Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Ζίρο, τελείως άκυρη η τοποθέτηση σου, ελπίζω να ήταν απλά ένα λάθος και όχι αντάλλαγμα στην "εκτίμηση" που σου δείχνει ο Ροκαβλόν.

καθολου ακυρη
στον παρων σαιτ και πολυ περισσοτερο στο παρων θρεντ δεν μας ενδιαφερει τι γινεται και τι γραφεται στα "αλλα" σαιτ
δεν χρωσταω τιποτα σε ροκαβλον και δεν γνωριζω αν με εχει σε εκτιμηση, ουτε με ενδιαφερει ...
αυτα παιδες
καληνυχτα
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Αν σε ενδιαφέρει να καθαρίσεις το παρόν θρεντ, κάτι το οποίο είναι απόλυτα θεμιτό, μπορείς να μεταφέρεις τα μηνύματα αλλού, όπως έκανε και την προηγούμενη φορά ο Αντισθένης ή αν δεν μπορείς να του ζητήσεις να το κάνει. Εσύ προτίμησες να ανοίξεις κουβέντα λέγοντας την στον Σμύρνη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
παλι κλαις ρε σμυρνη????

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!

και στα παπαρια μας το σαιτ του ροκαβλον τι γινεται/γινοτανε εκει και γιατι σε κράζανε , αν σε κράζανε εκει.......

βαλε τελεία, είναι κουραστικο το όλο θεμα και δεν μας ενδιαφερει εδω μας ενδιαφερουν οι ενημερωσεις (που εσυ κανεις μεγαλες ,συχνοτατες ,και καλες)

ρε τύπε πόσο πια θα δίχνεις την εμπάθεια σου προς το πρόσωπο μου....
ώς πότε θα ασχολείσαι με μένα και αν κλαίω...ασχολήσου με τίποτα άλλο , μήπως και σου μείνει χρόνος μίας και λές ότι δεν έχεις χρόνο να κοιτάς όλα τα θέματα(όλος τυχαίος μόνο όταν με κατηγορούν και με βρίζουν,
μέχρι σημείου να στείλω πμ στον αντισθένη για να δώσει τέλος με μέλος που με κατηγορούσε στα θέματα του μασάζ όπου εσύ είσαι διαχειριστής)δεν ντρέπεσαι λιγάκι
για άλλη μια φορά δείχνεις την επιλεκτικότητα που κάνεις στα πόστ σου...
δηλαδή μόνο εγώ γκρινιάζω στο σαίτ.
το ξέρεις ότι είσαι ο μόνος λόγος που εδώ και δυό βδομάδες σκέφτομαι να μην ξαναγράψω ενημέρωση ,
έλεος πιά τι θέλετε εδω μέσα μόνο τα παρεάκια σας
είμαι μόνο τρία χρόνια στο σαίτ και με βάση τα νούμερα είμαι μακράν του δεύτερου το μέλος με τις περισσότερες ενημερώσεις και μακράν του δεύτερου ο Νο1 κριτικογράφος ,
ρε φιλαρακί ενήλικες είμαστε ,αμα δεν με γουστάρεις(που δεν με γουστάρεις μιάς και όπου σταθείς και όπου βρεθείς με βρίζεις , αυτό βέβαια είναι προσωπικό σου) μπορεις να μου πεις να μην γράφω..
είναι τόση μεγάλη εμπάθεια σου , όπου το διάστημα 5/8 έως 18/8 έκανα 21 ενημερώσεις , όπου αν δεν σου έλεγε ο xilnik να μου γράψεις κάτι δεν θα έγραφες , όχι ότι χρειάζομαι τα εύσημα απλά για το γαμώτο.
εγώ δεν έχω εξάρτηση απο κανέναν το χόμπι μου κάνω , στα παπάρια μου αν γράψω ενημέρωση στα παπάρια  μου και αν δεν γράψω , υπάρχουν και άλλα σαιτ να γράφω ,
με τις συμπεριφορές σας έχετε διώξει μέλη ενω χαϊδεύεται κάποιους ανύπαρκτους , για μένα το πιο εύκολο είναι να κάνω τις τσάρκες μου να γράφω μόνο δίπλα και εδώ να τρολάρω όπως κάνουν οι περισσότεροι  και να ανεβάζω που και που καμιά κριτική , αυτό θέλεις , κανένα πρόβλημα , είμαι πολύ βολικός εγώ , πες μου και εγώ θα το κάνω
κάλο βράδυ 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
ρε τύπε πόσο πια θα δίχνεις την εμπάθεια σου προς το πρόσωπο μου....
ώς πότε θα ασχολείσαι με μένα και αν κλαίω...ασχολήσου με τίποτα άλλο , μήπως και σου μείνει χρόνος μίας και λές ότι δεν έχεις χρόνο να κοιτάς όλα τα θέματα(όλος τυχαίος μόνο όταν με κατηγορούν και με βρίζουν,
μέχρι σημείου να στείλω πμ στον αντισθένη για να δώσει τέλος με μέλος που με κατηγορούσε στα θέματα του μασάζ όπου εσύ είσαι διαχειριστής)δεν ντρέπεσαι λιγάκι
για άλλη μια φορά δείχνεις την επιλεκτικότητα που κάνεις στα πόστ σου...
δηλαδή μόνο εγώ γκρινιάζω στο σαίτ.
το ξέρεις ότι είσαι ο μόνος λόγος που εδώ και δυό βδομάδες σκέφτομαι να μην ξαναγράψω ενημέρωση ,
έλεος πιά τι θέλετε εδω μέσα μόνο τα παρεάκια σας
είμαι μόνο τρία χρόνια στο σαίτ και με βάση τα νούμερα είμαι μακράν του δεύτερου το μέλος με τις περισσότερες ενημερώσεις και μακράν του δεύτερου ο Νο1 κριτικογράφος ,
ρε φιλαρακί ενήλικες είμαστε ,αμα δεν με γουστάρεις(που δεν με γουστάρεις μιάς και όπου σταθείς και όπου βρεθείς με βρίζεις , αυτό βέβαια είναι προσωπικό σου) μπορεις να μου πεις να μην γράφω..
είναι τόση μεγάλη εμπάθεια σου , όπου το διάστημα 5/8 έως 18/8 έκανα 21 ενημερώσεις , όπου αν δεν σου έλεγε ο xilnik να μου γράψεις κάτι δεν θα έγραφες , όχι ότι χρειάζομαι τα εύσημα απλά για το γαμώτο.
εγώ δεν έχω εξάρτηση απο κανέναν το χόμπι μου κάνω , στα παπάρια μου αν γράψω ενημέρωση στα παπάρια  μου και αν δεν γράψω , υπάρχουν και άλλα σαιτ να γράφω ,
με τις συμπεριφορές σας έχετε διώξει μέλη ενω χαϊδεύεται κάποιους ανύπαρκτους , για μένα το πιο εύκολο είναι να κάνω τις τσάρκες μου να γράφω μόνο δίπλα και εδώ να τρολάρω όπως κάνουν οι περισσότεροι  και να ανεβάζω που και που καμιά κριτική , αυτό θέλεις , κανένα πρόβλημα , είμαι πολύ βολικός εγώ , πες μου και εγώ θα το κάνω
κάλο βράδυ 

σμυρνη δεν θα σου πω εγω τι να κανεις
δεν ειναι δικο μου το σαιτ
κανε οτι καταλαβαινεις

εγω προσωπικα σε θελω στο σαιτ, γιατι αμα φυγεις μετα θα πρεπει να βρω αλλον να πειραζω ...... ;)

οπως ειπες ενηλικες ειμαστε
το ποστ που σου εκανα δεν νομιζω να εχει εμπαθεια, μην βλεπεις φαντασματα.
κανεις δεν αρνειται οτι γραφεις και ενημερωνεις συνεχεια. κανεις
αλλα δεν ειναι δυνατον να θεσεις τον εαυτο σου σαν το ιερο τοτεμ της ενημερωσης που δεν θα το πειραζει κανεις, και κανεις δεν θα αναφερεται σε αυτον....


ορισμενοι τα εχετε πολυ μπερδεμενα τα πραγματα στο μυαλο σας.
ενας απλος ιστοτοπος ειναι στον οποιον γραφουν νικνειμς.τιποτα περισσοτερο....

η κανονικη ζωη είναι αλλου...

να λεει ολα αυτα ενας πιτσιρικας οκ, αλλα οχι ενας αντρας 35+ ετων!

μπασκετακι δεν ειδες? δεν χαρηκες που πατησαμε τους τουρκους χωρις σπανουλη?

καληνυχτα και απο εμενα
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Επανασυνδεθηκα μονο για να πω δυο πραγματα. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΓΕΝΝΑΙΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΙ  Η ΑΛΛΗ  ΓΝΩΜΗ.


Υπηρξα κι εγω μελος του μπου παλιοτερα, τωρα πια εδω κι εναμιση χρονο γραφω στο αλλο. Και δεν γραφω τυχαια εκει, επελεξα να εχω φιλους που βασανιζουν το τι θα πουν, δεν προσβαλλουν για να αναδειξουν το εγω τους, ακολουθουν το ιντερνετικο σαβουαρβιβρ και ομονοουν σε ελαχιστα βασικα πραγματα, σεβασμου, ευθυνης, γουστου, κοινης λογικης, υγιεινης. Οχι μονο στην μπουρδελοζωη αλλα παντου!
Το οτι ειναι κλειστο, σημαινει οτι δεν μπαινει κανεις παρα αν προσκληθει. Αρα δεν ειναι δημοσιο, δεν γραφει και δεν διαβαζει ο καθενας. Εχει την ιδιωτικοτητα που εχει το σαλονι μου οταν καλω 10 φιλους. Παρακαλω να μην χρησιμοποιειται το ρημα «δημοσιευεται» για ο,τι λεγεται εκει.
Δεν γνωριζω κοσμο απο το μπου. Καποτε γνωρισα τον Ροκαβλον. Ο οποιος ειναι αυτα που γραφει. Εχει χιουμορ, αρχες, ειναι υπευθυνος, προσεκτικος και αυστηρος με την υγιεινη και προσπαθει να ειναι ακριβοδικαιος.
Βεβαιως κανει λαθη, αλλα οποιος δρα κανει και λαθη.
Καμια σχεση δηλ με αυτα που αναφερει ο bmw. Αληθεια, bmw, πως συνδεεις τον Βελουχιωτη με τον ροκ; Ποιος σου περιεγραψε τον ροκ; Ποιος σου μετεφερε οτι κατι λεγεται για σενα στο σαιτ; Τι σου μετεφερε;  Αυτα περι Μπαρμπορας με σοκολατακια και λουλουδια, ποιος σου τα μετεφερε; Υπαρχει τιποτε απο ολα αυτα η ειναι προιον φαντασιας, λογια του αερα, του καφε, του χαβαλε; Και στηριζομενος σε λογια που σου ειπαν βγαινεις και λες οσα λες;
Εχουν τοση αξια οση εχει το να πει καποιος, μου εχουν πει αξιοπιστοι συνομηλικοι του bmw οτι μικρος επεσε απο την κουνια με το κεφαλι κι εκτοτε το εχασε, μπορει και να λοβοτομηθηκε, το τελευταιο ειναι 5% πιθανο.
Κι εσεις αντμιν μοντερειτορες, τα αφηνετε ολα αυτα; Γιατι; Για την επισκεψιμοτητα; Γιατι σβηνετε δις, το ποστ του συναδελφου georgepappas1 ( ) που κι αυτος ηταν μελος παλια στο μπου, οπου εγραφε την γνωμη του για τα τωρινα; Βρισε σβησε, δεν φοβαστε οτι μονο θηρια θα θρεφετε εδω τελικα και σαρκαστικους ειρωνες;
Σμυρνη, εσυ περασες απο το σαιτ για ενα χρονο. Καταλαβες τιποτα; Δεν ταιριαζες, αλλα δεν εκανες και κανενα κοπο να προσαρμοστεις. Εκει συγκρουστηκαμε καποιες φορες ειδικα για το αν κρατουσες την ανωνυμια σου, για το αν εχει αξια να γραφεις οτι καθεσαι 25λεπτα και μετα να αναρτας φωτογραφιες στο μπου, για το αν γινεσαι αναγνωρισιμος με το νικ σου, οποτε και ιδιαιτερος πελατης. Δεν απαντουσες. Τωρα σε βλεπω λαλιστατο. Οταν διαφωνεις, η δεν γουσταρεις, τα βροντας ολα κατω και το δηλωνεις και συγκρουεσαι, η φευγεις. Επι μηνες εμενες μεχρι να  φυγεις, αποχαιρετας, ξαναγυριζεις, τι εκανες; Ετοιμαζες την εκδικηση; Καλως εφυγες.
Τα υπολοιπα περι θλιβερης παρεας που κανει κλωνους και μαυριζει τις κριτικες και θα μας παει ο δενξερω ποιος «κωλοφεραντζα» και αλλα τρελλα, σας τα επιστρεφω. Ξερετε τι γραφω στο κλειστο σαιτ και με θεωρειτε θλιβερο; Θλιβερος κι ο Φανουρης; Και ο Κρητικος; Και αλλοι;
Τον Τζοπινο και τον Ντερτιλιβινγκ τους εχετε διαβασει; Θλιβεροι κι αυτοι; Σας εχει περιηγησει κανεις στο σαιτ μας; Εχετε δει τα θεματα; Το υφος;  Η ασχολια μας με αλλα σαιτ ηταν σκορπιες κουβεντες. Καταδικη συμπεριφορων. Και παντα λεγαμε οτι δεν φυγαμε απο καπου για να φερουμε το ιδιο κλιμα  σε μας. Ο Σμυρνη ειχε παρατηρηθει 100 φορες απο τον Ροκ να μην αναφερει προσωπα που δεν συμμετειχαν στο δικο μας. Το οτι δεν μιλαμε δημοσια σημαινει οτι δεν θελουμε. Οταν το πατε στα ακρα γιατι νομιζετε οτι δεν θα μιλησει ποτε κανενας, οποτε αυτο σας δινει το δικαιωμα να λετε ο,τι θελετε, με αναγκαζετε να ερθω εδω και να σας τα πω! Φτανει! Το αλλο σαιτ ειναι κλειστο, οι περισσοτεροι δεν ξερουν τι γραφεται, αρα λετε ο,τι θελετε;
Λασπες, μονο. Οταν αποφασιζεις να γραψεις σε δημοσιο σαιτ, εκτιθεσαι. Θα υποστεις την κριτικη, πολυ περισσοτερο οταν κανεις χοντραδες.  Γραφουμε το ποσο βλακωδες, επικινδυνο, δολοφονικο ειναι να πηδαει ο καθε bmw ακαποτα κι ο bmw καταλαβαινει οτι τον κοροιδευουμε. Κι οι μοντ δεν του πιανουν το αυτι να το κοκκινισουν, αλλα τον αφηνουν να γραφει «θα φαει μπαν οποιος μου το ξαναπει, περσαν ηδη 2 χρονια και δεν γαμησα παρα μονο 3!» Ρε διαβαζουν και μικροι. Προτυπο θα γινει ο bmw με τα ακαποτα;
Και βγαινει κι ο streetwalker  και τι επισημαινει;  Οχι οτι μετα τα ακαποτα επρεπε να χαθεις απο τα σαιτ, η να αλλαξεις ονομα και να υπογραφεις μονιμα απο κατω «εκανα την μαλακια , δεν θα την ξανακανω», αλλα οτι  μαλακια ηταν που παραδεχθηκες το λαθος σου, θα σου τα σπασουν τωρα!
Μπραβο street! Ετσι, δεν εχει σημασια η ουσια, αλλα τι σπασαρχιδιασμα θα τραβαμε μετα.

Δεν ξερω αν τα περι δεοντολογιας, αξιοπρεπειας, αιδους, ευγενειας φαινονται σε μερικους δυσνοητα, ας κανουν μια προσπαθεια. Το οφειλουν στον εαυτο τους πρωτα απο ολα και στους διπλα τους βεβαιως.
Ο Τζοπινο εγραψε κατι πολυ σωστο, δεν ειμαστε κομμα, ναι εχουμε καποια κοινα αλλα ο καθενας εχει την δικη του γνωμη και δεν υπερασπιζομαι κανενα σαιτ του Ροκ, αλλα εμενα και την επιλογη μου.

Τζοπ και Ντερτι, εστω κι ετσι, με αυτη την αφορμη, ειναι χαρα μου να σας διαβαζω, να ειστε καλα. Κριμα που τα καλα διαρκουν τοσο λιγο. Λειπετε σε ολους. Φαντασιωνομαι καμια φορα τον Cerato σε hyper τσαρκα!

Παρακαλω σβηστε και τον δικο μου λογαριασμο, δεν θα ξαναχρειαστει. Αν και ειχα δηλωσει οτι φευγω και δεν επανερχομαι, δεν τον καταργησατε. Το πεδιο ελευθερο να ορμησετε.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Διάβασα το ποστ σου Μουνέλαε, και για την ταμπακιέρα, δυστυχώς, δεν λες τίποτα.
Έχω δικαίωμα να αντιδράσω όταν κάποιος με μπινελικιάζει, ακόμα και σε κλειστό κύκλο;
Η μήπως πρέπει να το κάνω αβαβά, επειδή δεν είναι δημόσιο ή επειδή είναι καλό παιδί.

Αντ' αυτού, η όλη απάντηση σου είναι:
- καταδίκη του Μπέμπα για κάτι που έγραψε στο παρελθόν, και για το οποίο έχει επικριθεί απ'όλους, αλλά είναι παντελώς άσχετο με το θέμα
- να βάζεις μπροστά άσχετους με το όλο πρόβλημα (Κρητικός, Φανούρης)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
Επανασυνδεθηκα μονο για να πω δυο πραγματα. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΓΕΝΝΑΙΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΙ  Η ΑΛΛΗ  ΓΝΩΜΗ.




Σμυρνη, εσυ περασες απο το σαιτ για ενα χρονο. Καταλαβες τιποτα; Δεν ταιριαζες, αλλα δεν εκανες και κανενα κοπο να προσαρμοστεις. Εκει συγκρουστηκαμε καποιες φορες ειδικα για το αν κρατουσες την ανωνυμια σου, για το αν εχει αξια να γραφεις οτι καθεσαι 25λεπτα και μετα να αναρτας φωτογραφιες στο μπου, για το αν γινεσαι αναγνωρισιμος με το νικ σου, οποτε και ιδιαιτερος πελατης. Δεν απαντουσες. Τωρα σε βλεπω λαλιστατο. Οταν διαφωνεις, η δεν γουσταρεις, τα βροντας ολα κατω και το δηλωνεις και συγκρουεσαι, η φευγεις. Επι μηνες εμενες μεχρι να  φυγεις, αποχαιρετας, ξαναγυριζεις, τι εκανες; Ετοιμαζες την εκδικηση; Καλως εφυγες.
Τα υπολοιπα περι θλιβερης παρεας που κανει κλωνους και μαυριζει τις κριτικες και θα μας παει ο δενξερω ποιος «κωλοφεραντζα» και αλλα τρελλα, σας τα επιστρεφω. Ξερετε τι γραφω στο κλειστο σαιτ και με θεωρειτε

ώπα φιλαράκι καταρχήν αν θές να είσαι κύριος πές μες τι νικ γράφεις δίπλα ....που βασίζεις ότι δεν προσαρμόστηκα ποτέ δίπλα , όταν με κάλεσε ο γιώργος δίπλα του είπα ότι θα γράφω μόνο ενημερώσεις και κριτικές
για το αν λέω αλήθεια ρώτα των , όταν είδα ότι ένω λέγατε ότι είστε οι εκλεκτοί είστε οι διαφορετικοί και ασχολιοσαστάν συνέχεια με το τί γίνεται και τι γράφεται στο σαιτ μάλιστα κάνοντας σχόλια και επιθέσεις
σε μέλη του μπου(χωρίς να έχουν την ευχέρεια να απαντήσουν)μάλλον είσαστε μιά απο τα ίδια ,  δεν σε δασκάλεψαν καλά αποχερέτησα βρε παπάρα ανηστόριτε διότι μου έστειλε πμ ο ρόκαβλον και μου έγραφε ότι λόγω
της συνεισφοράς μου  με αφήνει να γράφω αλλά όταν θα άνοιγε το νεό του σαίτ δεν θα μου ενεργοποιούσε τον λογαριασμό μου , για τσέκαρε το και αυτό... έτσι συνέχισα να γράφω...όταν άρχισαν οι σπόντες απο πολλά
βαρυσήμαντα  :jerking: :jerking: :jerking: μέλη σας και σας απαντούσα μ με την συνήθη τακτική που είχατε ότι απάντηση δεν ήταν του γούστου σας και δεν άρεσε την κατακρίνατε ως οι μόνοι τέλειοι...  
ρε πάπάρα(δεν έχω τίποτα προσωπικό με σένα μιάς και δεν σε ξέρω ενώ δεν έχεις τα παντελόνια να γράψεις με τι νικ γράφεις δίπλα και σε ονομάζω έτσι διότι λές παπαρίες κατα την άποψη μου)
Τα υπολοιπα περι θλιβερης παρεας που κανει κλωνους και μαυριζει τις κριτικες και θα μας παει ο δενξερω ποιος «κωλοφεραντζα» που το έγραψα αυτό?


θλιβερο; Θλιβερος κι ο Φανουρης; Και ο Κρητικος; Και αλλοι;

θλιβερός ο Φανούρης , θλιβερός ο κρητικός? που τα έχω γράψει...ίσα ίσα με τον Φανούρη τα λέμε σε πμ ενώ με τον κριτικό έχουμε τσαρκάρει και συναντηθεί πολλές φορές
Τον Τζοπινο και τον Ντερτιλιβινγκ τους εχετε διαβασει; Θλιβεροι κι αυτοι; Σας εχει περιηγησει κανεις στο σαιτ μας; Εχετε δει τα θεματα; Το υφος;  Η ασχολια μας με αλλα σαιτ ηταν σκορπιες κουβεντες. Καταδικη συμπεριφορων. Και παντα λεγαμε οτι δεν φυγαμε απο καπου για να φερουμε το ιδιο κλιμα  σε μας. Ο Σμυρνη ειχε παρατηρηθει 100 φορες απο τον Ροκ να μην αναφερει προσωπα που δεν συμμετειχαν στο δικο μας. Το οτι δεν μιλαμε δημοσια σημαινει οτι δεν θελουμε. Οταν το πατε στα ακρα γιατι νομιζετε οτι δεν θα μιλησει ποτε κανενας, οποτε αυτο σας δινει το δικαιωμα να λετε ο,τι θελετε, με αναγκαζετε να ερθω εδω και να σας τα πω! Φτανει! Το αλλο σαιτ ειναι κλειστο, οι περισσοτεροι δεν ξερουν τι γραφεται, αρα λετε ο,τι θελετε;

χα χα χα χα μου θυμίζεις δικτατορία .... είχα παρατηρηθεί απο τον ροκ να μην αναφέρομαι σε άτομα που δεν είναι στο σαιτ...καλά ρε ραμολιμέντο εσάς ήταν το πάθος σας να ασχολείστε με άτομα εκτός σαιτ  
τον ντέρτιλιβινγκ τον διάβαζα και ξέρει πόσο τον συμπαθούσα,,τον τζοπίνο  πάλι όχι μίας και αυτά που κατέκρινε τα έπραττε ανεβάζοντας φωτογραφίες με πιθήκους κλπ
Λασπες, μονο. Οταν αποφασιζεις να γραψεις σε δημοσιο σαιτ, εκτιθεσαι. Θα υποστεις την κριτικη, πολυ περισσοτερο οταν κανεις χοντραδες.  Γραφουμε το ποσο βλακωδες, επικινδυνο, δολοφονικο ειναι να πηδαει ο καθε bmw

Δεν ξερω αν τα περι δεοντολογιας, αξιοπρεπειας, αιδους, ευγενειας φαινονται σε μερικους δυσνοητα, ας κανουν μια προσπαθεια. Το οφειλουν στον εαυτο τους πρωτα απο ολα και στους διπλα τους βεβαιως.
Ο Τζοπινο εγραψε κατι πολυ σωστο, δεν ειμαστε κομμα, ναι εχουμε καποια κοινα αλλα ο καθενας εχει την δικη του γνωμη και δεν υπερασπιζομαι κανενα σαιτ του Ροκ, αλλα εμενα και την επιλογη μου.

Τζοπ και Ντερτι, εστω κι ετσι, με αυτη την αφορμη, ειναι χαρα μου να σας διαβαζω, να ειστε καλα. Κριμα που τα καλα διαρκουν τοσο λιγο. Λειπετε σε ολους. Φαντασιωνομαι καμια φορα τον Cerato σε hyper τσαρκα!

Παρακαλω σβηστε και τον δικο μου λογαριασμο, δεν θα ξαναχρειαστει. Αν και ειχα δηλωσει οτι φευγω και δεν επανερχομαι, δεν τον καταργησατε. Το πεδιο ελευθερο να ορμησετε.
για να το κλείσω γιατί για δίπλα θα μπορούσα να γράφω μέχρι τα ξημερώματα....το ότι έφυγαν σχεδόν όλοι ακόμα και ιδρυτικά μέλη δεν σε έκανε να σκεφτείς...μέχρι και ο ντέρτι έφυγε...ρε ξύπνατε
σας το είπα και δίπλα , το σαιτ είναι μπουρδελοσαίτ και γράφουμε για πουτάνες , αν θέλετε να ασχολείστε με εικαστικά και φιλοσοφίες γραφτείτε σε άλλο σαιτ...ρε είστε τόσο καμμένοι που δίπλα
σκοτωθήκατε για τα πολιτικά  ,άρα τα κηρύγματα αφού πρώτα δείτε την καμπούρα σας και κάνετε την αυτοκριτική σας.  
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Αντε ν απαντησω και γω για τον καλυτερο ενημερωτη,λιγες θα βαλω,δεν ειναι πολλες,επτα ενημερωσεις σ επτα μερες
(Οσες ενημερωσεις εκανε περιπου ο mounelaos στα δυο χρονια παρουσιας του στο σαιτ)
αγαπημένος ενημερωτής μπουρδέλων με διαφορά xilnik διότι έχει συχνές ενημερώσεις και κατα την διάρκεια που τρέχει η βάρδια(αυτό είναι το σημαντικό)και έπονται Φανούρης και προφέσορας για τις πλήρεις αλλά
εβδομαδιαίες  τους ενημερώσεις.
 
Πριν από λιγο στη φυλης
109α τζουλια,αλλα όχι η original.Στη θεση της εμφανιστηκε ένα κακο αντιγραφο της αννας pitsos,κοντοπουτανο μελαγχροινο
Ευτυχως βγηκε γρηγορα στο σαλονι,αλλιως θα ειχα δωσει ηδη το εικοσαρικο για να μπω μεσα και στη συνεχεια βεβαια μολις ανοιγε η πορτα  του δωματιου θα βρισκομουν απεναντι σε μια δυσαρεστη εκπληξη,καθως ηταν προγραματισμενη η καταθεση σημερα με τη τζουλια
66δ αντζελα,μελαγχροινη τσιγγανορουμανα πιθανον με φουλ,κανονικο σωμα με καποια μικρα πιασιματακια αν προσεξα καλα
Χτες το απογευμα δουλευε η μπιανκα από φυλης 69β,πολύ χαριτωμενη,τσιγγανορουμανα επισης με φουλ,ωραιο χαμογελο και σαφως καλυτερο σωμα
Εξαιρετος και πολυπειρος συναγωνιστης,o στρατηγος farkeli, μου ειπε ότι το δουλευει τo εικοσαρικο,αλλα ειδα και μια κριτικη του προφεσορα στο 69β για μια κοπελα με τα ονομα μπιανκα που είναι πολύ απογοητευτικη
56 η νταιανα του billy 13,καλως ηλθες ξανα billy
54β ντενισα
Διδυμου
7α ορορα
16α συλβια,πιθανον η ξανθια mlf,δεν την ειδα
20 νικα,αξιοπρεπεστατη εμφανισιακα και αρκετα σεξι καστανοξανθη mlf
Φωκαίας 27Β ισογειο ένα πολύ μετριο ξανθο κοντοπουτανο που βλεπω για πρωτη φορα
Αχιλλεως και μαραθωνος ρεβεκκα ,η ξανθια πληθωρικη ρουμανα κοπελα με γεροδεμενο σφριγηλο κορμι
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
67 ευα,ξανθια ζουμερη και προσχαρης κοπελα
80 αννα μαρια με φουλ,η ξανθια τσεχα
134α οροφος νατα(λι),η μελαγχροινη mlf με τα μαυρα μακρια μαλλια από αλκιβιαδου 16 και φωκαιας 24 και 27β ισογειο
134 ισογειο τζεσικα
136 η ελενα με τα τατουαζ
Αγ πετρου 7 συλβια κοντοπουτανη ξανθια,όχι κοπελιτσα
Αγκυρας
12α ελενη,η ξανθια mlf,με πολλα πιασιματα πια
12β ελις
Βεργας
3 δεξια νταιανα,μελαγχροινο κοντοπουτανο μ εξαιρετικα αξιοπρεπες σωμα και παρουσιαστικο.Η κοπελα δουλευε και χτες το απογευμα στο αριστερο
3 αριστερα μαρια,μελαγχροινη αρκετα πληθωρικη κοπελα
Ενημερωση τωρα το βραδακι από μερικα σπιτια
Αχιλλεως και μαραθωνος γωνια,ρεββεκα,ρουμανα ξανθια πληθωρικη κοπελα με χυμους αλλα και σφριγηλο κορμι λογω του γεγονοτος ότι είναι μικρη, αλλα και παιχνιδιαρα επιπλεον στο σαλονι
Βεργας
2 ιζαμπελα,ξανθια mlf με ισχνο προσωπο,λευκη επιδερμιδα,καλο σωμα
3 δεξια μονικα
3 αριστερα νταιανα,λεπτο μελαγχροινο κοντοπουτανο
Αχαρνων 85 δυο μεγαλοκοπελες,η μαργαριτα κλασσικη παρουσια και η ευα,καστανοξανθη πολύ μετρια εμφανισης
Αγκυρας 12α η λεπτη ξανθια κοντοπουτανη ελις από διδυμου 20
Φωκαίας 27Β υπογειο αντελα,μελαγχροινη ζουμερη κοντοπουτανη
Φυλης
136 τζινα,σχετικα ψηλη μελαγχροινη ,κοπελα με καλο σωμα
Aγ πετρου 7 η ξενια, απο φωκαιας 17 με μακρια καστανοξανθα,προφανως περουκα,μαλλια
Πιπινου 65 ελενη,χλωμη και θλιμμενη κοντοπουτανη κοπελιτσα
Ενημερωση τωρα το βραδακι από μερικα σπιτια
Αχιλλεως και μαραθωνος γωνια,ρεββεκα,ρουμανα ξανθια πληθωρικη κοπελα με χυμους αλλα και σφριγηλο κορμι λογω του γεγονοτος ότι είναι μικρη, αλλα και παιχνιδιαρα επιπλεον στο σαλονι
Βεργας
2 ιζαμπελα,ξανθια mlf με ισχνο προσωπο,λευκη επιδερμιδα,καλο σωμα
3 δεξια μονικα
3 αριστερα νταιανα,λεπτο μελαγχροινο κοντοπουτανο
Αχαρνων 85 δυο μεγαλοκοπελες,η μαργαριτα κλασσικη παρουσια και η ευα,καστανοξανθη πολύ μετρια εμφανισης
Αγκυρας 12α η λεπτη ξανθια κοντοπουτανη ελις από διδυμου 20
Φωκαίας 27Β υπογειο αντελα,μελαγχροινη ζουμερη κοντοπουτανη
Φυλης
136 τζινα,σχετικα ψηλη μελαγχροινη ,κοπελα με καλο σωμα
Aγ πετρου 7 η ξενια, απο φωκαιας 17 με μακρια καστανοξανθα,προφανως περουκα,μαλλια
Πιπινου 65 ελενη,χλωμη και θλιμμενη κοντοπουτανη κοπελιτσα
Τωρα το απογευμα,επιγραμματικη ενημερωση στη φυλης,αφου θ ακολουθησει αναλυτικα ο μπεμπας
59 οροφος ιζαμπελα ,το μελαγχροινο αλογο,επιστροφη.Γνωστη από τα περασματα της στα φωκαιας 25,φυλης 59,67 και 84β οροφο
59 ισογειο αντινα
65β εμμανουελα και ραμονα,η τελευταια είναι ένα σκουρομελαγχροινο κοντοπουτανο
69β μπιανκα,γλυκια κοπελα με σοκολατενιο κορμι
71γ στεφανια
84α η τζουλια του προεδρου
84β μαγια
86α μελαγχροινη μ εμφανιση <<τσιγγανορουμανας>> και κωλο <<λατινοαμερικανας>> με φουλ προγραμμα
66α αννα
56 τζουλια,ωραιο μελαγχροινο μωρο
54β λιζα
Διδυμου
7α ορορα,η κοπελα που μου εκανε την καλυτερη εντυπωση σημερα
7β η ξανθια αλινα σταθερα
16 νικη
20 μιλα
Φωκαιας
17 ιζαμπελα
19 μαρινα
27β ισογειο αντελινα
Aγκυρας 12 α και β κλειστα
Περασα σημερα απογευμα για να δω τη ξανθια κοπελα που περιεγραψες fystiki
Yπεθεσα οτι μπορει να ειναι η σονια/ελενη που δουλευε πριν λιγες μερες στη Φωκαίας 27Β στο ισογειο
Τελικα ηταν η ξενια απο φωκαιας 17 τα πρωινα και φυλης 84α,86β παλιοτερα.Καστανη κοπελα με σφριγηλο κορμι,οποτε και ο αμαντευος σωστα εγραψε
Πιθανον μιλαμε για διαφορετικες κοπελες καθως η ξενια ουτε ξανθια μπορεις να τη πεις,ουτε ψηλη ακριβως
Περγαμου 1 ηταν η παολιτσα καραμελιτσα
Φυλης 109α η τζουλια,οπου και εγινε μια ωραια καταθεση
Υ.Γ Χαρηκα πολυ για την ευαισθητη και ρομαντικη πλευρα  που επεδειξε ο Πυραυλος τις τελευταιες μερες,και του προτεινω να της κανει την προταση την οποια ειμαι σιγουρος οτι επεξεργαζεται στο μυαλο του
Περιμενα τον bakalh ποιο ρομαντικο,ομως ο πυραυλος με διεψευσε ευχαριστα
Μεταμεσονυχτια επισκεψη στη περιοχη της βεργας και εξηκιου,με σκοπο να δω την αλεξανδρα,μια mlf που πριν λιγες μερες μου κινησε το ενδιαφερον
Βεργας 2 λοιπον ηταν η αλεξανδρα,μια καστανη mlf,στα χναρια εμφανισιακα παρομοια με της βανεσσας από διδυμου 16α.  Μια γοητευτικη δηλαδη γυναικα,λιγοτερο όμως γραμμωμενη και περισσοτερο πληθωρικη απ ότι θα ηθελα
Τελικα εκτος από αυτό το σπιτι,ηταν ανοικτα όλα τα σπιτια και στη βεργας και στην εξηκιου
Συγκεκριμενα στη βεργας
3 δεξια ειρηνη,ξανθια ομορφη κομψη mlf ,όχι όμως ακριβως από το πανω ραφι
6α σοφια,πολύ ζουμερη και σεξουαλικη mlf,παρα τα παραπανω κιλα της,μ εντυπωσιακες βυζαρες.Γνωστη και από τροφωνιου και από αγκυρας 12β
Εξηκιου
18 μεσαιο λεπτη καστανοξανθη κοπελα,παρεπεμπε καπως σε σκανδιναβεζα,σχετικα μικροκαμωμενη
18 το ανακαινισμενο η ξανθια αννα που ηταν το απογευμα στη βεργας 2
Κωνσταντινουπολεως 166 α ευα,μου αρεσε πολύ σημερα
Αχιλλεως και μαραθωνος η τζουλιανα,η ξανθια ουκρανεζα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ξεροχύνω με ν.Σμύρνη και χιλνικ... :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
Αντε ν απαντησω και γω για τον καλυτερο ενημερωτη,λιγες θα βαλω,δεν ειναι πολλες,επτα ενημερωσεις σ επτα μερες

έτσι έτσι  ;)
δεν ξέρω αν δίαβασες το ποστ μου αναφερόμουν στα 3 χρόνια που είμαι μέλος
ενημερώσεις μπουρδέλα και μασαζ...
το πόστ απάντηση  μου εξαφανίστηκε...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
streetwalker, εμεινες μαζι μας ενα χρονο και εφυγες μετα απο πολιτικη συγκρουση, λεγοντας οτι δεν ανεχεσαι να αποδιδονται πιστοποιητικα πολιτικων φρονηματων. Τωρα μιλας για ξεκατινιασνματα. Αν οντως υπηρχαν και σε ενοχλουσαν θα ειχες φυγει νωριτερα. Ψευδεσαι η δεν θυμασαι;
Για τα υπολοιπα διαβασε προσεκτικοτερα.

ΝΣ ο 52 ειμαι, αν καταλαβαινες εστω το ελαχιστο απο το υφος του σαιτ, θα με επιανες με την πρωτη.
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Αργησες να φυγεις, αργησες και να αποκαλυφθεις. Τελικα ειχα δικιο. Δεν καταλαβες τιποτα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τα υπολοιπα περι θλιβερης παρεας που κανει κλωνους και μαυριζει τις κριτικες και θα μας παει ο δενξερω ποιος «κωλοφεραντζα» και αλλα τρελλα, σας τα επιστρεφω.
Μounelae εδω ειναι σαιτ και θρεντ για πουτανες,οχι σαιτ με μουσικη αγορι μου
Εχεις μπερδευτει..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
α αυτός ήσουν ένας απο αυτούς που μου την έλεγαν χωρίς καν να με έχεις γνωρίσει...
που να σε καταλάβω ρε τύπε αφού το πνευματικό μου επίπεδο είναι πολύ πιο χαμηλό απο εσάς τους εκλεκτούς
μιλάγατε για πουτάνες και το κάνατε λές και θα μιλήστε για την διάσπαση του ατόμου και την πυρηνική σχάση....
να σαι καλά πάντως.  
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μουνέλαε, νομίζω έκανα μια συγκεκριμένη ερώτηση που απαντάται με ένα ναι ή με ένα όχι.
Μέχρι να λάβω απάντηση, δεν έχω σκοπό να μιλάω για τον καιρό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
ήσουν δίπλα , αυτό που κάνει ήταν πάγια τακτική τους
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
παλι κλαις ρε σμυρνη????

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!

και στα παπαρια μας το σαιτ του ροκαβλον τι γινεται/γινοτανε εκει και γιατι σε κράζανε , αν σε κράζανε εκει.......

βαλε τελεία, είναι κουραστικο το όλο θεμα και δεν μας ενδιαφερει εδω μας ενδιαφερουν οι ενημερωσεις (που εσυ κανεις μεγαλες ,συχνοτατες ,και καλες)

πιστεψε με, γινεσαι εξισου κουραστικος, καθε φορα που ποσταρει εκτος θεματος ο σμυρνη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
άκα  και κώλο... :cum: :cum:
περιμένω τα σεντόνια σου να κάνουμε μπουγάδα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom