Νέα

Σχετικά με το zna.nu

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnffilos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Σε ένα άλλο θέμα είχα γράψει για το συγκεκριμένο ότι θα έστελνα mail για να δούμε εάν έρχονται Ελλάδα. Μετά από 4 mail απαντήσει δεν πείρα. Η δεν έρχονται Ελλάδα και δεν ασχολούνται, η απλά είναι moyfa.
Εάν θέλει και κάποιος άλλος να προσπαθήσει.
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Σκέφτηκα ότι αντί να κάνω post εδώ τις φωτό από το πιο γαμάτο cg site που έχω βρει, να μπείτε να τις δείτε μόνοι σας.  Πληθώρα επιλογών μάγκες...
Πληκτρολογήστε απλά zna.ru στον explorer σας.
Κι όποιος καταφέρει και γαμίσει από κει, ας δώσει οδηγείες. Εγώ το έψαξα αλλά... τίποτα.
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Στοίχημα ότι ο studian έχει επιληφθεί..
 

Επισκέπτης
Σκέφτηκα ότι αντί να κάνω post εδώ τις φωτό από το πιο γαμάτο cg site που έχω βρει, να μπείτε να τις δείτε μόνοι σας.  Πληθώρα επιλογών μάγκες...
Πληκτρολογήστε απλά zna.ru στον explorer σας.
Κι όποιος καταφέρει και γαμίσει από κει, ας δώσει οδηγείες. Εγώ το έψαξα αλλά... τίποτα.

Εκτενης αναφορα θυμαμαι οτι υπηρχε στο παλιο forum...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Και μετά μου λέτε για γυναίκες ρε! Είναι να μην λατρεύεις μετά μόνο αυτές? Και ψέμμα να είναι, αρκετά προσωπάκια φέρνουν σε ρωσιδάκια οπότε... Καλά κάνω εγώ και δεν ασχολούμαι με τις ντόπιες. Μόνο εισαγωγής!!! Ρωσίδες μου, σας αγαπάωωωω!!! Εγώ λέω να πάμε σαν το δήμαρχο πατριωτάκι μου της Ζαχάρως, απεσταλμένοι πικραμένοι από τις ελληνίδες, να φέρουμε καμιά δεκαριά τέτοιες και να περνάμε όλοι και όλες καλά παρέα. Ούτε πορνείες, ούτε νταβατζιλίκια, ούτε τπτ. Θα τρώμε όλοι σολωμό μέρα νύχτα!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Και για όσους επιμένουν ευρωπαικά www.clubsensual.com/london-girls.htm]http://www.clubsensual.com/london-girls.htm[/url]. Μου το έστηλε ένας φίλος μου που λόγω δουλειάς βρίσκεται στο Λονδύνο εδώ και 2 εβδομάδες. Καμμία σχέση με το CT στην Αθήνα! Είναι να τρελένεσαι.....

ΠΡΟΣΦΑΤΑ γάμησα από εκεί ΑΥΤΗ τη γκόμενα...

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Και δεν την παντρεύτηκες??? :uglystupid:

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ Συνάδελφε... (αλλιώς θα το είχα κάνει σε αυτή την ηλικία), μου αρκεί να τις γαμάω ΧΩΡΙΣ υποχρεώσεις!

Οπως στο φαϊ, έτσι και στο μουνί προτιμώ την ποικιλία... ;)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ναι βρε, πλάκα κάνω. (άσχετα αν εγώ την παντρευόμουνα).
Μπα duracell, είμαι πολύ ολιγαρκής. Αν βρω αυτό που μου κάνει κλικ, ούτε ξενοκοιτάω, ούτε ξενοπηδάω. Και αν πάει και καλά, κάθομαι και μόνιμα. Είμαι πολύ συμμαζεμένο παιδάκι, δεν μπορώ πολλά πολλά, βραχυκυκλώνω. Είμαι της σταθερότητας.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Ναι βρε, πλάκα κάνω. (άσχετα αν εγώ την παντρευόμουνα).
Μπα duracell, είμαι πολύ ολιγαρκής. Αν βρω αυτό που μου κάνει κλικ, ούτε ξενοκοιτάω, ούτε ξενοπηδάω. Και αν πάει και καλά, κάθομαι και μόνιμα. Είμαι πολύ συμμαζεμένο παιδάκι, δεν μπορώ πολλά πολλά, βραχυκυκλώνω. Είμαι της σταθερότητας.

O καθένας όπως την βρίσκει Συνάδελφε...

Αλλωστε κι εγώ της σταθερότητας είμαι... (όπως όταν με ρωτάει κάποια καινούργια γκόμενα... "είσαι πιστός"; και της απαντάω... ΦΥΣΙΚΑ) κι εννοώ στις απόψεις μου !!! χαχαχα
Γι' αυτό καλά να είμαστε όλοι μας... και φυσικά κα-υ-λά γαμήσια...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
^Σωστός... Το έχω κάνει το δρομολόγιο άπειρες φορές και δως του και πάρε... ε ρε βενζίνες. Αλλά και πάλι είμαι σταθερός, το ξέρεις. Όπου πάει το κορίτσι, πάει και ο σκύλος.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ποσο παει το ρουβλι?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Τι απεγινε αυτο το site?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom