Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 676K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Έτσι ώστε να είναι όλοι οι δρόμοι σε αρμονία με την οδό Πειραιώς που την έχουν μετονομάσει σε οδό Παναγή Τσαλδάρη.
Όταν ήμουν πιο μικρός την έλεγα Παναγίτσα Λδάρη.

Δεδομένου ότι διαρκώς αναφύονται νέα σπουδαστήρια (αγγλιστί Studio) επί της εν λόγω οδού, προσήκον να προφέρουμε μόνο το αρχικό γράμμα του ονόματος και το επίθετό ως έχει.

Ήτοι: οδός Που-Τσαλδάρη.
 

Επισκέπτης
Για τους βασιλόφρονες συνάδελφους ένα κερασματάκι (από έναν μη ομοφρονουντα)με τα δύο μόνο προσφιλή τους συστατικά (ελλείψει του τρίτου): 

 

Συνημμένα

  • olivoepane.jpg
    olivoepane.jpg
    153 KB · Εμφανίσεις: 49

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Για τους βασιλόφρονες συνάδελφους ένα κερασματάκι (από έναν μη ομοφρονουντα)με τα δύο μόνο προσφιλή τους συστατικά (ελλείψει του τρίτου): 

Αυτό είναι ένα άλλο τεράστιο πρόβλημα της Γραικυλίας:
Αν πεις "κάτω ο Παναθηναϊκός", θα σου πουν ότι είσαι Ολυμπιακός...

 

Επισκέπτης
To κερασματάκι αφορά συγκεκριμένη (αν και άγνωστή μου) ομάδα. Οι μη ανήκοντες ας αφήσουν τα εδέσματα στο τραπεζάκι. :)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Μόλις διάβασα κριτική του pitsirikos 1, που είχα καιρό να τον δώ εδώ μέσα, και,...

χάρηκα και ενημερώθηκα ! :dancing:
 

Επισκέπτης

Η κριτική δεν βγάζει νόημα, καθώς δεν φαίνεται οτιδήποτε είχα βάλει μέσα σε εισαγωγικά. Την έχω ανεβάσει εκ νέου σωστά. Παρακαλώ κάποιος συντονιστής ας την σβήσει και να αναρτήσει την καινούρια.

Ευχαριστώ.
 

Επισκέπτης

Mε τις περιγραφές του Kingdom of Thanos το κεφάλι στέκει όντως ψηλά.  :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραία κριτική  συνάδελφε! Με μια (όσο χρειάζεται) έλξη προς την άνωθεν εποπτεία, όπως ο Σεξπυρ ;)

Πάντα τέτοια!
 

Συνημμένα

  • SZEP42.jpg
    SZEP42.jpg
    92,1 KB · Εμφανίσεις: 34

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1

Mε τις περιγραφές του Kingdom of Thanos το κεφάλι στέκει όντως ψηλά.  :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραία κριτική  συνάδελφε! Με μια (όσο χρειάζεται) έλξη προς την άνωθεν εποπτεία, όπως ο Σεξπυρ ;)

Πάντα τέτοια!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ, αλλά τα καλά λόγια αξίζουν μόνο στις λατρεμένες Μούσες! Χωρίς την σαγηνευτική τους παρουσία, θα ήμουν απλά ένας...ακίνητος "μουγγός".
 

Επισκέπτης

Η κριτική δεν βγάζει νόημα, καθώς δεν φαίνεται οτιδήποτε είχα βάλει μέσα σε εισαγωγικά. Την έχω ανεβάσει εκ νέου σωστά. Παρακαλώ κάποιος συντονιστής ας την σβήσει και να αναρτήσει την καινούρια.

Ευχαριστώ.
Είναι εντάξει τώρα  :thumbsup:
 

tsarkobios

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1

Mε τις περιγραφές του Kingdom of Thanos το κεφάλι στέκει όντως ψηλά.  :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραία κριτική  συνάδελφε! Με μια (όσο χρειάζεται) έλξη προς την άνωθεν εποπτεία, όπως ο Σεξπυρ ;)

Πάντα τέτοια!
Αυτά, συνάδελφε είναι πολυ προχωρημένα ...  :rockon: :rockon: :rockon:

index.php
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Υστερα στα 4 όπου είχε καταπληκτική θέα...με τα 4 στήθη της να πηγαίνουν πάνω κάτω!!!
Aν το πάρεις τοις μετρητοίς η κοπέλα πρέπει να είναι μεταλλαγμένη εξωγήινη με τέσσερα μαστάρια.
Προφανώς ο άνθρωπος ήθελε να γράψει "4άρια στήθη" αλλά το σφάλλειν (ιδίως άμα τη καύλα) ανθρώπινον

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220


"καλησπερα

ειναι η πρωτη και τελευταια κριτικη που γραφω εδω για τον απλουστατο λογο του 1.οτι δνε νομιζω να επισκεφθω ξανα σπιτια...ισως μετα απο μεγαλη αποχη κι αν...τεσπα στις βολτιτσες που εχω κανει τα τελευταια δυο-τρια χρονια...πηγα με σακιρα ( δεν υπαρχει...ειναι θεα ) με το χριστινακι...με την ντενιζα στη ρεμουνδου, με την ανδριανα στη φωκαιας με την παολα στο 55 με την στεφανια στο γκαζι και καποιες αλλες κοπελλες ομορφες και καλες...παρακολουθω το site 3 χρονια και με αλλες που ειναι καλες περιπτωσεις...παντα απεφευγα κοριτσια που εβλεπα στα ματια τους θυμο, φοβο, τρελα, θλιψη κλπ απλα γιατι θες καπου να ξεφορτωσεις κι οχι να ψυχοπλακωθεις...
με την ελενα πηγα πολυ συχνα τις τελευταιες δυο βδομαδες...
ειναι τσουπωτη, κανει πολυ καλα την δουλεια της...
κατα την γνωμη μου ειναι η καλυτερη που εχω παει..αν θελει καποιος να νοιωσει οτι ειναι με γκομενα...
απλα κοιταει να σε ευχαριστησει κι ειναι πολυ γλυκεια..
την κανει την δουλεια ενα χρονο γιατι δεν υπαρχει τιποτε να κανει αλλο...
κατα την γνωμη μου...ειναι η καλυτερη...απλα δνε μπορω να το περιγραψω..
ο προλαλισαντας εχει δικαιο...επισης αν εισαστε ευγενικοι και εχετε λιγο γλυκα δνε εισαστε ζωα θα περασετε υπεροχα...
τρεεεξτε...ειναι το καλυτερο κοριτσι...

2.κι αυτο το αποκαλυπτω γιατι σταματαω ...το σπορ...εχει εξω τρελες καριολες που το κανουν τζαμπα...και πλεον γαμιουνται με ξενους γιατι απλα οι ελληνες η δεν τους σηκωνεται απο το πολυ μπαφο η μαλακιζονται με πουτανες...
κι επειδη εγω απολυτα πιστευω την φραση που ειχε πει ενας μπαρμπας για τις γυναικες : " ανθρωπος πυο καθεται να τον γαμησουν δεν ειναι ανθρωπος " εγω απλα θα συμπληρωσω εκτος απο τις πουτανες που τουλαχιστον πληρωνονται...
υπαρχουν εξω τρελες καριολες αγαμητες ( ολες οι 40αρες πλεον κοιτανε σαν τρελες με τοσο τσοντα που εχει φαει η κοινωνια κι οι καλες πουτανες γινανε..) για αυτο μαγκες πατε κανα πρωινο στην ελενα...και μην την δειτε τσουπωτη και φυγετε μια χαρα ειναι .....παργματικα εχω παει με ολες...σχεδον η καλυτερη ητανε....

χαιρετισματα

υ.γ 3.δνε κανει ελευθερο στοματικο απο οτι καταλαβα...εγω ποτε δεν αφηνω...πρεπει να εισαι μεγιστος μαλακας να σου κανουν ελευθερο...αλλα θα σας συνιστουσα παροτι ειναι πεντακαθαρη καλυτερα να μην την γλυψετε...αλλα δαχτυλακι ομορφο κι απαλο το δεχεται...
δεν υπαρχει η κοπελλα....

γεια σου ελενακι τα καλυτερα σου ευχομαι...και ειλικρινα δεν κανω διαφημιση 4.απλα ειναι κοριτσι για παντρεια ειλικρινα το λεω αυτο δεν κανει για το μπουρδελο..."

λοιπον ενα - ενα καλα στο 1. Μετα το κινημα του ΑΒραμη και του Αχαχουχα ολο και περισσοτεροι ακολουθουν  :2funny: :2funny: :2funny: η ΑΒραμιαδα και η ΑΧαχουαδα συγκινησε πολυ κοσμο.

2. -> ΑΥτο ειναι ψεμα και το ξερουμε ολοι εδω μεσα. Ειδικα το τσαμπα που ειπες πωωωπω τι ψεμματα ειναι αυτα ρε φιλε... φειδεμπορας εγινες?  :grin: εκτος και αν την βρισκεις με σιτεμενες οπως το απολυτο αρσενικο στα μπιλιαρδαδικα που του την ειπε ο αλλος  :2funny: :2funny:

3. Εισαι ωραιος μακαρι να ηταν ολοι ετσι.

4. Το γαμησες τελειως ρε φιλε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αισχος. Απλα μια γλυκεια τυπισσα δεν παντρευεσαι πορνη ποτε ξερω γω... για κανενα λογο  :2funny: :2funny: :2funny:

Π.Σ Με χαβαλε τα λεω μην με παρεξηγησεις. 
 

Επισκέπτης
Για τους βασιλόφρονες συνάδελφους ένα κερασματάκι (από έναν μη ομοφρονουντα)με τα δύο μόνο προσφιλή τους συστατικά (ελλείψει του τρίτου):  

Κάλλιο αργά παρά ποτέ...
H παραπάνω δήλωση (παρά το γενικόλογο χαρακτήρα της) αίρεται ως επιπόλαιη και άστοχα τοποθετημένη.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
τυπε αυτη η βουλγαρα ηταν για καιρο κωλο-κυνθους
για να την διωξουν αποκει κατι μυριζει
και δεν ειναι η μερεντα που εφαγες δικε μου :grin:
Ότι και να "μυρίζει" ή μυρίζει... εγώ πέταξα το 20ρικάκι μου... ελπίζω κάποιοι να διαβάσουν και να μην πάνε να την πατήσουν όπως εγώ...
1217.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom