Νέα

Sarah (Ladiestours)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
www.bourdela.tv/content/view/1279/1/]Sarah (Ladiestours)[/url]

adiorthotos
Οκτωβρίου 16, 2007


Sarah σε απλές γραμμές +/- μέχρι να προλάβω να γράψω πιο αναλυτικό review:

Στα +
Βυζάρες (ανώτερες ίσως απο τις φώτο)
Ικανοποιητικό GFE
Ευχάριστη & έξυπνη παρουσία με θετικά χαρακτηριστικά συμπεριφοράς και καλή διάθεση

Στα -
Αν αυτή είναι 1,70 εγώ είμαι 2,80 (κάπου στο 163 έιναι)
Ο κώλος της δεν έχει καμμία σχέση με τις photo (Φωτοσοπιά σε όλο της το μεγαλείο)
γενικά ήταν παχουλή με ψωμάκια 40αρας
σπατάλησε πολύ χρόνο επιτηδευμένα και με απαράδεκτο τρόπο σε 6ωρο date

Γενικώς: Ευχαριστώ αλλά δε θα ξαναπάρω




Leonhart
Οκτωβρίου 16, 2007


Παίδες είπα να καταθέσω την εμπειρία μου από Sarah των ladiestours.com αφού πρώτα παρατήρησα λιγοστή συμμετοχή από reviews και πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί! Επειδή εγώ ενώ είχα και πρόβλημα με το κινητό μια χαρά έγινε η συνεννόηση για το ραντεβού. Ίσως να έτυχε έτσι; Και τα γραφεία μια δυο τρεις στην Ελλάδα μαθαίνουν... Λοιπόν στο θέμα μας τώρα. Εγώ  ήμουν το ραντεβού των 14:30 το μεσημέρι το Σάββατο. Το μήνυμα μου το στειλαν κατά τις 9 το πρωί, εγώ είχα πρόβλημα με το κινητό όπως προανέφερα και απάντησα από άλλο νούμερο και τους είπα να με στείλουν στο δικό μου γιατί έχει πρόβλημα. Εντωμεταξύ η φάση είναι ότι ζήτησα από την υπάλληλό μου στο γραφείο το κινητό της για να στείλω. Ότι να ναι (χι, χι). Ελπίζω να μην πήγε κανένα μήνυμα στο κινητό της. Τέσπα ήμουν χαλαρά όπως λέμε εδώ στη Σαλονίκη 14:20 στο Ξενοδοχείο, δεν λέω όνομα ξενοδοχείο γιατί η πολίσ ψάχνει και θα μας ξενερώσει αν τα ξανακόψει τα τουρσ όπως έκανε και πριν ένα εξάμηνο. Βρήκα πάρκινγκ όπως πάντα κωλοφαρδέξ δίπλα στο ξενοδοχείο και πήγα στον 7ο όροφο. Ψηλά την είχαν την *λίτσα! Συνεχίζω... Περιμένω λιγάκι μέχρι τις 14:27, Άγγλος στην ώρα μου, όπως πάντα και χτυπάω την πόρτα του δωματίου. Περιμένω λιγάκι και ανοίγει το κυδωνέλι (απ' το κυδώνι=γκόμενα) Πιο κοντή απ' ότι την έδειχναν στη φωτογραφία και της το είπα. Συμφώνησε! ΔΛδ ξέρει ότι την προβάλουν ψιλομούφα για να ψαρώνουμε. ΈΜοιαζε πιο πολύ σαν αγγλίδα, αλλά είναι από Latvia. Εμένα προσωπικά δε με χάλαγε που είναι κοντούλα. Της εξήγησα ότι είναι η πρώτη φορά που παίρνω σιτυ τουρ και να μου εξηγήσει πως πάει το πράγμα.  Όλη η συνεννόηση εννοείται πως έγινε στα αγγλικά βεβαια έτσι. Μου είπε όπως όταν πας με οποιαδήποτε κολ γκερλ. Σκάω τα 250 από περιέργεια πιο πολύ παρά από επιθυμία να δω τι θα μ βγάλει η ιστορία. Μου λέει πως πρέπει πρώτα ν απάω να πλυθώ και μετά να πάει να ετοιμαστεί αυτή στο μπάνιο. Στην αρχή ήταν λίγο ψυχρή μέχρι να με εμπιστευτεί και πραγματικά νόμιζα ότι θα παν πεταμένα τα λεφτά, αλλά έκανα υπομονή να δω πως θα πάει και η συνέχεια. Είχα λοιπόν ψιλοταβλώσει (αυτό είναι αλα free) και αυτή ήρθε μέσα με ωραία ροζ μαύρα εσώρουχα όχι τίποτα τρελοεντυπωσιακό βέβαια. Εγώ τρελάθηκα με τις εντυπωσιακές της βυζάρες! Τη ρώτησα αν δέχεται μασάζ και με είπε βεβαίως! Ξαπλώνει με τις βυζάρες της σε κοινή θέα και αρχίζω να της αλείφω με γαλάκτωμα σε στυλ bangbros. Τέλεια ως εδώ. Μετά γυρνάει και της κάνω ένα εντυπωσιακό μασάζ ως επαγγελματίας που είμαι (δεν είμαι μασερ, κάτι παραπλήσιο) και καταχαλαρώνει. Γαλάκτωμα σε όλη την κορμάρα της έτσι! Μετά τη γυρνάω και αρχίζω να της κάνω banging τις βυζάρες της. Το απόλυτο titfuck! Ο κώλος της όντως δεν ήταν τέλειος, αλλά δε με χάλαγε. Πολύ καλύτερος από αυτές του Βαρδάρη. Ξυρισμένο νουνάκι μια χαρά! Μόνο που μου κανε εντύπωση ότι δεν έκανε στοματικό με καπότα!!! Ναι, ότι να ναι! Τεσπα το πήρα το ρίσκο και ελπίζω να μην πήρα και τπτ άλλο, αλλά έχουν περάσει 4 μέρες και όλα καλά. Καμία ενόχληση. Σχετικά καθαρό γκομενάκι, τη γύρισα πολλές στάσεις και αν δεν προσποιούταν πρέπει να ψιλογούσταρε, πάντως δεν φαινόταν να μην το απολαμβάνει γιατί δεν με έκοβε πουθενα. Αναλ δεν έκανε (δεν εξηγώ τι είναι το άναλ γιατί όποιος δεν ξέρει και μπαίνει εδώ, έλεος!). Της έκανα ψιλοχιούμορ για τις σύντομες αρνητικές απαντήσεις της για το άναλ και το στοματικό με προφυλακτικό και γελούσε καθώς την πηδούσα. ¨Τέλος θα σας δείξω και ντοκουμέντο από το τελείωμα στις βυζάρες της. Επίσης μου κανε εντύπωση που δεν ήξερε τπτ για το betadine. Εγώ χρησιμοποίησα μετά το πήδημα και της έδωσα. ΕΝτυπωσιάστηκε με το χρώμα, πολύ γέλιο! Πέρασα πολύ ωραία και θέλω να το επαναλάβω με μια που να γουστάρω από τις φωτό με μεγάλα τιτς! Μου είπε ότι έχει και boyfriend που δεν ξέρει τπτ (hopefully for him). Ελπίζω και σεις να διασκεδάσατε με το review και να με στείλετε pm. THanks...Keep fuckin' προσεχτικά όμως!

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom