Νέα

Σας την έχουν πέσει πούστηδες σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
10
Like
2.861
Πόντοι
746
Προσφατως ήταν ένας τύπος που ξεκινήσαμε να μιλάμε στο σαλόνι ενος πορνειου στη φυλης.
Βγήκε η κοπέλα την ειδαμε,πήγα παρακάτω σε αλλο μπουρδελο.
Να σου πάλι ο ίδιος τύπος.
Παλι κουβεντα,αρχισε να χαμογελα και συστηθηκε:"Μακης" μου ειπε.
Βγηκε η κοπελα,μουναρα σε εμφανιση,αλλα την ειχα γαμησει παλιοτερα και δεν περασα.
Απο εκει και περα αρχισε να με ακολουθει και να μου μιλαει.
Εφτασα στη μηχανη ανεβηκα εβαλα μπρος.
Μου ζητησε να τον πεταξω Κουκακι.
Του λεω ανεβα παω προς Πειραια βολευει.
"Αχ να σαι καλα" μου αποκριθηκε.
Στη μηχανη πανω με πηρε αγκαλια καπως πιο σφιχτα και του ειπα δε χρειαζεται τοσο σφιχτα χαλαρωσε.
Μου απαντησε οτι απορει πως τετοιος ανδρας παει σε πορνεια μια και ξερει να κανει μια κοπελα να αισθανεται ασφαλεια.
"Ωπα" λεω και χτυπησε το πρωτο gay alert.
Τον αφησα αρχες Συγγρου στο υψος του μετρο Συγγρου Φιξ.
Μου ειπε "χαρηκα για τη γνωριμια.Παω να πιασω δουλεια τωρα για το νυχτοκαματο.Δωσε μου το τηλεφωνο σου"
Του λεω "εχω κοπελα"
Μου λεει "εεετσι εξηγειται που δεν περναγες με καμμια πορνη στα μπουρδελα ρομαντικε μου ιπποτη!Θα θελες να κολατσισεις κι ενα αγνο με ευγενικα αισθηματα αγορι ετσι για αλλαγη;"
Του λεω φιλε πασο δεν ενδιαφερομαι.
"Καλαααα γλυκουλη ειπε...παντως χανεις...ξερω πολυ καλο μασαζ...θα ντυθω νεραιδα κι εσυ θα εισαι το παληκαρι μου"
Ουστ παλιοπουστα του ειπα κι εφυγα.
Σας την εχουν πεσει σε πορνειο ενω πατε να γαμησετε;
Εχετε κινδυνεψει να σας κολατσισουν ενω πατε για μαλλι;
Πολύ ρομαντική και ποιητική σκηνή να φεύγεις με τον πούστη τσάτσο με την μηχανή ψηλέ...
Τέτοια ζευγάρια (έστω και για λίγο) όταν χωρίζουν δημιουργούν θλίψη στους θεατές - ακροατές...
Δεν έχανες κάτι να του τον δώσεις πίπα για τα χοντρά...
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
118
Like
166
Πόντοι
1
Φαντάρος Αθήνα το 95 το καβλι δεν έπεφτε κάτω ούτε στιγμή επερνα έξοδο και την έβγαζα Μεταξουργείο και φυλής. Τότε ήταν 2500 χιλιάρικα οι πιο πολλές μπενω σε ένα μπουρδέλο και περνάω στο δωμάτιο αρχίζη η πίπα και σε λίγα δευτερόλεπτα μπενει ένας αδύνατος που ήταν παρέα με την τσατσά πρην. Είδε τον κρητικό τον τριχατο και καβλοσε. Ενώ μου επερνε πίπα το κορίτσι μου λέει να γλύφω και εγώ? Εγώ πιτσιρικάς και αβγαλτος στην αθηνα ψιλό κόλλησα με την παρότρυνση της κοπέλας του τον έδωσα και πραγματικά μου έκαναν ένα τσιμπούκι που δεν άντεξα και έχυσα στα πρόσωπα τους χωρίς να γαμησω. Ένιωσα λίγο άσχημα στην αρχή αλλά παίδες ο τύπος εγλυφε ασταμάτητα και πραγματικά με άδειασε κανονικά.
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
1.206
το
Προσφατως ήταν ένας τύπος που ξεκινήσαμε να μιλάμε στο σαλόνι ενος πορνειου στη φυλης.
Βγήκε η κοπέλα την ειδαμε,πήγα παρακάτω σε αλλο μπουρδελο.
Να σου πάλι ο ίδιος τύπος.
Παλι κουβεντα,αρχισε να χαμογελα και συστηθηκε:"Μακης" μου ειπε.
Βγηκε η κοπελα,μουναρα σε εμφανιση,αλλα την ειχα γαμησει παλιοτερα και δεν περασα.
Απο εκει και περα αρχισε να με ακολουθει και να μου μιλαει.
Εφτασα στη μηχανη ανεβηκα εβαλα μπρος.
Μου ζητησε να τον πεταξω Κουκακι.
Του λεω ανεβα παω προς Πειραια βολευει.
"Αχ να σαι καλα" μου αποκριθηκε.
Στη μηχανη πανω με πηρε αγκαλια καπως πιο σφιχτα και του ειπα δε χρειαζεται τοσο σφιχτα χαλαρωσε.
Μου απαντησε οτι απορει πως τετοιος ανδρας παει σε πορνεια μια και ξερει να κανει μια κοπελα να αισθανεται ασφαλεια.
"Ωπα" λεω και χτυπησε το πρωτο gay alert.
Τον αφησα αρχες Συγγρου στο υψος του μετρο Συγγρου Φιξ.
Μου ειπε "χαρηκα για τη γνωριμια.Παω να πιασω δουλεια τωρα για το νυχτοκαματο.Δωσε μου το τηλεφωνο σου"
Του λεω "εχω κοπελα"
Μου λεει "εεετσι εξηγειται που δεν περναγες με καμμια πορνη στα μπουρδελα ρομαντικε μου ιπποτη!Θα θελες να κολατσισεις κι ενα αγνο με ευγενικα αισθηματα αγορι ετσι για αλλαγη;"
Του λεω φιλε πασο δεν ενδιαφερομαι.
"Καλαααα γλυκουλη ειπε...παντως χανεις...ξερω πολυ καλο μασαζ...θα ντυθω νεραιδα κι εσυ θα εισαι το παληκαρι μου"
Ουστ παλιοπουστα του ειπα κι εφυγα.
Σας την εχουν πεσει σε πορνειο ενω πατε να γαμησετε;
Εχετε κινδυνεψει να σας κολατσισουν ενω πατε για μαλλι;
τον ποδολαγνο πρέπει να πέτυχες εσύ.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
10
Like
2.861
Πόντοι
746
Φαντάρος Αθήνα το 95 το καβλι δεν έπεφτε κάτω ούτε στιγμή επερνα έξοδο και την έβγαζα Μεταξουργείο και φυλής. Τότε ήταν 2500 χιλιάρικα οι πιο πολλές μπενω σε ένα μπουρδέλο και περνάω στο δωμάτιο αρχίζη η πίπα και σε λίγα δευτερόλεπτα μπενει ένας αδύνατος που ήταν παρέα με την τσατσά πρην. Είδε τον κρητικό τον τριχατο και καβλοσε. Ενώ μου επερνε πίπα το κορίτσι μου λέει να γλύφω και εγώ? Εγώ πιτσιρικάς και αβγαλτος στην αθηνα ψιλό κόλλησα με την παρότρυνση της κοπέλας του τον έδωσα και πραγματικά μου έκαναν ένα τσιμπούκι που δεν άντεξα και έχυσα στα πρόσωπα τους χωρίς να γαμησω. Ένιωσα λίγο άσχημα στην αρχή αλλά παίδες ο τύπος εγλυφε ασταμάτητα και πραγματικά με άδειασε κανονικά.
Αρκεί ο Κρητικός (στρατιώτης) να μην είναι Κασσελάκης...
Μετά από καμιά 30ρια χρόνια όλα έχουν αλλάξει...
Τώρα θέλει τον Tayler...
Δεν εννοώ εσένα φυσικά, αλλά το στερεότυπο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.823
Πόντοι
206
αλήτιες το 1996-7
Βόλτα με παρέα… Φυλής
Σε ένα από αυτά… ήταν ο Τσάτσος δροσερός με ένα κανίς στα χέρια του
Μας δείχνει την κοπέλα και γούσταρε να τον γαμησουμε και οι 4 μας και μετά τζάμπα μέχρι το πρωί… την κοπέλα
Του λεει ο φίλος…
Πως σε λένε να γνωριστούμε…
Αρνός…
Του λέει Αγνός ;
όχι Αρνός…
Του απαντάει σαν το γάλα ; Αγνό ;
Έπαιξε κάνα 2 λεπτό ακόμα το δούλεμα… μέχρι που άρχισε να τσιρίζει ότι δεν θέλουμε να γαμησουμε και ότι εμείς χάνουμε που δεν τον γαμαμε…
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
10
Like
2.861
Πόντοι
746
Το μόνο μπουρδέλο που είχε (δεν ξέρω ακόμα) τσάτσους που δεν ήταν πούστηδες, ήταν αυτό στην Κολοκυνθούς (στο Μεταξουργείο), απέναντι από το Λαού, με την σκάλα που τρίζει...
Οι τσάτσοι ήταν στρέϊτ, πρεζάκηδες...
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
48
Like
287
Πόντοι
20
Το μόνο μπουρδέλο που είχε (δεν ξέρω ακόμα) τσάτσους που δεν ήταν πούστηδες, ήταν αυτό στην Κολοκυνθούς (στο Μεταξουργείο), απέναντι από το Λαού, με την σκάλα που τρίζει...
Οι τσάτσοι ήταν στρέϊτ, πρεζάκηδεΑ
α εντάξει, τώρα ησύχασα, επήλθε ισορροπία στον εγκέφαλό μου :cheesy:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.145
Like
1.812
Πόντοι
216
Αν κι δεν είναι σε μπουρδέλο:

Θεσσαλονίκη, πριν 30+ χρόνια, στρατιωτική θητεία.
Έξοδος με ένα φιλαράκι για καφέ, κάπου Λευκό Πύργο. Το φιλαράκι αθυρόστομος, από Περιστέρι μεριά.
Σε δημόσιες τουαλέτες, αν θυμάμαι καλά, μας την πέφτουν δύο πούστηδες:
"Καλέ φανταράκια είστε; Να σας πάρουμε μία πίπα;"
Απαντάει ο φίλος: "Πούστηδες δε γαμάμε!"
Ο δεύτερος, που ήταν λίγο πιο άντρας και πιο πίσω, κάνει κίνηση και βγάζει κάτι σα σουγιά από την τσέπη.
Ακόμα τρέχουμε...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
321
Κριτικές
42
Like
1.638
Πόντοι
1.011
Προσφατως ήταν ένας τύπος που ξεκινήσαμε να μιλάμε στο σαλόνι ενος πορνειου στη φυλης.
Βγήκε η κοπέλα την ειδαμε,πήγα παρακάτω σε αλλο μπουρδελο.
Να σου πάλι ο ίδιος τύπος.
Παλι κουβεντα,αρχισε να χαμογελα και συστηθηκε:"Μακης" μου ειπε.
Βγηκε η κοπελα,μουναρα σε εμφανιση,αλλα την ειχα γαμησει παλιοτερα και δεν περασα.
Απο εκει και περα αρχισε να με ακολουθει και να μου μιλαει.
Εφτασα στη μηχανη ανεβηκα εβαλα μπρος.
Μου ζητησε να τον πεταξω Κουκακι.
Του λεω ανεβα παω προς Πειραια βολευει.
"Αχ να σαι καλα" μου αποκριθηκε.
Στη μηχανη πανω με πηρε αγκαλια καπως πιο σφιχτα και του ειπα δε χρειαζεται τοσο σφιχτα χαλαρωσε.
Μου απαντησε οτι απορει πως τετοιος ανδρας παει σε πορνεια μια και ξερει να κανει μια κοπελα να αισθανεται ασφαλεια.
"Ωπα" λεω και χτυπησε το πρωτο gay alert.
Τον αφησα αρχες Συγγρου στο υψος του μετρο Συγγρου Φιξ.
Μου ειπε "χαρηκα για τη γνωριμια.Παω να πιασω δουλεια τωρα για το νυχτοκαματο.Δωσε μου το τηλεφωνο σου"
Του λεω "εχω κοπελα"
Μου λεει "εεετσι εξηγειται που δεν περναγες με καμμια πορνη στα μπουρδελα ρομαντικε μου ιπποτη!Θα θελες να κολατσισεις κι ενα αγνο με ευγενικα αισθηματα αγορι ετσι για αλλαγη;"
Του λεω φιλε πασο δεν ενδιαφερομαι.
"Καλαααα γλυκουλη ειπε...παντως χανεις...ξερω πολυ καλο μασαζ...θα ντυθω νεραιδα κι εσυ θα εισαι το παληκαρι μου"
Ουστ παλιοπουστα του ειπα κι εφυγα.
Σας την εχουν πεσει σε πορνειο ενω πατε να γαμησετε;
Εχετε κινδυνεψει να σας κολατσισουν ενω πατε για μαλλι;
Κι ομως συμβαινει! Πολλοι gay κυκλοφορουν σε μπουρδελα για να βρουν γκομενο...ειχα ακουσει μια περιπτωση που περασε ενας μαζι με καποιον..( αγνωστοι μεταξυ τους)και πηραν παρτουζα μια κοπελα..και μετα του ζητουσε ν ανταλλαξουν τηλεφωνα μεταξυ τους...για να κανουν και καλα κι αλλες παρτουζες..και στο τελος του την ...επεσε!!!
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Στο βαρδαρη θεσσαλονικη οταν υπηρχαν ακομα μπουρδελα την εστηναν διαφορες πουσταρες μπας και ψαρεψουν,με τα ποδια η γυρες με τα αμαξια κατι μεταμφιεσμενα παρταλια.
Δεν θα ξεχασω εναν που αραζε εξω σε πολιθρονες με την τσατσα στο πρασινο.ενας πολυ αδυνατος με μουτρα σαν ερπετο χαωμενο βλεμμα αροστο σαν αυτιστικό.αλβανοειδες. αυτος πηγαινε και στις υπογειες τουαλετες στην αριστοτελους πανω ψηλα.ετυχε να το δω στο δρομο τυχαια και κοιτουσε αρρωστημενα.
Εκει στο μπουρδελο στο πρασινο που εμεινε ανοιχτο ακομα οταν τα υπολοιπα εκλειναν,σε κατασταση σηψης,παιζει να τον επαιρνε κιόλας
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Αλλο περιστατικο ειχα συναντησει σε τσαρκα Μεταξουργείο οταν ειχα κατεβει.μια αρρωστημενη φατσα με βλεμμα σαν βοδι περιφεροταν με τη πουτσα καβλωμενη απο μπουρδελο σε μπουρδελο ,την χαιδευε κιολας πολυ καβλωμενος.κοιτουσε μονο τους πελατες και εφευγε.ανωμαλαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom