Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 675K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Καλά κάνω εγώ και δεν ψηφίζω ποτέ. Μόνο αφήνω κάποιο σχόλιο αν έχω να πω κάτι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
με το ενα χερι πιρφοριζε και με το αλλο μου μαυριζε μια μια ολες τις κριτικες  :jerking:  :tooth:
έτσι έτσι , έμενα μου το είχαν κάνει τέσσερις μέρες σερί...... κάθε μέρα όλες της κριτικές...
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
έτσι έτσι , έμενα μου το είχαν κάνει τέσσερις μέρες σερί...... κάθε μέρα όλες της κριτικές...
μη μασάτε ρε μόρτηδες από ψήφους και μαλακίες, εμείς οι αγνοί ρομαντικοί μπουρδελιάρηδες, ξέρουμε ποιοί γράφουνε αληθινές κρητικές, και ποιοι είναι οι βαλτοί  :rockon:
καλή σαρακοστή σε όλους και καλά  :fuck1:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
ναι δεν μασάω αν και μερικές φορές σε πιάνει το παράπονο
να "αγωνίζεσα"ι και να σε μαυρίζουν αυτοί που κοιτούν απο την "εξέδρα"  :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Πολωνία - Ρωσία 1-0
Μέσος όρος: 

7.4
Εμφάνιση κοπέλας:

8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

7.0
Πρόσβαση/Parking:

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

7.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
Ευχαριστούμε για την ψήφο σας.
από Savva401
26-02-2012

Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Ανίτα
Δείτε φωτογραφίες της κοπέλας αυτής

Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

1 στους 4 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Το στούντιο επισκεπτομαι σχεδόν κάθε δέκα μέρες από τότε που η αγαπημένη βασίλισσα. Σονια (Γνώμη μου) ήρθε στην γειτονιά μας . Χθες βράδυ όμως κατόπιν ελευθέρας από την οικογένεια και μετά απο κατανάλωση μπολικου αλκοόλ σε γειτονικό μπουρουξιδικο τις πρώτες πρωινές ώρες έφτασα απ έξω . Η ταράτσα ευγενεστατη παρόλο που τα ελληνικά της δεν είναι κ τόσο καλά με έβαλε κατευθείαν στο δωματιο κλείνοντας μου το μάτι .σε κανά 20 λεπτό περίπου μπήκε η αννιτα με ένα περπάτημα λες κ ήταν για χρόνια στα μπαλέτα του μπολσόι . Μ λέει πως με λένε κ τα συναφή και αμέσως με βουταει και με παει σε μια καρέκλα πολυθρόνα και αρχίζει την Πιπα . Πολύ ζέστη και πολύ γλώσσα . Με τρελανε . Μετά απο αρκετή ώρα ανεβαίνει πάνω μου και χορεύει . Τέλος γυρνάει , στήνεται στη καρέκλα και με τελείωσε . Συμπέρασμα . Ωραία βραδιά . Η έκπληξη μου ήταν όταν την ρώτησα μ είπε ότι είναι απο Πολωνία ενώ εγώ νόμιζα ότι ήταν απο Ρωσία .
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 25-02-2012
Όνομα κοπέλας Ανίτα
Προκαταρκτικά Ναι
Υπηρεσίες κοπέλας Ελεύθερο στοματικό • Στάση 69
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)



Ειναι προφανες οτι ηπιες πολυ στο μπουρουξιδικο αφου την τσατσα την εκανες ταρατσα! :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν θα σχολιασω τιποτα περαιτερω για αυτη την κριτικη.


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
εγώ είχα ξεκινήσει με 72% και τώρα βρίσκομαι στο 34,κάτι %.............. 
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
9
Πόντοι
230
εγώ είχα ξεκινήσει με 72% και τώρα βρίσκομαι στο 34,κάτι %.............. 
                                  Γιατί ασχολείστε με αυτά ρε παιδιά ? Εγώ μια ζωή στο 50κάτι % είμαι αλλά δε μου καίγεται καρφί
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
                                   Γιατί ασχολείστε με αυτά ρε παιδιά ? Εγώ μια ζωή στο 50κάτι % είμαι αλλά δε μου καίγεται καρφί
δειτε το κι αλλιως.......πχ εγω εχω  απο οτι βλεπω σημερα : 57.82% ποσοστο θετικων σε συνολο (6643 ψήφοι)


δλδ περιπου 3840 ανθρωποι με ψηφισαν θετικα οσο δλδ ελαβαν μαζι οι δυο κορυφαιοι δημοτικοι συμβουλοι συμπολιτευσης και αντιπολιτευσης σε μια μεση επαρχιακη πολη στις τελευταιες εκλογες......και ασχοληθηκαν μαζι μου 6643 ανθρωποι.....και η κακη δημοσιοτητα ειναι παλι δημοσιοτητα...... :grin:
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
9
Πόντοι
230
δειτε το κι αλλιως.......πχ εγω εχω  απο οτι βλεπω σημερα : 57.82% ποσοστο θετικων σε συνολο (6643 ψήφοι)


δλδ περιπου 3840 ανθρωποι με ψηφισαν θετικα οσο δλδ ελαβαν μαζι οι δυο κορυφαιοι δημοτικοι συμβουλοι συμπολιτευσης και αντιπολιτευσης σε μια μεση επαρχιακη πολη στις τελευταιες εκλογες......και ασχοληθηκαν μαζι μου 6643 ανθρωποι.....και η κακη δημοσιοτητα ειναι παλι δημοσιοτητα...... :grin:
                                Του χρόνου για Δήμαρχος. Μαζί σου κι εγώ!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
''Οταν πέφτουν επάνω μου τα γουρούνια που μου κουβαλάς και μουγκρίζουν σα λυσσασμένα ζώα, εγώ δεν το νιώθω το κορμί μου.
Με πυρωμένο σίδερο να με τρυπήσεις εκείνη τη στιγμή ούτε που θα το καταλάβω...''

Τα λόγια ανήκουν στην  Ελένη Νικουλέσκου ( Τζένη Καρέζη ), μία Ρουμάνα πόρνη στο '' μπαρ της Φρύνης'' που διηύθυνε η Μαντάμ Παρί (Δέσπω Διαμαντίδου ), στην ταινία ''Κόκκινα φανάρια'' του 1963.
Χωρίς να θέλω να υπονοήσω ότι είμαστε γουρούνια, είναι γεγονός ότι για κάποιες κοπέλες το επάγγελμα αυτό είναι πολύ δύσκολο, ενώ για κάποιες άλλες...

''...Οσο για πελάτες, εγώ τουλάχιστον δεν άφησα ούτε ένα δικό μου πελάτη και των κοριτσιών που να μην του πασάρω ένα μπιλιετάκι με την καινούρια αντρέσα μου.
Καταχαρήκανε  ξέρεις  γιατί έκανα και σκόντο στις τιμές...''

όπως η Μυρσίνη (Ελένη Ανουσάκη)...
Τα λόγια της οποίας είναι τα παραπάνω, όταν γεμάτη κακία ανακοινώνει στη Μαντάμ Παρί ότι θ' ανοίξει δικό της οίκο ανοχής και θα πάρει και τις κοπέλες μαζί της.
πολύ εύκολο...

Κριτική του amadeus_gr  ''Μαράκι μακάρι να βρείς κάτι καλύτερο'' 27-02-2012


Από εμένα πήρε θετική ψήφο (2 στα 2)
Μου άρεσε ο τρόπος που χειρίσθηκε την κατάσταση.
Κατάλαβε ότι η κοπέλα ήταν ψυχολογικά άσχημα, οπότε έδωσε τόπο στην οργή.
Η προτροπή του...

...
...σας συμβουλεύω: ΜΑΚΡΙΑ !
...

στην  '' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!''  ήταν ο σωστός τρόπος αντίδρασης.


 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ναι ετσι πως το θετεις εχεις ενα δικιο  :grin:
εμενα δεν με πειραζει να βλεπω αρνητικες ψηφους...λογικο ειναι σε καποιον να μην αρεσει ο τροπος που τα γραφω η να ειχε διαφορετικη εμπειρια....  ;)
αυτο που με βιδωνει ειναι καποιος μαλακοκαυλης αγαμητος πιρφορος να παιρνει μια μια ΟΛΕΣ τις κριτικες σου και να τις μαυριζει χωρις καν να τις διαβαζει...  :headbang: , απλα και μονο επειδη δεν σε παει, η ειναι τοσο μαλακας που σε ανταγωνιζεται στη λιστα αξιολογητων  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ρε συ ποια ειναι αυτη η ελενα που πηρες?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
δειτε το κι αλλιως.......πχ εγω εχω  απο οτι βλεπω σημερα : 57.82% ποσοστο θετικων σε συνολο (6643 ψήφοι)


δλδ περιπου 3840 ανθρωποι με ψηφισαν θετικα οσο δλδ ελαβαν μαζι οι δυο κορυφαιοι δημοτικοι συμβουλοι συμπολιτευσης και αντιπολιτευσης σε μια μεση επαρχιακη πολη στις τελευταιες εκλογες......και ασχοληθηκαν μαζι μου 6643 ανθρωποι.....και η κακη δημοσιοτητα ειναι παλι δημοσιοτητα...... :grin:

πως διαολο τα μετρας ετσι. δηλαδη καθε φορα σε ψηφιζε αλλο μελος και μονο σε μια κριτικη?
καπως ετσι μετραγανε και την ψηφοφορια παπανδρεου για προεδρο πασοκ  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πως διαολο τα μετρας ετσι. δηλαδη καθε φορα σε ψηφιζε αλλο μελος και μονο σε μια κριτικη?
καπως ετσι μετραγανε και την ψηφοφορια παπανδρεου για προεδρο πασοκ  :grin:
ειπαμε.....οδηγος επιβιωσης για οσους επιδοξους θελουν να μας μαυρισουν.......καθε κλωνος εχει μια ψηφο.....εχεις 6 κλωνους μπορεις να με μαυρισεις 6 φορες....απλα πρεπει καθε κλωνος να μπει απο αλλη ip.....κλωνος απο την ιδια αιπι δεν μπορει να ψηφισει.....τωρα,αν εσυ ψηφισεις ολες τις κριτικες μου που ειναι 298 θα μου δωσεις 298 ψηφους......αρα αν καποιος εχει πχ εξι κλωνους μπορει να μου δωσει περιπου 1800 αρνητικες ψηφους......


φυσικα δεν ειναι οι ψηφοι ατομα....οπως αντιλαμβανεστε και δεκα εικοσι φιλους να εχεις στο σαιτ χτυπας ανετα τον αριθμο θετικων ψηφων......και ειδικα αν εχεις πολλες κριτικες το νουμερο που βγαινει ειναι τεραστιο......


απο την αλλη το ιδιο δεν συμβαινει με τις αρνητικες καθοτι αν εχεις εναν εχθρο θα σε ψηφιζει με χερια και με ποδια και με ολους τους κλωνους του...... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εγω εκτορα λεω το αλλο....τι σκατα πχ σε ενδιαφερει εσενα λογου χαρη μια κριτικη μου που αφορα τσοντες αν δεν βλεπεις ή την βιλα εροτικα στην λαρισα αφου δεν προκειται να πας ποτε  μαλλον

my point is ....οτι αν δεν μας αφορα αμεσα μια κριτικη θεωρητικα δεν θα επρεπε να ασχοληθουμε καν να μπουμε στην λογικη να ψηφισουμε......παρολαυτα και στις επαρχιακες μου πχ κριτικες που αφορουν μια μικρη μειονοτητα αναγνωστων βλεπω πληθωρα θετικων(φιλοι) και αρνητικων(εχθροι;νταβαδες;) ΨΗΦΩΝ....αρα ;καμια χρησιμοτητα δεν εχουν οι ψηφοι αυτες ουτε οι θετικες/φιλικες ουτε οι αρνητικες/κακοβουλες.....


μηπως λοιπον θα επρεπε να καταργηθουν εντελως;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Αυτή η Αλιόνα από το Διδύμου 18Α, σαν ποια μοιάζει;
Αν έχει κανείς καμία φωτό κάποια που της μοιάζει...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εμένα αυτη μου ηρθε στο μυαλό  :huh:

Thumbnail.ashx
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Με χαλάνε ρε πούστη μου αυτές...
Πιπινάκια γουστάρω με καλό τσιμπούκι...
Α ρε Κατερίνα χάθηκες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom