγγλεζο μπαρμπα που ειχε μια ρωσσιδα φερει κ καθε βραδυ μεθυσμενος παιρναγε απο τη reception κι ελεγε:We 're going up to haba haba.Τι λεει ρε μαλακα μου ελεγε ο βραδυνος??χαμπαρι εγω.
Παω λοιπον και ρωταω μια σκοτσεζα μπαργουμαν που ειχαμε,τι σκατα ειναι το haba haba,αυτή γελαγε κ μου λεει θα σου εξηγησω το βραδυ,τωρα εχω δουλειά.Το επομενο βραδυ παω σε ενα after κ συνανταω την σκοτσεζα τσουπ μετα απο λιγο σκαει κι ο μαλακοπιτουρας με τη ρωσσιδα.Της λεω της σκοτσεζας,θυμασαι που σε ειχα ρωτησει κατι?μου λεει ναι.Να της λεω αυτος ο τυπος μας το λεει στην ρεσεψιόν το βραδυ οταν αραζω με τον Χ.
Καλά μου λεει κατσε να πληρωσουμε κ παμε να του κανουμε πλακα(σημειωση οι τουριστριες κ ειδικα οι μιλφαρες δεν θελουν κερασματα το θεωρουν υποτιμητικο κ στραβωνουν,πολλες φορες μου ετυχε να κερνανε αυτες ή να στελνουν σφηνακια κ.ο.κ)πάμε λοιπον προς το τραπεζι τους κ την εξοδο του μαγαζιού κ μου λεει πες του τωρα κι εσυ οτι σου ειπε χτες.
Ναι αλλα τι σημαινει τις λεω γω.
Οτι παμε για πηδημα,μου λεει αυτη γελωντας.
Ετσι κι εγινε λοιπον,αλλα ο εγγλεζος επειδη δεν τα 'χε πιει ακομα,με κοιταγε καλα καλα σαν χανος.Στην επιστροφη μεχρι να την παω σπιτι επαιξε μια φραπεδια καλαμωτη,την αλλη μερα δυστυχως τα βροντηξα κι εφυγα.
Εν κατακλειδι νομιζω παιζει ρολο η ψυχολογια,που θα βρεθεις κ πιο βασικο το ποτε.Τα καλυτερα μου εχουν τυχει στην low sezon,κ οχι Ιουλιο-Αυγουστο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τώρα το καλύτερο είναι να μείνεις Χερσόνησσο σε ένα ξενοδοχείο γεμάτο Ρωσίδες,Πολωνέζες.Τέτοια είναι τα φτηνότερα.Κάνεις άνετα κοννέ το βασικό πρόβλημα στα νησιά είναι οτι δεν έχεις να προσφέρεις κάτι χιεροπιαστό στη γκόμενα αφού ήδη έχει πληρώσει τις διακοπές ενώ ο ντόπιος έχει μόνιμη διαμονή και μπορεί συχνά να προσφέρει δουλειά.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Τώρα το καλύτερο είναι να μείνεις Χερσόνησσο σε ένα ξενοδοχείο γεμάτο Ρωσίδες,Πολωνέζες.Τέτοια είναι τα φτηνότερα.Κάνεις άνετα κοννέ το βασικό πρόβλημα στα νησιά είναι οτι δεν έχεις να προσφέρεις κάτι χιεροπιαστό στη γκόμενα αφού ήδη έχει πληρώσει τις διακοπές ενώ ο ντόπιος έχει μόνιμη διαμονή και μπορεί συχνά να προσφέρει δουλειά.
Εχεις να προσφερεις κατι..νοικιαζεις αμαξακι κ την πας να δει τις πιο low profile παραλιες. :pipa2: :fuck1:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εχεις να προσφερεις κατι..νοικιαζεις αμαξακι κ την πας να δει τις πιο low profile παραλιες. :pipa2: :fuck1:

Συνήθως έχουν πρόγραμμα αυτές μία μέρα εδώ μία εκεί δεν μπορείς να χωθείς ανάμεσά τους και να τις ακολουθείς.Νησιά έχουν φοβερό πλεονέκτημα οι μπάρμεν διότι μπορούν να κερνάνε απεριόριστα ποτά και αυτοί που μπορούν να βρουν απασχόληση στις γκόμενες.(Πάρα πολλές Πολωνέζες,Σλοβάκες,Τσέχες έλκονται από αυτή την προοπτική και πηδιούνται αβέρτα με τα αφεντικά τους).
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
Κυκλάδες ,αγονη γραμμή ..............
αγάμητες με τρίχες στα πόδια ,μασχάλη ...........κ μουνί δάσος ..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom