Νέα

Σε ποιά σπίτια τρώνε πόρτα οι Πακιστανοί;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Στη Φυλης εχει μεγαλη διαφορα ρε σεις, οι ξενοι εκει ειναι κυριως Αλβανοι, Πολωνοι και αντε να πετυχεις κανενα Μεσανατολιτη... πιο περα δεν παει ο χαρτης.

Αυτο τωρα γιατι το πες? >:(

Μην ξαναπιασεις στο στομα σου τον Πολωνικο λαο ενταξει?


 

johnglx

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2012
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια σκεφτομαστε με κατι φιλαρακια να παμε σε κανα μπουρδελακι να  :fuck2: αλλα διαβασα στο ιντερνετ οτι πανε και πακιστανοι και ινδοι και τις γλυφουν τις φιλανε κτλ τις ιεροδουλες πειτε με ρατσιστη ρε παιδια αλλα δεν νομιζω να μαμισω καποια που την εχει γλυψει πακιστανος δεν θα μου σηκωνεται...που ειναι καλυτερα φυλης η μεταξουργειο (και σε θεμα ιεροδουλων και χωρων)?που τρωνε πορτα η δεν συχναζουν πολλοι ασιατες?και κατι αλλο διαβασα οτι μπορει και να σε ληστεψουν,ισχυει οτι ειναι επικινδυνα και θελει προσοχη?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
καλησπερα παιδια σκεφτομαστε με κατι φιλαρακια να παμε σε κανα μπουρδελακι να  :fuck2: αλλα διαβασα στο ιντερνετ οτι πανε και πακιστανοι και ινδοι και τις γλυφουν τις φιλανε κτλ τις ιεροδουλες πειτε με ρατσιστη ρε παιδια αλλα δεν νομιζω να μαμισω καποια που την εχει γλυψει πακιστανος δεν θα μου σηκωνεται...που ειναι καλυτερα φυλης η μεταξουργειο (και σε θεμα ιεροδουλων και χωρων)?που τρωνε πορτα η δεν συχναζουν πολλοι ασιατες?
πορτα τρωνε πιο πολυ φυλης τυπε
μετα λιοσιων
και μεταξι που πλεον δεν τρωνε σχεδον καθολου πορτα
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Εννοείται ότι στο Μεταξουργείο είναι χειρότερα.Στη Φυλής νομίζω τρώνε πόρτα στα περισσότερα οι αλλοδαποί.Είναι μεν στο 20αρικο η ταρίφα αλλά τουλάχιστον οι κοπέλες δεν πάνε με όλους.Τώρα για τους χώρους, θέλει λίγο ψάξιμο.Αν σας αρέσουν οι μεγαλοκοπέλες, ωραίοι χώροι υπάρχουν στην οδό Καλύμνου.Επίσης τα πάνω σπιτάκια της Διδύμου είναι αξιοπρεπή. Πολλές φορές όταν μπαίνω σε οίκο και είναι και καμμιά πόρτα δωματίου ανοιχτή, ρίχνω μια ματιά να δω την κατάσταση. Αν είστε και παρέα, νομίζω θέμα κλοπής δεν τίθεται.Στο Μεταξουργείο λίγο πιο επικίνδυνα τα πράγματα για τέτοια θέματα, αλλά μερικοί γουστάρουν το πιο underground κλίμα, δεν είναι κακό! Ό,τι κάνετε προτιμήστε με καπότα για να 'χετε τα κεφάλια σας πιο ήσυχα.Γνώμη μου.Καλή συνέχεια
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια σκεφτομαστε με κατι φιλαρακια να παμε σε κανα μπουρδελακι να  :fuck2: αλλα διαβασα στο ιντερνετ οτι πανε και πακιστανοι και ινδοι και τις γλυφουν τις φιλανε κτλ τις ιεροδουλες πειτε με ρατσιστη ρε παιδια αλλα δεν νομιζω να μαμισω καποια που την εχει γλυψει πακιστανος δεν θα μου σηκωνεται...που ειναι καλυτερα φυλης η μεταξουργειο (και σε θεμα ιεροδουλων και χωρων)?που τρωνε πορτα η δεν συχναζουν πολλοι ασιατες?και κατι αλλο διαβασα οτι μπορει και να σε ληστεψουν,ισχυει οτι ειναι επικινδυνα και θελει προσοχη?
βανουνε ολι καποτεσ πιγενε μετακσι
 

johnglx

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2012
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πορτα τρωνε πιο πολυ φυλης τυπε
μετα λιοσιων
και μεταξι που πλεον δεν τρωνε σχεδον καθολου πορτα
ωραια τοτε θα παω φυλης αλλα ρε παιδια θα πρεπει να σημειωσω ολα τα μπουρδελα καπου η αμα παω εκει θα τα καταλαβαινω ποια ειναι :think:
σορρυ αλλα δεν εχω ξαναπαει...
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ωραια τοτε θα παω φυλης αλλα ρε παιδια θα πρεπει να σημειωσω ολα τα μπουρδελα καπου η αμα παω εκει θα τα καταλαβαινω ποια ειναι :think:
σορρυ αλλα δεν εχω ξαναπαει...
τσακαλε πολε πουτανε φιλι δουλεβουνεκε μετακσι κε εκι τισ πιδανε πακια οποτε πια ι διαφορα!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ωραια τοτε θα παω φυλης αλλα ρε παιδια θα πρεπει να σημειωσω ολα τα μπουρδελα καπου η αμα παω εκει θα τα καταλαβαινω ποια ειναι :think:
σορρυ αλλα δεν εχω ξαναπαει...
θα καταλαβεις ρε τυπε
δες εδω στο σαιτ στην ενοτητα με τα μπουρδελα εχει και φωτος
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
θα καταλαβεις ρε τυπε
δες εδω στο σαιτ στην ενοτητα με τα μπουρδελα εχει και φωτος
εχεις υποχρεωση να παρεις το παλικαρι να του γνωρισεις τα κατατοπια.
και οχι τις φαφουτες πρωτα , σιγα σιγα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εχεις υποχρεωση να παρεις το παλικαρι να του γνωρισεις τα κατατοπια.
και οχι τις φαφουτες πρωτα , σιγα σιγα.
δικε μου ο τυπος ειναι ερασιτεχνης ακομα :grin:
αν του πω εγω σε ποια μπουρδελα να παει θα φρικαρει :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
να του δοκισ στολι Ρ.Β.Χ.
URL]] :headbang3:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ανιλικι ινε προσεχε μι μασ βανουνε μεσα στι μπουζου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom