Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Παιδια εγω απο καποιες πληροφοριες που εχω θα την ξανα δουμε σε αλλα υδρηματα.Οταν μαθω καλυτερα και σιγουρα θα ενημερωθητε.Προς το παρον υπομονη.Την δουλεια δεν την εχει σταματησει αυτο το λεω με σιγουρια.

εσυ ολα τα ξερεις.και για μενα και για την Παολα και για την Σαμανθα και για πολλες κοπελες εδω μεσα.
ολα που λες τα βγαζεις απο το μυαλο σου.κοιτα την δουλεια σου και ασε τα ψεματα. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
έχουμε θρεντ...  :grin: :grin: :grin: :grin:

Πάμε σε ένα από τα δύο άλλα... :zfuck:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καψαντώνης δέν είναι?
Τι περιμένεις? :idiot: :uglystupid: :jerking:

Δεν το έπιασα αυτό ? Τι εννοείς ? Άμα έχεις κανένα πρόβλημα καλύτερα να ξανά πας στο νήπιο γιατί απλούστατα δεν σε ενοχλώ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
και εγω αυτος λεω οτι ειναι.σου στελνει και πμ.σε βρειζει κι`ολας.δεν τον αντεχουμε αλλου βγαλτε τον απο δω μεσα αυτο το ατομο :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
το ίδιο ισχύει και για τους τρεις σας . :rockon: :rockon: :rockon:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Βρες μου ενα ποστ που αναφερεται το ονομα σου. Αν οντως υπαρχει θα το σβησω.

στην προηγούμενη σελίδα για κοίτα και εσύ κιόλας με στιγμάτισες ( Ναι αυτός είναι , Είπες )
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
στην προηγούμενη σελίδα για κοίτα και εσύ κιόλας με στιγμάτισες ( Ναι αυτός είναι , Είπες )
Τι να σου πω? Εγω δεν ειδα να γραφει πουθενα amc anthony.  :think: Εσυ τωρα γιατι πειραχτηκες....  :grin:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Τι να σου πω? Εγω δεν ειδα να γραφει πουθενα amc anthony.  :think: Εσυ τωρα γιατι πειραχτηκες....  :grin:

Μπορεί να μην γράφει το ψευδώνυμο μου αλλά υπάρχει το κανονικό όνομα μου και αυτό με πειράζει . Αυτά , καλό σ/κ σε όλους σας .
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Μπορεί να μην γράφει το ψευδώνυμο μου αλλά υπάρχει το κανονικό όνομα μου και αυτό με πειράζει . Αυτά , καλό σ/κ σε όλους σας .
Και που να ξερω εγω ποιο ειναι το κανονικο σου ονομα? Τωρα αν εσενα σε γυροφερνει καμια μυγα συγνωμη δεν φταιω εγω.  ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Και που να ξερω εγω ποιο ειναι το κανονικο σου ονομα? Τωρα αν εσενα σε γυροφερνει καμια μυγα συγνωμη δεν φταιω εγω.  ;)

Αντωνακη μαζεψουουουου......  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:

ένα μικρό δείγμα για το ποιο είναι το κανονικό μου όνομα ( εσύ το έχεις γράψει ) και άσε τα άλλα ξέρεις εσύ τι λέω . Δεν θα επεκταθώ άλλο  :sunglasses:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
ένα μικρό δείγμα για το ποιο είναι το κανονικό μου όνομα ( εσύ το έχεις γράψει ) και άσε τα άλλα ξέρεις εσύ τι λέω .
Καλα εγω αυτο ξερω πως ειναι το ονομα σου στο σαιτ.  :uglystupid:
Παντως εμεις λεγαμε για τον επιβιτορα. οχι για σενα. εκτος αν εισαι εσυ και δεν μας το λες.  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom