Νέα

Sarah Jessica Parker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
tumblr_mdytfumMBh1rlif9vo1_400.jpg
γουσταρεις τύπε;
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
η πλακα ειναι οτι οταν την πρωτοειδα στην ταινια με τον μπρους γουιλις επαθα πλακα.ειπα τι κουκλι αδυνατουλικο ειναι αυτο...μετα απο χρονια οταν την ξαναειδα και ειδα και τις φοτο αυτες συμπερανα οτι οταν την πρωτοειδα ο ερμης ηταν αναδρομος και την αφροδιτη δεν την εβλεπε ο ηλιος καθολου...
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Η πιο αντιερωτική γυναίκα στον πλανήτη...δεν μπορώ ούτε να την βλέπω και πραγματικά δεν πίστευα οτι θα υπάρχει thread γι' αυτήν!Για να μην αναφέρουμε την γνωστή σειρά στην οποία έπαιζε, την "Η σειρά που θα σου μάθει τι σημαίνει χαζογκόμενα"
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Απίστευτη ασχήμια. Στο SATC μου θύμιζε ασθενή ψυχιατρικού ασύλου ή άνθρωπο παραμορφωμένο από ατύχημα. Και οι άλλες δεν ήταν πολύ καλύτερες.
Από αυτήν ήταν σαφώς καλύτερες..
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Η πιο αντιερωτική γυναίκα στον πλανήτη...δεν μπορώ ούτε να την βλέπω και πραγματικά δεν πίστευα οτι θα υπάρχει thread γι' αυτήν!Για να μην αναφέρουμε την γνωστή σειρά στην οποία έπαιζε, την "Η σειρά που θα σου μάθει τι σημαίνει χαζογκόμενα"
Ν'αγιάσει το στόμα σου...
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Ν'αγιάσει το στόμα σου...

Ε τώρα πλάκα κάνουμε?θυμάμαι περίοδο πριν λίγα χρόνια που όλες μα ΟΛΕΣ έβλεπαν αυτή τη μαλακία και μάλιστα, προσπαθούσαν να μοιάζουν με αυτές τις 4...έκανα και γω να δω περι τίνος πρόκειτα, είδα μερικά επεισόδια και βαρέθηκα την ζωή μου....
 

Επισκέπτης
Ε τώρα πλάκα κάνουμε?θυμάμαι περίοδο πριν λίγα χρόνια που όλες μα ΟΛΕΣ έβλεπαν αυτή τη μαλακία και μάλιστα, προσπαθούσαν να μοιάζουν με αυτές τις 4...έκανα και γω να δω περι τίνος πρόκειτα, είδα μερικά επεισόδια και βαρέθηκα την ζωή μου....

:thumbsup:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Ε τώρα πλάκα κάνουμε?θυμάμαι περίοδο πριν λίγα χρόνια που όλες μα ΟΛΕΣ έβλεπαν αυτή τη μαλακία και μάλιστα, προσπαθούσαν να μοιάζουν με αυτές τις 4...έκανα και γω να δω περι τίνος πρόκειτα, είδα μερικά επεισόδια και βαρέθηκα την ζωή μου....
Έκανα κ εγώ κάποτε το λάθος να δω μερικά επειδόσια για να δω τι παίζει...Δεν έχω ακούσει ή διαβάσει πιο ματαιόδοξα πράγματα στη ζωή μου...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Η πιο αντιερωτική γυναίκα στον πλανήτη...δεν μπορώ ούτε να την βλέπω και πραγματικά δεν πίστευα οτι θα υπάρχει thread γι' αυτήν!Για να μην αναφέρουμε την γνωστή σειρά στην οποία έπαιζε, την "Η σειρά που θα σου μάθει τι σημαίνει χαζογκόμενα"

η οποια σειρα κρατησε χρονια και εκανε και ταινιες  :jerking:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.620
Like
67.736
Πόντοι
12.756
δεν την μπορω την καριολα , που νομιζει οτι ειναι και style icon το σκαμπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom