Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Σάββα Λαζαρίδη 2, Γλυφάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ΚΕΝΤΡΟ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΥΕΞΙΑΣ
2ος όροφος
Δευτ-Παρ 10πμ-8μμ
Σάββατο  10πμ-3μμ

Περίεργο, γιατί ενώ είναι παλιό μαγαζί, πουθενά και από κανέναν δεν αναφέρεται...!!! :dunno:
Γιατί? :huh:
Αποτελεί ... taboo? :sunglasses: Κάτι ... άλλο!? :think:
Πληροφορίες υπάρχουν??? :helpplea:

 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
354
Like
42
Πόντοι
1
Mηπως ειναι απλο Κεντρο μασαζ/φυσιοθεραπειας;

Ξερεις υπαρχουν και τετοια.....
 
OP
OP
Β
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
φιλε το μαγαζι ειναι πολυ πριβε. Αν δεν πας συστημενος δεν τρως με τιποτα. Αλλα αν πας με συστασεις τοτε παρε καλο σετακι μαχαιροπηρουνα γιατι εχει καλο μπριζολιασμα...
 
OP
OP
Β
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
φιλε το μαγαζι ειναι πολυ πριβε. Αν δεν πας συστημενος δεν τρως με τιποτα. Αλλα αν πας με συστασεις τοτε παρε καλο σετακι μαχαιροπηρουνα γιατι εχει καλο μπριζολιασμα...

Και γιατί τόσο καιρό δεν αναφέρεται?
Δεν μπαίνεις στο club με άλλο τρόπο?
Είναι ικανοποιημένοι με τη ... λίστα τους στους χαλεπούς καιρούς?
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Και γιατί τόσο καιρό δεν αναφέρεται?
Δεν μπαίνεις στο club με άλλο τρόπο?
Είναι ικανοποιημένοι με τη ... λίστα τους στους χαλεπούς καιρούς?

το μαγαζι απο οσο ξερω δουλευει τουλαχιστο 4 χρονακια, ισως ο λογος που ακομα υπαρχει ειναι αυτος, οτι δηλαδη δουλευει μονο με γνωστα ατομα και δεν ρισκαρει. Οι τιμες ξεκινανε απο 100 ευρακια (για μπριζολιασμα εννοω). Η συγκεκριμενη που το δουλευει ειχε κι αλλα 2 μαγαζια στην ευρυτερη περιοχη πολλα χρονια  πριν (επι εποχων καλων στουντιος) και ετσι ειμαι σιγουρος οτι εχει καλο πελατολογιο. Γεγονος ειναι παντως οτι το σερβις εχει υψηλα στανταρτς σε σχεση μα αλλα μαγαζια.
 
OP
OP
Β
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
το μαγαζι απο οσο ξερω δουλευει τουλαχιστο 4 χρονακια, ισως ο λογος που ακομα υπαρχει ειναι αυτος, οτι δηλαδη δουλευει μονο με γνωστα ατομα και δεν ρισκαρει. Οι τιμες ξεκινανε απο 100 ευρακια (για μπριζολιασμα εννοω). Η συγκεκριμενη που το δουλευει ειχε κι αλλα 2 μαγαζια στην ευρυτερη περιοχη πολλα χρονια  πριν (επι εποχων καλων στουντιος) και ετσι ειμαι σιγουρος οτι εχει καλο πελατολογιο. Γεγονος ειναι παντως οτι το σερβις εχει υψηλα στανταρτς σε σχεση μα αλλα μαγαζια.

Αναφέρεσαι σε προσωπικές εμπειρίες ή άκουσα, μου είπαν κλπ? :think:

Κανείς βλέπω τόσες μέρες δεν το ... πλησιάζει!!!!!!!!!!!!!! :knuppel:
 

TSAPOU

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
80
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τραβα και πες μας τις εντιποσεις σου
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Αναφέρεσαι σε προσωπικές εμπειρίες ή άκουσα, μου είπαν κλπ? :think:

Κανείς βλέπω τόσες μέρες δεν το ... πλησιάζει!!!!!!!!!!!!!! :knuppel:
αναφερομαι σε προσωπικες εμπειριες, εχω παει 7-8 φορες τα τελευταια 3,5 χρονια κι αυτο γιατι μου πεφτει αρκετα μακρια.
 
OP
OP
Β
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
τραβα και πες μας τις εντιποσεις σου

Νά 'σαι σίγουρος πως αν "τραβήξω", τις εντυπώσεις μου θα τις έχουν όλοι, μόνο που μεταξύ αυτών θα είναι και μερικοί αναιδείς...!!!
 

maser32

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
2
Πόντοι
0
τα νεα δεν ειναι τα καλυτερα συναγωνιστες. απο μασαζ 8/10 πλατη και ποδια. χαχαχαχαχ
καταλαβατε πιστευω ουτε φραπε διαθετει το καταστημα ουτε ειναι προδιαγραφων Α.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
το μαγαζι απο οσο ξερω δουλευει τουλαχιστο 4 χρονακια, ισως ο λογος που ακομα υπαρχει ειναι αυτος, οτι δηλαδη δουλευει μονο με γνωστα ατομα και δεν ρισκαρει. Οι τιμες ξεκινανε απο 100 ευρακια (για μπριζολιασμα εννοω). Η συγκεκριμενη που το δουλευει ειχε κι αλλα 2 μαγαζια στην ευρυτερη περιοχη πολλα χρονια  πριν (επι εποχων καλων στουντιος) και ετσι ειμαι σιγουρος οτι εχει καλο πελατολογιο. Γεγονος ειναι παντως οτι το σερβις εχει υψηλα στανταρτς σε σχεση μα αλλα μαγαζια.
τα νεα δεν ειναι τα καλυτερα συναγωνιστες. απο μασαζ 8/10 πλατη και ποδια. χαχαχαχαχ
καταλαβατε πιστευω ουτε φραπε διαθετει το καταστημα ουτε ειναι προδιαγραφων Α.


Μας μπερδέψατε ....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
τα νεα δεν ειναι τα καλυτερα συναγωνιστες. απο μασαζ 8/10 πλατη και ποδια. χαχαχαχαχ
καταλαβατε πιστευω ουτε φραπε διαθετει το καταστημα ουτε ειναι προδιαγραφων Α.
κατι δεν μου αρεσει στο ποσταρισμα σου, ας υποθεσουμε οτι οντως ειναι 8/10 πλατη και ποδια, αρα θες να μας πεις οτι το μαγαζι ανηκει στα ΔΕΝ. πως ειναι δυνατον να ανηκει στα ΔΕΝ και να κανει 8/10 πλατη και ποδια, ΑΔΥΝΑΤΟΝ, εχω παει αρκετες φορες σε ΔΕΝ που ειχα στο μυαλο μου μονο να ξεπιαστω και να χαλαρωσω καισε πληροφορω οτι το μασαζ ειναι πατοκορφα εκτος απο το επιμαχο σημειο, αρα λοιπον μου λες οτι υπαρχει ενα μαγαζι που ανηκει στα ΔΕΝ και κανει μασαζ 8/10 πλατη και ποδια, και εγω απανταω οτι ειναι ετσι η κοινωνια μας εχει γεμισει μαλακες που συντηρουν ενα τετοιο μαγαζι, αρα λοιπον αμα θες να προστατεψεις κατι και να αποφυγεις καποια πραγματα ξανασκεψουτο καλυτερα και γραψε κατι αλλο...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
όλοι εν αναμονή της πρώτης επίσκεωης του βαλεντίνου μας.. :2funny:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Μήπως τον  μπέρδεψαν τα greeklish,  που  νομιζω απαγορεύονται κιολας.
Εμενα πάντως που αρεσαν, οι κουρίες, η  Μάουρι  η μπέρα
(2 kuries ekei kai mia mauri like ka8aristria egw ekana me tin bera)
Οργανωθείτε !
 

maser32

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
2
Πόντοι
0
ζητω συγνωμη για τα greekenglish δεν ηξερα.!!!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom