Νέα

Σαλος στα γραφεια με call-girls με την είδηση call-cirl ειναι οροθετικη.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα haris69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
δεν γινεται να ειμαστε γαμιαδες ολοι σαν εσενα :'( :'(

Τυπε ο Αλεκος2 παντως σιγουρα δεν ειναι.  :effemine: :gay:
Τον απλωνει τον τραχανα  :S :S :S

δεν το εκρυψα ποτε οτι ειμαι και κωλομπαρας, αλλα δεν γαμω γερους. οποτε μη τριβεσε, δε σε..........

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.096
Πόντοι
606
χα χα χα ποιος σου ειπε πως με το στοματικο  δε κολας??ετσι λες//οταν κανεις γλυφομουνια σε τανες κολας και πολλα μαλιστα οπως βλενοροια συφιλη υπατιτιδες κονδυλωματα

μουτρο εν εχεις πλιγη και εαν πολλα αλλα και ερευνες και γιατροι γ την ηπατιτιδα δεν αναερουν κατυ ....
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16

τυπε χαρα στο κουραγιο σου που εψαξες να βρης τι ειχα γραψη το 2010. ναι τυπε ειμι και κωλομπαρας, γιατι να το κρυψωμεν αλωστε  κι αν σε διαφερη τυπε μου, επειδη σε κοβω για δροσερο αγορι μπορη και να το κανω το ψυχηκο :fuck1: τυπε

 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Ο πελατης την ωρα του σεξ εχει μειωμενη ευθυνη λογω καβλας. Η επαγγελματιας ειναι αυτη που δεν πρεπει να προσφερει παρανομες υπηρεσιες.

Δεν εχει καμια μειωμενη ευθυνη ο πελατης  λογω καυλας,ειναι αστειο αυτο.Η κοπελα προσφερει αυτα που προσφερει, παρανομα μεν, αλλα τα προσφερει και κακως κατ'εμε.
Αν ο πελατης στερειται μυαλου τοτε ας προσεχε.
 

frangkg29

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Εχουμε περισσοτερες πληροφοριες για το θεμα παιδια;;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596
τυπε χαρα στο κουραγιο σου που εψαξες να βρης τι ειχα γραψη το 2010. ναι τυπε ειμι και κωλομπαρας, γιατι να το κρυψωμεν αλωστε  κι αν σε διαφερη τυπε μου, επειδη σε κοβω για δροσερο αγορι μπορη και να το κανω το ψυχηκο :fuck1: τυπε
ρε αντε και τραβα  γαμα καναν Λιλα,αν και παιζει να μην σε δεχτει,τραβα σε καμια υπογεια διαβαση στη Συγγρου να γαμησεις κανα τραβελο,τραβα νωρις ομως,μην αρχισουν και βγαινουν τα πρωινα του μουσια :S :S :S
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
964
Κριτικές
29
Like
1.926
Πόντοι
1.416
Εχουμε περισσοτερες πληροφοριες για το θεμα παιδια;;

Επειδη οι τελευταιες 3 σελιδες ειναι σπαμ, ναι τυπε εχουμε.

Διαβασα λιγο και τους διπλα κι απο ο,τι καταλαβα ειναι 1-2 τυποι που εχουν κολλημα μαζι της και την εκβιαζουν.

Γενικα ο,τι και να διαβασω παντως, κι ας μου πουν οτι ηταν ραδιο αρβυλα, παντα θα εχω μια x ανησυχια.

Τα στοιχεια παντως, τεινουν προς μουφα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Επειδη οι τελευταιες 3 σελιδες ειναι σπαμ, ναι τυπε εχουμε.

Διαβασα λιγο και τους διπλα κι απο ο,τι καταλαβα ειναι 1-2 τυποι που εχουν κολλημα μαζι της και την εκβιαζουν.

Γενικα ο,τι και να διαβασω παντως, κι ας μου πουν οτι ηταν ραδιο αρβυλα, παντα θα εχω μια x ανησυχια.

Τα στοιχεια παντως, τεινουν προς μουφα.
Όταν πετούν λάσπη σ ένα λευκό τοίχο δεν κολλάει πάντα αλλά οπωσδήποτε αφήνει σημάδια
 

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Αν δεν απατώμαι παλαιό μέλος με μεγάλη εμπειρία σε ακάποτα bmwpower ή cobra ή ζεν κρεμπιε είχε βρει συνταγή όπου έπινες φάντα με ανθρακικό πριν ή μετα την πράξη δεν ξέρω και κατουραγες και φεύγαν όλα

Εγώ την συνταγή αυτή δεν την έχω δοκιμάσει αλλά τρώω δύο σκόρδα πριν το ραντεβου και είμαι ΑΠΟΛΥΤΩΣ υγιής
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Αν δεν απατώμαι παλαιό μέλος με μεγάλη εμπειρία σε ακάποτα bmwpower ή cobra ή ζεν κρεμπιε είχε βρει συνταγή όπου έπινες φάντα με ανθρακικό πριν ή μετα την πράξη δεν ξέρω και κατουραγες και φεύγαν όλα

Εγώ την συνταγή αυτή δεν την έχω δοκιμάσει αλλά τρώω δύο σκόρδα πριν το ραντεβου και είμαι ΑΠΟΛΥΤΩΣ υγιής
Αφηστε τις μαλακιες γιατι υπάρχει και χαζός κόσμος που μπορεί να τα πιστεψει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom