Νέα

Σας αρέσουν τα προστυχόλογα στο sex;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Poetjokey
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
Καλησπέρα σε όλους. Εχω μια απορία. Σας αρέσει να λέτε προστυχόλογα στο κρεβάτι, όταν ανάβετε; πχ Πουτανίτσα, καυλιάρα...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Πουτανιτσα, καυλιάρα.
Δεν θα ταλεγα και πολύ προστυχολογα, μάλλον light.
 
OP
OP
Poetjokey

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
Μου αρέσει ένα κράμα gfe και λίγο pse, αλλά όχι να με βρίζει εκείνη,περισσότερο να με σιγοντάρει.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
Καμία ιδέα που να ανάψεις μια με προστυχολογα;
 
OP
OP
Poetjokey

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
πάντως από πολλά call girl ή στουντιοκόριτσα το ζητάω στην αρχή της συνεύρεσης και σπάνια βρίσκω ανταπόκριση. συνήθως δεν απαντάνε. 3 κοπέλες του χώρου είχαν παρεξηγηθεί. μάλλον το πήραν προσωπικά. άλλες πάλι με λέγανε καριόλη. προσωπικά προτιμώ να με σιγοντάρει η κοπέλα,
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
πάντως από πολλά call girl ή στουντιοκόριτσα το ζητάω στην αρχή της συνεύρεσης και σπάνια βρίσκω ανταπόκριση. συνήθως δεν απαντάνε. 3 κοπέλες του χώρου είχαν παρεξηγηθεί. μάλλον το πήραν προσωπικά. άλλες πάλι με λέγανε καριόλη. προσωπικά προτιμώ να με σιγοντάρει η κοπέλα,
η αλήθεια είναι ότι οι ισορροπίες είναι λεπτές, από τη μια να την/τον καυλωσες αλλά να μην περάσεις το όριο της προσβολης
 
OP
OP
Poetjokey

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
Δεν μπορώ να δώσω ιδέες, καθώς δεν έχω δεχτεί ευρεία αποδοχή. Πάντως κοπέλες που μου έχουν ναι γαμιά μου, πήδα με ή γάμα το μουνί μου, τότε έχω βιώσει ωραίους οργασμούς και με έχουν κάνει τούρμπο. θυμάμαι μια Ελληνορουμάνα από ένα στούντιο την ώρα που κάναμε πισωκολλητό, μου είπε ότι έχω φτάσει μέχρι την μήτρα της! Μου άρεσαν τα λόγια της
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
Εμείς τι θα μπορούσαμε να πούμε για να τις ανάψουμε με προστυχολογα; βέβαια εδώ πρέπει να μας απαντούσε μια κοπελα
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
Εγώ καυλώνω πολύ όταν την αποκαλω πουτάνα ενώ την γαμάω.
 
OP
OP
Poetjokey

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
Οντως ΡοκκοΣιφρέντι, χρειαζόμαστε γυναικεία γνώμη για να μάθουμε τι τις ανάβει. Πάντως, από την δική μου εμπειρία έχω καταλάβει ότι όσες το κάνουν, το κάνουν είτε γιατί ανάβει τους άντρες/πελάτες ή επειδή αγαπάνε το αγόρι τους και θέλουν να τον ικανοποιήσουν. Υπάρχουν (μάλλον) λίγες που ανάβουν αυθεντικά με τα προστυχόλογα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.019
Κριτικές
178
Like
39.638
Πόντοι
21.896
Aν πεινάω ,γουστσρω να μου πει κ ένα ,,,,,,άντε μετά τι γαμησι θα σου ψήσω κ μία σπαλομπριζα :confused:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Είμαι απ' τους μουγγους στο σεξ.
Δεν πιάνω κουβέντα, δεν λέω ούτε μωρό μου, ούτε καριολα, ούτε τπτ.
Απλά συγκεντρωνομαι στο στόχο μου και σφυροκοπάω χωρίς αύριο.
 

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
76
Πόντοι
1
Προστυχόλογα σίγουρα. Βρισιές όχι.
 

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
76
Πόντοι
1
Είμαι απ' τους μουγγους στο σεξ.
Δεν πιάνω κουβέντα, δεν λέω ούτε μωρό μου, ούτε καριολα, ούτε τπτ.
Απλά συγκεντρωνομαι στο στόχο μου και σφυροκοπάω χωρίς αύριο.

Καλά κάνεις. Οι πράξεις μιλάνε από μόνες τους :wink:
 
OP
OP
Poetjokey

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
Καλησπέρα John100. Για το Α έχεις δίκιο. Ενας από τους λόγους, που άνοιξα το θρεντ αυτό, είναι και να δω άλλες οπτικές γωνιες στο θέμα.

Όσο για το Β, πιστεύω οι περισσότεροι από εμάς θέλουμε την κοπέλα να δείχνει ότι το ευχαριστιέται, όχι ότι κάνει αγγαρεία. Δεν χρειάζεται απόλυτη ειλικρίνεια σε αυτά τα θέματα. Τα ενθαρρυντικά λόγια ή οι κραυγούλες μας κάνουν να αισθανόμαστε ότι το γουστάρει κι αυτή. Εμένα μου αρέσει να έχω αυτήν την αίσθηση κι ας είναι ψέμα. Το ξέρουν κι οι κοπέλες και για αυτό πολλές φορές υποκρίνονται.

Ετσι, πιστεύω εγώ τουλάχιστον.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Καλησπέρα John100. Για το Α έχεις δίκιο. Ενας από τους λόγους, που άνοιξα το θρεντ αυτό, είναι και να δω άλλες οπτικές γωνιες στο θέμα.

Όσο για το Β, πιστεύω οι περισσότεροι από εμάς θέλουμε την κοπέλα να δείχνει ότι το ευχαριστιέται, όχι ότι κάνει αγγαρεία. Δεν χρειάζεται απόλυτη ειλικρίνεια σε αυτά τα θέματα. Τα ενθαρρυντικά λόγια ή οι κραυγούλες μας κάνουν να αισθανόμαστε ότι το γουστάρει κι αυτή. Εμένα μου αρέσει να έχω αυτήν την αίσθηση κι ας είναι ψέμα. Το ξέρουν κι οι κοπέλες και για αυτό πολλές φορές υποκρίνονται.

Ετσι, πιστεύω εγώ τουλάχιστον.
Για αυτό και θέλω να βλέπω την έκφραση του προσώπου της, και προτιμάω στάσεις που βλέπω το πρόσωπο.
 
OP
OP
Poetjokey

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
Καλησπέρα Quasimodo. Εμένα μου αρέσει να την βλέπω στο πρόσωπο, όταν την γλείφω. Εχεις βρει τι σε ανάβει κι εσύ κι αυτοσυγκεντρώνεσαι εκεί. Με βολεύει το πισωκολλητό πιο πολύ. Και κοιτάω την πλάτη, τον κώλο και τα πόδια. Βεβαια, οι κοπέλες που μου μιλάνε κιόλας (χωρίς να με βρίζουν), με ανεβάζουν. πχ πήδα με ή γάμα το μουνί μου να μου λένε.
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.285
Like
817
Πόντοι
96
Προστυχολογα και να ξερεις να παιζεις με το μυαλο τους. Τις αναβει πολυ αυτο. Αλλα θελει τροπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom