Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 676K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Απολυτως σωστος ο CHEYENNE! Δεν ειναι δυνατον να γραφεις κριτικη για καποια που δεν εχεις παει μαζι της.
Μονο με το ματι δεν μπορεις να πεις αν ειναι καλη, αν και το εμφανισιακο ζητημα ειναι κατι καθαρα υποκειμενικο.
Πιστευω οτι ειναι αδιανοητο να γραφεται κριτικη για κατι που ΔΕΝ εγινε.
Πολυ σωστα θα πρεπει να αναφερεται στην ημερησια ενημερωση για στουντιο ωστε να αξιολογειται σαν αποψη.
Σιγουρα βοηθαει τους συναγωνιστες στην κριση τους μονο που δεν εχει θεση εκει που γραφτηκε.
Εχω ξαναπει οτι μια κριτικη πρεπει να βασιζεται σε οσο το δυνατον περισοτερες πληροφοριες και λεπτομερειες.
Γιαυτο και δεν με ενοχλουν κριτικες που ξεφευγουν και λιγο απο το θεμα αλλα δινουν μια προσωπικη χροια στα καθεκαστα με χιουμορ και με την εννοια του διαφορετικου απο τα τετριμμενα γραψιματος.
Κριτικες του στυλ πηγαμε γαμησαμε και φυγαμε δεν μου λενε τιποτα...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ΥΓ: Την ίδια άποψη έχω και για κάποιες κριτικές που διαβάζω σε city tour ή call girl, όπου υπάρχει η επιλογή «Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ», αλλά επειδή είναι ένας χώρος στον οποίο δηλώνω άγνοια, δεν παίρνω θέση.

Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω του σχολιασμού και με το post του vaglis. Η κριτική είναι χρήσιμη μόνο όταν περνάς στα ενδότερα, άλλωστε πόσες και πόσες δεν είχαν την εμφάνιση που μπορεί να άρεσε στην πλειοψηφία, με υπηρεσίες τουλάχιστον καλές (ενδεικτικά αναφέρω τη Βίκυ από Διδύμου 18 υπόγειο). Τα υπόλοιπα μπορείς να τα συζητήσεις και στα θέματα του φόρουμ. Θα διαφωνήσω λίγο με το υστερόγραφο, γι'αυτό και το έβαλα στην παράθεση. Αν δεν κάνω λάθος, κάποιες από τις κριτικές με σχόλιο "Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ" έχει να κάνει με το γεγονός ότι η κοπέλα δεν εμφανίστηκε, κάτι που δείχνει αντιεπαγγελματισμό, οπότε αυτό δε νομίζω ότι είναι κακό να λέγεται. Στα μπουρδέλα όμως και στα studio δε γίνεται να πας και να μην έρθει η κοπέλα (άλλο να καθυστερήσει να μπει κι άλλο να μην έρθει καθόλου). Το να πας να δεις την κοπέλα, να μη σ'αρέσει τελικά και να φύγεις είναι άλλο θέμα είτε σε cg/ct, studio ή μπουρδέλο.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Θα διαφωνήσω λίγο με το υστερόγραφο, γι'αυτό και το έβαλα στην παράθεση. Αν δεν κάνω λάθος, κάποιες από τις κριτικές με σχόλιο "Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ" έχει να κάνει με το γεγονός ότι η κοπέλα δεν εμφανίστηκε, κάτι που δείχνει αντιεπαγγελματισμό, οπότε αυτό δε νομίζω ότι είναι κακό να λέγεται.
Συμφωνω. Αλλο στα στουντιο και αλλο στα cg.
Εκει ειναι προβλημα και αν το κανει τακτικα καποια θα πρεπει να το αναφερουμε.
Μου εχει τυχει και μενα και πανω που εφτανα στο ξενοδοχειο με ενημερωσαν οτι δεν μπορουσε να ερθει και εφυγα απραγος.
Ειχα κανει ομως ολη τη διαδρομη προς τα εκει. :headbang:
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Προς συνάδελφο CHEYENNE
Η αλήθεια είναι ότι είχα σκεφτεί αυτά ακριβώς που έγραψες, ότι εφόσον δεν πέρασα στο δωμάτιο δεν θα έπρεπε να υπάρχει κριτική. Όμως ακολούθησα μία άλλη λογική που λέει ότι κανονίζω τις δουλειές μου έτσι ώστε γύρω στις 12:00 την Τετάρτη να είμαι κοντά στο τάδε σπίτι και να κάνω 1 ώρα διάλειμμα από τα 14ωρα που δουλεύω δαπανώντας 50~100 ευρώ στη γυναικάρα που είδα στις φωτογραφίες. Οπότε πας και βλέπεις κάτι που σε φρικάρει...αν το γράψεις κάπου μέσα στην ημερήσια ενημέρωση θα χαθεί, επίσης δεν αξίζει να ανοιχτεί νέο θέμα μόνο για να αναφέρεις το τι είδες, ενώ η κριτική μένει και κάποιος επιλέγοντας "Δες όλες τις κριτικές γι'αυτη τη κοπέλα" θα δει και τη δική μου. Στα πλαίσια του φόρουμ επομένως πιστεύω ότι το έκανα προς βοήθεια, αν ο admin εχει διαφορετική άποψη ας διαγραφεί, απλά νομίζω ότι είναι καλό να υπάρχει σωστή ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, κάτι που δεν το είδα για την εν λόγω κοπέλα και την πάτησα. Αυτό που πρέπει όμως να καταλάβουμε όλοι είναι ότι στο άθλημα του πληρωμένου (ειδικά) sex τα γούστα είναι ΑΚΡΩΣ υποκειμενικά εφόσον εξαρτώνται όχι μόνο από το χαρακτήρα του συναγωνιστή αλλά και τα ένστικτα, τις ορμές της στιγμής κλπ.
Ελπίζω να βοήθησα κα να είμαι ξεκάθαρος :)
Προς vaglis
Το θέμα όπως αναφέρω και στον CHEYENNE είναι ότι αν εγώ γράψω στη ροή του φόρουμ ότι ο Ironman1979 δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες αυτό θα χαθεί, ενώ στην κριτική μένει. Θα μπορούσε τότε με κάποιο τρόπο να αναβαθμιστεί η καρτέλα σχολιασμού και ώστε να χωράνε και τέτοιες κριτικές οι οποίες κατ'εμέ είναι προειδοποιητικές. Επαναλαμβάνω ότι αν έκανα κάτι ενάντια στους κανόνες και τη λειτουργία του foroum ας διαγραφεί η κριτική, ΑΛΛΑ ρε παιδιά εν τέλει πήγα να γαμήσω μία γυναικάρα όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και βρήκα τον εφιάλτη που έβλεπα μικρός αφού είχα δει στη παραλία τη θεία μου γυμνή κατά λάθος. Κάπου πρέπει να γραφτεί και αυτο να υπάρχει.
Καλοπροαίρετα... ακούω και τις συμβουλές σας.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνω. Αλλο στα στουντιο και αλλο στα cg.
Εκει ειναι προβλημα και αν το κανει τακτικα καποια θα πρεπει να το αναφερουμε.
Μου εχει τυχει και μενα και πανω που εφτανα στο ξενοδοχειο με ενημερωσαν οτι δεν μπορουσε να ερθει και εφυγα απραγος.
Ειχα κανει ομως ολη τη διαδρομη προς τα εκει. :headbang:

Αυτό ακριβώς! :thumbsup: Το να μην είναι εκεί το cg/ct είναι αποκλειστικά δική του ευθύνη (είτε incall ή outcall), ενώ εάν πας στο μπουρδέλο ή το studio και δεν περάσεις είναι δική σου επιλογή. Δε φταίει η κοπέλα σε κάτι.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
@ironman1979 Σωστή η τοποθέτησή σου, απλά οι κριτικές έχουν να κάνουν με το σεξ κι όχι με την εμφάνιση μόνο. Από την άποψη δηλαδή της ουσίας δεν προσφέρει κάτι (σε αντίθεση με την άλλη σου κριτική στο Κροκεών). Θέλω να πω ότι εάν κοιτάξεις τις παρακάτω κριτικές για τη Scarlet θα βρεις ότι αναφέρεται καί το photoshop και η κυτταρίτιδα και τα παραπανίσια κιλά, απλά υπάρχει και αναφορά στο σεξ :)

www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Scarlet/listingid:5176/#jr_review_19787]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Scarlet/listingid:5176/#jr_review_19787[/url]
www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Scarlet/listingid:5176/#jr_review_19653]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Scarlet/listingid:5176/#jr_review_19653[/url]
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
...got it foot_employer, θέλει μελέτη πριν
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Συμφωνω. Αλλο στα στουντιο και αλλο στα cg.
Εκει ειναι προβλημα και αν το κανει τακτικα καποια θα πρεπει να το αναφερουμε.
Μου εχει τυχει και μενα και πανω που εφτανα στο ξενοδοχειο με ενημερωσαν οτι δεν μπορουσε να ερθει και εφυγα απραγος.
Ειχα κανει ομως ολη τη διαδρομη προς τα εκει. :headbang:
Γι΄αυτο τονισα στο υστερογραφο μου οτι δηλωνω ασχετος με τον χωρο των call firls, city tour και δεν περνω θεση.

Ομως να διευκρινησω οτι αναφερομαι σε κριτικες που ο "υποψηφιος" βλεπει
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Προς συνάδελφο CHEYENNE
Η αλήθεια είναι ότι είχα σκεφτεί αυτά ακριβώς που έγραψες, ότι εφόσον δεν πέρασα στο δωμάτιο δεν θα έπρεπε να υπάρχει κριτική. .........
............Καλοπροαίρετα... ακούω και τις συμβουλές σας.
Κατ΄αρχην να διευκρινησω , οτι το Post μου δεν ειχε καμια μομφη ή δση ειρωνειας στην κριτικη μου.
και αυτ γιατι ο γραπτος λογος μπορει ευκολα να παρεξηγηθει.

Ειναι αληθεια οτι πολλες πληροφοριες "χανονται" στο thead ενημερωσης.
Ομως εξίσου μπορουν να χαθου και στις κριτικες, μιας και πολλες απο αυτες δεν διαβαζονται.

Νομιζω οτι μια κριτικη πρεπει να δεινει μια ολοκληρμενη εικονα της κοπελας.
Εγω τουλαχιστιον την Scarlet δεν την εχω δει live.
Δεν εχω κανενα λογο να αμφισβητησω την κριση σου για την εμφανιση της.

Ομως οι υπηρεσιες της ΜΠΟΡΕΙ να ειναι σουπερ.
Υπαρχουν καποιοι που δεν δινουν βαση στην εμφανιση και τους ενδιαφερουν οι υπηρεσιες.

Ετσι η πληροφορια για την καθε Scarlet ειναι ελειπης.
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
Τον τελευταίο χρόνο τρία είναι τα δυνατά ονόματα, όλα ισάξια (τις κατατάσσω στην 1η θέση), αν και διαφορετικές μεταξύ τους στην εμφάνιση αλλά κυρίως σαν στυλ και σαν χαρακτήρες. Το ένα από αυτά είναι η Βαλεντίνα από την Τσεχία. Αναζητείστε σε άλλη κριτική το 2ο όνομα. Δεν θα γράψω προς το παρόν για το 3ο. Η Βαλεντίνα λοιπόν έχει καμπύλες, πλούσιο ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΟ στήθος, πανεμορφο κάτω σύστημα με πολύ καλή αίσθηση, ωραίο δέρμα, νόστιμο πρόσωπο. Φαίνεται να κατέχει τις βασικές στάσεις (κλασική, 4, από πάνω, ισπανικό, κτλ.), για .....ειδικές δεν ξέρω. Πολύ καλό στοματικό! Επίσης είναι υπεύθυνη στη δουλειά της όσον αφορά την καθαριότητα και την προσοχή. Εϊναι turbo γυναίκα. Δυναμική και γεμάτη ενέργεια, με αρχές, δείχνει να μην μπορείς να την πιάσεις από πουθενά, αλλά κατά βάθος μοιάζει καλό παιδί και πλακατζού. Πρόκειται για ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ. Θα ευχαριστηθεί κανείς πραγματικά μόνο εάν είναι των ιδίων κυβικών (ΔΕΝ εννοώ από πλευράς σωματότυπου! – θέλει να ξέρεις από γυναίκες). ΔΕΝ έχει ψεύτικη και φτιαχτή διάθεση που γενικά επικρατεί, ποιός πιστεύει ότι η πραγματική διάθεση ΔΕΝ είναι σπανιότατη? ΔΕΝ έχει αναλογίες μοντέλου όσον αφορά το ύψος, ΔΕΝ είναι skinny μάλιστα τελευταία έχει πάρει και 2-3 κιλά που θέλει να τα χάσει. ΔΕΝ είναι κοριτσάκι ..... 21 Μαίων. Α, να μην ξεχάσω: βοηθάει και ο χώρος δουλειάς.

Δεν θα γράψω άλλα, ο καθένας μπορεί να τα βρει μόνος του. Απλώς έχει τα στοιχεία που μού αρέσουν γι αυτό και την έχω στην κορυφαία τριάδα. Μπορεί να τη θεωρήσει κανείς στανταρ καθώς κάποια άλλα ονόματα που ακούγονται ως δυνατά απογοητεύουν (Δεν θέλω να γράψω αρνητικές κριτικές για καμιά). Προφανώς η γνώμη μου είναι απόλυτα υποκειμενική.

ΥΓ! Ημερομηνία ενδεικτική (δεν θυμάμαι).
ΥΓ2. Βαθμολογία: όχι πραγματική, δεν μού επιτρέπει το σύστημα μεγαλύτερη!

Έχει κάνει αντιγραφή-επικόλληση την μία, ουσιαστικά, κριτική και για τις 2 κοπέλες-Βαλεντίνα και Νίκη. Δεν αμφιβάλλω ό,τι οι κοπέλες είναι πολύ καλές στην δουλειά τους, καθώς το γνωρίζω πως είναι, αλλά έλεος, αφού γράφει για μια άλλη κοπέλα, τότε δεν μπορεί να γράψει κάτι επιπλέον;

Τις 2 σε 1 (ultrex) θα τις βρείτε εδώ:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ο Ικαρος ηταν ηρωας της μυθολογιας, που τα εκανε μανταρα ομως οταν εκανε copy paste το κολπο με τα φτερα...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175

οπως τα γραφει ο φιλος ειναι η συνευρεση με τη Βερονικα....ειναι βιαστικη και απροσωπη,δεν εχει σημασια το ποσο των 10 ευρο.Ομορφη δεν ειναι,στρογγυλο προσωπο με ξανθο καρε...μοιαζει λιγο με γουρουνακι...χαρακτηριστικα βουκολικης πολωνεζας.Στηθος καλο οπως και σωμα....πιπα βιαστικη χωρις βαθυ ρουφηγμα.Την προηγουμενη βδομαδα που ειχα περασει μαζι της...ηταν 6.30 το πρωι...ακουγα εντονες συζητησεις απο το τσα2 και προφανως τη πατρωνα του οικου για καποια πρεζωμενη τανα που δημιουργει προβληματα.
Στο 46 κατω που δουλευουνε συνηθως 2 μαζι επεσα σε αγριο καβγα μεταξυ εκδιδομενης και τσα2....η πορνη(δε θυμαμαι ονομα)..ηταν σιγουρα φτιαγμενη...η χαρμανιασμενη.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

respect στον τυπο γιαυτο
μεσα στην καυλα μου δεν ξερω αλλα βρικα την δυναμη κ δεν την γαμησα χωρις προφυλακτικο
και respect στην κοπελα γιαυτο
κ εφυγε μετα απο ενα λεπτο ξαναγυρισε και κρατουσε στα χερια της το βιβλιαριο απο τον γιατρο που την εξεταζει
 

Επισκέπτης
Φώκαιας 17 άνω:
{...[size=14pt]Η υπηρέτρια φώναζε να τελειώνει (γι΄ αυτό και η κακή βαθμολογία της[/size] και πρέπει να μάθει να μη επεμβαίνει στα προσωπικά των άλλων) λόγω παρατεταμένης συνεύρεσης μας...}

Μακρυά από την σκατοκαργιόλα ξανθιά, κοντή, λίγο ευτραφή, μεσήλικη τσατσά που είναι συνήθως τα πρωϊνά στο Φώκαιας 17 άνω.Φωνάζει την κοπέλα στα 7-8 λεπτά.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Προς vaglis
Το θέμα όπως αναφέρω και στον CHEYENNE είναι ότι αν εγώ γράψω στη ροή του φόρουμ ότι ο Ironman1979 δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες αυτό θα χαθεί, ενώ στην κριτική μένει. Θα μπορούσε τότε με κάποιο τρόπο να αναβαθμιστεί η καρτέλα σχολιασμού και ώστε να χωράνε και τέτοιες κριτικές οι οποίες κατ'εμέ είναι προειδοποιητικές. Επαναλαμβάνω ότι αν έκανα κάτι ενάντια στους κανόνες και τη λειτουργία του foroum ας διαγραφεί η κριτική, ΑΛΛΑ ρε παιδιά εν τέλει πήγα να γαμήσω μία γυναικάρα όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και βρήκα τον εφιάλτη που έβλεπα μικρός αφού είχα δει στη παραλία τη θεία μου γυμνή κατά λάθος. Κάπου πρέπει να γραφτεί και αυτο να υπάρχει.
Καλοπροαίρετα... ακούω και τις συμβουλές σας.
Ας πουμε οτι αυτο που εκανες ειναι κατι που δεν συνηθιζεται η που εγω δεν θυμαμαι να εχει γινει ποτε, δηλαδη να γραφτει κριτικη για στουντιο με συναντηση που δεν εγινε. Γιαυτο ειπα οτι ειναι καλες οι πληροφοριες που εδωσες μονο που δεν ειχαν θεση εκει που τις εγραψες. Τελος παντων, δεν εγινε και κατι το φοβερο απλα ηταν εντελως ανορθοδοξο. Οπως ειπε πολυ σωστα και ο foot employer εχουν αναφερθει συναγωνιστες σε αλλες κριτικες σχετικα με την εμφανιση της Scarlet. Ελπιζω απο υπηρεσιες να λεει κατι γιατι δεν εχω ακομα αποψη γιαυτην...
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
ΥΓ! Ημερομηνία ενδεικτική (δεν θυμάμαι).
ΥΓ2. Βαθμολογία: όχι πραγματική, δεν μού επιτρέπει το σύστημα μεγαλύτερη!

Έχει κάνει αντιγραφή-επικόλληση την μία, ουσιαστικά, κριτική και για τις 2 κοπέλες-Βαλεντίνα και Νίκη. Δεν αμφιβάλλω ό,τι οι κοπέλες είναι πολύ καλές στην δουλειά τους, καθώς το γνωρίζω πως είναι, αλλά έλεος, αφού γράφει για μια άλλη κοπέλα, τότε δεν μπορεί να γράψει κάτι επιπλέον;

Τις 2 σε 1 (ultrex) θα τις βρείτε εδώ:
Σαν να εγραψε κριτικη καποιος δικαστικος κλητηρας που εχει ετοιμη την φορμα συμπληρωσης και απλα αλλαζει τα ονοματα και τις τοποθεσιες κατασχεσης. Μονο που ακομα και αυτος γνωριζει τουλαχιστον τις ημερομηνιες που εγιναν τα γεγονοτα.
Τοση αμνησια πια... :uglystupid:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Κριτική  του ironman1979 για την Scarlet στο Αντιοχείας 64

Scarlet τα bodyline εχουν προσφορά


Πρόκειται για ένα κείμενο το οποίο θα είχε μεγάλη χρησιμότητα στην ημερήσια ενημέρωση για studio, αλλά όχι στις κριτικές, μιας και ο συναγωνιστής δεν πέρασε στο δωμάτιο με την κοπέλα και έκανε απλά σύγκριση των φωτογραφιών με την εμφάνιση της.
Θεωρώ ότι στις κριτικές θα πρέπει να αναφέρονται και οι εντυπώσεις που αποκομίσαμε από τις συνευρέσεις μας με τα διάφορα κορίτσια, ανάλογα με τις «επιδόσεις» τους.

Εάν αρχίσουμε  να εξιστορούμε την άποψη μας (όσο σωστή και εάν είναι) για μια κοπέλα στις κριτικές, τότε θα πρέπει πολλοί από εμάς να γράψουν........ αρκετές κριτικές.

Εκτός εάν η διοίκηση του site, δεν έχει αντίρρηση γι΄αυτο, οπότε παω πάσο.

ΥΓ: Την ίδια άποψη έχω και για κάποιες κριτικές που διαβάζω σε city tour ή call girl, όπου υπάρχει η επιλογή «Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ», αλλά επειδή είναι ένας χώρος στον οποίο δηλώνω άγνοια, δεν παίρνω θέση.
Απολύτως σωστό. Η κριτική σβήστηκε (λάθος που δημοσιεύτηκε βασικά).
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

στην κριτικη μου για την αντριαννα εχω κανει λαθος στο μπουρδελο.δεν ειναι το κολωνου 30β!ειναι το κολωνου 32α νομιζω...αυτο που ειναι υπογειο!

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

στην κριτικη μου για την αντριαννα εχω κανει λαθος στο μπουρδελο.δεν ειναι το κολωνου 30β!ειναι το κολωνου 32α νομιζω...αυτο που ειναι υπογειο!
ας αναφερει καποιος αυτο το μηνυμα μου να το δει κανενας μοντ να το αλλαξει!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom