Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 675K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
{Βικτώρια-απαράδεκτη ξεπέτα, Τρίτη 11 Αυγ 2009, στις 16:38
Γράφτηκε από τον tin_kanw_sfentona
(Βικτώρια) 

Επισκεφτηκα το στουντιο μεσημεριανη ωρα,με ελαχιστο κοσμο να κυκλοφορει λογω Αυγουστου.Αυτο το λεω για να τονισω οτι ηταν μια χαλαρη μερα,χωρις κοσμο(ειχε ενα πελατη μεσα οταν μπηκα μονο,και οση ωρα ημουν εκει δεν μπηκε ουτε ενας),δηλαδη δεν υπηρχε κανενας λογος για βιασυνη ,ουτε λογω κουρασης κοπελας ουτε λογω φορτου εργασιας.

Επειδη παντα ειμαι αντικειμενικος,η Βικτωρια σαν παρουσια ηταν αξιολογη,οχι βεβαια κατι φοβερο.Ξανθια,μετριο αναστημα,ωραιο προσωπακι,ειχε ενα διαμαντακι στο δοντι,το ατου για το οποιο μπηκαμε κιολας το φυσικο βυζακι-χωρις να ειναι στητο,απλα μεγαλουτσικο,δερμα βορειοευρωπαικο με λιγες φακιδες.

Αφου ξεπεταξε τον διπλα συναγωνιστη,πραγμα για το οποιο εγω αρχικα χαρηκα(αλλα μετα καταλαβα οτι θα ερχοταν και η σειρα μου),μπηκε αμεσως στο δωματιο και κατευθειαν πηγε και θρονιαστηκε στο κρεβατι.Εγω ημουν φιλικος κ χαλαρος και της ειπα να ρθει λιγο μπροστα στο καθρεφτη για κανα μπαλαμουτακι και ισως καμια πιπα (δεν ειναι κατι τραγικο οπως καταλαβαινετε και δεν μου χει τυχει καμια να μην δεχτει).Μου ειπε πληρωσες για το απλο και δεν εχεις πολυ χρονο για τετοια"if you want something romantic,go with your girl"μπλα μπλα μπλα.Της λεω το καταλαβαινω και δεν νομιζω οτι σου πα κατι τοσο φοβερο.Εν πασει περιπτωσει δεν ηθελα να το κουρασω και πηγα στο κρεβατι,επαιξε μια πιπα καλη,της ακουμπησα λιγο το χερι κ ειπα "no hands baby" και αυτη μου το διωξε πισω, με αφησε να χαιδεψω για πολυ λιγο το μουνακι και μετα μου βγαλε το χερι.Κ παλι σπασιμο δλδ.Ε μετα γαμησα ιεραποστολικο και στα 4 διεκπεραιωτικα.Με ειχε ηδη ξενερωσει.Στο τελος της ειπα σε χαλαρο οχι τσαντισμενο υφος-οριστε τελειωσα νωρις δεν νομιζω να χεις παραπονο.Κ αρχισε να μου ξαναλεει οχι αυτο ειναι το νορμαλ και αμα θελεις "romantic" πηγαινε σε κανα κλαμπ "to find a girl".

Οι κριτικες που χα διαβασει εδω για Βικτωρια ηταν καλες και με ειχαν ψησει(αν και παιζουν ΠΑΡΑ πολλες fake κριτικες τελευταια).Δεν ξερω αν πετυχα την κοπελα σε ασχημη μερα,παντως δεν δικαιολογειται ουτε απο την κουραση ουτε απο φορτο εργασιας.Για μενα ηταν παντως ενα πεταμενο πενηνταρικο.Καλο ειναι απο δω και περα να δινετε περισσοτερη προσοχη σε οσα γραφονται στις κριτικες γιατι εγω σημερα την πατησα.}


tin_kanw_sfentona, το καρφωτό αστραποβαρεμένο βλέμμα δεν το πρόσεξες στο σαλόνι;
Η της το είπαν και το κρύβει;
Ένα βλέμμα αλαζονικό του ύφους:"Αγγαρεία κάνω,δεν είμαι εγώ για δω..."
Πειράματα στην Γερμανική αλυσίδα δεν κάνουμε.

Συναγωνιστές,προσέχετε τα παπαγαλάκια που ομιλούν την γερμανικήν...



tin_kanw_sfentona (και όλοι οι συναγωνιστές), σταμάτα να την κάνεις σφεντόνα και δες με κριτική ματιά τις κριτικές :thumbsup:

 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Είναι η ίδια Εμμανουέλλα που εμφανίζεται και στη Βούρβαχη;;;

"Εκ των σπουδαστηρίων των ευρισκομένων παρά θίν αλός" όπως θα έλεγε ένα
αξιότιμο μέλος της κοινότητος, εγώ προσωπικά έχω μαύρα μεσάνυχτα.

Πάντως η Εμμανουέλα αυτή για την οποία 'κλαίμε τα ευρώπουλα' παίζει και στο
Αχαρνών 106. 

Ας μας απαντήσουν οι αξιότιμοι κύριοι κύριοι πορνορεπόρτερς για τα νότια προάστια.

PS.Σαν να μου φάνηκε όταν ξεκίνησα να απαντήσω οτι έγραφες για Βουλιαγμένης 83 και μετά
είδα το Βούρβαχη. Μου φαίνεται οτι έχουν αρχίσει οι οφθαλμοί μου και κάνουν πουλάκια.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
:2funny: :2funny: :2funny:
Δεν κάνουν πουλάκια, εγώ το άλλαξα!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

Μελινάκι είσαι κάβλα!!!!, Τετάρτη 12 Αυγ 2009, στις 00:51
Γράφτηκε από τον prowler7 
 αν κι εχει περασει 1 μηνας απο την συνεδρια μου ε την μελινα αποφασισα να γραψω μια και δεν βλεπω κριτικες γι αυτο το κοριτσι..το οποιο πραγματικα ειναι μοντελο..προσωπακι απαιχτο,γλυκο και καυλιαρικο,σωματακι τουμπανο και μολις επεσε κι η μαγικη λεξη κουλουρακι στο μενου αυτο ηταν.δεν χρειαζοταν τιποτα παραπανω...ο χωρος ισως απο του πο καθαρους με ντουσακι,καθαρα σεντονια και πετσετα,παρκινκ ανετοτατο λογω μερςα και ωρας (18:00).η μελινα πεντακαθαρη,μοσχομυριζε,αψογη,χαλαρα αν την πετυχει κανεις εξω στο δρομο θα παθει,Sorry μελινακι αν σε ψιλοκομπλαρα (ξερεις εσυ),κι επισης σορρυ για τη λιγο βιαια εισοδο στην πισω πορτα..αλλα οπως θα θυμασαι και πολυ κρατηθηκα..ωρα αρκετη στο δωματιο,υπομονετικη,δε βιαζοταν καθολου,απολαμβανε το γλυφομουνι (τι μουνακι ρε μελινακι!!)λιγο δουλεια την πιπα μονο κατα τη γνωμη μου..θα τα ξαναπουμε σιγουρα..απ οτι μου πε ειναι εκει απογευματα 17:00-24:00.απο οτι ειδα υπαρχουν φωτο της στα κασσανδρας 4 και σολωμου 32.χαρακτηριστικο το τατου στην κοιλιτσα..πραγματικα πολυ καλυτερη απο κοντα..Μελινακι καλα να περνας...


Κριτική για την Μελίνα από Κασσάνδρας. Γνωρίζει κανείς αν πρόκειται για την ίδια Μελίνα που κάποτε δούλευε στον όμιλο Λέλας - Πιπίνου ?
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007

Μελινάκι είσαι κάβλα!!!!, Τετάρτη 12 Αυγ 2009, στις 00:51
Γράφτηκε από τον prowler7 
 αν κι εχει περασει 1 μηνας απο την συνεδρια μου ε την μελινα αποφασισα να γραψω μια και δεν βλεπω κριτικες γι αυτο το κοριτσι..το οποιο πραγματικα ειναι μοντελο..προσωπακι απαιχτο,γλυκο και καυλιαρικο,σωματακι τουμπανο και μολις επεσε κι η μαγικη λεξη κουλουρακι στο μενου αυτο ηταν.δεν χρειαζοταν τιποτα παραπανω...ο χωρος ισως απο του πο καθαρους με ντουσακι,καθαρα σεντονια και πετσετα,παρκινκ ανετοτατο λογω μερςα και ωρας (18:00).η μελινα πεντακαθαρη,μοσχομυριζε,αψογη,χαλαρα αν την πετυχει κανεις εξω στο δρομο θα παθει,Sorry μελινακι αν σε ψιλοκομπλαρα (ξερεις εσυ),κι επισης σορρυ για τη λιγο βιαια εισοδο στην πισω πορτα..αλλα οπως θα θυμασαι και πολυ κρατηθηκα..ωρα αρκετη στο δωματιο,υπομονετικη,δε βιαζοταν καθολου,απολαμβανε το γλυφομουνι (τι μουνακι ρε μελινακι!!)λιγο δουλεια την πιπα μονο κατα τη γνωμη μου..θα τα ξαναπουμε σιγουρα..απ οτι μου πε ειναι εκει απογευματα 17:00-24:00.απο οτι ειδα υπαρχουν φωτο της στα κασσανδρας 4 και σολωμου 32.χαρακτηριστικο το τατου στην κοιλιτσα..πραγματικα πολυ καλυτερη απο κοντα..Μελινακι καλα να περνας...


Κριτική για την Μελίνα από Κασσάνδρας. Γνωρίζει κανείς αν πρόκειται για την ίδια Μελίνα που κάποτε δούλευε στον όμιλο Λέλας - Πιπίνου ?
φιλε μου γι αυτην την Μελινα μιλαω...
σημα κατατεθεν της το τατου στην κοιλιτσα.... :sunglasses:
επισης η αλλοδαπη τσα2 (που παιζει και στο 4 απεναντι) μου προτεινε με 150 να κλεισω το μαγαζι για 1 ωρα και να χω το Μελινακι για παρτυ μου...NEXT TIME!!!! :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
γαμαικανε εγραψες αυτο λεω μονο με την μιλανα......
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Λία, [size=10pt][size=10pt]Ελληνίδα κουκλάρα![/size][/size],  Τετάρτη 12 Αυγ 2009, στις 13:44

Συνολική βαθμολογία
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0
Γυμνασμενο κορμι,κωλαρακι τουμπανο και στηθος δακρυ.πολυ καιρο ειχα να συναντισω ελληνιδα κ την εκπληξη μου την εκαναν χθες στο ιακχου,αν και δεν ειχα πολλες ορεξεις ειπα να δοκιμασω το μωρο κ ευτυχως πετυχε με το παραπανω!!πηρα προγραμμα των 50 περασα δωματιο και σε λιγο ηρθε το μωρο,το στοματικο της ηταν απιστευτα καλο και με πολυ τεχνη,[size=10pt][size=10pt]οι στασεις που αλλαξαμε ηταν τουλαχιστον 5[/size][/size] και οταν της ζητησα να τελειωσω με στοματικο δεν μου το αρνηθηκε,πολυ καλο μωρο,ευχαριστη εκπληξη που το σαββατο βραδυ θα το τιμισω ξανα!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Λία
Ημερ/νια επίσκεψης: 11.08.2009

Βριλησσού 60
[size=10pt][size=10pt]Ελληνοαιγύπτια κουκλάρα![/size][/size],  Πέμπτη 23 Ιούλ 2009, στις 13:59

Συνολική βαθμολογία
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0
ο,τι καλυτερο να ξεκινασ την ημερα σου με ενα καλο πρωκτικο! βρισκομουν στον περιφεριακο για ενα σερβισ στη φορντ κ με παροτρινση του υπαλληλου ειπα να ανευω τα σκαλια,παντα εχει καλα κομματια το συγγεκριμενο μου λεει.η κυρια στην πορτα ηταν πολυ ευγενικη κ ο χωροσ μυριζε καθαριοτητα,καθησα στο σαλονι να δω το ελενακι,το ελενακι ειναι ψηλο κοριτσι με πολυ πλουσιο στηθοσ μαυρα μαλλια κ ενα κωλαρακι για φαγωμα!οταν ακουσα την υπηρεσια να λεει το προγραμμα τησ κοπελασ με εκπλιξη μεγαλη το συμπεριλαμβανε κ οπωσ ηταν φυσικο δεν ειχα ορεξη να χασω την ευκαιρια,κατεβαλα το αντιτιμο κ περασα δωματιο, το ελενακι σε λιγο ηρθε μεσ την τρελη χαρα,ξεκινισε με χαδακια κ ενα σουπερ στοματικο για να καταλυξη σε 7-8 λεπτακια ετοιμη κ στιμενη για το μεγαλο παρτυ!!![size=10pt][size=10pt]αλλαξαμε τουλαχιστον 5 στασεισ[/size][/size] κ δυστιχωσ δεν κρατιθικα περισσσοτερο,κατεθεσα κ ευχαριστισα το γλυκο ελενεκι γιατι ουτε δισανασχετισε καθολου ουτε με χαλασε με τα χαζα του τυπου οχι μωρο μου ολο γιατι ποναω η μην με κοπανασ δεν αντεχω.μωρο μου με κερδισεσ!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας: Ελένη
Ημερ/νια επίσκεψης: 23.07.2009

Τυχαίο που έχει γράψει 3 αποθεωτικές κριτικές;
Τυχαίο που οι δύο έχουν τίτλο "Κουκλάρα", με προσδιοριστικό την καταγωγή (ελληνίδα στη μία, ελληνοαιγύπτια στην άλλη);
Τυχαίο που στις δύο από αυτές άλλαξε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 στάσεις, και μάλιστα με το 50ευρω; Ρε, για μαλάκες μάς περνάς;  :birdman:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
A, μην ξεχάσω ότι τους έβαλε και ίδια βαθμολογία σε όλα!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :birdman: :birdman:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
δεν ξερουμε για ποιο προγραμμα μιλα ομως!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Λέει "πηρα προγραμμα των 50"!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

5 στους 5 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Άντε από εδώ μωρή Τιτίκα!!!!!, Τρίτη 11 Αυγ 2009, στις 20:57
Γράφτηκε από τον saras  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Εμμανουέλα) 
Συνολική βαθμολογία  5.5
Εμφάνιση κοπέλας  6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

αντε να αλλαξεις δουλεια μωρη γαλοτσα!!!δυστυχως συνμπουρδελιαρηδες δεν ακουσα το ενστικτο μου και την πατησα...παω κατα τις 5 το απογευμα και η τσατσα μου εμφανιζει την εμμανουελλα.ωραιο προσωπακι, ξανθια, γυρω στα 28, 3αρι σιλικονατο βυζακι...το ενστικτο μου μου λεει να μην μπω, αλλα το ναζι της και το κουνημα της με εριξαν...παιρνω το προγραμμα των 80 ευρω (ακαποτη πιπα) και ανεβαινω στο δωματιο.κανω το ντουζακι μου και μετα απο λιγο ερχεται η εμμανουελλα.πιανουμε κουβεντουλα, χαμογελαστη, ωπα λεω καλα θα περασουμε...ξεκιναει πιπα μετρια με πολυ χρηση χεριου, της λεω ευγενικα να μην βαζει πολυ χερι και μου λεει οτι ετσι την κανει...το παραβλεπω...μετα απο 2 λεπτα σταματαει την πιπα και πριν προλαβω να της πω να συνεχισει λιγο ακομα, βαζει 1 τονο κρεμα στο μουνι της καιμε ρωταει πωσ θελω να πηδηχτουμε...ψιλοστραβωνω, αλλα δεν το συνεχιζω...της λεω ελα απο πανω...ερχεται και βαζει τα χερια με τετοιο τροπο που ελαχιστα μπορουσα να πιασω το στηθος της και φυσικα ουτε να γλειψω καμια ρωγα...σταματαει στα 30 δευτερολεπτα και κατεβαινει και μου λεει πωσ θελω να συνεχισουμε.της λεω πισοκολλητο.ξεκιναμε, βγαζει κατι ψευτικα ψιλοβογκητα και βαζει και το χερι της μπροστα απο το μουνι της με αποτελεσμα να μπαινει ο μισος πουτσος μεσα (εχω φυσιολογικο μεγεθος).εχω ηδη ξενερωσει πολυ, απο την πολυ κρεμα δεν ενιωθα τιποτα, με το χερι εμπαινα ελαχιστα μεσα, σταματαω και εγω και βγαζω και το προφυλακτικο για να τον παιξω μπας και τελειωσω.με βλεπει οτι τον παιζω και καθεται διπλα.της λεω, δεν μου γλειεφεις λιγο τα αρχιδια για να βοηθησεις λιγο?και τι μου απανταει??πληρωσες για αν σου γλειψω τον πουτσο και οχι για να σου γλειψω τα αρχιδια!!τι λες μωρη της λεω??δηλαδη αν ηθελα να μου γλειψεις την ρωγα μου θα μου ελεγες οτι δεν εχω πληρωσει για αυτο οποτε δεν το κανεις??σηκωιηκα την διαολοστειλα, της ειπα οτι ηταν η χειροτερη τανα που εχω παει και οτι πληρωσα 80 ευρω και οτι πρεπει να το σεβεται οπως την σεβομαι και εγω.δεν καθεισαι ουτε 5 λεπτα μεσα κυριολεκτικα και της λςω οτι στην φυλης με 20 ευρω θα καθοταν πιο πολυ.και μου λεει να πηγαινω στην φυλης.κατεβηκα κατω, τα εχωσα χοντρα και στην τσατσα και μου ζηταγε συγνωμη...να σεβομαστε τα κοριτσια που κανουν αυτη την δουλεια, αλλα να σεβονται και εκεινες τα χρηματα που δινουμε!ακομα τα κλαιω τα 80 ευρω που εδωσα...ουστ μωρη!!!μακρια παιδια!!!!αν μπορουσα θα εβαζα 2 στην συμμετοχη της...ουστ!!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69 • Αυταρχικό
Όνομα κοπέλας: Εμμανουέλα
Ημερ/νια επίσκεψης: 11.08.2009



με βλεπει οτι τον παιζω και καθεται διπλα.της λεω, δεν μου γλειεφεις λιγο τα αρχιδια για να βοηθησεις λιγο?και τι μου απανταει??πληρωσες για αν σου γλειψω τον πουτσο και οχι για να σου γλειψω τα αρχιδια!!



φοβερη ατακα τυπε μου :2funny:
 

Mentoras

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Άφησα όπως είπα την τσατσά η οποία έκραξε έναν συνάδελφο που τόλμησε να πεί ότι έχει μόνο 60 Ευρώ μαζί του χωρίς όμως (η τουλάχιστον δεν έπεσε στην αντίληψή μου) να ζητήσει με 60 Κώλο. Τον έκανε ρόμπα ξεκούμπωτη. Είπα δεν ξέρω αν είχε δίκιο αλλά και να είχε θα μπορούσε να του το πεί καλύτερα. Να φανταστείτε ὀτι κανα 10λεπτο που περίμενα να έρθει η κοπέλα στο δωμάτιο αυτή συνέχιζε (παρόλο που ο φίλος είχε φύγει) να τον κράζει και μιλώντας στην κοπέλα και σε κάποιον που πήρε τηλέφωνο. Απαράδεκτη συμπεριφορά και πρώτη φορά μου τυχαίνει τέτοιο πράγμα..

Όλα αυτά διαδραματιστηκαν στο Κασσάνδρας 3. Γενικά πιστεύω η αλυσίδα αυτή έχει την χειρότερη διεύθυνση και οι τσατσάδες είναι για τον Κεάδα ...
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195

5 στους 5 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Άντε από εδώ μωρή Τιτίκα!!!!!, Τρίτη 11 Αυγ 2009, στις 20:57
Γράφτηκε από τον saras   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Εμμανουέλα) 
Συνολική βαθμολογία  5.5
Εμφάνιση κοπέλας  6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

αντε να αλλαξεις δουλεια μωρη γαλοτσα!!!δυστυχως συνμπουρδελιαρηδες δεν ακουσα το ενστικτο μου και την πατησα...παω κατα τις 5 το απογευμα και η τσατσα μου εμφανιζει την εμμανουελλα.ωραιο προσωπακι, ξανθια, γυρω στα 28, 3αρι σιλικονατο βυζακι...το ενστικτο μου μου λεει να μην μπω, αλλα το ναζι της και το κουνημα της με εριξαν...παιρνω το προγραμμα των 80 ευρω (ακαποτη πιπα) και ανεβαινω στο δωματιο.κανω το ντουζακι μου και μετα απο λιγο ερχεται η εμμανουελλα.πιανουμε κουβεντουλα, χαμογελαστη, ωπα λεω καλα θα περασουμε...ξεκιναει πιπα μετρια με πολυ χρηση χεριου, της λεω ευγενικα να μην βαζει πολυ χερι και μου λεει οτι ετσι την κανει...το παραβλεπω...μετα απο 2 λεπτα σταματαει την πιπα και πριν προλαβω να της πω να συνεχισει λιγο ακομα, βαζει 1 τονο κρεμα στο μουνι της καιμε ρωταει πωσ θελω να πηδηχτουμε...ψιλοστραβωνω, αλλα δεν το συνεχιζω...της λεω ελα απο πανω...ερχεται και βαζει τα χερια με τετοιο τροπο που ελαχιστα μπορουσα να πιασω το στηθος της και φυσικα ουτε να γλειψω καμια ρωγα...σταματαει στα 30 δευτερολεπτα και κατεβαινει και μου λεει πωσ θελω να συνεχισουμε.της λεω πισοκολλητο.ξεκιναμε, βγαζει κατι ψευτικα ψιλοβογκητα και βαζει και το χερι της μπροστα απο το μουνι της με αποτελεσμα να μπαινει ο μισος πουτσος μεσα (εχω φυσιολογικο μεγεθος).εχω ηδη ξενερωσει πολυ, απο την πολυ κρεμα δεν ενιωθα τιποτα, με το χερι εμπαινα ελαχιστα μεσα, σταματαω και εγω και βγαζω και το προφυλακτικο για να τον παιξω μπας και τελειωσω.με βλεπει οτι τον παιζω και καθεται διπλα.της λεω, δεν μου γλειεφεις λιγο τα αρχιδια για να βοηθησεις λιγο?και τι μου απανταει??πληρωσες για αν σου γλειψω τον πουτσο και οχι για να σου γλειψω τα αρχιδια!!τι λες μωρη της λεω??δηλαδη αν ηθελα να μου γλειψεις την ρωγα μου θα μου ελεγες οτι δεν εχω πληρωσει για αυτο οποτε δεν το κανεις??σηκωιηκα την διαολοστειλα, της ειπα οτι ηταν η χειροτερη τανα που εχω παει και οτι πληρωσα 80 ευρω και οτι πρεπει να το σεβεται οπως την σεβομαι και εγω.δεν καθεισαι ουτε 5 λεπτα μεσα κυριολεκτικα και της λςω οτι στην φυλης με 20 ευρω θα καθοταν πιο πολυ.και μου λεει να πηγαινω στην φυλης.κατεβηκα κατω, τα εχωσα χοντρα και στην τσατσα και μου ζηταγε συγνωμη...να σεβομαστε τα κοριτσια που κανουν αυτη την δουλεια, αλλα να σεβονται και εκεινες τα χρηματα που δινουμε!ακομα τα κλαιω τα 80 ευρω που εδωσα...ουστ μωρη!!!μακρια παιδια!!!!αν μπορουσα θα εβαζα 2 στην συμμετοχη της...ουστ!!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69 • Αυταρχικό
Όνομα κοπέλας: Εμμανουέλα
Ημερ/νια επίσκεψης: 11.08.2009



με βλεπει οτι τον παιζω και καθεται διπλα.της λεω, δεν μου γλειεφεις λιγο τα αρχιδια για να βοηθησεις λιγο?και τι μου απανταει??πληρωσες για αν σου γλειψω τον πουτσο και οχι για να σου γλειψω τα αρχιδια!!



φοβερη ατακα τυπε μου :2funny:
μην γελας τυπε καθολου. κατι τετοιες ατακες στοιχιζουν ακριβα στην τσεπη μας
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το γλειψιμο κωλοτρυπιδας ποσο παει να τις βαζω οταν πηγαινω να μου κανουν ενα;; :2funny: :2funny: :2funny:

ακους οι καριολες...μαθαν στο χρημα και ξεχασαν που δεν ειχαν στριγκακι να βαλουν στο χωριο τους....
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
το γλειψιμο κωλοτρυπιδας ποσο παει να τις βαζω οταν πηγαινω να μου κανουν ενα;; :2funny: :2funny: :2funny:

ακους οι καριολες...μαθαν στο χρημα και ξεχασαν που δεν ειχαν στριγκακι να βαλουν στο χωριο τους....
και τι εχουμε ακομα να δουμε.....
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
το ξερω δικε μου
την εχω πατησει και εγω μερικες φορες
γαμησετα
ελπιζω ολοι να εχουμε παρατηρησει πλεον οτι οι περισσοτερες κριτικες ειναι αρνητικες ή εστω ελαχιστα θετικες. μας βρηκαν ζωα και μας βαλανε στο μαντρι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
στην σαλονικη παλι γεμισαμε θετικες απο νταβαδες....αφου οπου παιξει αρνητικη κριτικη παμε..ειναι συνθηματικο... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom