Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καλα εγω αυτο ξερω πως ειναι το ονομα σου στο σαιτ.   :uglystupid:
Παντως εμεις λεγαμε για τον επιβιτορα. οχι για σενα. εκτος αν εισαι εσυ και δεν μας το λες.  ;)

:2funny: :2funny: :2funny: μπα σε καλό σου γέλασα και πάλι μεσημεριάτικα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Κωνσταντίνα, πού θα 'σαι αύριο να ρθω να παίξουμε τις κουμπάρες;
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Την κοπανάω εγώ να έχετε ένα καλό Σαββατόβραδο και καλές αυριανές εκδρομές . :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστώ για το γέλιο δεσποινίς  :grin: :grin: :grin:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Το όνομα μου να σβηστεί αμέσως εγώ δεν σας ενοχλώ . Απλά
Το αν εχεις διμιουργησει προβληματα σε πολλα εργαζομενα κοριτσια και σε πολλα μελη εδω μεσα ασε να το κρινουν αλλοι!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
στην προηγούμενη σελίδα για κοίτα και εσύ κιόλας με στιγμάτισες ( Ναι αυτός είναι , Είπες )
Μονος σου εκαψες τον εαυτο σου και πακετο το μυαλο σου και μην με αναγκασεις να σε κανω δημοσιως ρομπα για ολα αυτα που ειχες κανει και μετα κρυβοσουν απο τους δικηγορους και δεν απαντουσες πουθενα  και κλαψουριζες σε ολους και παρακαλουσες  :badair: :badair: :badair:
Οποιος εχει @@ ρε ειναι υπευθηνος τον πραξεων του και δεν λεει συνεχεια ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΜΕ ΕΜΠΛΕΞΑΝ και να κλαψουριζεις σαν μικρο παιδι.
Αυτα αρκετη αξια σου δωσαμε .Την επομενη ολα στη φορα αρκετα ............
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.233
Κριτικές
5
Like
61.404
Πόντοι
12.056
Μην γινεσαι κακος ρε παπαρα και εσυ....οποιος κανει μαλακιες παιρνει το μαθημα του,δεν χρειαζετε να τους το ξαναλες  ;)
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
το ίδιο ισχύει και για τους τρεις σας . :rockon: :rockon: :rockon:
Καλά... γενικά τα ποστ ήταν για άλλον άνθρωπο και τσάμπα του δίνουμε έκταση. Τώρα το ποιος ασχολείται με ποιόν είναι άλλη ιστορία και δεν θα κάτσουμε να ξεκατινιαστούμε γιατί δεν μου πάει κάτι τέτοιο. Τώρα εσύ αν έχεις και κανένα άλλο "παρατσούκλι" δεν το ξέρουμε εμείς και ούτε και μας νοιάζει. Φαντάζομαι το τραβήξαμε πολύ παραπάνω απ' όσο άξιζε. Το θρεντ ανήκει σε άλλο κορίτσι και καλό είναι και για εκείνη και για τα παιδιά που την προτιμούσανε να γίνονται σωστές ενημερώσεις.

Αυτά από εμένα... Καλή διασκέδαση σε όποιον βγει και καλή ξεκούραση σε όποιον μείνει μέσα...


 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Μονος σου εκαψες τον εαυτο σου και πακετο το μυαλο σου και μην με αναγκασεις να σε κανω δημοσιως ρομπα για ολα αυτα που ειχες κανει και μετα κρυβοσουν απο τους δικηγορους και δεν απαντουσες πουθενα  και κλαψουριζες σε ολους και παρακαλουσες  :badair: :badair: :badair:
Οποιος εχει @@ ρε ειναι υπευθηνος τον πραξεων του και δεν λεει συνεχεια ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΜΕ ΕΜΠΛΕΞΑΝ και να κλαψουριζεις σαν μικρο παιδι.
Αυτα αρκετη αξια σου δωσαμε .Την επομενη ολα στη φορα αρκετα ............

Τι μιλάς ρε γαμημένε νομίζεις ότι πας πίσω ? Θέλεις να βγάλω και εγώ στην φόρα τα κατορθώματα που έκανες τρισάθλιε ψεύτη ,  μας το παίζεις και εξυπνάκιας τώρα ? Ότι και να πεις και ότι και να κάνεις θα πάρεις τα @@ μου μαλάκα . Απλά και ωραία σε έχω γραμμένο και εσένα και το πουσταριό σου . Αι Σιχτίρ βραδιάτικα :rockon: :rockon: :rockon:


 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τι μιλάς ρε γαμημένε νομίζεις ότι πας πίσω ? Θέλεις να βγάλω και εγώ στην φόρα τα κατορθώματα που έκανες τρισάθλιε ψεύτη ,  μας το παίζεις και εξυπνάκιας τώρα ? Ότι και να πεις και ότι και να κάνεις θα πάρεις τα @@ μου μαλάκα . Απλά και ωραία σε έχω γραμμένο και εσένα και τοjavascript:void(0);  πουσταριό σου . Αι Σιχτίρ βραδιάτικα :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οκ. Θα τα πουμε.

Φιλακια. :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom