Νέα

Σας έχει τύχει να ξεχάσετε κάτι μέσα σε οίκο ανοχής; πχ κλειδιά ή κινητό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Την ηθική μου... https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_051.gif[/img[/URL]]

[QUOTE="bourdeliarislover, post: 9160858, member: 23525"]
Γυαλια rayban. Αιωνία τους η μνημη...
[/quote]
Τύπε, δε τα θέλω άλλο, πόσα δίνεις; [img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Einkaufen/smilie_shop_025.gif[/img[/URL]]
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Μια φορα ξεχασα μια ομπρελα Ηταν απο ικεα 3 ευρω οποτε στα παπαρια μου.Και μια δευτερη μουχε φερει ρεστα 10 ευρω η πουτανα τα ακουμπησε στο κομοδινο αλλα εγω τα ξεχασα.Οταν το ανακαλυψα ημουν ηδη μακρια.
Εμένα μου έχει τύχει να ξεχάσει το κορίτσι ρέστα άλλου πελάτη που νόμιζε ότι είναι δικά μου και όταν ντύθηκα και βγήκα της τα έδωσα στο κουζινακι , όταν της τα έδωσα τρελάθηκε μου έσκασε φιλάκι κόντεψε να βάλει τα κλάματα  :babycry: και μετά όποτε πήγαινα γιατί ήμουν ταχτικος  :rose: δεν μου έκανε ποτέ νύξη για χρόνο  :happy:

Αν βρηκες 10 €  λυθηκε το μυστηριο .... :P
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Τα κλειδιά και το κινητό τηλέφωνο δεν είναι τίποτα μπροστά σε άλλα, σημαντικότερα κι ανυπολόγιστης αξίας πράγματα που μπορεί να απωλέσει κανείς μέσα σ' έναν οίκο ανοχής.

Ορισμένοι ξεχνούν κατ' εξακολούθηση το μυαλό τους,  χάνουν τα λογικά τους δηλαδή σε τακτική βάση, όσο κι αν ακούγεται παράξενο αυτό, τουτέστιν αποκτούν μια νέα φυσική κλίση τους που δεν είχαν παρουσιάσει στο παρελθόν.

Κάποιοι άλλοι ξεχνούν ολόκληρο τον εαυτό τους, το ποιοι ακριβώς είναι δηλαδή, από πού έρχονται και προς τα πού τραβάνε, με ποιους ανθρώπους σχετίζονται και ποιους αγαπάνε, ώστε να μεταμορφώνονται κυριολεκτικά σ' άλλον άνθρωπο και να μην τους αναγνωρίζει ούτε καν αυτή η ιερόδουλη με την οποία τυχαίνει να ανευρίσκονται τακτικά.

Άλλοι πάλι ξεχνούν τη ζωή τους. Αυτό πια κι αν είναι! Εδώ έχουμε να κάνουμε με μια ηθελημένη και σκόπιμη πράξη: ενώ στις προηγούμενες περιπτώσεις είχαμε να κάνουμε με φρονήματα και συμβάντα, εδώ έχουμε να κάνουμε με ανθρώπινους χαρακτήρες πράξεις, ώστε να μπορούμε να μιλάμε για δράμα.

Εδώ ο πρωταγωνιστής είναι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού κι απολαμβάνει την οδό της απωλείας έχοντας πλήρη συνείδηση της μίας και μοναδικής πράξης του, που αναλύεται σε πλήθος συνευρέσεων κι ερωτικών περιπτύξεων κι εναγκαλισμών, στο βαθμό που μπερδεύεται κι η ίδια η θεά του έρωτα, η αφρογέννητη Αφριδίτη, και δεν μπορεί να ξεχωρίσει ποιος είναι ο θεράπων της ανάμεσα στην ιερόδουλη και τον πελάτη της και ποιος όχι.

Πολλά θα μπορούσαμε να πούμε σχετικά μ' όλα αυτά, αλλά καλύτερα να τ' αφήσουμε, τουλάχιστον για την ώρα.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.225
Πόντοι
3.556
Τα κλειδιά και το κινητό τηλέφωνο δεν είναι τίποτα μπροστά σε άλλα, σημαντικότερα κι ανυπολόγιστης αξίας πράγματα που μπορεί να απωλέσει κανείς μέσα σ' έναν οίκο ανοχής.

Ορισμένοι ξεχνούν κατ' εξακολούθηση το μυαλό τους,  χάνουν τα λογικά τους δηλαδή σε τακτική βάση, όσο κι αν ακούγεται παράξενο αυτό, τουτέστιν αποκτούν μια νέα φυσική κλίση τους που δεν είχαν παρουσιάσει στο παρελθόν.

Κάποιοι άλλοι ξεχνούν ολόκληρο τον εαυτό τους, το ποιοι ακριβώς είναι δηλαδή, από πού έρχονται και προς τα πού τραβάνε, με ποιους ανθρώπους σχετίζονται και ποιους αγαπάνε, ώστε να μεταμορφώνονται κυριολεκτικά σ' άλλον άνθρωπο και να μην τους αναγνωρίζει ούτε καν αυτή η ιερόδουλη με την οποία τυχαίνει να ανευρίσκονται τακτικά.

Άλλοι πάλι ξεχνούν τη ζωή τους. Αυτό πια κι αν είναι! Εδώ έχουμε να κάνουμε με μια ηθελημένη και σκόπιμη πράξη: ενώ στις προηγούμενες περιπτώσεις είχαμε να κάνουμε με φρονήματα και συμβάντα, εδώ έχουμε να κάνουμε με ανθρώπινους χαρακτήρες πράξεις, ώστε να μπορούμε να μιλάμε για δράμα.

Εδώ ο πρωταγωνιστής είναι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού κι απολαμβάνει την οδό της απωλείας έχοντας πλήρη συνείδηση της μίας και μοναδικής πράξης του, που αναλύεται σε πλήθος συνευρέσεων κι ερωτικών περιπτύξεων κι εναγκαλισμών, στο βαθμό που μπερδεύεται κι η ίδια η θεά του έρωτα, η αφρογέννητη Αφριδίτη, και δεν μπορεί να ξεχωρίσει ποιος είναι ο θεράπων της ανάμεσα στην ιερόδουλη και τον πελάτη της και ποιος όχι.

Πολλά θα μπορούσαμε να πούμε σχετικά μ' όλα αυτά, αλλά καλύτερα να τ' αφήσουμε, τουλάχιστον για την ώρα.
Καλημερα φιλε. Ειμαι στην τουαλετα και χεζω. Ενδιαφεροντα αυτα που γραφεις.
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
579
Like
375
Πόντοι
26
Μπράβο πάντως στα κορίτσια που επέστρεψαν όσα βρήκαν και δεν έκαναν το κορόιδο.
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
525
Πόντοι
21
Αν βρηκες 10 €  λυθηκε το μυστηριο .... :P
30 ήταν  ;) αλλά το θεώρησα γυφτιά να τα κρατήσω από την στιγμή που το κορίτσι μου φερόταν καλά και πριν σην ότι μπορεί να ήταν δικά μου και δεν θα μου άρεσε να τα έπαιρνε άλλος και να μάλωνα
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Εποχες 80 - 90 ειχα χασει πορτοφολι σε σπιτι στην πλατεια ψειρη. και πριν παω σπιτι γιατι εκτος οτι δεν το ειχα παρει χαμπαρι ακομη πηγα μετα για φαι. Οταν γυρισα σπιτι η μανα μου ειχε υφος και ρωταγε πουημουνα και που ειναι το πορτοφολι μου!!! Οποια εκπληξη, κανω να βρω πορτοφολι ... τζιφος. Το ειχαν φερει σπιτι!! Βεβαια με την συγκεκριμενη γυναικα ειχε αναπτυχθει αλλη "σχεση" τοτε, οποτε ηταν αναμενομενο. Αλλες εποχες, αλλες γυναικες, αλλες καταστασεις.
Επισης εχω κανει και τσαμπα επισκεψεις. Εχω πληρωσει μπαινω δωματιο και στη ξεντυστρα να βρισκω χρηματα, οποτε ... τσαμπα η βιζιτα!! χεχεχε.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.058
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Τα κλειδιά και το κινητό τηλέφωνο δεν είναι τίποτα μπροστά σε άλλα, σημαντικότερα κι ανυπολόγιστης αξίας πράγματα που μπορεί να απωλέσει κανείς μέσα σ' έναν οίκο ανοχής.

Ορισμένοι ξεχνούν κατ' εξακολούθηση το μυαλό τους,  χάνουν τα λογικά τους δηλαδή σε τακτική βάση, όσο κι αν ακούγεται παράξενο αυτό, τουτέστιν αποκτούν μια νέα φυσική κλίση τους που δεν είχαν παρουσιάσει στο παρελθόν.

Κάποιοι άλλοι ξεχνούν ολόκληρο τον εαυτό τους, το ποιοι ακριβώς είναι δηλαδή, από πού έρχονται και προς τα πού τραβάνε, με ποιους ανθρώπους σχετίζονται και ποιους αγαπάνε, ώστε να μεταμορφώνονται κυριολεκτικά σ' άλλον άνθρωπο και να μην τους αναγνωρίζει ούτε καν αυτή η ιερόδουλη με την οποία τυχαίνει να ανευρίσκονται τακτικά.

Άλλοι πάλι ξεχνούν τη ζωή τους. Αυτό πια κι αν είναι! Εδώ έχουμε να κάνουμε με μια ηθελημένη και σκόπιμη πράξη: ενώ στις προηγούμενες περιπτώσεις είχαμε να κάνουμε με φρονήματα και συμβάντα, εδώ έχουμε να κάνουμε με ανθρώπινους χαρακτήρες πράξεις, ώστε να μπορούμε να μιλάμε για δράμα.

Εδώ ο πρωταγωνιστής είναι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού κι απολαμβάνει την οδό της απωλείας έχοντας πλήρη συνείδηση της μίας και μοναδικής πράξης του, που αναλύεται σε πλήθος συνευρέσεων κι ερωτικών περιπτύξεων κι εναγκαλισμών, στο βαθμό που μπερδεύεται κι η ίδια η θεά του έρωτα, η αφρογέννητη Αφριδίτη, και δεν μπορεί να ξεχωρίσει ποιος είναι ο θεράπων της ανάμεσα στην ιερόδουλη και τον πελάτη της και ποιος όχι.

Πολλά θα μπορούσαμε να πούμε σχετικά μ' όλα αυτά, αλλά καλύτερα να τ' αφήσουμε, τουλάχιστον για την ώρα.
Πάρα πολλύ καλή η τοποθέτησή σου συναγωνιστή.Τό πήγες έξω από τα όρια των υλικών πραγμάτων που θέλει άλλο πρίσμα να δείς τις πιό βαθύτερες έννοιες.

:hi:
 

arisjo

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Έχω ξεχάσει τα κλειδιά του αυτοκινήτου, όχι μέσα στο στούντιο, αλλά πάνω στη μίζα που ήταν έξω από το στούντιο! Θυμάμαι όταν έψαχνα είχε έρθει και η τσα2 και η κοπέλα και οργώναμε το δωμάτιο! Όταν κατάλαβα τι είχε γίνει, χτύπησα πάλι πόρτα, ενημέρωσα, ευχαρίστησα και έφυγα :P
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Μια φορα ξεχασα μια ομπρελα Ηταν απο ικεα 3 ευρω οποτε στα παπαρια μου.Και μια δευτερη μουχε φερει ρεστα 10 ευρω η πουτανα τα ακουμπησε στο κομοδινο αλλα εγω τα ξεχασα.Οταν το ανακαλυψα ημουν ηδη μακρια.
Aυτό με τα ρέστα το έχω πάθει κι εγώ. Θα περάσαμε καλα με το κορίτσι υποθέτω....
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Πρίν 10 χρόνια μου έπεσε η ταυτότητά μου από το μπλουζάκι που είχα αφήσει στην καρέκλα χωρίς να το πάρω χαμπάρι. Ευτυχώς βρέθηκε. Άλλη μία πρίν 3-4 χρόνια τελειώνοντας την κατάθεση το κορίτσι που έχουμε μια σχετική οικειότητα παίρνει το πουκάμισό μου και το φοράει. Όπως το έβγαλε , το τινάζει και πέφτουν όλα τα πραγματα που είχα στην τσέπη στο πάτωμα. Τα μαζεύω και φεύγω. Αργότερα διαπιστώνω ότι λείπει η τραπεζική μου κάρτα.Στέλνω μήνυμα στο κορίτσι τι είχε συμβεί , μπήκε στο δωμάτιο και την βρήκε κάτω από το κρεβάτι. Οπότε όλα καλά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
γυαλια μυωπιας 1 φορα σε στουντιο ... πρεπει να ηταν το ισμυνης παλια ... γυρισα και ηταν ακομα στο κομοδινο... και μια φορα call girl σπιτι μου ειχε ξεχασει γυαλια ηλιου στο μπανιο μαρκας dior αυθεντικα ! Την λυπηθηκα ο βλακας και πηρα στο γραφειο να το πω και μου ειπε οκ θα μιλησω με την κοπελα και θα σε καλεσουμε και δεν με πηραν ποτε πισω ! Ακομα τα εχω ...
Γυαλιά ηλίου ενός μηνός 150ε σε έκπτωση. Φυσικά μετά από μια μέρα που το θυμήθηκα πήρα τα μεζεα μου
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
827
Like
2.762
Πόντοι
446
Την πρώτη μου φορά πιτσιρικάς με πήγε φίλος για να πάρω το βάπτισμα χαχα από τό τρακ ξέχασα τον σταυρό που φορούσα και το ρολόι του το είπα όταν φεύγαμε γυρίσαμε πίσω ευτυχώς ο Τσάτσος τα είχε κρατήσει για να τα δώσει και όχι για να τα σκοτώσει :grin:
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
139
Like
213
Πόντοι
21
Στο ισμίνης 2 πάνω από δεκαετία ψώνια πορτοφόλι καί ζωστήρες, όταν το κατάλαβα είχα φτάσει σχεδόν στον αγ γίαννη, γυρνάω καί είχε μπει άλλος στο δωμάτιο, περιμένοντας η τσατσα έλεγε συνέχεια ότι δεν είναι αστυνόμος και πρέπει έμεις να προσέχουμε τα πράγματα μας, :jerking2:φυσικά δεν βρήκα τίποτα και εφύγα σαν βρεγμένος γάτος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.406
Κριτικές
62
Like
41.133
Πόντοι
8.530
Ρε Μενεδημε πολύ αφηρημένος είσαι..... :grin:
Το μυστικό είναι να αφήνεις τα πράγματά σου στο/ στα επιπλακια εκατέρωθεν της κλίνης δηλαδή να τα απλώνεις σε οσο το δυνατόν λιγότερα σημεία.Ακομα και τα ρούχα να τα κάνεις έναν μπόγο ώστε να μην είναι μακρυά και να τα πιάνεις με μια κίνηση,προσεκτικα εννοείται ώστε να μην πέσει τίποτα από τις τσεπες.χρειάζεσαι πολύ περισσότερο χρονο να ντυθείς παρά να τα βγάλεις....παράσημο μετά την μάχη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom