Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Κ γιατι την λυπασαι?

Την λυπάμαι γιατί είσαι τόσο μαλάκας που ούτε αυτή δεν αξίζεις.

Από χθες με τις ερωτήσεις "μάς έχεις πρήξει τα μέζεα του στεατοπυγικού μας συστήματος"-κοινώς μάς έχεις πρήξει τα αρχίδια.

Αν θες να παίξεις, παίξε φυσαρμόνικα, παίξε μπάλλα, παίξε Μονόπολυ-στην τελική παίξε το πουλί σου παραπέρα όμως, όχι εδώ.

 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Την λυπάμαι γιατί είσαι τόσο μαλάκας που ούτε αυτή δεν αξίζεις.

Από χθες με τις ερωτήσεις "μάς έχεις πρήξει τα μέζεα του στεατοπυγικού μας συστήματος"-κοινώς μάς έχεις πρήξει τα αρχίδια.

Αν θες να παίξεις, παίξε φυσαρμόνικα, παίξε μπάλλα, παίξε Μονόπολυ-στην τελική παίξε το πουλί σου παραπέρα όμως, όχι εδώ.

να διορθωσω....''υποσυστηματος'' :erection: :effemine: :wanker:
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Την λυπάμαι γιατί είσαι τόσο μαλάκας που ούτε αυτή δεν αξίζεις.

Από χθες με τις ερωτήσεις "μάς έχεις πρήξει τα μέζεα του στεατοπυγικού μας συστήματος"-κοινώς μάς έχεις πρήξει τα αρχίδια.

Αν θες να παίξεις, παίξε φυσαρμόνικα, παίξε μπάλλα, παίξε Μονόπολυ-στην τελική παίξε το πουλί σου παραπέρα όμως, όχι εδώ.
Ρε παπαρουνα ότι γυρίζεις ολημερίς στους οικους κ είσαι παντα online δεν κανει αυτοματως κ το σαιτ τσιφλίκι σου. Εγω ναι ειμαι νέος εδω μεσα κ ρωτησα 5 απορίες κ πραγματα που ήθελα για βοηθεια κ να εγκλιματιστω λιγο...
Δεν σου ειπε κανεις ΚΎΡΙΕ ΑΡΧΙΔΑ να απαντήσεις οπωσδήποτε. Άλλωστε αν με κατηγορείς για σπαμ, οκ να το καταλαβω να μενει καθαρο όσο γινεται το ποστ κ κανενα θεμα... Αλλά να μιλας εσύ που γράφεις, απαντας κ σπαμαρεις οχι μονο αυτό αλλά ΟΛΑ τα ποστ?
Υ.Γ. Σεβομαι τις γνώσεις σου επι του θεματος την κοριτσιών αλλά κ γενικότερα γιατι φαίνεσαι γενικά μορφωμενος αλλά αυτό δεν σε κανει λιγότερο μαλακα.
Υ.Γ.2. Επειδή έλεγες ότι γενικά έχει φλωρεψει το σύστημα κ δεν βρισκεις ατομα να τσακωθεις ε να που βρηκες...
Υ.Γ.3. Για μενα λήγει εδω το θεμα για να μην γαμαμε το ποστ κ να μενει ουσιαστικό.
warnwarn.gif
 
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Επειδή λοιπόν για εμένα δεν λήγει εδώ το θέμα,από σήμερα θα ενημερώνει:

1.Κάποιος λιγότερο παπαρούνας από εμένα.

2.Κάποιος που δεν γυρίζει ολημερίς στους οίκους όπως εγώ.

3.Κάποιος που δεν είναι κυρ Αρχίδας όπως εγώ.

4.Κάποιος που δεν σπαμάρει σε όλα τα ποστ όπως εγώ.

5.Κάποιος  λιγότερο μαλάκας από εμένα.

Δηλαδή κάποιος σαν εσένα!

Είναι πιστεύω μια καλή ευκαιρία να εγκλιματιστείς όχι λίγο (όπως ήθελες...) αλλά πολύ.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.188
Κριτικές
496
Like
62.537
Πόντοι
39.662
Επειδή λοιπόν για εμένα δεν λήγει εδώ το θέμα,από σήμερα θα ενημερώνει:

1.Κάποιος λιγότερο παπαρούνας από εμένα.

2.Κάποιος που δεν γυρίζει ολημερίς στους οίκους όπως εγώ.

3.Κάποιος που δεν είναι κυρ Αρχίδας όπως εγώ.

4.Κάποιος που δεν σπαμάρει σε όλα τα ποστ όπως εγώ.

5.Κάποιος  λιγότερο μαλάκας από εμένα.

Δηλαδή κάποιος σαν εσένα!

Είναι πιστεύω μια καλή ευκαιρία να εγκλιματιστείς όχι λίγο (όπως ήθελες...) αλλά πολύ.

ελα μωρε μη δινεις σημασια σε καποιον με  18 ποστς σε 6 εξι μηνες,κανας κλωνος θα ειναι αν υπαρχουν κλωνοι στο σαϊτ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.991
Κριτικές
490
Like
36.682
Πόντοι
41.447
Ρε παπαρουνα ότι γυρίζεις ολημερίς στους οικους κ είσαι παντα online δεν κανει αυτοματως κ το σαιτ τσιφλίκι σου. Εγω ναι ειμαι νέος εδω μεσα κ ρωτησα 5 απορίες κ πραγματα που ήθελα για βοηθεια κ να εγκλιματιστω λιγο...
Δεν σου ειπε κανεις ΚΎΡΙΕ ΑΡΧΙΔΑ να απαντήσεις οπωσδήποτε. Άλλωστε αν με κατηγορείς για σπαμ, οκ να το καταλαβω να μενει καθαρο όσο γινεται το ποστ κ κανενα θεμα... Αλλά να μιλας εσύ που γράφεις, απαντας κ σπαμαρεις οχι μονο αυτό αλλά ΟΛΑ τα ποστ?
Υ.Γ. Σεβομαι τις γνώσεις σου επι του θεματος την κοριτσιών αλλά κ γενικότερα γιατι φαίνεσαι γενικά μορφωμενος αλλά αυτό δεν σε κανει λιγότερο μαλακα.
Υ.Γ.2. Επειδή έλεγες ότι γενικά έχει φλωρεψει το σύστημα κ δεν βρισκεις ατομα να τσακωθεις ε να που βρηκες...
Υ.Γ.3. Για μενα λήγει εδω το θεμα για να μην γαμαμε το ποστ κ να μενει ουσιαστικό.

Φιλε σναιπερ το θεμα ληγει εδω
Κανε και εσυ τις ενημερωσεις σου οπως και τα παιδια που ενημερωνουν , περνα καλα , μαθε πεντε πραγματα απο την ενημερωση και μην σπαμαρεις , μην δημιουργεις ασχημο κλιμα γενικοτερα.
Δεν γινεται απο τη μια να ρωτας συνεχεια τον ενημερωτη για βοηθεια και μολις κατι δεν σου αρεσει να τον κατηγορεις οτι ειναι μαλακας και γυρναει ολη μερα στους οικους, γιατι ετσι εισαι εσυ ο μαλακας και ο αφιλοτιμος
καλα να περνας και καλη συνεχεια
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.604
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.260
Πόντοι
14.565
ελα μωρε μη δινεις σημασια σε καποιον με  18 ποστς σε 6 εξι μηνες,κανας κλωνος θα ειναι αν υπαρχουν κλωνοι στο σαϊτ
Έλα ντε. Στο επόμενο παραμικρό περιεργίδικο post έχει φύγει. Και πολλά είπε ήδη.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
πριν απο λιγο

Φυλης 200 μελαχρινη κοντη κοπελιτσα με ξανθιες τουφιτσες ,κανονικο σωμα γυμνασμενα ποδια ,τατου συο μπρατσο και πιρσινγκ στα χειλη ,απλο προγραμμα.

Φυλης 109β Εμμι ξανθια κανονικο σωμα 2.5+ βυζι ,τατου στην δεξια ωμοπλατη ,ακα τελειωτικο,τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη

Υ.Γ γύρω στις 00.55 είδα και το μπεβερλόνι γωνία Φωκαίας και Αχαρνών , μήπως ετοίμαζε καμιά ενημέρωση????

Γιατί δεν πήγες,να του πεις ένα "γεια"...;

:hi:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Γιατί δεν πήγες,να του πεις ένα "γεια"...;

:hi:

Τύπε "ένας πετυχημένος επαγελματίας" (όπως μάς πληροφόρησε ο Τιμημένος Χρυσαυγίτης κ.bakalhs) δεν ομιλεί ποτέ σε αποβράσματα αργά το βράδυ-με το φως της ημέρας ίσως...

ΥΓ: Ο @ bihtis είναι κλώνος του Πορνορεπόρτερ gl.

Κατοικοεδρεύει Αθήνα και συγγράφει κριτική για την Καρολίνα από το Φωκαίας 24;

Αν είναι να συμβάλλει στην ενημέρωση για τους αθηναικούς οίκους ανοχής-με την συνδρομή βεβαίως του μύστη sniper35mk τον οποίο (παρεμπιπτόντως...) ο κ.ΖeroTolerance προσφωνεί ως "φίλο" του...

(Να τούς χαίρεστε τους φίλους σας...)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Τύπε "ένας πετυχημένος επαγελματίας" (όπως μάς πληροφόρησε ο Τιμημένος Χρυσαυγίτης κ.bakalhs) δεν ομιλεί ποτέ σε αποβράσματα αργά το βράδυ-με το φως της ημέρας ίσως...

ΥΓ: Ο @ bihtis είναι κλώνος του Πορνορεπόρτερ gl.
να τα λεμε αυτα παιδια...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
η μικρη ενημερωση ειναι αφιερωμενη στον dude που συνεχιζει να πεταει μαλακιες σποντες , θελω να του πω χωρις δοδη ειρωνειας να σταματησει
τα ναζακια(που λεει και ο μπιλι 12+1  :grin:) sic...και να αρχισει παλι τις ενημερωσεις γιατι ειναι χρησιμος,
του το εχω πει και απο κοντα και το ξερει...αλλα να αποφευγει...

Όπως δεν κάνω την παραμικρή αναφορά σε εσένα έτσι κι εσύ μη τολμήσεις να με ξαναπιάσεις στο στόμα σου όρθια κουράδα.

Άντε γαμήσου λοιπόν ρε μπουχέσα χοντροκώλη.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
η μικρη ενημερωση ειναι αφιερωμενη στον πολυαγαπημενο μου ζιροοο που ξερω οτι κατα βαθος με αγαπαει.....
αλλα μιλαμε πολυ βαθος  :grin: :smitten: :smitten: :smitten: αλλα
και στον dude που συνεχιζει να πεταει μαλακιες σποντες , θελω να του πω χωρις δοδη ειρωνειας να σταματησει
τα ναζακια(που λεει και ο μπιλι 12+1  :grin:) sic...και να αρχισει παλι τις ενημερωσεις γιατι ειναι χρησιμος,
του το εχω πει και απο κοντα και το ξερει...αλλα να αποφευγει...

Εγώ λέω να ηρεμήσουμε όλοι....
Ήδη άτομα που είναι για το πέος...έχουν απαξιωθεί από όλους μας και γυρνάνε σαν την άδικη κατάρα...
Καλό Σ.Κ σε όλους.... :hi:


P.S:

Για να μην πω για την ρουφιανιά που μου έκαναν κάποιοι-ες...σε γνωστή πρώην κορασίδα της Φυλής...που τώρα είναι σε στούντιο!
Άλλη φορά παλιομπουχέσα - ξέρεις εσύ -  ;) ;) ;) ...να μεταφέρεις τα γραφόμενα όπως πρέπει...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
διαβαζω διαφορες αντιμαχιες οι οποιες ειναι ανουσιες ...

... καλυτερα να τις βαλετε στην ακρη και να κοιταξετε προς το κοινο καλο της ημερησιας ενημερωσης που κανετε !

η οποια μας ενδιαφερει  :P

να τα γραφετε σωστα και ομορφα οπως πρεπει  :sunglasses:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Όπως δεν κάνω την παραμικρή αναφορά σε εσένα έτσι κι εσύ μη τολμήσεις να με ξαναπιάσεις στο στόμα σου όρθια κουράδα.

Άντε γαμήσου λοιπόν ρε μπουχέσα χοντροκώλη.
έλεος πια....πάλι δεν αναφέρθηκες σε εμένα με ποστ σου , και πάλι δεν σου είπα τίποτα κακό και συνεχίζεις...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ιδέα μου είναι ή άρχισε πάλι να μυρίζει θάλασσα και μπάνια;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Απαραίτη προϋπόθεση για μια επιτυχημένη συνουσία με τις κορασίδες, μικρές και μεγάλες,εκδιδόμενες ή μη,νόμιμες ή  παράνομες, είναι η καλή ψυχική διάθεση. Η αναστάτωση αυξάνει την αδρεναλίνη, με ολέθριες συνέπειες στη στύση! Ειρήνη υμίν συναγωνιστές,όλα εδώ θα μείνουν...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom