Νέα

Σας έχει απορρίψει ποτέ πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
Επρεπε να της τον χωσεις να χει το Χριστο μεσα της!
χωμενο της τον ειχα και το πηγαινα σιγα για να πιασω ροπη και πανω που ηθελα να τησ πω για πισοκολητο εγινε αυτο
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.084
Κριτικές
50
Like
7.893
Πόντοι
8.236
Το να σε δει μπροστά της  μια πορνη και να σου πει δεν θέλω πιστεύω ότι  είναι λίγο δύσκολο έως ακατόρθωτο διότι μια πορνη ως γνωστόν δέχεται όποιον είναι διατεθημένος και θέλει να συνευρεθεί μαζί της .. Από εκεί και πέρα είναι  απλό το πράγμα ... δηλαδή  αν συμμετέχει ενεργά την ώρα που γίνεται το παιχνίδι τότε η είναι εξαιρετική επαγγελματίας η μπορεί να της αρέσεις. Το σίγουρο είναι ότι σε αυτήν την περίπτωση περνάς και εσυ καλά . Αν πάλι αυτό που αντικρίζεις είναι ένα κομοδίνο τότε πολύ απλά σε γράφει και σου δείχνει με έμμεσο τρόπο ότι δεν γουστάρει και εννοείτε ότι σε απορρίπτει
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
πριν καμια 3ετια εχω μπει στα πρωτα μπουρδελα που τα χουν παρει τωρα οι γυφτοι,στο κλασσικο που τριζει και ειχε μεσα τη κουκλα,3 βραδυνη,βγαινει η κοπελα μια ξανθια ελληνιδα διενυε τη 5δεκαετια μπενω μεσα καταλαβαινω οτι πρεπει να χει προβλημα γιατι μου λεγε πως ηρθε απ την κορινθο και πως δεν ειναι αυτη η δουλεια τηςς και το κανει απο αναγκη τελοσπαντων αρχιζει τη πιπα τη γυρναω ιεροποστολικο και τρωει εενα φλας και μου λεει πως μοιαζω με τον χριστο και μου λεει εσυ εισαι κυριε και αρχιζει να κανει το σταυρο της και να λεει οτι ειναι αμαρτια κααι το ξερει πως ειναι αμαρτια και δε με αφηνει να τη γαμισω αλλο και βγαινει απο το δωματιο κλεγοντας και ζητωντας μου συγνωμη σαν να ειμαι οντως ο χριστος,το περιεργοο ειναι οτι ειμαι αθεος....

Γιατί ΔΕΝ της είπες κι εσύ ρεεέεεεε άνθρωπε πως απλά θέλεις να την κοινωνήσεις ;;  :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
πριν καμια 3ετια εχω μπει στα πρωτα μπουρδελα που τα χουν παρει τωρα οι γυφτοι,στο κλασσικο που τριζει και ειχε μεσα τη κουκλα,3 βραδυνη,βγαινει η κοπελα μια ξανθια ελληνιδα διενυε τη 5δεκαετια μπενω μεσα καταλαβαινω οτι πρεπει να χει προβλημα γιατι μου λεγε πως ηρθε απ την κορινθο και πως δεν ειναι αυτη η δουλεια τηςς και το κανει απο αναγκη τελοσπαντων αρχιζει τη πιπα τη γυρναω ιεροποστολικο και τρωει εενα φλας και μου λεει πως μοιαζω με τον χριστο και μου λεει εσυ εισαι κυριε και αρχιζει να κανει το σταυρο της και να λεει οτι ειναι αμαρτια κααι το ξερει πως ειναι αμαρτια και δε με αφηνει να τη γαμισω αλλο και βγαινει απο το δωματιο κλεγοντας και ζητωντας μου συγνωμη σαν να ειμαι οντως ο χριστος,το περιεργοο ειναι οτι ειμαι αθεος....

Έχεις μακριά ξανθιά μαλλιά και γαλανά μάτια;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.134
Πόντοι
3.786
Μια φορά με απέρριψε μία επειδή είμαι ζώδιο του αέρα και αυτή ήταν του νερού
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Μια φορα στα τοσα χρονια με απερριψε μια..γιατι τοτε ειχα στην κοιλια και ποιο κατω, κατι λεκεδες μικρους.Δεν θυμαμαι πως το λενε αυτο το μικροβιο..στο νοσοκομειο που πηγα με δωσαν κατι αλοιφες και εφυγε σε λιγες μερες.Ενταξει δεν ειχε αδικο η κοπελα γιατι μπορει να κολουσε και αυτη.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.598
Πόντοι
3.656
εσενα τυπε κανονικα πρεπει να στο κερνανε, γιατι εισαι τυπαρα κ μορφη :grin: :headbaning1:


:hi: :hi: :hi:

τυπε μαλλον δεν βλεπουν μεσα στο σκοταδι του πορδελου την ομορφια μου    :S :S :S


images
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Όταν ήμουν 15 χρονών με απέρριψε μια κάπου στα 55 σε ντελο...οχι ότι θα πέρναγα μαζί της αλλά έτσι για την ιστορία...ΠΟΥ ΠΑΣ ΠΑΙΔΆΚΙ ΜΟΥ, μου είπε..θέλω να γαμησω βρε πριγκίπισσα Ελισάβετ της λέω.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.134
Πόντοι
3.786
και φαντάσου ότι της είπα πάω στο σπίτι να αλλάξω ζώδιο κι έρχομαι και νόμιζε ότι τρολλάρω. Τέτοιος επαγγελματισμός....
 

sakhs132

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2020
Μηνύματα
15
Like
9
Πόντοι
0
εμενα μια φορα γτ την εχω μεγαλη μου εδωσε τα λευτα κ εφυγα
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
31/01/2020: Είχα πάει μεσημεριανη μπουρδελοτσαρκα στο Μεταξουργείο. Σε 1 μπουρδελο στην Ιάσωνος ήταν μια τσατσά γύρω στα 50-55, που φορούσε παντελονι και 2-3 πολύχρωμα ριγκακια (το ένα από αυτά ήταν ροζ). Στην πρώτη επισκεψη (που έγινε για ανίχνευση) το σαλόνι ήταν άδειο. Επειδή δεν εντυπωσιάστηκα από την εμφάνιση της, τραγούδησα το attention ακαπελα (δηλαδή χωρίς μικρόφωνο) και έφυγα γελώντας σαν κορνουτος.
Μετά από 25 λεπτά, έχοντας ολοκληρώσει την έρευνα μου στα ιδρύματα της περιοχής, η συγκεκριμένη τσατσά πέρασε στη δεύτερη φάση (μεταξύ των στραβων υπερισχύει ο μονόφθαλμος).
Στο σαλόνι εκτός από μένα ήταν και ένας Πακιστανός. Τότε έγινε η κάτωθι στιχομυθία:
ΤΣΑΤΣΑ: Καθίστε. Η κοπέλα είναι στο δωμάτιο.
ΤΑΚΜΑΝ (βγάζοντας την αυρα του παπαγάλου που μπινελικωνει): Επειδή έχω ιδιαίτερα γούστα, έρχεστε λίγο να σας πω τι θέλω;
ΤΣΑΤΣΑ (από απόσταση 2 μέτρων): Πείτε μου.
ΤΑΚΜΑΝ: Έρχεστε λίγο πιο κοντά; Είναι πολύ ιδιαίτερο αυτό που θέλω να σας πω και δεν θέλω να ακούνε και οι άλλοι.
ΤΣΑΤΣΑ (βγάζοντας την αυρα της υπαλλήλου της εφορίας Χαλκίδας): Ο κύριος περιμένει το φίλο του.
ΤΑΚΜΑΝ: Καλά δεν υπάρχει πρόβλημα. Θα περιμένω λίγο για να έχουμε ησυχία.
ΤΣΑΤΣΑ (θυμίζοντας μου ένα σκηνικό από το παιδικό "Νίκολας Νικλεμπι"): Σας παρακαλώ κύριε. Περάστε έξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom