Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 679K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616

φίλε πάθος,
και μόνο το πεοσκάμπιλο, λέει και αρκεί για να δοκιμάσω τη τύχη μου με το ΒΑνέσσεν,...είναι στα tbf, αρκεί να το πετύχω εκτός Παγκράτι κάπου,...που θα το πετύχω δηλαδή !
 

Επισκέπτης
ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΚΑΤΩ
{Τη χάζευα..., Σάββατο 25 Ιούλ 2009, στις 00:09
Γράφτηκε από τον Φ45   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Χτες το μεσημέρι μετά από μια μέτρια εμπειρία που είχα στo μπουρδελάκι στο 40 της φυλής, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου εδώ.

Ο χώρος πολύ καλός. Δεν έχω κανένα παράπονο. Η τσατσά ευγενική σχετικά νέα, από κάποια βόρεια χώρα.

Η κοπέλα (μάλλον η Βιολέτα που αναφέρεται και σε προηγούμενο ποστ, αλλα μου είπε το όνομα μπουκωμένη και δεν το άκουσα καλα... ;-D )
είναι πραγματικά πολύ όμορφη, αδύνατη με λεπτά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο. Με τα τακούνια φαίνεται ψηλή. Χωρίς αυτά είναι γύρω στο 1.70. Το μαλλί είναι καρεδάκι σκούρο καστανό με ξανθές ανταύγειες (αν το βάψει και ξανθό θα είναι τέλεια), το δέρμα αψεγάδιαστο και το μπούστο πλούσιο (λίγο μεγαλύτερο από την παλάμη και φυσικό). Υπολογίζω ηλικία γύρω στα 25....}

Η Βιολέτα δεν έχει ξανθές ανταύγειες.Μήπως είναι άλλη...

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Η μούνα της δεν έβαλε γλώσσα μέσα..., Πέμπτη 23 Ιούλ 2009, στις 20:55

Γράφτηκε από τον anoixtomyalos   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές



Ωρα μεσημεριανη και μετα απο τσαρκα Φραντζη, Κασσανδρας 3, 4, Κωνστ/λεως 94, Σπ.Πατση, Βριλλησου 46 (δεν ξερω αν ξεχασα κανενα) κατεληξα στο εν λογω στουντιακι και στο Αννετακι απο την Ισπανια (ουααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα)! Ε μην τρελαθουμε κιολας....
Το Αννετακι εχει πλουσια τα ελεη. Βυζαρα λιγο πεσμενη αλλα της παει πολυ και ειναι και πολυ καυλιδερη. Κορμι γενικα πολυ καλο. Δωματιο και 70 με 69 και η μαχη αρχιζει. Ελαφρυ χαμουρεματακι και ο λαζαρος αναστηθηκε!!!
Εκει ξεκινησε ενα σχολιο για τον λαζαρο που συνεχιστικε σε ολη την συνευρεση. Και τι τερας ειναι αυτο και αλλες τετοιες μαλακιες. γρηγορα καποτουλα και με στινει διπλα στον καθρεφτη στα ορθια και αρχιζει ενα ρουφεν ρουφεν αλλο πραγμα!!! με αναστατωσε το θηριο. Τα εβλεπα και ολα στερεοφωνικα χαρη στον καθρεφτη...
69 μετα και το μουνι μυρωδατο και σε εφτιαχνε να το σκισεις. ιερο, στα 4, αυτη απο πανω, ξανα πιπα, στο πλαι, ξανα στα 4 λιγη μαλακια πολυ παιχνιδι με τα βυζια και χυσιμο στα 4 ενω ειχα τα βυζια της στα χερια μου. πολυ δυναμη και πολυ καυλιαρα. Αυτα με λιγα λογια για την συνευρεση και επικεντρονομαι αλλου.2 πραγματα με χαλασανε. 1 Η υπερπροσπαθεια στα βογκιτα (λιγοτερο) 2 Η παρλα της(περισοτερο). Πω πω ρε μαγκες γλωσσα δεν εβαλε μεσα η... Ανεττα σε ολο το 20 λεπτο που ειμασταν μαζι. Ρε δεν σταματησε! Και τι πουτσος, μου εσκεισες την μουνα μου και η μουνα μου ετσι και η μουνα μου αλλιως. Αλλα μπορω να πω οτι αν το μαγαζι συνεχισει ετσι με τις υποδειξεις πελατων για βελτιωση, οπως μωρομαντιλα λογω ελειψης τρεχουμενου νερου και ψυκτη για τον διψασμενο πιτσιρικο1 , καλο θα ηταν να προσφερουν και ενα ζευγαρι ωτοασπιδες οταν δουλευει η Αννετα. Αν το κανετε, ενα μπουκαλακι λιπαντικο για την κοπελα απο μενα γιατι μαλλον τα τελειωνει γρηγορα. Η υπηρεσια φιλοτιμη και σεβαστη. Συνοψιζοντας καλο VFM και εννοειται οτι θα ξανατιμηθει αρκει να μην ειναι τοσο θεατρινα την επομενη φορα και τοσο βουτιγμενη στο λιπαντικο. Μπραβο κουκλα εισαι αστερι αλλα θα μπορουσες και καλυτερα.



Είναι αυτό που λένε: Του μουνιού σου το γλωσσίδι μου ριξε κλωτσα στ αρχίδι...  :2funny:
Εύγε anoixtomyalos... :rockon:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
541
Πόντοι
6.055
Συναγωνηστη tsiboukie η κριτικη σου για την sylvia Λ.Σ 144 ειναι ολα τα λεφτα respect :rockon: :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Ξεπέτα!!!!!, Δευτέρα 27 Ιούλ 2009, στις 04:02

Γράφτηκε από τον The_M@n22  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Σάσα-Πάολα) 
Συνολική βαθμολογία  5.7
Εμφάνιση κοπέλας  5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  6.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

Ειπα και εγω να παω στο συγκεκριμενο στουντιο, αν και με εχει απογοητευσει πολλες φορες, δεν ειχα παει με την Σασα-Παολα και ειπα να την δοκιμασω, μπαινω μεσα μου την φερνει η τσατσα, την βλεπω δεν τρελαθηκα αλλα της λεω ενταξει, μετα απο 10' ερχεται (δεν ειχε κοσμο μπορουσε να ερθει και πιο γρηγορα) μου λεει ενα "γεια" ξερο και αρχιζει το γλυψιμο στα αρχιδια, δεν λεω στο γλυψιμο ειναι καλη αλλα ως εκει, τα βυζια της μου θυμιζαν το στηθος του ρομποκοπ με σιλικονι,ηταν λες και ειχε μεταλο απο μεσα, επειτα ξεκιναει μια πιπα μετρια και μετα απο κανα 2λεπτο στηνεται στα 4 τελειως ξενερωτα χωρις εστω μια μικρη προσποιηση οτι γουσταρει και εντελως βαριεστημενα οπου εκει προσευχομουν να τελειωσω και ευτυχως εισακουστηκα... δεν προλαβαινω να τελειωσω πεταγεται πανω περνει το σακουλακι του προφυλακτικου που το ειχε πανω στο κομοδινο μου λεει καληνυχτα και φευγει... τρελη ξεπετα!!! ΜΑΥΡΟ!! μην κανετε καμια βλακεια και πατε θα με θυμηθειτε καλυτερα να πατε στο 55 που σχεδον παντα εχει καλες κοπελες η στο 60 που ειναι η Ελενη σταθερη αξια, μακρια απο εκει και την συγκεκριμενη κοπελα.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Σάσα-Πάολα
Ημερ/νια επίσκεψης: 27.07.2009

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;      Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή






Μεγαλε μεχρι που ανεφερες τα αλλα μαγαζια η κριτικη σου ηταν οκ!!!
Τωρα η δισφημιση θελεις να κανεις στο 36 ή διαφημιση στα αλλα!Οταν γραφουμε κριτικες καλο θα ειναι να μην αναφερουμε αλλες κοπελες ή αλλα μαγαζια!!!Μπορουσες απλα να γραψεις κριτικη για την Ελενη αμα σου αρεσει τοσο!
 

Επισκέπτης
Και ένα τραγούδι αφιερωμένο σε μια εξαίρετη κοπέλα: Βικτώρια-Φυλής 109 κάτω
                                      Back In The U.S.S.R.





 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΚΑΤΩ
{Τη χάζευα..., Σάββατο 25 Ιούλ 2009, στις 00:09
Γράφτηκε από τον Φ45   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Χτες το μεσημέρι μετά από μια μέτρια εμπειρία που είχα στo μπουρδελάκι στο 40 της φυλής, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου εδώ.

Ο χώρος πολύ καλός. Δεν έχω κανένα παράπονο. Η τσατσά ευγενική σχετικά νέα, από κάποια βόρεια χώρα.

Η κοπέλα (μάλλον η Βιολέτα που αναφέρεται και σε προηγούμενο ποστ, αλλα μου είπε το όνομα μπουκωμένη και δεν το άκουσα καλα... ;-D )
είναι πραγματικά πολύ όμορφη, αδύνατη με λεπτά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο. Με τα τακούνια φαίνεται ψηλή. Χωρίς αυτά είναι γύρω στο 1.70. Το μαλλί είναι καρεδάκι σκούρο καστανό με ξανθές ανταύγειες (αν το βάψει και ξανθό θα είναι τέλεια), το δέρμα αψεγάδιαστο και το μπούστο πλούσιο (λίγο μεγαλύτερο από την παλάμη και φυσικό). Υπολογίζω ηλικία γύρω στα 25....}

Η Βιολέτα δεν έχει ξανθές ανταύγειες.Μήπως είναι άλλη...

Εγώ δεν είχα βάλει όνομα στο review γιατί δεν είμαι σίγουρος. Μόνο αυτή την πρόταση είχα βάλει μέσα στο κείμενο. Το όνομα κάτω το πρόσθεσε ο moderator που έλεγξε το review πριν δημοσιευτεί (κατάλαβε κάτι από αυτά που γράφω;).

Επίσης να συμπληρώσω πως βγαίνοντας από την πόρτα του μπουρδέλου είδα έναν να βαράει ηρωίνη μεσημεριάτικα ακριβώς απέναντι, οπότε ας είστε λιγο προσεκτικοί με την περιοχή.

Κατά τα άλλα ελπίζω να σας κάλυψα αν και είναι από τα πρώτα review που γράφω...
 

takalos77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
[sup]Επίσκεψη στο γνωστό ίδρυμα της Αγίου Μελετιου χθες το απογευμα.Μπαίνω μέσα και πετυχαινω εναν αγγελο, την Κατερινα από τη Ρωσια.Μια κοπέλα με ξανθό μαλλάκι, ωραιο σφιχτό σωμα, στητο βυζί και γαμω τους κώλους!Η υπηρεσία μου έλεγε τα προγράμμματα αλλά με το που λέει το μαγικό "πρωκτικό" βγαζω τα 100 και παω. Δεν ειναι να χάνεις ττοιο κωλι!
Ηρθε το κοριτσι χαμογελαστο και ετοιμο να το ξεκωλιασω!Βγαζει τα περιττα ρουχα και μενει οπως την γεννησε η μανα της!Τελειο κορμι! Το βυζι αψογο, αν και συλικονης!Εννοειται πως ασχοληθηκα μαζι του! Μετά με σπρώχνει στο κρεβατι και αρχιζει να μου τον παιζει λιγο και να με φιλαει στο στηθος.Βαζει καποτα και αρχιζει την πιπα! "Όλο μέσα!!!!!" Χαθηκε και δεν τον ξαναειδα!!!!Τα παιχνιδια με την γλώσσα της με τρέλλαναν... κρίμα που δεν ασχοληθηκε πιο πολυ με τα @@.Σε καποια φάση σταματα και μου λεει "έλα"! Στηνεται στα τεσσερα και αρχιζω να κοπαναω,καλό μουνάκι αλλά εγώ περίμενα το κωλαρακι! Της λέω να αφήσουμε τα παιχνιδια και να πάμε στο κυρίως πιάτο!Εκει που ηταν στημένη με βάζει σιγα σιγα στην πισω πορτα! Αρχισα να την σφυροκοπώ όσο πιο δυνατά μπορούσα,εκεινη βογγουσε αλλα εγω εκει την δουλεια μου!Φυσικα με τετοια θεα και τετοια εισοδο πως να μην τελειωσω? Νομιζω αξιζει το Ρωσσιδάκι και ειδικα το κωλαρακι του!
Το μονο προβλημα που αντιμετωπισα ηταν το παρκαρισμα αλλα με λιγη υπομονη βρηκα!Η υπηρεσία ευγενικη και ο χωρος περιποιημενος[/sub]

Αγαπητε μου, η δεν εχεις ξαναγαμισει ποτε η βαλτος εισαι να κανις διαφημηση στο μαγαζι.
Αλλιως δεν εξηγηται πως βλεπεις μια γρια με σιλικονι για 20χρονη
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:


 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
[sup]Επίσκεψη στο γνωστό ίδρυμα της Αγίου Μελετιου χθες το απογευμα.Μπαίνω μέσα και πετυχαινω εναν αγγελο, την Κατερινα από τη Ρωσια.Μια κοπέλα με ξανθό μαλλάκι, ωραιο σφιχτό σωμα, στητο βυζί και γαμω τους κώλους!Η υπηρεσία μου έλεγε τα προγράμμματα αλλά με το που λέει το μαγικό "πρωκτικό" βγαζω τα 100 και παω. Δεν ειναι να χάνεις ττοιο κωλι!
Ηρθε το κοριτσι χαμογελαστο και ετοιμο να το ξεκωλιασω!Βγαζει τα περιττα ρουχα και μενει οπως την γεννησε η μανα της!Τελειο κορμι! Το βυζι αψογο, αν και συλικονης!Εννοειται πως ασχοληθηκα μαζι του! Μετά με σπρώχνει στο κρεβατι και αρχιζει να μου τον παιζει λιγο και να με φιλαει στο στηθος.Βαζει καποτα και αρχιζει την πιπα! "Όλο μέσα!!!!!" Χαθηκε και δεν τον ξαναειδα!!!!Τα παιχνιδια με την γλώσσα της με τρέλλαναν... κρίμα που δεν ασχοληθηκε πιο πολυ με τα @@.Σε καποια φάση σταματα και μου λεει "έλα"! Στηνεται στα τεσσερα και αρχιζω να κοπαναω,καλό μουνάκι αλλά εγώ περίμενα το κωλαρακι! Της λέω να αφήσουμε τα παιχνιδια και να πάμε στο κυρίως πιάτο!Εκει που ηταν στημένη με βάζει σιγα σιγα στην πισω πορτα! Αρχισα να την σφυροκοπώ όσο πιο δυνατά μπορούσα,εκεινη βογγουσε αλλα εγω εκει την δουλεια μου!Φυσικα με τετοια θεα και τετοια εισοδο πως να μην τελειωσω? Νομιζω αξιζει το Ρωσσιδάκι και ειδικα το κωλαρακι του!
Το μονο προβλημα που αντιμετωπισα ηταν το παρκαρισμα αλλα με λιγη υπομονη βρηκα!Η υπηρεσία ευγενικη και ο χωρος περιποιημενος[/sub]

Αγαπητε μου, η δεν εχεις ξαναγαμισει ποτε η βαλτος εισαι να κανις διαφημηση στο μαγαζι.
Αλλιως δεν εξηγηται πως βλεπεις μια γρια με σιλικονι για 20χρονη
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

σημερα γραφτηκε αυτος με τη κριτικη
σημερα γραφτηκες και συ
αρχισαν οι κλωνομαχιες :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παιδια , αν καποτε σχολιασετε καποια δικια μου κριτικη ,
να μου στειλετε πμ
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μαριάννα,Τι γίνεται στο Αιγαίο; Για τα σκυλόψαρα είσαι!, Δευτέρα 27 Ιούλ 2009, στις 23:53
Γράφτηκε από τον jockerx  - "You say to put it all in my mouth,I put it all in my mouth,
"Θα σου ξεσκίσω το μουνί μωρή
καργιόλα απατεώνισσα παραμιθατζού μέχρι να τριφτεί και να εξαφανιστεί η κρέμα από το μουνί σου!!!"


Ρεσιτάλ ερμηνείας πάλι από τον τιτανοτεράστιο jockerx!!!  :2funny: :2funny:
O άνθρωπος είναι ικανός να καβγαδίσει γιατί η κοπέλα θα του φέρει προφυλακτικά με άρωμα φράουλας , ενώ εκείνος προτιμάει πορτοκάλι. Και αν την άλλη φορά του φέρει η κοπέλα προφυλακτικά πορτοκάλι , είναι ικανός να αρπαχτεί γιατί το πορτοκάλι ήταν ποικιλίας Μέρλιν και όχι Βαλέντσια!!!  :2funny:
Θεός!!!!
Μόνο δόκτορα κοίταξέ το λίγο γιατί έτσι όπως πας τη βλέπω τη δουλειά να πρωταγωνιστήσεις στην επόμενη διαφήμιση του μπλε Becel Proactive για τους υπερτασικούς
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ο αγώνας τώρα, δικαιώνεταί!!!


Γράφει ο αγαπητός φίλος συνγαμήγκουλας brasidas :

Λοιπόν το κουλούρι της κοπέλας είναι κυριολεκτώντας κουλούρι...
βάθος και εύρος αμέτρητο....
μετά της ζήτησα και νιμού και μου φάνηκε πιο στενό
....
τεσπά...
καλά ήταν αλλα πολύ μεγάλη διατομή η κορασόν..


Όταν καλοί μου φίλοι σας ένημέρωνα για το πλιάτσα πλούτσα, λές και τον είχα βάλει σε σακούλα γίγας  και για τα πολλά χιλιόμετρα της πουτσοστάρ χωρίς να έχει κάνει ρεκτιφιέ το περάσατε ντούκου!!!
Παρ όλα αυτά δεν το περίμενα και για την πίσω θύρα της συγκεκριμένης να έχει κάνει τόσα πουτσοχιλιόμετρα, και το μπουρί να έχει γίνει σαν την καμινάδα της χαλυβδουργικής!!!
Και άν πεί κανείς ότι ο Hoty και ο brasidas είναι μικροτσούτσουνοι, ας πάει να δοκιμάσει να μας πεί πως γίνεται να εφαρμόσει το γουδοχέρι στο γουδί.
Χαχαχαχαχαχαχα!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μαριάννα,Τι γίνεται στο Αιγαίο; Για τα σκυλόψαρα είσαι!, Δευτέρα 27 Ιούλ 2009, στις 23:53
Γράφτηκε από τον jockerx   - "You say to put it all in my mouth,I put it all in my mouth,
"Θα σου ξεσκίσω το μουνί μωρή
καργιόλα απατεώνισσα παραμιθατζού μέχρι να τριφτεί και να εξαφανιστεί η κρέμα από το μουνί σου!!!"


Ρεσιτάλ ερμηνείας πάλι από τον τιτανοτεράστιο jockerx!!!  :2funny: :2funny:
O άνθρωπος είναι ικανός να καβγαδίσει γιατί η κοπέλα θα του φέρει προφυλακτικά με άρωμα φράουλας , ενώ εκείνος προτιμάει πορτοκάλι. Και αν την άλλη φορά του φέρει η κοπέλα προφυλακτικά πορτοκάλι , είναι ικανός να αρπαχτεί γιατί το πορτοκάλι ήταν ποικιλίας Μέρλιν και όχι Βαλέντσια!!!  :2funny:
Θεός!!!!
Μόνο δόκτορα κοίταξέ το λίγο γιατί έτσι όπως πας τη βλέπω τη δουλειά να πρωταγωνιστήσεις στην επόμενη διαφήμιση του μπλε Becel Proactive για τους υπερτασικούς
Πουτανγαμών, είσαι μεγάλος ψυχολόγος!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Από τούδε ο τιτλός τιμής "ΔΟΚΤΟΡΑΣ" απονέμεται σε σένα!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
[sub]Ραμόνα, Τετάρτη 29 Ιούλ 2009, στις 01:56
Γράφτηκε από τον brasidas   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ραμόνα) 
Συνολική βαθμολογία  7.7
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Επίσκεψη αργά το βραδυ 12 περίπου. Έπεσα πάνω στην αλλαγή.
Ευγενέστατη η τσατά και ομορφούλα η Ραμόνα με τα πολιτικά της ρούχα.
Δεν κάνει λέει πρωκτικό ούτε χωρίς σκουφάκι πίπα οποτε πήρα το απλό. απλά έδωσα και 20 ευρουδάκια δωράκι στην κοπέλα.Παρα πολύ καλή η συμμετοχη της και παρα πολύ όμορφη η παρουσία της.
Στις φωτογραφίες φαίνεται σαν να είναι ψιλή κοπέλα που στην πραγματικότητα δεν είναι, είναι όμως ομορφούλα και το κάνει όμορφο το παιχνίδι.
Οι βαθμολογίες που έβαλα είναι οι μέγιστες επιτρεπτές που είχα δικαίωμα να βάλω
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ραμόνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 27.07.2009[/sub]


...και δωράκι? μπαξίσι ? ...Πολύ λάθος σε βρίσκω !
 

Επισκέπτης
Τελικῶς ὁμιλῶμεν εἰς ὦτα μὴ ἀκουόντων... Κατὰ 99% ἡ κορασὶς θὰ χλευάζῃ νυν τὸν εὐήθην πελάτην κ. brasidas.
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1


Έβλεπε τηλεόραση!!!!!!!!!!, Τετάρτη 29 Ιούλ 2009, στις 17:46
Γράφτηκε από τον hallskiss  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ναταλί) 
Συνολική βαθμολογία  5.7
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  5.0
Πρόσβαση/Parking  9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

Επισκεψη στις 6 το απογευμα.
Το παρκινγκ ευκολο.
Μετα απο μια μικρη ερευνα αγορας της περιοχης, μπηκα και στο εν λογω στουντιο.
Η τσατσα ευγενης αλλα με ξενερωσε οτι οσο περιμενα να δω την κοπελα δεν μπορουσα να κανω ενα τσιγαρο.... ακομα και στα στουντιο ρε γμτ???
Η τσατσα λοιπον με υφος ταχα μεγαλε ειμαι με το μερος σου και δεν σου λεο πιπες αλλα το πουτανακι ειναι πολυ πρωτο γιατι το δουλευο πολυ καιρο και ολοι μου λενε τα καλυτερα κλπ κλπ πιπες....και οτι κανει σεξ σοου αλλα δεν αξιζει να το παρεις σαν προγραμμα γιατι δεν λεει και πολλα, αλλα να παρεις το ισπανικο γιατι εχει μεγαλα βυζια κι αξιζει.....και τετοιες πιπες και καλα να ψαρωσεις οτι κοιταει και το συμφερον σου.....αυτα με χαλανε. Να γαμησω αμα γουσταρω 8ελω οχι να γινουμε φιλοι, γι'αυτο μη μου το παιζεις......
Η γκομενα ειναι μπανικη. Ειναι γυρω στα 30-35, σπασμενη φατσα. Ειναι στο 1,65 με ξανθο μαλλι βαμμενο και με εξτενσιον, ο βυζος μεγαλος κατ'ευθειαν απο την κοιλαδα της σιλικονης ( στο δεξι βυζι πιανεις ευκολα και το εμφυτευμα!!!) ωραιος κωλος, μικρος, και ωραιο ποδι. Βασικα το ποδι και ο κωλος με καυλωσανε πανω της και ειπα να μπω.
Πηρα το απλο προγραμμα 50 ευρω, και ευτυχως που δεν πληρωσα για περισσοτερα.
Ξαπλωμενος οπως ειμουν ηρθε κι εκατσε καβαλα μου, και εκει στεκοτανε ακουνητη κι αμηλητη και περιμενε να φτιαχτω μονος μου. Καπου καπου εκανε και κατι αχ αχ και μονο που δεν γελασα απο την ψευτια τους. Εγω βεβαια στ'αρχιδια μου.....σφιξιμο βυζους και κωλο και μετα απο λιγο μου σηκωθηκε. Τοτε αποφασισε να μου κανει μια πιπα...που ....με διαφορα.....εμοιαζε......με την χειροτερη πιπα που μου εχουν κανει. Και φυσικα δεν περιλαμβανω μεσα τις επαγγελματιες. Κατι γκομενακια που ειχα μου ειχαν ετσι χαλια πιπα σαν κι αυτη.
Την σταματησα γρηγορα απο την πιπα και την εβαλα ιεραποστολο. Εκει, εγινε το φοβερο!!! Εγω την πηδαγα κι αυτη προσπαθουσε να βλεπει την τηλεοραση, το βιντεο που επαιζε. Κι οταν την γυρναγα λιγο αριστερα δεξια για πλαγιαστο γαμησι, αυτη προσπαθουσε να δει την τηλεοραση!!!!! Κι οταν εμπαινα λιγο μπροστα, εκανε λιγο πιο κει για να βλεπει!!!!! Να βλεπει τι??? Το βιντεο??? Παρ'το μωρη μαλακο μετα και δες το 3,000 φορες. Την ωρα που εισαι με πελατη πας να το δεις??
Φυσικα με χαλασε, αλλα το αγγουρι μου ακομα σκληρο.....ετσι....την γυρισα κι εγω στα τεσσερα, και μαλιστα, με φορα να βλεπει τηλεοραση ανετα!!!!! Εκει την κοπανισα πολυ δυνατα, τοσο που ηθελε να σταματησω μην τυχον και σπασει δηθεν η καποτα. Φυσικα και δεν σταματησα.....την κοπανησα αρκετη ωρα ετσι.....κι ετσι την εχυσα κιολας...και μαλιστα....αφου την εχυσα συνεχισα να την κοπαναω λιγο ακομη....ετσι...για γουστο μου.
Με το που τελειωσα, γρηγορα γρηγορα ντυθηκε, και εξαφανιστηκε.
Πεταξα την καποτα σε ενα σκουπιδοτενεκε που ειχε το δωματιο, σκουπιστηκα με κατι μωρομαντηλα, δεν μπορεσα να πλυνω λιγο τα χερια μου διοτι ο νυπτηρας απλα δεν υπηρχε στο δωματιο....ντυθηκα, και πριν φυγω, φωναζω την τσατσα στην πορτα και της λεω ορθα κοφτα: πες στην κοπελα οταν δουλευει να μην κοιταει τηλεοραση. Κι εφυγα. Φυσικα, ξερεις αυτη, με αυτο που της ειπα, στενοχωρηθηκε τοσο πολυ που το βραδυ δεν πρεπει να εφαγε. Ωστοσο, γουσταρα να της την πω, ετσι, θα με χαλαγε να φυγω και να με περνα πολυ μαλακα. Τωρα θα μου πεις μαλακας εισαι γιατι το 50αρικο το εδωσες. Σωστο! Ομως, ετσι για το ονορε ειπα την τελευταια λεξη!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ναταλί
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.07.2009

ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΕΡΓΑΖΟΤΑΝ Η ΑΝΝΕΤΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΕΡΓΑΖΟΤΑΝ Η ΑΝΝΕΤΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ.

Μη βιάζεστε. Ο άνθρωπος γράφει την κριτική του στις 17.46 και λέει "επίσκεψη στις 6 το απόγευμα", που σημαίνει ότι μάλλον εννοούσε τη χτεσινή [;] βάρδια. Σίγουρα, όμως, όχι τη σημερινή.
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Μη βιάζεστε. Ο άνθρωπος γράφει την κριτική του στις 17.46 και λέει "επίσκεψη στις 6 το απόγευμα", που σημαίνει ότι μάλλον εννοούσε τη χτεσινή [;] βάρδια. Σίγουρα, όμως, όχι τη σημερινή.

το χθεσινο προγραμμα περιλαμβανε την ΑΝΝΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΟΛΑ...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τώρα το πρόσεξα. Λέει: Ημερ/νια επίσκεψης: 24.07.2009
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom