Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 677K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyropelekanos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
541
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
26
οσο μπορει βοηθαει ο καθενας κ πολες φορες παρεξηγουνται οι κριτικες
η κριτικη για μια κοπελα ενα στουντιο κ ουτο καθεξης
ειναι προσωπικη γνωμη του καθενος συμφωνα παντα με τα γουστα του
συνεχιζουμε να γραφουμε οτι μας αρεσει κ οτι δε μας αρεσει ωστε να βοηθαμε
πολους συναθλητες εδω μεσα !!!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
στεναχωρεθηκα λιγο γιατι μετα την κριτικη μου για την Σαμπρινα απο Ιασωνος 31 δυο συναγωνιστες,οι marios 51 και tsarkas φαγαν φολα απο την ιδια οπως εγραψαν.
Ολα βεβαια ειναι εντελως υποκειμενικα,και τα γουστα του καθενος μας,και οι κριτικες,και το πως θα περασεις μεσα,και τι θα σου βγαλει η καθε γκομενα η και τι θα της βγαλεις εσυ.Αλλωστε ολοι ξερουμε οτι και η διαθεση πολλων απο αυτες εχει σκαμπανεβασματα,ακομη και την ιδια να παρεις με διαφορα μιας ημερας μπορει να δεις  ενα εντελως διαφορετικο προσωπο.Οποτε ο καθενας κρινει αναλογως των περιστασεων και παιρνει και ενα ρισκο.Δεν το λεω αυτο για τους συναγωνιστες,οτι και καλα να προσεχαν,μπορει να ξαναπαω και γω αυριο και να φαω ηττα.Απλα ετυχε και περασα καλα εκεινη τη μερα,το ιδιο ευχομαι και σε ολους οσοι το κυνηγανε,ξερουν να κινουνται,το αξιζουν και βοηθανε τους υπολοιπους συναθλητες :hi: :hi: :S :S :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Την έφαγα κι εγώ σήμερα τα μεσάνυχτα,αλλά έφταιγα κι εγώ εν μέρει!Την είδα στην απογευματινή βάρδια παρέα με τη Νικόλ το πιπινάκι που μάλλον το έχει καπακώσει με το ύφος της,τα μεσάνυχτα μπήκα για την Άναμπελ που περνάω πάντα καλά,την ξαναβρήκα και παρασύρθηκα... Μέσα μου φόρεσε καπότα κατευθείαν και μου δήλωσε ότι εκεί δεν κάνει φουλ,πίπα της πλάκας,χασμουριότανε,χάλια μαύρα,πεταμένο δεκάρικο... :(
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Την έφαγα κι εγώ σήμερα τα μεσάνυχτα,αλλά έφταιγα κι εγώ εν μέρει!Την είδα στην απογευματινή βάρδια παρέα με τη Νικόλ το πιπινάκι που μάλλον το έχει καπακώσει με το ύφος της,τα μεσάνυχτα μπήκα για την Άναμπελ που περνάω πάντα καλά,την ξαναβρήκα και παρασύρθηκα... Μέσα μου φόρεσε καπότα κατευθείαν και μου δήλωσε ότι εκεί δεν κάνει φουλ,πίπα της πλάκας,χασμουριότανε,χάλια μαύρα,πεταμένο δεκάρικο... :(
ωχ  ρε τυπε,γινεστε πολλοι,θα μαζευτητε να με λυντσαρετε :S :S :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Στο πρόγραμμα είναι και οι φόλες,για να εκτιμάμε τα στανταράκια μας!  :)
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
στεναχωρεθηκα λιγο γιατι μετα την κριτικη μου για την Σαμπρινα απο Ιασωνος 31 δυο συναγωνιστες,οι marios 51 και tsarkas φαγαν φολα απο την ιδια οπως εγραψαν.
Ολα βεβαια ειναι εντελως υποκειμενικα,και τα γουστα του καθενος μας,και οι κριτικες,και το πως θα περασεις μεσα,και τι θα σου βγαλει η καθε γκομενα η και τι θα της βγαλεις εσυ.Αλλωστε ολοι ξερουμε οτι και η διαθεση πολλων απο αυτες εχει σκαμπανεβασματα,ακομη και την ιδια να παρεις με διαφορα μιας ημερας μπορει να δεις  ενα εντελως διαφορετικο προσωπο.Οποτε ο καθενας κρινει αναλογως των περιστασεων και παιρνει και ενα ρισκο.Δεν το λεω αυτο για τους συναγωνιστες,οτι και καλα να προσεχαν,μπορει να ξαναπαω και γω αυριο και να φαω ηττα.Απλα ετυχε και περασα καλα εκεινη τη μερα,το ιδιο ευχομαι και σε ολους οσοι το κυνηγανε,ξερουν να κινουνται,το αξιζουν και βοηθανε τους υπολοιπους συναθλητες :hi: :hi: :S :S :S
Μη μασας φιλε Νασο. Όλα καλά. Η κριση του καθενος από μας πως περναμε με τις κοπελες είναι καθαρα υποκειμενικη, και εχει να κανει πρωτον, με τη διαθεση όπως ειπες της κοπελας, και με το τι απαιτησεις, και κατά το ποσο καλύπτεται ο καθενας από μας, από την εκάστοτε κοπελα. Εγω μπορει να περασω πολύ καλα με μια κοπελα, ενώ καποιος άλλος μετρια η κακα. Μη ξεχναμε κατι σημαντικο. Δε ταιριαζουμε ολοι με ολες. Νομος της φυσης αυτος.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Μη μασας φιλε Νασο. Όλα καλά. Η κριση του καθενος από μας πως περναμε με τις κοπελες είναι καθαρα υποκειμενικη, και εχει να κανει πρωτον, με τη διαθεση όπως ειπες της κοπελας, και με το τι απαιτησεις, και κατά το ποσο καλύπτεται ο καθενας από μας, από την εκάστοτε κοπελα. Εγω μπορει να περασω πολύ καλα με μια κοπελα, ενώ καποιος άλλος μετρια η κακα. Μη ξεχναμε κατι σημαντικο. Δε ταιριαζουμε ολοι με ολες. Νομος της φυσης αυτος.
:thumbsup: τα πες ολα :rockon:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Φολάρα του κερατά από τότε που εμφανίστηκε και όπου δούλεψε ήταν η Σαμπρίνα.

Τώρα τι μάς λέει ο Αθανασιάδης,καλά κρασιά τον Αύγουστο που'ναι παχιές οι μύγες
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Καλα, δεν περιμενα πως θα ζησω την κριτικη του συναγωνιστη. Ξερω οτι καποιοι γουσταρουν να φτιαξουν μια ενδιαφερουσα ιστορια. Και τις απολαμβανω φυσικα. Αλλα εδω μιλαμε για το ασπρο με το μαυρο. Πιο πιθανο να πεσαμε ολοι με τα μουτρα και μια ισως μετρια συναντηση να εγινε φολο-συναντηση.
Δεν υπαρχει εδω περα υποκειμενικα και αντικειμενικα και ροζ αλιγατορες. Η κοπελα ειναι φολα ξεκαθαρα. Ο Νασος απλα την πετυχε σε καλη στιγμη.
Εγω ηθελα να παρω ρισκα εκεινα την μερα τα πηρα και απετυχα. Δεν εγινε και τιποτα. Μεσα στο παιχνιδι ειναι.
Φυσικα μιλαμε για 10 ευρω αμα ηταν για cg θα.....  :cussing:  :grin:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Καλα, δεν περιμενα πως θα ζησω την κριτικη του συναγωνιστη. Ξερω οτι καποιοι γουσταρουν να φτιαξουν μια ενδιαφερουσα ιστορια. Και τις απολαμβανω φυσικα. Αλλα εδω μιλαμε για το ασπρο με το μαυρο. Πιο πιθανο να πεσαμε ολοι με τα μουτρα και μια ισως μετρια συναντηση να εγινε φολο-συναντηση.
Δεν υπαρχει εδω περα υποκειμενικα και αντικειμενικα και ροζ αλιγατορες. Η κοπελα ειναι φολα ξεκαθαρα. Ο Νασος απλα την πετυχε σε καλη στιγμη.
Εγω ηθελα να παρω ρισκα εκεινα την μερα τα πηρα και απετυχα. Δεν εγινε και τιποτα. Μεσα στο παιχνιδι ειναι.
Φυσικα μιλαμε για 10 ευρω αμα ηταν για cg θα.....  :cussing:   :grin:
αυτο τυπε.πετυχα τη στιγμη.θα μπορουσε να ειναι καποιος αλλος.αν οχι ολοι απο εμας,σιγουρα μερικοι.τουλαχιστον αναγνωριζεις την δικη μου εμπειρια και σε ευχαριστω.οπως ειπες ολοι παιρνουμε ρισκο :S :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Δεν προτρέπω φυσικά τα μέλη να ακολουθήσουν τη δική μου τακτική με τις κριτικές,προσωπικά αποφεύγω να γράψω θετική κριτική αν δεν έχω περάσει με μια εργαζόμενη δυο-τρεις φορές για να σχηματίσω πληρέστερη εικόνα,εκτός κι αν πρόκειται για πανθομολογουμένως αξιόλογη περίπτωση.Το αντίστροφο συμβαίνει με τις φόλες,σπεύδω να προφυλάξω όσους περισσότερους μπορώ.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Σαμπρινάκηδες, Σαμπρίνα=φόλα  :afro:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.652
Πόντοι
45.465
Στο πρόγραμμα είναι και οι φόλες,για να εκτιμάμε τα στανταράκια μας!  :)
πολύ σωστά, δοκιμάζουμε και οι φόλες είναι μέσα στο πρόγραμμα, δεν μπορεί να υπάρξει 100% επιτυχία στις συνευρέσεις μας
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.652
Πόντοι
45.465
στεναχωρεθηκα λιγο γιατι μετα την κριτικη μου για την Σαμπρινα απο Ιασωνος 31 δυο συναγωνιστες,οι marios 51 και tsarkas φαγαν φολα απο την ιδια οπως εγραψαν.
Ολα βεβαια ειναι εντελως υποκειμενικα,και τα γουστα του καθενος μας,και οι κριτικες,και το πως θα περασεις μεσα,και τι θα σου βγαλει η καθε γκομενα η και τι θα της βγαλεις εσυ.Αλλωστε ολοι ξερουμε οτι και η διαθεση πολλων απο αυτες εχει σκαμπανεβασματα,ακομη και την ιδια να παρεις με διαφορα μιας ημερας μπορει να δεις  ενα εντελως διαφορετικο προσωπο.Οποτε ο καθενας κρινει αναλογως των περιστασεων και παιρνει και ενα ρισκο.Δεν το λεω αυτο για τους συναγωνιστες,οτι και καλα να προσεχαν,μπορει να ξαναπαω και γω αυριο και να φαω ηττα.Απλα ετυχε και περασα καλα εκεινη τη μερα,το ιδιο ευχομαι και σε ολους οσοι το κυνηγανε,ξερουν να κινουνται,το αξιζουν και βοηθανε τους υπολοιπους συναθλητες :hi: :hi: :S :S :S
Όπως τα γράφεις. ...Έτσι για την ιστορία να αναφέρω ότι και εγώ όταν την πήρα στο Φώκαιας δύο φορές,την πρώτη στο 27α πέρασα μέτρια προς Καλά ενώ την δεύτερη στο 24 ήταν εμφανώς καλύτερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.652
Πόντοι
45.465
Μη μασας φιλε Νασο. Όλα καλά. Η κριση του καθενος από μας πως περναμε με τις κοπελες είναι καθαρα υποκειμενικη, και εχει να κανει πρωτον, με τη διαθεση όπως ειπες της κοπελας, και με το τι απαιτησεις, και κατά το ποσο καλύπτεται ο καθενας από μας, από την εκάστοτε κοπελα. Εγω μπορει να περασω πολύ καλα με μια κοπελα, ενώ καποιος άλλος μετρια η κακα. Μη ξεχναμε κατι σημαντικο. Δε ταιριαζουμε ολοι με ολες. Νομος της φυσης αυτος.
ισχύει. ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Chaos666

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
0
Μη μασας φιλε Νασο. Όλα καλά.

Δε ταιριαζουμε ολοι με ολες. Νομος της φυσης αυτος.

Όχι και όλα καλά φίλτατε από τη στιγμή που και από μια διθυραμβική κριτική για κάποια που έχει αναφερθεί στο παρελθόν από μέτρια ως κακή περίπτωση,δύο συναγωνιστές κλαίνε το 10άρικο τους και ποιος ξέρει άλλοι πόσοι που δεν γνωρίζουμε.

Επίσης νόμος της φύσης είναι το ότι η καλή επαγγελματίας ταιριάζει και αποδίδει καλά με όλους.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
δεν υπαρχει  νομος της  φυσης  ολες    η κοπελες    εχουνε   καποιες   ιδιορυθμιες και  κουμπια  ολοι με καποια θα περασουμε   καλυτερα   απο  καποιον   αλλον  ο    νασος βρηκε την κοπελα σε καλη κατασταση   απλως  απο  την πρωτη φορα  δεν επρεπε να γραψει  τοσο  καλη  κριτικη   και επηρεασε  συναγωνιστες και  το αντιθετο εχει συμβει    να  γραψουν συναγωνιστες κακη κριτικη και η κοπελα  να ειναι πολυ καλη  σε    καποιον αλλον συναγωνιστη      
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Όχι και όλα καλά φίλτατε από τη στιγμή που και από μια διθυραμβική κριτική για κάποια που έχει αναφερθεί στο παρελθόν από μέτρια ως κακή περίπτωση,δύο συναγωνιστές κλαίνε το 10άρικο τους και ποιος ξέρει άλλοι πόσοι που δεν γνωρίζουμε.
Επίσης νόμος της φύσης είναι το ότι η καλή επαγγελματίας ταιριάζει και αποδίδει καλά με όλους.
Δηλαδη ρε φιλε, για να καταλαβω, επειδή περασε καλα ο συγκεκριμένος πρεπει να τον κρεμασουμε κιολας? Οντως αναφερθηκαν και δυο περιπτώσεις που όπως ειπες κλαινε το δεκαρικο τους, και ποιος ξερει αλλοι ποσοι. Δε διαφωνω σ' αυτό. Και μπορει να υπαρχουν κι αλλοι, εστω λιγοι, που να περασανε καλα μαζι της. Κι εσυ που το ξερεις, κι εβγαλες κιολας συμπερασμα?
Και οσον αφορα το άλλο που ειπες για τη καλη επαγγελματια, προφανως ατύχησες αν αναφερεσαι στο συγκεκριμενο επιπεδο του δεκαρικου, γιατι στη προκειμενη περιπτωση γι αυτό συζητάμε. Ποια επαγγελματια τωρα? Πλακα κανουμε?
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Για καθήστε ρε παιδιά γιατί θα ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε εδώ μέσα.

Άψογη επαγγελματίας δεν είναι στο 10άρικο η Αννίτα στη Λεωνίδου 28;

Η Αντριάννα στο Λεωνίδου 28-έστω και στα 15 ευρώ;

Η Νατάσα στο Κολωνού 30;

Η Αντριάννα στην Ακομινάτου;

Η Άντζελα στο Κολωνού 48;

Η Λυδία στο Κολωνού 27;

Η Μαρία στο Ιάσωνος 46 αριστερά;

Η Ειρήνη στο Μεγ.Αλεξάνδρου 22;

Η Λώρη στο Μεγ.Αλεξάνδρου 28;

Βγήκε και έγραψε ο Αθανασιάδης μια κριτική που όποιος την διάβασε νόμιζε ότι πήγε και έπεσε το γαμήσι του αιώνα με κάποια γνωστή για τις πολύ μέτριες (για να το πω επιεικώς) υπηρεσίες της.

Κάποιοι,καλώς ή κακώς,παρακινήθηκαν και πήγαν και αυτοί και το αποτέλεσμα ποιο ήταν;

Να φάνε τη φόλα που έφαγαν και όσοι την είχαν πάρει και στα 27άρια και στο Φωκαίας 9.

Ας είμαστε λοιπόν όλοι πιο προσεκτικοί στο τι και πως γράφουμε και το τι φιλτράρισμα πρέπει να περνάει η αναφορά που γίνεται για την οποιαδήποτε κοπέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom