Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 678K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
γηρασκω αει διδασκομενος παιχτουρα μου
Σωστος.....η αληθεια ειναι οτι και εγω σε διαβαζω σε οτι εχεις γραψει για τις Ρωσιδες, που σιγα-σιγα πιστευω οτι εχεις απολυτο δικιο!!!!!!!! :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ετοιμος ημουν..εκτιμω οτι ειναι στα πλαισια των δυνατοτητων μου...μου ειπε οτι ειμαι καλο παιδι και ανθρωπος με περιεχομενο!!!!..Οταν την ρωτησα πως το καταλαβε..μου απαντησε οτι στην Ουκρανια ειχε σπουδασει ψυχολογος!!!....Την εκοψα παντως οτι με ψιλογουσταρε....θα σκεφτω τι θα κανω, γιατι δεν γουσταρω τις στενες σχεσεις και τις οικειοτητες!!! :rockon:...Μου αρεσει το ψεκαστε..σκουπιστε...τελειωστε!! :rockon: :rockon:
τυπε ολες αυτες ειναι σπουδαγμενες στην πατριδα τους :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ετοιμος ημουν..εκτιμω οτι ειναι στα πλαισια των δυνατοτητων μου...μου ειπε οτι ειμαι καλο παιδι και ανθρωπος με περιεχομενο!!!!..Οταν την ρωτησα πως το καταλαβε..μου απαντησε οτι στην Ουκρανια ειχε σπουδασει ψυχολογος!!!....Την εκοψα παντως οτι με ψιλογουσταρε....θα σκεφτω τι θα κανω, γιατι δεν γουσταρω τις στενες σχεσεις και τις οικειοτητες!!! :rockon:...Μου αρεσει το [size=12pt]πληρώστε [/size]ψεκαστε..σκουπιστε...τελειωστε!! :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τυπε ολες αυτες ειναι σπουδαγμενες στην πατριδα τους :2funny:
Φιλε,  για να σου απαντησω σοβαρα αυτο πιστευω...αλλα το βασικοτερο ειναι οτι ειναι εξυπνες γυναικες(μιλαω για γενικα... παλια Σοβιετικη Ενωση) οχι σαν τις δικες μας που το παιζουν πονηρες και που ειναι προβληματικες απο μονες τους!!!!!!!!!!!!!!! :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αυτο που συμπληρωσες ειναι το βασικοτερο, για να νοιωθεις οτι δεν τις χρωστας καμια δεσμευση!!!!! :rockon:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
www.bourdela.tv/content/view/2689/224/#jreview_14094]http://www.bourdela.tv/content/view/2689/224/#jreview_14094[/url]

Τοποθέτηση του προφυλακτικού για την έναρξη του στοματικού. Αρκετά βελτιωμένου από τις προηγούμενες συνευρέσεις μας, αλλά όχι σε κορυφαία επίπεδα. Όπως περίμενα, δεν ασχολήθηκε με τα @@κια, μιας και αυτό δεν είχε γίνει ούτε στις άλλες συνεδρίες μας.
Στο sex όμως η κατάσταση βελτιώθηκε ρακέτα. Ανέβηκε από πάνω μου για το ξεκίνημα και δεχόταν χωρίς αν δυσανασχετεί τα χάδια και τα πιπιλίσματα μου στο στήθος της, στο λαιμό και τα αυτιά της. Συνεχίσαμε στην στάση του λωτού, με συνεχεία της αρκετα αξιόλογης συμμετοχής από μέρους της. Ιεραποστολικό με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογκητά, τρυφερά λογάκια, ερεθιστικές εκφράσεις του προσώπου της, και στα τέσσερα ήλθε ο επίλογος.
Έκατσε για αρκετή ώρα δίπλα μου ξαπλωμένη σε πολύ gfe κλίμα και μιλήσαμε για αρκετή ώρα. Χωρίς να σταματήσει να χαμογελάει, ντύθηκε, πληθυκε, με φίλησε και έφυγε.



Τι εννοεί ο ποιητής άραγε?  :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
www.bourdela.tv/content/view/2689/224/#jreview_14094]http://www.bourdela.tv/content/view/2689/224/#jreview_14094[/url]

Τοποθέτηση του προφυλακτικού για την έναρξη του στοματικού. Αρκετά βελτιωμένου από τις προηγούμενες συνευρέσεις μας, αλλά όχι σε κορυφαία επίπεδα. Όπως περίμενα, δεν ασχολήθηκε με τα @@κια, μιας και αυτό δεν είχε γίνει ούτε στις άλλες συνεδρίες μας.
Στο sex όμως η κατάσταση βελτιώθηκε ρακέτα. Ανέβηκε από πάνω μου για το ξεκίνημα και δεχόταν χωρίς αν δυσανασχετεί τα χάδια και τα πιπιλίσματα μου στο στήθος της, στο λαιμό και τα αυτιά της. Συνεχίσαμε στην στάση του λωτού, με συνεχεία της αρκετα αξιόλογης συμμετοχής από μέρους της. Ιεραποστολικό με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογκητά, τρυφερά λογάκια, ερεθιστικές εκφράσεις του προσώπου της, και στα τέσσερα ήλθε ο επίλογος.
Έκατσε για αρκετή ώρα δίπλα μου ξαπλωμένη σε πολύ gfe κλίμα και μιλήσαμε για αρκετή ώρα. Χωρίς να σταματήσει να χαμογελάει, ντύθηκε, πληθυκε, με φίλησε και έφυγε.



Τι εννοεί ο ποιητής άραγε?  :think:
Αναγραμματισμος φιλε μου..

Η βιασυνη βλεπεις και το προχωρημενο της ωρας. :dunno:
ρακέτα = αρκετά.

Με λιγη φαντασια το καταλαβαίνεις.....
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Αναγραμματισμος φιλε μου..

Η βιασυνη βλεπεις και το προχωρημενο της ωρας. :dunno:
ρακέτα = αρκετά.

Με λιγη φαβτασια το καταλαβαίνεις.....

Το φαντάστηκα man... αλλά προς στιγμήν νόμισα...
...ότι έπαιζε καμιά καινούργια στάση μετά το Λωτό  :grin:

 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
χωρις να θελω να αντικρουσω,και sorry...

για τη κριτκη "φ66¨κατι με χαλασε"...το κατερινακι ειχε κολλησει επανω
μου και με εγλυφε παντου μεχρι να ερθω σε πληρη στυση και μονο τοτε μου φορεσε το προφυλακτικο,ενω επισης εμεινε μεσα μου για κανα 1' μετα το τελος και με φιλουσε...επισης πιπα πολυ καλη και διαθεση φουλ...

και για τη κριτικη "φ84¨το πιο ναζιαρικο της φυλης"...η αννα για μενα ηταν πολυ
κακη εμπειρια,σκετο επιπλο,βιαστικη,καθολου προκαταρκτικα,σκετη κρυαδα,δεν μπορεσα ποτε...
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
χωρις να θελω να αντικρουσω,και sorry...

για τη κριτκη "φ66¨κατι με χαλασε"...το κατερινακι ειχε κολλησει επανω
μου και με εγλυφε παντου μεχρι να ερθω σε πληρη στυση και μονο τοτε μου φορεσε το προφυλακτικο,ενω επισης εμεινε μεσα μου για κανα 1' μετα το τελος και με φιλουσε...επισης πιπα πολυ καλη και διαθεση φουλ...
:cool2:
Κανένα πρόβλημα από γενικότερη εμπειρία λέω ότι πολλές φορές αυτα που ζούμε με τα κορίτσια είναι πράγματα της στιγμής και για αυτο γινόμαστε εμπειριών συλλέκτες :cool2:
 

Επισκέπτης
Παραξενιά που ήταν φούρνος το δωμάτιο και έσκαγες από την ζέστη;
Φαντάσου επιπρόσθετα και την επακόλουθη έξαψη από το σεξ...

Παραξενιά που η Συλβάνα μπαίνει μέσα με μία χύμα καπότα χωρίς συσκευασία;.Αμφίβολης ποιότητας δηλαδή.Όπως υποθέτεις οτι έσκισε το φακελάκι πριν μπει στο δωμάτιο, γιατί να μην υποθέσεις οτι είναι μη ελεγμένη καπότα του σωρού που πωλείται χύμα μαζικά σε σακούλι;

Παραξενιά που ήθελα να βγάλει το κομπινεζόν που κάλυπτε τα πάντα;.Και στην αρχή αρνήθηκε λέγοντας:"Σε μπουρδέλο βρίσκεσαι";.Εσύ την πηδάς με το κομπινεζόν;

Παραξενιά που δεν ανέχομαι να μου βάζουν καπότα από την αρχή γιατί πολύ απλά (εξηγώ την αλφαβήτα τώρα-δεν θά'πρεπε, θά'πρεπε να τα ξέρεις αυτά!), η καπότα δεν πρέπει να μπαίνει σε χαλαρό πούτσο;

[size=10pt]Ξύπνα archwn1416!!! Σύνελθε!!![/size]
Είσαι πολύ χαμηλών απαιτήσεων εως τραγικών για τα 20 ευρώ.
Βρίσκουν και τα κάνουν αυτοί-ές γιατί υπάρχουν πελάτες σαν εσένα.
καταρχας εδω ειμαστε ολοι με τον ιδιο σκοπο οποτε δεν υπαρχει λογος να μαλονουμε... (το λεω για να μην νομιζεις οτι ειχα η εχω σκοπο να σε προσβαλω..
αυτο που θελω να πω ειναι πως οταν πιανεις την πουτανα και τις κανεις 5 σερι υποδειξεις-παρατηρησεις τοτε μην περιμενεις και αυτη να μην ξυνισει (και ειδικα η συγκεκριμενη που την εχω παρει και εγω) και να σου κανει αυτα που θελεις... οποτε οταν βλεπεις τοσα πολλα πραγματα που δεν σου αρεσουν καλυτερα ζητα της να σου δωσει πισω τα λεφτα χωρις ομως να υποχωρεις και γραψτην στ'αρχιδια σου... αλλα το να προσπαθεις να "βελτιωσεις" η να την μαθεις την δουλεια της (ακομα και αν την κανει αθλια) ειναι λαθος για εμενα...
δεν σου αρεσει φευγεις...
οσο για τις απαιτησεις μου πιστευω πως κανεις λαθος διοτι δεν εννοω πως αν η κατασταση ηταν ανηποφορη εγω θα εκανα την παπια, απλα θα εφευγα χωρις να κανω κεφαλι και ησυχα και ωραια θα πηγαινα στην επομενη...

υ.γ. οσο για τις καποτες στα μπουρδελα ειναι απο ελληνικες βιοτεχνιες, με ελαχιστες εξαιρεσεις,και προσοπικα οσες φορες μου εχει σπασει δικια μου καποτα τοσες εχει γινει και σε μπουρδελο.(2 φορες και τις δυο σε κωλο)...
 

Επισκέπτης
καταρχας εδω ειμαστε ολοι με τον ιδιο σκοπο οποτε δεν υπαρχει λογος να μαλονουμε... (το λεω για να μην νομιζεις οτι ειχα η εχω σκοπο να σε προσβαλω..

Δεν έπρεπε να πεις οτι καλά έκανε η τσατσά και μου φέρθηκε άσχημα.
Αυτό το "άντε,άντε φύγε από δω να μην σε βλέπω μπροστά μου..." στα καλά καθούμενα,σαν να μιλάει σε κανένα τσογλάνι,είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!.
Κατά τα άλλα δεν πρόσεξες καλά την κριτική μου...η Συλβάνα δεν με άφηνε να φύγω με τίποτε τάζοντάς μου λάγους με πετραχείλια!.Και τα προβλήματα τα δημιουργούσε διαδοχικά-όχι μαζεμένα-παρακαλώντας μέ κάθε φορά να μην φύγω.Ούτε προσπαθούσα να την βελτιώσω.Περίμενα να δω τι θα κάνει.Και ψύχραιμα ζήτησα τα λεφτά από την τσατσά.Αυτή φώναξε και μίλησε απρεπώς σκοπίμως και εγώ πάλι απάντησα ψύχραιμα. 

Πριν καν δω, όπως γράφεις "τοσα πολλα πραγματα που δεν σου αρεσουν", στην αρχική στιγμή που διαπιστώνω οτι με γράφει κανονικά και δεν έρχεται να κλείσει το κλιματιστικό, έπρεπε να ντυθώ και να πάρω τα λεφτά.Καμία ανοχή!
Από την πρώτη στιγμή που δείχνει οτι σε έχει γραμμένο πρέπει να φεύγεις!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • GrayColoredAlienBody.jpg
    GrayColoredAlienBody.jpg
    60,2 KB · Εμφανίσεις: 27

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom