Νέα

Σχολές Λάτιν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
V

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Παπουτσάκια καλά να πάρεις που στηρίζουν τον αστράγαλο, γιατί είναι βέβαιο πως θα στραμπουλήξεις τα ποδάρια σου αν είσαι αρχάριος.
Τώρα αν ψάχνεις κοπέλα για σχέση, μπορεί ναι αλλά και όχι.
Θα σουβλίσεις όμως σίγουρα αρκετές θειές μεταξύ 50-60 χρονών.
Πριν 25 χρόνια που ασχολήθηκα με το σπορ πέρασα σούπερ. Την εποχή εκείνη είχε και αρκετές Ρωσίδες - Ρουμάνες με πάθος για χορό, πούτσα, σχέση, γάμο
Επίσης μια αλλαξιά ρούχα είναι χρήσιμη και εννοώ φανελάκι και φούτερ γιατί πέφτει πολύ ιδρώτας στο μάθημα
οι περισσοτερες
ρουμανες εχοθν φυγει σε αλλεσ χωρεσ ποιο αναπτθγμενες απο την ελλαδα
 
OP
OP
V

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Έχει ξανασυζητηθεί σε άλλο thread (δε θυμάμαι σε ποιο η αν υπάρχει και 2ο νήμα).
Πρέπει να φας πολλές εργατοώρες για να μπεις στον «κύκλο» αυτο όπως και να μάθεις να χορεύεις καλά ώστε να πηγαίνεις σε πάρτυ άρα δεν αξίζει.υπάρχουν πιο εύκολοι τρόποι να βγάλεις γκομενα.
πιο εύκολοι τρόποι???
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
πιστευετε οτι οι σχολές λάτιν βοηθούν την κοινωνικοποιηση και γενικά σε βοηθουν να βρεις κοπέλα για σχέση και γενικά να κάνεις καινουργιους φίλους?
φιλε λαθος προσεγγιση. Αν το σκεφτεσαι να πας για να βρεις γκομενα εισαι ηδη λαθος. Ιδιες πιθανοτητες εχεις με το να βρεις μια σε ενα κλαμπ αν πας να της μιλησεις. Στατιστικο ειναι το θεμα. Σε καποιες αρεσουμε σε καποιες οχι. Το ιδιο ισχυει και εκει. Το συν ειναι οτι κανεις μαθηματα μαζι τους οποτε εχεις καλυτερη επαφη χορευοντας αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα σου κατσει κιολας. Τα παρτυ ειναι επισης ενα μεγαλο συν για κοινονικοποιηση αλλα και παλι παιζεις με πιθανοτητες. Πολυ βασικο να σου αρεσει η μουσικη αυτη. Αν δεν σου αρεσει μην περασεις ουτε απεξω γιατι δεν θα βγαλεις ουτε μηνα και το τελευταιο και πολυ σημαντικο. Αν τελικα τα καταφερεις και κανεις σχεση (οχι ενα γαμησι και τελος) πρεπει να εισαι ετοιμος να αντεξεις οτι θα χορευει και με αλλους. Πολυ αντρες αλλα και γυναικες εχουν θεμα με αυτο γιαυτο βλεπεις οτι στον συγκεκριμενο χώρο οι περισσοτεροι-ρες ειναι ελευθεροι.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
οι περισσοτερες
ρουμανες εχοθν φυγει σε αλλεσ χωρεσ ποιο αναπτθγμενες απο την ελλαδα
Το πιο πιθανό είναι αυτό που γράφεις.
Η Κατα(πιο)λίνα θυμάμαι συμμετείχε στους χορούς και την γούσταρε ο Πετράκης εγχώριος χορευτής.
Να μην τα πολυλογώ, τον τσάκισε στο ρούφηγμα και το πήδηγμα, παντρευτήκανε και 2 χρόνια μετά τη γέννηση της μικρής η Κατα(πιο)λίνα γύρισε στο Ιάσιο.
Τρέχα Πετράκη, τρέχα ..
 
OP
OP
V

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Το πιο πιθανό είναι αυτό που γράφεις.
Η Κατα(πιο)λίνα θυμάμαι συμμετείχε στους χορούς και την γούσταρε ο Πετράκης εγχώριος χορευτής.
Να μην τα πολυλογώ, τον τσάκισε στο ρούφηγμα και το πήδηγμα, παντρευτήκανε και 2 χρόνια μετά τη γέννηση της μικρής η Κατα(πιο)λίνα γύρισε στο Ιάσιο.
Τρέχα Πετράκη, τρέχα ..
τισς ξερω τισ ρουμανεσ εχω σποθδασει εκει...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.299
Πόντοι
206
Αστικός θρύλος. Κανείς δε γνωρίζει κοπέλες να γαμήσει από δραστηριότητες. Βέβαια μπορείς να κάνεις γνωριμίες και μετά να πηδήξεις φίλη φίλης.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.712
Like
3.825
Πόντοι
506
o κουμπαρος μου που πηγαινε στο χορευτικο του Ευοσμου,με παραδοσιακους χορους, ειχε βγαλει 3 γκομενες απο εκει...
τωρα σε σχολη λατιν,εχω παει σε παρτυ που γινοταν καθε Παρασκευη στην σχολη...νταξ πολυ μουνι,και καθολου αντρες...
ηταν μεσα 30 γυναικες με σωματαρες,και 4 αντρες,οι 2 γκευ...Γενικως υπαρχει ελλειψη "καβαλιερων" και οι αντρες ειναι λιγο σπανιοι σε αυτα,οποτε επρεπε να χορεψει ο καθενας με 7 κοπελες για λογους προπονησης!!!...Τωρα το στυλ του χορου ειναι ηδη σεξουαλικο...τριβεστε,πιανεις,χουφτωνεις,αγκαλιαζεις....και οι γυναικες καπου καβλωνουν με ολο αυτο...(μου το ειπε η ιδιοκτητρια της σχολης,μουναρα που εκανε και φωτογραφιση στο Μαξιμ)....
Αν πας τωρα σαν μαλακας "ηρθα να γαμησω"....θα σε μυριστουν...αν πας για τον χορο και το παιξεις αδιαφορος πιστευω θα φας μελομακαρονο...
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Μεγάλε ήμουν σαφέστατος.

Εμφανισιακά είναι οκ είπαμε.

Κάτω από τη βάση είναι εάν θες κάτι σοβαρό και όχι διασκέδαση και σεξ.

Το 90-95% είναι εντελώς ακατάλληλες για κάτι σοβαρό.
Κι αυτό σχετικό είναι. Σοβαροί αλλά και ανάλαφροι άνθρωποι υπάρχουν παντού.
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
281
πιο εύκολοι τρόποι???
Θα σου πω κάτι που μπορεί να γελάσεις αλλά είναι μια αλήθεια.
Αν πάρεις ένα σκυλάκι (μικρόσωμο κατά προτίμηση για να είναι πιο γλυκουλι) και φτιάξεις μια καθημερινή ρουτίνα βόλτας σε συγκεκριμένο μέρος-πάρκο έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να κάνεις κάποια γνωριμία (και όπου βγει),από προσωπική εμπειρία στο λέω αυτο.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
το θεμα ειναι οτι πρεπει να σου αρεσει ο χορος και να μπορεις να χορεψεις
αν τα εχεις αυτα τα δυο ψωμι υπαρχει
πιστευω ομως οι περισσοτεροι λευκοι straight δε το εχουν με το χορο
εχει τυχει να με προσκαλεσουν σε latin club και μου ειχαν ζητησει να χορεψω αλλα τους ειπα οχι γιατι απλα δε το εχω και δε μου αρεσει
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.712
Πόντοι
456
Δε γαμανε μονο οι πλουσιοι
Γαμανε και οι ωραιοι, γαμανε και οι ψωλαραδες γαμανε και αυτοι που εχουν αυτοπεποιθηση
Ισα ισα που οι πλουσιοι δε γαμανε τα καλυτερα μουνια, γαμανε μονο goldiggers που εχουν γραψει πολλα χιλιομετρα πουτσα, ενω οι υπολοιποι τις γαμανε πριν γυρισουν το κοντερ
Ψωλαραδες και με αυτοπεποίθηση ειναι ελάχιστοι.. Ούτε ένα τα εκατό.. Αντίθετα πλούσιους έχει πολλους
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.712
Πόντοι
456
φιλε λαθος προσεγγιση. Αν το σκεφτεσαι να πας για να βρεις γκομενα εισαι ηδη λαθος. Ιδιες πιθανοτητες εχεις με το να βρεις μια σε ενα κλαμπ αν πας να της μιλησεις. Στατιστικο ειναι το θεμα. Σε καποιες αρεσουμε σε καποιες οχι. Το ιδιο ισχυει και εκει. Το συν ειναι οτι κανεις μαθηματα μαζι τους οποτε εχεις καλυτερη επαφη χορευοντας αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα σου κατσει κιολας. Τα παρτυ ειναι επισης ενα μεγαλο συν για κοινονικοποιηση αλλα και παλι παιζεις με πιθανοτητες. Πολυ βασικο να σου αρεσει η μουσικη αυτη. Αν δεν σου αρεσει μην περασεις ουτε απεξω γιατι δεν θα βγαλεις ουτε μηνα και το τελευταιο και πολυ σημαντικο. Αν τελικα τα καταφερεις και κανεις σχεση (οχι ενα γαμησι και τελος) πρεπει να εισαι ετοιμος να αντεξεις οτι θα χορευει και με αλλους. Πολυ αντρες αλλα και γυναικες εχουν θεμα με αυτο γιαυτο βλεπεις οτι στον συγκεκριμενο χώρο οι περισσοτεροι-ρες ειναι ελευθεροι.
Οι περισσότεροι ειναι ελεύθεροι.. Οι ελλεινιδες όμως, όχι. Πάντως η αγαμια στου Αντρές παίρνει κόκκινο.γνωστος μου δουλεύει τζάμπα εθελοντής πυροσβέστης μπας και βρει καμία χοντρή εθελόντρια να γαμησει..
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Ψωλαραδες και με αυτοπεποίθηση ειναι ελάχιστοι.. Ούτε ένα τα εκατό.. Αντίθετα πλούσιους έχει πολλους
Που εχει πλουσιους ρε βλημα;
Στην Ελλαδα;
Που ζεις; Σε αλλο πλανητη; Που σε λιγο θα συναγωνιζομαστε το Μπαγκλαντες;

Αλλα πουθενα δεν εχει πλουσιους σε καμια χωρα
Πλουσιοι ειναι το 1%
Ναι ο μεσος Ελβετος ειναι πλουσιος για το μεσο Ελληνα, αλλα οχι για την Ελβετιδα και οι περισσοτεροι δε θελουν να σχετιζονται με τριτοκοσμικες εκτος μπουρδελων
 

vakhus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2022
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
262
Πόντοι
280
Στους λάτιν χορούς υπάρχει πολύ στενή επαφή. Επίσης ναι πάνε αρκετές για γνωριμίες οπότε δοκίμασε αν σου αρέσουν τέτοιοι χοροί.

Εμένα μου τη δίνουν πολύ στα νεύρα οι λάτιν χοροί και δε μου αρέσει να κουνάω το κωλο μου σαν να ναι ξεβιδωμενος ή να κάνω σαν παραδείσιο πουλί σε οίστρο. Mόνο το ταγκό βλέπεται. Στην Ελλάδα έχουν πέραση μιας και είμαστε ξενομανεις.

Μου θύμησες μια παλιά σχέση μου που με έπρηζε να πάμε μαζί. Ήθελε να πάει και μόνη της... Στράβωνα μόνο στην ιδέα ότι θα ψωλοτριβονται άλλοι πάνω της...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: vladgr

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
1
Like
770
Πόντοι
96

το βιντεο τα λέει ολα. Οι ναρες που βλεπεις ειναι καθηγητριες και οι ωραιοι αντρες καθηγητες . Ολοι οι υπολοιποι ειναι μαθητες και μαθητριες .

Αν σε ενδιαφερει ο χορός κυριως και σε 2ο βαθμο οι παρεες και σε 3ο βαθμό το να πηδηξεις φυσικα και να πας . Το ιδανικό ειναι να πας με καποιον ή καποια για παρεα ή ηδη να ξερεις κάποιον . Ετσι αλεξιπτωτιστης δυσκολα θα αντεξεις
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: vladgr

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.712
Πόντοι
456
Που εχει πλουσιους ρε βλημα;
Στην Ελλαδα;
Που ζεις; Σε αλλο πλανητη; Που σε λιγο θα συναγωνιζομαστε το Μπαγκλαντες;

Αλλα πουθενα δεν εχει πλουσιους σε καμια χωρα
Πλουσιοι ειναι το 1%
Ναι ο μεσος Ελβετος ειναι πλουσιος για το μεσο Ελληνα, αλλα οχι για την Ελβετιδα και οι περισσοτεροι δε θελουν να σχετιζονται με τριτοκοσμικες εκτος μπουρδελων
Βλακουλη τραβα μια βόλτα βόρεια νότια να τους δεις του πλούσιους.. Οι ελλεινιδες με πλούσιους πάνε τέλος η κουβεντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
454
Κριτικές
1
Like
777
Πόντοι
81
Κάποιοι εδώ μέσα που γράφετε απορώ, όχι αν έχετε πάει σε σχολή, αλλά αν έχετε περάσει έστω απέξω...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
πιστευετε οτι οι σχολές λάτιν βοηθούν την κοινωνικοποιηση και γενικά σε βοηθουν να βρεις κοπέλα για σχέση και γενικά να κάνεις καινουργιους φίλους?
βοηθανε αφου και αυτες μπας και βρουν κανα γκομενο πηγαινουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom