Νέα

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάρηδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάριδες?

  • Οχι βέβαια,... αυτό δεν είναι σχέση

  • Φυσικά. Οι ελλεινίδες δεν τα σηκώνουν αυτά

  • Οχι αλλά η σχέση μας δεν είναι η ίδια. Το γυαλί έχει ραγίσει

  • Με χώρισε αλλά μετά από λίγο τα ξαναφτιάξαμε. Δεν μπορούσε χωρίς εμένα

  • Έδειξε κατανόηση και βελτιώθηκε και στο σεξ. Πλέον μου δίνει και πίσω πόρτα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.423
Πόντοι
1.056
Δεν ειναι άσπρο η μαύρο τυπε μου.Και επειδη έχουμε γκομενα πρέπει να κάνουμε ολα τα χατίρια για να γαμαμε?Υπάρχει και ο άλλος τρόπος,αν ξαφνικά το παιζουν ντιβες κ στο παίζουν δύσκολες η κρατάνε μούτρα κτλ.
Τις γράφεις στα αρχιδια σου και γαμας οπότε θες οποία επαγγελματια θες.Ετσι παραμένει η λεγομενη αύρα του player.Οταν η Γυναίκα αντιληφθεί ότι...εισαι τοσο κουλ και δεν μασάς...θα ισιώσει και θα βγεις win win από όλες τις απόψεις.Σκεψου το.
James Bond, εσύ;;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Τώρα τις ξέρετε τις γυναίκες..... με το που θα αφήσετε το κινητό πάνω στο τραπέζι θα πάνε να το ψάξουν να δουν τι και πως και γιατί. Ανακαλύπτουν το τηλ της Αντριάννας της Μπέλας, της Αννούλας, της Μαρίνας, της Κατερίνας κλπ.... κλπ και η λίστα δεν έχει τελειωμό. Αγάπη μου πάς με πουτάνες.... σε ρωτάει!! Χωρίζουμε τώρα.... Το έχει πει ή το κατάπιε και κάνει την κότα?
Κάτσε ρε φίλε αν οι Ελληνίδες δε σηκώνουν το να πηγαίνουμε με πουτανες και εγώ δε σηκώνω να πηγαίνουν με φλώρους μοντέρνους,οι 25 αρες όλο με τέτοιους κλαρινογαμπρους πάνε στη πένα μουσατους φλώρους και εγώ άμα μάθω ότι η κοπέλα μου έχει πάει πριν από μένα με άντρες όπως καγκουρες στιλ τρανός ή κλαρινογαμπρους μουσατους στη πένα όπως Αργυρός,Λιβάνης ή Καλαγατσης από ινστα και τικ τοκ θα τη χωρίσω εννοείται.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Κάτσε ρε φίλε αν οι Ελληνίδες δε σηκώνουν το να πηγαίνουμε με πουτανες και εγώ δε σηκώνω να πηγαίνουν με φλώρους μοντέρνους,οι 25 αρες όλο με τέτοιους κλαρινογαμπρους πάνε στη πένα μουσατους φλώρους και εγώ άμα μάθω ότι η κοπέλα μου έχει πάει πριν από μένα με άντρες όπως καγκουρες στιλ τρανός ή κλαρινογαμπρους μουσατους στη πένα όπως Αργυρός,Λιβάνης ή Καλαγατσης από ινστα και τικ τοκ θα τη χωρίσω εννοείται.
Ρε τύπε σοβαρά τώρα,τι συγκρίνεις!Το ίδιο είναι;Οι κλαρινογαμπροί συγκρίνονται με τις χαζογκόμενες.Πρέπει να λίγο να βγούμε από την κοσμάρα μας και να αναλογιστούμε ότι θα ήταν λογικό να σοκάρονταν η γκόμενα αν μάθαινε για το πορνοπαρελθόν μας
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ρε τύπε σοβαρά τώρα,τι συγκρίνεις!Το ίδιο είναι;Οι κλαρινογαμπροί συγκρίνονται με τις χαζογκόμενες.Πρέπει να λίγο να βγούμε από την κοσμάρα μας και να αναλογιστούμε ότι θα ήταν λογικό να σοκάρονταν η γκόμενα αν μάθαινε για το πορνοπαρελθόν μας
Ναι ρε όπως τα λες οι πουτανες μόνο είναι οι περίεργες ενώ οι Ελληνίδες που πάνε με καγκουρες φάση τρανός ή κλαρινογαμπρους φάση Αργυρός ή Λιβάνης είναι καλές ?έλα σε παρακαλώ.Μαλλον θα είσαι κάτι από τα 2 στιλ ή εσύ ή ο γιος σου.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ναι ρε όπως τα λες οι πουτανες μόνο είναι οι περίεργες ενώ οι Ελληνίδες που πάνε με καγκουρες φάση τρανός ή κλαρινογαμπρους φάση Αργυρός ή Λιβάνης είναι καλές ?έλα σε παρακαλώ.Μαλλον θα είσαι κάτι από τα 2 στιλ ή εσύ ή ο γιος σου.
Τους απεχθάνομαι τους κλαρινογαμπρούς.Αλλά δεν συγκρίνονται με τις πουτάνες.Με τις χαζογκομενες και τις Barbie συγκρίνονται
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Τους απεχθάνομαι τους κλαρινογαμπρούς.Αλλά δεν συγκρίνονται με τις πουτάνες.Με τις χαζογκομενες και τις Barbie συγκρίνονται
Εντάξει είσαι αυτής της γνώμης σιχαίνεσαι τις πουτανες και κάνεις πιο ανθρώπους τον τρανό και τον Αργυρό και Λιβανη.Εισαι λάθος δίνεις μεγαλύτερη αξία στους καγκουρες και κλαρινογαμπρους παρά στις πουτανες.Δε είπα ότι οι πουτάνες είναι τίποτα αγγελικά πλασμένες μάλιστα κάποια που ήξερα έμαθα έκανε παρέα με καγκουροτραπερς αλλά και πάλι βρίσκεις μερικές συμπαθητικές πουτάνες ενώ τώρα να βρεις συμπαθητικό καγκουρα ή συμπαθητικό κλαρινογαμπρο είναι ουτοπικό.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Εντάξει είσαι αυτής της γνώμης σιχαίνεσαι τις πουτανες και κάνεις πιο ανθρώπους τον τρανό και τον Αργυρό και Λιβανη.Εισαι λάθος δίνεις μεγαλύτερη αξία στους καγκουρες και κλαρινογαμπρους παρά στις πουτανες.Δε είπα ότι οι πουτάνες είναι τίποτα αγγελικά πλασμένες μάλιστα κάποια που ήξερα έμαθα έκανε παρέα με καγκουροτραπερς αλλά και πάλι βρίσκεις μερικές συμπαθητικές πουτάνες ενώ τώρα να βρεις συμπαθητικό καγκουρα ή συμπαθητικό κλαρινογαμπρο είναι ουτοπικό.
Αυτό που σιχαίνομαι είναι τους κακούς ανθρώπους, ανεξαρτήτως στυλ και επαγγέλματος.Δεν τις σιχαίνομαι τις ιερόδουλες.Αλλά βρίσκω απολύτως λογικό να με σουτάρει μια γκόμενα αν μάθαινε ότι στο παρελθόν πηδούσα επί πληρωμή.Βέβαια δεν πρόκειται να το μάθει ποτέ,γιατί δεν το ξέρει κανένας γνωστός μου.Σέβομαι πάντως και τις ιερόδουλες και ποτέ δεν τις έχω προσβάλλει
 

Akis88888

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
56
Like
97
Πόντοι
0
Ήμασταν ή είμαστε έχει διαφορά;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.784
Κριτικές
8
Like
24.372
Πόντοι
6.336
Ναι ρε όπως τα λες οι πουτανες μόνο είναι οι περίεργες ενώ οι Ελληνίδες που πάνε με καγκουρες φάση τρανός ή κλαρινογαμπρους φάση Αργυρός ή Λιβάνης είναι καλές ?έλα σε παρακαλώ.Μαλλον θα είσαι κάτι από τα 2 στιλ ή εσύ ή ο γιος σου.
Ο Αργυρός βρε παπάρα είναι όπως πρέπει να είναι ο άντρας.
Καλοντυμένος,γυμνασμένος,ευγενικός.
Τώρα αυτός είναι και αρκετά εμφανίσιμος,οπότε λογικό είναι να τον βλέπουν και να στάζουν.
Ζηλιάρη....
:confused:
 

Member20

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Είναι πολύ απλό. Δε λέω σε μη επαγγελματίες πουτάνες πως πάω με επαγγελματίες πουτάνες.*

Οι γυναίκες δεν είναι σε θέση να δείξουν κατανόηση στο μέσο άντρα , δε χρειάζεται να τις μιλάμε για τα πάντα. Όσο καλή κοπέλα και να είναι , όσο και να προσπαθεί να δείξει κατανόηση στο τέλος της ημέρας είναι τόσο εύκολο για αυτήν να κάνει τζάμπα σεξ και να ικανοποιηθεί που δε θα χρειαστεί κατά πάσα πιθανότητα ποτέ να πάει επί πληρωμή.

Είναι θέμα βιολογίας του φύλου , εμείς δε μπορούμε να κατανοήσουμε τη περίοδο , αυτές δε μπορούν να κατανοήσουν πως είναι δυνατόν να θες να κάνεις σεξ αλλά να μη μπορείς.

Επίσης για λόγους ασφαλείας και διατήρησης της ψυχικής ισορροπίας δε το λες ούτε σε """ άντρες """ φεμινιστές οι οποίοι θυσίασαν οτιδήποτε θα μπορούσε να θυμίζει αρσενικό πάνω τους για να γαμήσουν.

*Εξαίρεση είναι η ψυχολόγος μου για προφανείς λόγους.εν θα μπορούσες να το περιγράψεις καλύτερα. Απόλυτα σωστός

Είναι πολύ απλό. Δε λέω σε μη επαγγελματίες πουτάνες πως πάω με επαγγελματίες πουτάνες.*

Οι γυναίκες δεν είναι σε θέση να δείξουν κατανόηση στο μέσο άντρα , δε χρειάζεται να τις μιλάμε για τα πάντα. Όσο καλή κοπέλα και να είναι , όσο και να προσπαθεί να δείξει κατανόηση στο τέλος της ημέρας είναι τόσο εύκολο για αυτήν να κάνει τζάμπα σεξ και να ικανοποιηθεί που δε θα χρειαστεί κατά πάσα πιθανότητα ποτέ να πάει επί πληρωμή.

Είναι θέμα βιολογίας του φύλου , εμείς δε μπορούμε να κατανοήσουμε τη περίοδο , αυτές δε μπορούν να κατανοήσουν πως είναι δυνατόν να θες να κάνεις σεξ αλλά να μη μπορείς.

Επίσης για λόγους ασφαλείας και διατήρησης της ψυχικής ισορροπίας δε το λες ούτε σε """ άντρες """ φεμινιστές οι οποίοι θυσίασαν οτιδήποτε θα μπορούσε να θυμίζει αρσενικό πάνω τους για να γαμήσουν.

*Εξαίρεση είναι η ψυχολόγος μου για προφανείς λόγους.
Δεν θα μπορούσες να το περιγράψεις καλύτερα. Έχω να προσθέσω ότι πέρα από κάνα δύο πολύ καλούς φίλους (και αυτοί πολλοί είναι) δεν χρειάζεται να ξέρει κανείς τι κάνεις
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Κάτσε ρε φίλε αν οι Ελληνίδες δε σηκώνουν το να πηγαίνουμε με πουτανες και εγώ δε σηκώνω να πηγαίνουν με φλώρους μοντέρνους,οι 25 αρες όλο με τέτοιους κλαρινογαμπρους πάνε στη πένα μουσατους φλώρους και εγώ άμα μάθω ότι η κοπέλα μου έχει πάει πριν από μένα με άντρες όπως καγκουρες στιλ τρανός ή κλαρινογαμπρους μουσατους στη πένα όπως Αργυρός,Λιβάνης ή Καλαγατσης από ινστα και τικ τοκ θα τη χωρίσω εννοείται.
Είδες που είσαι γατάκι και ότι νομίζεις εσυ στον κόσμο του Matrix σου… ισχύει στην ζωή.

Στα 25 χωρίς μούσια και το στυλακι που λες… (παντρεμένος με ένα Θεομουνο 1.80 από την Γερμανία με Ελληνικές ρίζες)

Και τα κωλάδικα μου πήγαινα…
Και την κουμπαρά γαμουσα μαζί με εκείνη σε τρίο
Και τις βόλτες μου πήγαινα άνευ συζύγου (μπουζούκια μέχρι το πρωί)
Και με την κουνιάδα έβγαινα (την αδερφούλα της)

Αλλά…

Όταν πήγαινα στον Hondo της Πατησίων… εκτός του ότι πεταγόταν η κυρία με τα μπλε από το stand της La Prairie και έλεγε τι κάνετε…
Της έλεγα πάω στο ρετιρέ να πιω καφέ, πάρε με τηλέφωνο να κατέβω για την πληρωμή.

Οι γυναίκες - γκόμενες δεν τις νοιάζει αν φοράς ρούχα ή μοιάζεις με κάποιον μαλακα…
Τους ενδιαφέρει ποιος τους δίνει το μουνι στο χέρι , ποιος τις πληρώνει και ποιος τις έχει να μην βάζουν τα χέρια τους στο ζεστό νερό.

Οπότε με βαθιά δεξιά τσέπη… κανείς ότι γουστάρεις.

Αααα και που σε…
Εγώ θα την χώριζα αν μάθαινα ότι γουστάρει κάγκουρες κτλ κτλ κτλ

Μάλλον για σούζα θα σε είχε και θα έκανες τον Λαλάκη της…
 
OP
OP
prokopis_proikismenos

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Κάτσε ρε φίλε αν οι Ελληνίδες δε σηκώνουν το να πηγαίνουμε με πουτανες και εγώ δε σηκώνω να πηγαίνουν με φλώρους μοντέρνους,οι 25 αρες όλο με τέτοιους κλαρινογαμπρους πάνε στη πένα μουσατους φλώρους και εγώ άμα μάθω ότι η κοπέλα μου έχει πάει πριν από μένα με άντρες όπως καγκουρες στιλ τρανός ή κλαρινογαμπρους μουσατους στη πένα όπως Αργυρός,Λιβάνης ή Καλαγατσης από ινστα και τικ τοκ θα τη χωρίσω εννοείται.
πάντως από τις απαντήσεις που έδωσε το κοινό του μπου στο ερωτημα, μάλλον δεν πρόκειται να χωρίσεις αν μάθει οτι πάς με πουτανάκια. Φυσικά και υπάρχει και ένα ποσοστό που αντιδρά και μάλλον θα αφορά τις οπιστοδρομικές περιπτώσεις γυναικών το οποίο το σεβόμαστε και αυτό γιατί αλλοίμονο αν δεν υπήρχε!!!
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
156
Like
331
Πόντοι
1
Ερώτηση: Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάρηδες;
Απάντηση:
Στη ζωή πρέπει να μάθεις να μη μιλάς πολύ. Ποτέ τέτοια θέματα με γυναίκες * .
α) δεν υπάρχει κανένας λόγος, κανένα όφελος
β) θα στραβώσει ανεπανόρθωτα / θα σε χωρίσει.

Φυσικά εσύ είσαι αντιδραστικός βλάκας και θα πας να της τα πεις επειδή είναι διαφορετική / έχει κατανόηση και τα λέτε όλα. Θα σε χωρίσει ή θα στραβώσει άσχημα.
Θα σε χωρίσει και θα σου πω "εγώ στο είπα" ώστε:
α) να σε ταπεινώσω
β) για να σε πικάρω και να το ξανακάνεις

Θα το ξανακάνεις στην επόμενη σου γκόμενα. Θα σε χωρίσει ή θα στραβώσει.
Τότε θα βάλεις μυαλό. Με τη δεύτερη, με τη τρίτη, κάποια στιγμή θα πάρεις το μάθημα σου.

Δεν στο λεω για να σου επιβάλω την άποψη μου, στο λέω λόγω εμπειρίας, έχω δει πράγματα σε εμένα και σε τρίτους.



* Θα σε ρωτήσει, είναι σίγουρο.
-Πήγες ποτέ επι πληρωμή;
-Όχι. (Μονολεκτικά)
Μετα θα στο γυρίσει λίγο "-Γιατί πάνε κάποιοι με πουτάνες; Δεν μπορώ να καταλάβω;"
-Δεν ξέρω. (μην είσαι βλάκας, όντως δεν ξέρεις)
Θα σου πει κι άλλα. Εσύ ψύχραιμος μονολεκτικά, "δεν ξέρω". Μην γίνεσαι βλάκας, σκέψου, πως είναι δυνατόν να ξέρεις τι κάνουν οι άλλοι;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Ο Αργυρός βρε παπάρα είναι όπως πρέπει να είναι ο άντρας.
Καλοντυμένος,γυμνασμένος,ευγενικός.
Τώρα αυτός είναι και αρκετά εμφανίσιμος,οπότε λογικό είναι να τον βλέπουν και να στάζουν.
Ζηλιάρη....
:confused:

τυπε δεν τα λες καλα,ο μεσος χυστης πρεπει να ειναι η σαν τον δημητρακη η ιδανικα σαν τον μαυρο θανατο :confused::confused::confused:
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
927
Πόντοι
6.810
Ωραιο θεμα.
Εναν φιλο μου τον επιασε να βγαίνει απο το μπουρδελο επαρχεια μια φιλη της κοπελας του,αυτη ηταν σε απόσταση 50 μετρων και γυρισε τα μουτρα της οτι ταχα δεν τον ειδε.
Σε 5 λεπτα τον παίρνει η κοπελα του τηλεφώνο και τον εκανε σκουπίδια, του ελεγε πας με τις βρωμιαρες και θα με κολλησεις ειτζ συφιλη κλπ και θα τρεχω να κανει εξετασεις τωρα κλπ,τονειπε στους γονεις της και τον πηρε μετα ο πατερας της κοπέλας και του ελεγε αν η κορη εχει σμν θα του κανει μύνηση,τελοε παντων κανει εξετάσεις η κοπελα ολα καλα και του λεει χωρίζουμε,απο τοτε δεν την ξαναειδε.
Αυτος ειχε παει για ενα ξεμπουκωμα μια φορα ο δυσμοιρος και το πλήρωσε.
Γλίτωσε και είναι πλέον χαρούμενος.Δεν κόβουμε τις πουτάνες ακόμη και αν έχουμε δεσμό.Παμέ κρυφά και το συζητάμε μόνο με άτομα που πηγαίνουν και αυτοι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω όσους πάνε με πουτάνες ενώ έχουν γκόμενα.
Εμείς τα μπακούρια, ΟΚ.
Εσείς οι παντρεμένοι, ΟΚ.
Αλλά και όσοι έχουν γκόμενα ρε τύποι;
Αδιανόητο!
Αν την έχεις βαρεθεί, σχόλασέ τη! Δε χρειάζεται διαζύγιο...
για αλλαγη η διαφορα βιτσια που μπορει να εχει ο καθένας.Εμενα πχ μαρεσουν οι λατίνες.Μπορω να πιασω γκόμενα λατινα εδω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom