Νέα

SDNA, ό,τι πιο σιχαμερό έχει γεννήσει η αθλητική δημοσιογραφία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giorgio(3)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Θα μπορούσα άνετα να σου απαντήσω χρησιμοποιώντας το στυλάκι που γράφεις, αλλά πίστεψέ με, δε θα το κάνω. Δεν τα παίρνω από κανέναν για να κάνω το παπαγαλάκι από εδώ και από εκεί. ΔΕΝ είμαι με πρόεδρο, είμαι με ομάδα, ΔΕΝ είμαι οπαδός, είμαι φίλαθλος... μπορείς κάποια στιγμή να το δοκιμάσεις... Ενδεχομένως να γίνεις πιο ευτυχισμένος άνθρωπος... Εκτός βέβαια αν θες να παραμείνεις στην πνευματική ηλικία που το παιδάκι λέει ότι θα φωνάξει τον μπαμπά του (που κάνει μια πιο εντυπωσιακή δουλειά από τον αντίστοιχο του δίπλα του), ή μετράει πόσα nm μεγαλύτερο είναι το πουλάκι του από του διπλανού του.

Τώρα που το σκέφτομαι, μάλλον πρέπει να ανασκευάσω... Ίσως είσαι πιο ευτυχισμένος από όσους προβληματίζονται με τη φρασεολογία και το υφάκι σου... Γιατί προφανώς όσα γράφεις τα γράφεις συνειδητά και όχι εν βρασμώ ψυχής λόγω αγανάκτησης (χρειάζεσαι πολύ περισσότερο χρόνο να πληκτρολογήσεις από τα μιλήσεις).

Γεμίσαμε με μάγκες του πληκτρολογίου, που νομίζουν ότι η ΙΡ τους δεν ανιχνεύεται...
θα μπορουσες ανετα να απαντησεις αλλα δεν απαντας ...αναλωνεσαι στην πωληση ανωτεροτητας και δηθενιας ...ενας ακομα τιποτας που καμωνεται τον καμποσο ....
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
θα μπορουσες ανετα να απαντησεις αλλα δεν απαντας ...αναλωνεσαι στην πωληση ανωτεροτητας και δηθενιας ...ενας ακομα τιποτας που καμωνεται τον καμποσο ....

Αν αυτό κατάλαβες από αυτό που έγραψα κ σε εσένα, όπως κ στον "συναγωνιστή" σου, τότε δεν υπάρχει λόγος να γράψω κάτι παραπάνω.. βλέπεις, μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά...
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Δεν ανοίγεις το κεφάλι κανενός για ένα θέμα σαν το ποδόσφαιρο ή το μπάσκετ, γιατί αυτομάτως μπαίνεις και εσύ στο τσουβάλι αυτών που βρίζεις. Ο Βαγγέλας έχει βοηθήσει πολύ, πολλά τμήματα του Ολυμπιακού, αλλά δε θα τον ήθελα ποτέ πρόεδρο στην ομάδα μου, καθότι τα κίνητρά του δεν είναι αγνά. Έχει μετατρέψει τον Πειραιά σε φέουδό του και προσπαθεί να κάνει φέουδό του όλη τη χώρα.
Εγώ ξέρω ότι η δύναμη των σάιτ είναι τα κλικ οπότε δε δίνω τα δικά μου κλικ εκεί που δε θέλω. Όπως δεν ανοίγω τα άρθρα του κόκκινου Καραπαπά, του πράσινου Καραπαπά, του κίτρινου Καραπαπά κλπ κλπ. Η ζωή είναι εκεί έξω. Το ποδόσφαιρο, ο αθλητισμός είναι αλατοπίπερο, δεν είναι ο λόγος να τσακώνεσαι. Αν πιστεύεις αυτό, ίσως πρέπει απλά να αναθεωρήσεις και να δεις ποιος είναι ο δικός σου ρόλος στην εκάστοτε σκακιέρα!
Φίλε μου, εγώ να συμφωνήσω σε όλα όσα λες. Θα ήθελα να μου πεις όμως αν υπάρχει κανένας πρόεδρος που δεν προσπαθεί να γίνει φεουδάρχης..Πρώην και νυν..Επίσης διαφωνώ σε αυτό που λες για για το ότι το sdna και τον αθλητισμό. Ο λόγος που εκνευρίζει το sdna δεν είναι επειδή δεν είναι αντικειμενικό..Είναι επειδή προωθεί ρατσιστικές-φασιστικές απόψεις, ανεβάζει χυδαία σχόλια, λογοκρίνει όσο δεν πάει, χρησιμοποιεί ρητορική μίσους κα. Σε όποιο site και αν μπεις τα εμετικά σχόλια αυτού του site δεν υπάρχουν. Δεν εκνευρίζει επειδή εκφράζει αντίθετες απόψεις..εκνευρίζει γιατί δεν προωθεί απόψεις..ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ.
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Κλασσικό sdna. Μιλά για πέναλτυ - μαρς σε φάση που ο αμυντικός βρίσκει την μπάλα πρώτα. Τι να πω...Βασίλης Παπαθεοδώτρου είναι αυτός..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Αν αυτό κατάλαβες από αυτό που έγραψα κ σε εσένα, όπως κ στον "συναγωνιστή" σου, τότε δεν υπάρχει λόγος να γράψω κάτι παραπάνω.. βλέπεις, μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά...
Αν αυτό κατάλαβες από αυτό που έγραψα κ σε εσένα, όπως κ στον "συναγωνιστή" σου, τότε δεν υπάρχει λόγος να γράψω κάτι παραπάνω.. βλέπεις, μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά.




''Θα μπορούσα άνετα να σου απαντήσω χρησιμοποιώντας το στυλάκι που γράφεις, αλλά πίστεψέ με, δε θα το κάνω.''_______________________________________________________αληθεια τωρα... _____________________________________________________________________________'θα μπορουσες ανετα να απαντησεις αλλα δεν απαντας ...αναλωνεσαι στην πωληση ανωτεροτητας και δηθενιας ...ενας ακομα τιποτας που καμωνεται τον καμποσο ....''
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
εχετε πλακα μερικοι....και εισαστε γκαου και πουλατε τρελλα και δε νοιωθετε τι λετε και τι σας λενε και σας απαντανε στοχευμενα και βασει ακριβως της τοποθετησης σας και πουλατε στυλακι και ειρωνεια ....εισαι τοσο λιγος ρε κακομοιρη που μονο οικτο προκαλεις ...
 

mihalis77

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2016
Μηνύματα
126
Like
39
Πόντοι
1
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΛΕΗΝΟ SITE
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
Φίλε μου, εγώ να συμφωνήσω σε όλα όσα λες. Θα ήθελα να μου πεις όμως αν υπάρχει κανένας πρόεδρος που δεν προσπαθεί να γίνει φεουδάρχης..Πρώην και νυν..Επίσης διαφωνώ σε αυτό που λες για για το ότι το sdna και τον αθλητισμό. Ο λόγος που εκνευρίζει το sdna δεν είναι επειδή δεν είναι αντικειμενικό..Είναι επειδή προωθεί ρατσιστικές-φασιστικές απόψεις, ανεβάζει χυδαία σχόλια, λογοκρίνει όσο δεν πάει, χρησιμοποιεί ρητορική μίσους κα. Σε όποιο site και αν μπεις τα εμετικά σχόλια αυτού του site δεν υπάρχουν. Δεν εκνευρίζει επειδή εκφράζει αντίθετες απόψεις..εκνευρίζει γιατί δεν προωθεί απόψεις..ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ.

Συμφωνώ απόλυτα στο ότι ΟΛΟΙ οι πρόεδροι προσπαθούν να γίνουν φεουδάρχες, γι' αυτό και όπως είπα από την αρχή ΔΕΝ είμαι με πρόεδρο, ΔΕΝ είμαι ασπίδα σε κανέναν πρόεδρο γιατί η ομάδα ήταν πριν και θα υπάρχει και μετά...
Όσον αφορά το sdna (γιατί από εκεί ξεκίνησε η κουβέντα), η δύναμή σου ΔΕΝ είναι να τους βρίζεις, αλλά να ΜΗΝ τους κλικάρεις. Αγνόησέ τους και θα πεθάνουν. Αν τους κλικάρεις, αν με τα σχόλιά σου κάποιοι άλλοι τους κλικάρουν (ακόμα και για να συμφωνήσουν μαζί τους), οι διαφημίσεις τους πουλάνε και αυτό τους δίνει επιπλέον ζωή. Αυτός είναι ο κανόνας του internet... CLICK = ΖΩΗ...
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
95
Like
12.445
Πόντοι
18.036
Για το σάιτ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΟΡΕΑΣ to10.gr γιατι δεν γραφει κανενας,για αυτα τα Καλάσνικωφ του Μαρινάκη Δελη Ευαγγέλλου Νοικοκυρη κλπ?

Τουλάχιστον στο SDNA οταν κάνουν στραβες ΠΑΟΚ ΑΕΚ ΠΑΟ το γραφουν,υπάρχει και κριτική και πολλές φορές αυστηρή

Εκεί στο 10,πιπιλάνε νυχτα μερα τον Πρόεδρο και στην στραβη λενε "Δεν μας εδωσε αραουτ στο 5ο λεπτό και απο εκεί ξεκινησε η φαση του γκολ στο 75ο λεπτό :2funny: :2funny: "....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.653
Πόντοι
3.656
Όσον αφορά το sdna (γιατί από εκεί ξεκίνησε η κουβέντα), η δύναμή σου ΔΕΝ είναι να τους βρίζεις, αλλά να ΜΗΝ τους κλικάρεις. Αγνόησέ τους και θα πεθάνουν. Αν τους κλικάρεις, αν με τα σχόλιά σου κάποιοι άλλοι τους κλικάρουν (ακόμα και για να συμφωνήσουν μαζί τους), οι διαφημίσεις τους πουλάνε και αυτό τους δίνει επιπλέον ζωή. Αυτός είναι ο κανόνας του internet... CLICK = ΖΩΗ...

Ε στον Τάκη πες το αυτό που όλη μέρα κλικάρει στο σανοdna :2funny:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
Για το σάιτ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΟΡΕΑΣ to10.gr γιατι δεν γραφει κανενας,για αυτα τα Καλάσνικωφ του Μαρινάκη Δελη Ευαγγέλλου Νοικοκυρη κλπ?

Τουλάχιστον στο SDNA οταν κάνουν στραβες ΠΑΟΚ ΑΕΚ ΠΑΟ το γραφουν,υπάρχει και κριτική και πολλές φορές αυστηρή

Εκεί στο 10,πιπιλάνε νυχτα μερα τον Πρόεδρο και στην στραβη λενε "Δεν μας εδωσε αραουτ στο 5ο λεπτό και απο εκεί ξεκινησε η φαση του γκολ στο 75ο λεπτό :2funny: :2funny: "....


ειδικα στις στραβες της ομαδας του Χα-ιβαν,σκιζονται στην κριτικη τα τρολακια τυπου Κολκα...

τα λετε και πιστευετε.....η ειστε εντελως καθυστερημενοι ?.....

ειστε η πιο γραφικη συμμαχια στην ιστορια του "ελληνικου ποδοσφαιρου".......

κατα τα λοιπα,"μονοι μας και ολοι σας"..."paok against all" και αρχιδια καλαβρεζικα...... :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2:

α ξεχασα το πιο πιασαρικο......"paok revolution" με Μακη Γκαγκατση και τη μιση ΕΠΟ δικη σας

απορω πως ξεχασες να αναφερεις και το OPEN TV ???

.....απαυγασμα αντικειμενικοτητας,σωστα? :idiot::idiot::idiot::idiot::idiot::idiot::idiot::idiot::idiot:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
αντε να εξαιρεσω λιγο τους παναθηναικους...

ασχετα που τα ΜΜΕ του ρωσου πρασινοφρουρουνται και πολεμουν συνειδητα με πουστικο τροπο τον ΑΡΗ ,πιο πολυ και απο τον ολυμπιακο.

οι δυο ορνιθες παντως ακολουθειτε την πεπατημενη του Κοκκαλη....σε καθε επιπεδο...και αυτοαποκαλειστε εξυγιαντες:jerking2:

γελανε και οι πετρες....... τουλαχιστον οι κοκκινοι οταν ειχα την παραγκα,δεν υποκρινονταν οπως εσεις....εκαναν τα παγωνια.

εσεις μας περνατε για τελειως μαλακες:idiot::idiot::idiot::idiot:
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Συμφωνώ απόλυτα στο ότι ΟΛΟΙ οι πρόεδροι προσπαθούν να γίνουν φεουδάρχες, γι' αυτό και όπως είπα από την αρχή ΔΕΝ είμαι με πρόεδρο, ΔΕΝ είμαι ασπίδα σε κανέναν πρόεδρο γιατί η ομάδα ήταν πριν και θα υπάρχει και μετά...
Όσον αφορά το sdna (γιατί από εκεί ξεκίνησε η κουβέντα), η δύναμή σου ΔΕΝ είναι να τους βρίζεις, αλλά να ΜΗΝ τους κλικάρεις. Αγνόησέ τους και θα πεθάνουν. Αν τους κλικάρεις, αν με τα σχόλιά σου κάποιοι άλλοι τους κλικάρουν (ακόμα και για να συμφωνήσουν μαζί τους), οι διαφημίσεις τους πουλάνε και αυτό τους δίνει επιπλέον ζωή. Αυτός είναι ο κανόνας του internet... CLICK = ΖΩΗ...
Κάνεις λάθος, τα site αυτά δεν υπάρχουν για διαφημίσεις..υπάρχουν για να προπαγανδίζουν υπερ του εκάστωτε προέδρου..δεν τους ενδιαφέρει να πάρουν διαφημίσεις απλά να προπαγανδίσουν. Ο φεουδάρχης πρόεδρος επίσης δεν τον ενοχλεί να συντηρεί και 2-3 ζημιογόνα μέσα ενημέρωσης αρκεί να προωθούν αυτά που θέλουν..συνεπώς το CLICK=ΖΩΗ που ισχύει γενικά εδώ δεν ισχύει. Επίσης εσένα αν σε έβριζαν δημόσια δεν θα αντιδρούσες; Θα δεχόσουν τους άλλους να σου λένε δεν πειράζει μην τους ακούς και τέτοια; Γιατί όπως σου είπα το θέμα δεν είναι ότι βρίζουν τον ΟΣΦΠ, τον Μαρινάκη ή τους ποδοσφαιριστές του ΟΣΦΠ..Το θέμα είναι ότι βρίζουν οποιονδήποτε είναι Ολυμπιακός με χυδαίο τρόπο. Ακόμα και αν είναι απλό φίλαθλος όπως εγώ..Το καταλαβαίνεις αυτό ή όχι;;
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Για το σάιτ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΟΡΕΑΣ to10.gr γιατι δεν γραφει κανενας,για αυτα τα Καλάσνικωφ του Μαρινάκη Δελη Ευαγγέλλου Νοικοκυρη κλπ?

Τουλάχιστον στο SDNA οταν κάνουν στραβες ΠΑΟΚ ΑΕΚ ΠΑΟ το γραφουν,υπάρχει και κριτική και πολλές φορές αυστηρή

Εκεί στο 10,πιπιλάνε νυχτα μερα τον Πρόεδρο και στην στραβη λενε "Δεν μας εδωσε αραουτ στο 5ο λεπτό και απο εκεί ξεκινησε η φαση του γκολ στο 75ο λεπτό :2funny: :2funny: "....
Τουλάσχιστον σε αυτά τα site απλά γλείφουν τον πρόεδρα..Δεν αναφέρουν τις άλλες ομάδες ως ΕΟ ή μορφώματα, δεν βρίζουν τους απλούς φιλάθλους των άλλων ομάδων με χυδαίους χαρακτηρισμούς, δεν προωθούν ρητορικές μίσους και δεν στοχοποιούν. Έχεις χάσει το νόημα. Δε μιλάμε για αντικειμενικότητα μόνο, κυρίως μιλάμε για ακραίους χαρακτηρισμούς, για ρητορική μίσους, για σχεδόν φασιστικού τύπου διακρίσεις των φιλάθλων.. Όποτε μάντεψε αδαή φίλε μου πιο site μοιάζει Βορειο-Κορεάτικης οπτικής..
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Για το σάιτ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΟΡΕΑΣ to10.gr γιατι δεν γραφει κανενας,για αυτα τα Καλάσνικωφ του Μαρινάκη Δελη Ευαγγέλλου Νοικοκυρη κλπ?

Τουλάχιστον στο SDNA οταν κάνουν στραβες ΠΑΟΚ ΑΕΚ ΠΑΟ το γραφουν,υπάρχει και κριτική και πολλές φορές αυστηρή

Εκεί στο 10,πιπιλάνε νυχτα μερα τον Πρόεδρο και στην στραβη λενε "Δεν μας εδωσε αραουτ στο 5ο λεπτό και απο εκεί ξεκινησε η φαση του γκολ στο 75ο λεπτό :2funny: :2funny: "....
Άντε πάλι....το to10.gr είναι βαμμένο κόκκινο,το αρνείται κανένας?Το sanodna ''διατυμπανίζει'' πως είναι αντικειμενικό με το να κάνει πόλεμο στον ΟΣΦΠ και για τους άλλους τουμπεκί.Το κατάλαβες τώρα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.701
Like
20.535
Πόντοι
5.006
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τζήλο, δεν ντρέπεσαι;​

Επικίνδυνος πλέον για το ποδόσφαιρο ο Έλληνας διαιτητής μετά την επίθεση που δέχθηκε από το «λευκό πόλο», σπρώχνει από το πρώτο λεπτό τον Άρη για να τον βάλει στα πλέι οφ.
Απίθανα πράγματα στο Αγρίνιο με πέναλτι-χιμπατζή υπέρ του Άρη στο 2:25 του αγώνα που δεν διόρθωσε ούτε το VAR σε γλίστρημα παίκτη του Άρη.

Και δεύτερο πέναλτι στο 20ο λεπτό για το 0-2, με τις προκλήσεις πλέον υπέρ του συστήματος Άρη-Ολυμπιακού να μας επιστρέφουν στα πιο σκοτεινά χρόνια του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Όλα αυτά υπό την ενοχή-ανοχή του Κλάτενμπεργκ που συνεχίζει τα δικά του προκαλώντας το κοινό αίσθημα.

Η απορία όλων βέβαια είναι πως ο Τζήλος κατάντησε έτσι. Από ένα θύμα μιας δολοφονικής επίθεσης που είχε τη συμπάθεια όλης της Ελλάδας να γίνεται πλέον περίγελος στα ελληνικά γήπεδα. Απόρροια βέβαια και του γεγονότος ότι η ελληνική Δικαιοσύνη άφησε… ανεξερεύνητο το έγκλημα και τους κατηγορούμενους…
 

1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
307
Like
292
Πόντοι
21
Το βρομερό αυτό σάιτ λογοκρίνει με το παραμικρό και όχι επειδή κάποιος βρίζει,προσβάλλει κλπ κλπ αφού στους δικούς τους επιτρέπουν να λένε οτιδήποτε.
Σήμερα όμως ξεπέρασαν κάθε όριο τα βρομερά αυτά κατευθυνόμενα από τα ρώσικα ρούβλια.
υποκείμενα.
Το ίδιο σχόλιο που στάλθηκε δοκιμαστικά όταν αφορά τον Καρυπίδη δημοσιεύεται, αλλά όταν αφορά τον χρηματοδότη τους αρχιμαφιόζο Ιβάν και το ανθρωποειδε΄ς γιο του γίνεται removed.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220205-210655_Chrome.jpg
    Screenshot_20220205-210655_Chrome.jpg
    151 KB · Εμφανίσεις: 98
  • Screenshot_20220205-212647_Chrome.jpg
    Screenshot_20220205-212647_Chrome.jpg
    150 KB · Εμφανίσεις: 99
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Το βρομερό αυτό σάιτ λογοκρίνει με το παραμικρό και όχι επειδή κάποιος βρίζει,προσβάλλει κλπ κλπ αφού στους δικούς τους επιτρέπουν να λένε οτιδήποτε.
Σήμερα όμως ξεπέρασαν κάθε όριο τα βρομερά αυτά κατευθυνόμενα από τα ρώσικα ρούβλια.
υποκείμενα.
Το ίδιο σχόλιο που στάλθηκε δοκιμαστικά όταν αφορά τον Καρυπίδη δημοσιεύεται, αλλά όταν αφορά τον χρηματοδότη τους αρχιμαφιόζο Ιβάν και το ανθρωποειδε΄ς γιο του γίνεται removed.
Τι περίμενες ρε φίλε;...Το ίδιο θα έκαναν και για άλλους..Για τον εφευρέτη της αλητείας πχ ή για τον λαθρέμπορο καυσίμων ή για τον καταδικασμένο στη Ρουμανία γνωστό καναλάρχη.. Εδώ το site αυτό δεν ντρέπεται και δημοσιεύει σχόλια καθαρά φασιστικά θα ντραπεί για το σχόλιο αυτό που ανέβασες;; Μιλάμε για τη μεγαλύτερη σαπίλα σε μέσο ενημέρωσης από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου να διαβάζει αθλητικά sites..Το έχω πει 1000 φορές το θέμα δεν είναι αν είναι αντικειμενικό, το θέμα είναι ότι προωθεί φασιτικές πρακτικές, λογοκρίνει, εκφράζει ρητορική μίσους κ.α. Αλλά τι να περιμένεις από διεθυντή κοινό συκοφάντη του ποινικού δικαίου και από σπουπίδια σαν τον Νικολογιάννη, τον Κόλκα, τον Βασιιλόπουλο....Θα ήθελα να ήξερα μηνύσεις για τα σχόλια δεν γίνονται σε αυτό το site;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: 1970

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
Το συγκεκριμένο σάιτ είναι το πιο έγκυρο και έγκαιρο απ' όλα αλλά το χάνει όταν καταδικάζει τα στραβά της μιας πλευράς μόνο και κάνει τα στραβά μάτια στην άλλη πλευρά
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Το συγκεκριμένο σάιτ είναι το πιο έγκυρο και έγκαιρο απ' όλα αλλά το χάνει όταν καταδικάζει τα στραβά της μιας πλευράς μόνο και κάνει τα στραβά μάτια στην άλλη πλευρά
Για πες ποια είναι η εγκυρότητα του;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom