Νέα

"Σάλος" με την ανάρτηση στο Facebook νεαρού δικηγόρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rapturee
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 668
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Πάντως αναλογικά εαν βγει κάποιος σε μια παραλία και μετρήσει τυχαία 10 ελληνίδες γυναίκες και 10 έλληνες άντρες θα διαπιστώσει οτι θα βρει πάρα πολύ μικρότερο ποσοστό άσχημων αντρών (είτε απο θέμα προσώπου είτε από θέμα κιλών-αγυμνασιάς) σε σχέση με το αντίστοιχο των γυναικών με τα πατσοκοίλια και τις ραγάδες.
Το θλιβερό δεν είναι όμως μόνο αυτό αλλά το γεγονός οτι στις παραπάνω ελληνίδες γυναίκες υπάρχει ταυτόχρονα ξιπασιά , βλαχοκουτοπονηρίαση και γλώσσα πεζοδρομίου εν αντιθέση με το ελάχιστο εκείνο ποσοστό των μη "όμορφων" αντρών που κατά πλειοψηφία έχουν έντονη αίσθηση χιούμορ και αυτοσαρκασμού και όταν ανοίγουν το ρημάδι ξέρουν αν μη τι άλλο να μιλάνε με ευγένεια και ευπρέπεια.Υπάρχουν πάντα και οι εξαιρέσεις και στις 2 κατηγορίες...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
OP
OP
Rapturee

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Πάντως αναλογικά εαν βγει κάποιος σε μια παραλία και μετρήσει τυχαία 10 ελληνίδες γυναίκες και 10 έλληνες άντρες θα διαπιστώσει οτι θα βρει πάρα πολύ μικρότερο ποσοστό άσχημων αντρών (είτε απο θέμα προσώπου είτε από θέμα κιλών-αγυμνασιάς) σε σχέση με το αντίστοιχο των γυναικών με τα πατσοκοίλια και τις ραγάδες.
Το θλιβερό δεν είναι όμως μόνο αυτό αλλά το γεγονός οτι στις παραπάνω ελληνίδες γυναίκες υπάρχει ταυτόχρονα ξιπασιά , βλαχοκουτοπονηρίαση και γλώσσα πεζοδρομίου εν αντιθέση με το ελάχιστο εκείνο ποσοστό των μη "όμορφων" αντρών που κατά πλειοψηφία έχουν έντονη αίσθηση χιούμορ και αυτοσαρκασμού και όταν ανοίγουν το ρημάδι ξέρουν αν μη τι άλλο να μιλάνε με ευγένεια και ευπρέπεια.Υπάρχουν πάντα και οι εξαιρέσεις και στις 2 κατηγορίες...
Αυτο που ανέφερες ,περα απο το γεγονος οτι ειναι το αυτονόητο, ειναι επισης και η ψυχολογική "σκανδάλη" που εκπυρσοκρότησε το ποστ του Καρατσιώλη.
Βλεπει οτι χριστιανος οτι παρολο το στατους του, ειναι καταδικασμένος εν ελλάδι στην καλυτερη των περιπτώσεων να γαμάει μπαζα, και να λεει και ευχαριστω απο πανω. Ειμαι σιγουρος οτι εχει περάσει τουλαχιστον μια βόλτα απο Ανατολική Χώρα, και ειδε εκει συγκριτικά τι γκομενες κυκλοφορουν και κυριότερα ΤΙ ΑΝΤΡΕΣ τις κυκλοφορουν. Οταν συγκρινεις στο μυαλο σου τι συμβαινει ΕΚΕΙ, και τι ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ, λογικο να ερθει η εκρηξη σε καποια φάση, οπως και ήρθε.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
Εάν η πλειοψηφια των ελληνιδων δεν ηταν σιχαματα ως ανθρωποι, δεν πιστευω ότι θα μας απασχολουσαν ΤΟΣΟ πολύ τα πατσοκοιλια και οι ραγαδες!

Προσωπικα και γω ξενερώνω όταν βλεπω την άλλη με τον στρινγκαρο και έναν κωλο που ουτε για χεσιμο δεν κανει!
Απτην άλλη, οι νεοι ολοι λιωνουν στα γυμναστήρια να κανουν σωμα (και καλα κανουν) ΜΠΑΣ και γαμησουν τπτ αλλα και παλι οι περισσοτεροι με το πουλι στο χερι είναι...
Αλλα στην τελικη, χεστηκα! Δεν ειδα ποτε μια πινακιδα να γραφει 'απαγορεύονται οι στρινγκοι στα μπαζα' σε καμμια παραλια...περισσοτερο με ενοχλουν οι ρακετες!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
xaxa τρελος κάγκουρογαμπρος , φωτος με πουρα μύκονο και κατι χοντρες ....

κλασσικο παράδειγμα μεσοαστου νεοελληνα που το παιζει χλιδομαγκας και πισω απτις κουρτινες παρακαλαει τσοκαρα! Αυτος με ρολεξ και παπαριες, και οι γκομενες των ονειρων του να γαμιουνται σε κατι κουφονησια με τριχωτους απλυτους!
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Μολις τωρα ασχολειται ε τ οθεμα η ΤΑΤΙΑΝΑ LIVE

Καποιες γυναικες ειπαν οτι καλα τα λεει το παιδι ....ετσι οπως τα γραφει ειναι !!!!!!!!!!

Ενδιαφερων..........
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
795
Κριτικές
1
Like
1.340
Πόντοι
206
Κι εγω με αφορμή το σχολιο του τυπου,σκοτωθηκα με δυο φιλες στο face.
Φυσικα τον υποστηριξα και εγινα ξαφνικα μισογύνης!
Τις διεγραψα και ησυχασα!!!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
ενταξει, ότι εχει καποιο δικιο αυτος ο γλιτσας, το εχει!

Αλλα απτην άλλη, εχουμε γεμισει από διαφορους χλιμιτζουρες που απλα αγοραζουν ένα χιπστεραδικο πουκαμισο, μενουν αξουριστοι και το παιζουν 'επιλεκτικοι' -π.χ. το βυζι να είναι ετσι, ο κωλος αλλιος, μια ελιτσα από δω, η πατουσα από κει'...

Κατι τέτοιους συνηθως τους βλέπεις να κολλανε με τα χειροτερα μπαζα στο τελος!

Εχω γνωστους σε τετοιο στυλ, και τα χω δει ουκ ολιγες φορες! ΄Ο ανδρας ο σοβαρος, χλιδας, με υποσταση και βαρυτητα σε όλα του', και αρχιδια καπαμά!
Κι απτην άλλη εχω γνωστους που απλα κυκλοφορούνε με μια σαπια μπλουζα και σαγιοναρα, και για καποιον λογο γαμανε φουλ! (οι οποιοι εν τω μεταξυ οντως εχουν αρκετα χρηματα). Ισως γιατι απλα δεν εχουν κατι να αποδειξουν, περαν ότι γαμανε καλα!

Μολις ειδα το προφιλ του τυπου....εσεις τι καταλάβατε? Εάν γαμουσε, θα ειχε την εννοια και το κουραγιο να καθεται ολη μερα να ποζαρει και να σιδερωνει πουκαμισα για να βγαζει φωτος?

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.332
Κριτικές
1
Like
30.001
Πόντοι
8.006
Εγω δεν καταλαβα ρε παιδια, το θεμα ειναι αν πρεπει να κανουν μπανιο οι χοντρες στη θαλασσα? Ειλικρινα δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το θεμα του τύπου.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
Μαλλον το θεμα είναι ότι επενδυσε πολύ χρημα και κοπο να γαμησει και δεν του βγηκε, τυπε αχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Eπι την ευκαιρια πηγα στο προφίλ του τυπου και διαβασα παλιοτερες αναρτήσεις του. Σε γενικες γραμμες μου αρεσε ο τροπος που σκεφτεται, απλα ο τροπος που καυτηριάζει τα θεματα που ασχολειται ισως να θεωρηθει controversial.Oχι ομως οτι ειναι αυτο απαράιτητα κακο αν ειναι ειλικρινές.

Αν παρατήρησες και εσυ, οι γκομενες πηγαν και σχολίασαν σε ασχετα ποστ και εχουνε λυσάξει. Ξερεις γιατι?
Γιατι τις εχει τσουξει στον υπερθετικο βαθμο, καθως ειναι σχετικα εμφανίσημος, εχει καλη δουλεια και εχει γενικα ενα πολυ καλο "στησιμο".

Ουσιαστικα οι ελλεινίδες νιώσαν οτι τις φτύνει καταμουτρα καποιος ο οποιος πληρει κατα τουλάχιστον 90% τα στάνταρ τους (και τα στανταρ των γονιών τους) , γιαυτο και το ολο ποστ πηγε viral. Σε διαφορετικη περιπτωση κανεις δε θα ασχολουταν ακομα και χριστοπαναγιες να τις κατέβαζε.

Πχ απο αυτο το post που ειναι ασχετο με κοινωνικα θεματα η θεματα σχεσεων:

komplex-elleinidon.jpg

Βλέπω οτι πολλές κωλοτρυπίδες εχουνε τσουξει. Σορρυ αλλα αν ηταν ενας "ασχημος πουθενάς" οπως πολλες τον κατηγορουν οτι ειναι, καμια δε θα του έγραφε.

Δυνατό ποστ τύπε όντως.
 
OP
OP
Rapturee

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Εγω δεν καταλαβα ρε παιδια, το θεμα ειναι αν πρεπει να κανουν μπανιο οι χοντρες στη θαλασσα? Ειλικρινα δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το θεμα του τύπου.
Oχι, δεν ειναι το θεμα αν κανουν οι χοντρες μπανιο.
Το θεμα που θίγει ειναι οτι οι μπαζοελληνιδες την εχουν δει ημίθεες (και το εκπέμπουν φανερα).
 
OP
OP
Rapturee

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Τα πορίσματα βγήκαν. Ειναι μικροτσουτσουνος,μαλάκας και άσχημος. :rockon:
pladari.jpg


 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
συμπερασμμ πρωτον : Αποκλειεται να μην εχει λογαριασμο στο μπου ο τυπος...
δευτερον: ειναι φοβερη τρολαρα , τα γραφει αβερτα αυτα τα σχολια για να τσιμπανε οι διαφορες χαζες
τριτον : δεν πρεπει να εχει και πολυ δουλεια γιατι κανει αβερτα και απο παντου ποστ. (γι’αυτο το τελευταιο δεν παιρνω και ορκο)
Τεταρτον : δεν ειπε και κατι που δεν το λεμε καθε μερα μεταξυ μας.
Τωρα θα παρει φορα και θα γραφει χειροτερα 
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.012
Κριτικές
33
Like
7.060
Πόντοι
3.496
WOMEN DON'T WANT TO HEAR THE TRUTH .. BECAUSE THEY DON'T WANT THEIR ILLUSIONS DESTROYED ..!!

:grin: :cheesy: :grin: :cheesy: :grin: :cheesy: :grin: :cheesy:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.778
Like
20.672
Πόντοι
5.006
Και όμως. Η πόρτα είναι παράνομη. Σε οποιοδήποτε μαγαζι λειτουργει το βράδυ και δεν είναι κλειστο.

Σε μπουρδελα - στριπτιτζάδικα και κωλομπαρα είναι παράνομο να μην σε δεχτούν μέσα.

Σε μασαζ σιγουρα δεν είναι. Σε στουντιο δεν ξέρω. Καλα θα μου πεις τα μασαζ είναι ετσι και αλλιως παράνομα :2funny:
τυπε πρεπει να εισαι και πολυ σκληρος καριολης για να φερεις την αστυνομια στο μπουρδελο επειδή εφαγες πορτα... :hi:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
στα κλαμπ οι ασχημοι κ οσοι δεν εχουν μουνια τρωνε πορτα

το ιδιο επρεπε να παιζει κ στις παραλιες

Το έκαναν προ κρίσης οι "πορτιέριδες".Αλλά αν πήγαινες κι έβγαζες χαρτονόμισμα,μόνο πίπα δε σου έκαναν.Το είχα κάνει παρέα 3 αντρών,22-25 ήμασταν,που πήγαμε σε ένα γνωστότατο club,για δικούς μου λόγους δε λέω σε ποιο,παρακάμψαμε τη σειρά πήγαμε μπροστά,έβγαλε ο ένας που ειχε λεφτά 4 5χιλιαρα,τους "χαιρέτησε" και μπήκαμε και οι 3.Εγώ μάλιστα φόραγα bluejean και perfecto δερμάτινο μπουφάν!Λιγούρια βλάκες.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.778
Like
20.672
Πόντοι
5.006
komplex-elleinidon.jpg

Βλέπω οτι πολλές κωλοτρυπίδες εχουνε τσουξει. Σορρυ αλλα αν ηταν ενας "ασχημος πουθενάς" οπως πολλες τον κατηγορουν οτι ειναι, καμια δε θα του έγραφε.
κοτζαμ μαντράχαλος και κανει δημοσιο ποστ απευθυνόμενος στην μανα του για να της πει χρονια πολλα... :S :S :S
που παμε ρε πουστη μου????δηλαδή δεν μπορουσε να παει να της πει χρονια πολλα φεις του φεις???τι μας το ανακοινωνει δημοσιως??? :S :S :S
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
Για να δείξει στο κοινό ότι αγαπάει τη μαμά του,και να γίνει σεβαστός...
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.778
Like
20.672
Πόντοι
5.006
ενταξει, ότι εχει καποιο δικιο αυτος ο γλιτσας, το εχει!

Αλλα απτην άλλη, εχουμε γεμισει από διαφορους χλιμιτζουρες που απλα αγοραζουν ένα χιπστεραδικο πουκαμισο, μενουν αξουριστοι και το παιζουν 'επιλεκτικοι' -π.χ. το βυζι να είναι ετσι, ο κωλος αλλιος, μια ελιτσα από δω, η πατουσα από κει'...

Κατι τέτοιους συνηθως τους βλέπεις να κολλανε με τα χειροτερα μπαζα στο τελος!

Εχω γνωστους σε τετοιο στυλ, και τα χω δει ουκ ολιγες φορες! ΄Ο ανδρας ο σοβαρος, χλιδας, με υποσταση και βαρυτητα σε όλα του', και αρχιδια καπαμά!
Κι απτην άλλη εχω γνωστους που απλα κυκλοφορούνε με μια σαπια μπλουζα και σαγιοναρα, και για καποιον λογο γαμανε φουλ! (οι οποιοι εν τω μεταξυ οντως εχουν αρκετα χρηματα). Ισως γιατι απλα δεν εχουν κατι να αποδειξουν, περαν ότι γαμανε καλα!

Μολις ειδα το προφιλ του τυπου....εσεις τι καταλάβατε? Εάν γαμουσε, θα ειχε την εννοια και το κουραγιο να καθεται ολη μερα να ποζαρει και να σιδερωνει πουκαμισα για να βγαζει φωτος?
:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom