Νέα

Rozita Φιλιππινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Ροζίτα, προ ημερών. Ανεβαίνω στο πατάρι, ξεντυνομαι και την περιμένω να ταΐσει τα παιδιά της τον αρακά με τις τηγανητές ακρίδες που είχαν για μεσημεριανό. Κάποια στιγμή μετά από κανένα τέταρτο τελικά ανεβαίνει και αρχίζει το μασάζ.
Αν εξαιρέσουμε κάποιες μικροδιακοπες (την μια είχε κρύψει ο Μάνουελ το τάμπλετ της μικρής κι έκλαιγε με λυγμούς, την δεύτερη ήθελε να χέσει αλλά είχε ένα κουνούπι στο μπάνιο και φοβόταν), το μασάζ της είναι σε πολύ καλό επίπεδο.
Κάποια στιγμή μετά από καμία ώρα σκάει μέσα μια γριά και αρχίζει την γκρίνια, γιατί της είχε κλείσει ραντεβού στις 3 και ήταν ήδη 3:15. Λίγο η γκρίνια λοιπόν την γριάς, λίγο κάτι παπαριές της Ροζίτα "πώς θα πάω εκκλησία, είμαι αμαρτωλή, θέλω να αλλάξω επάγγελμα", εν τέλει δεν υπήρξε happy end (παρότι είχε συμφωνηθεί μπουκιτσι), οπότε πήρε 25 και γεια σας. Κατεβαίνοντας τα σκαλιά για να φύγω, μου πετάει η γριά το επικό "αντε 100 ώρες να κατέβεις δεν σέβεσαι τίποτα", άκουσε κάτι πασχαλινές ευχές και αποχώρησα κύριος.
Έχω την αίσθηση οτι πρέπει όλοι να νιώσουμε την καλτιλα που βγάζει αυτή η τύπισσα... Έστω κ για 1 φορα..
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Μήπως την ηλικιωμένη τη βάζει μιλημένη να γλυτωνει το εξτραδακι ?
πάντα στο τέλος εμφανίζεται
Πρεπει καποιος να κατσει να δει αν της κανει μασαζ .Μην σου πω να προτεινει στη γρια μασαζ με 4 χερια.
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
510
Like
686
Πόντοι
86
Πρεπει καποιος να κατσει να δει αν της κανει μασαζ .Μην σου πω να προτεινει στη γρια μασαζ με 4 χερια.
Όσο ώρα προσπαθούσα να σκουπίσω το λάδι από πάνω μου με μια παλιό πετσέτα που μου είχε δώσει, έστρωνε κάτι νάυλον στο κρεβάτι, δεν ξέρω τι ακριβώς της κάνει. Πάντως απ',ότι άκουσα την προπληρωσε και για το μασάζ της Δευτέρας, οπότε αν κανένας συναγωνιστής έχει κανονίσει με Ροζίτα για Δευτέρα μεσημέρι, ας το ξανασκεφτεί!
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Όσο ώρα προσπαθούσα να σκουπίσω το λάδι από πάνω μου με μια παλιό πετσέτα που μου είχε δώσει, έστρωνε κάτι νάυλον στο κρεβάτι, δεν ξέρω τι ακριβώς της κάνει. Πάντως απ',ότι άκουσα την προπληρωσε και για το μασάζ της Δευτέρας, οπότε αν κανένας συναγωνιστής έχει κανονίσει με Ροζίτα για Δευτέρα μεσημέρι, ας το ξανασκεφτεί!
Τωρα που το ειπες Δευτερα μεσημερι θα παω.Ακουσες μηπως ωρα?
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Θα πρεπει να αποφασισουμε ομως τι βραβειο θα δώσουμε σε αυτον τον συναγωνιστή που θα καταφερει τελικα να την γαμησει!!! Θα πρεπει να κατι δυνατο !!Ενα μασαζ πληρωμενο απο εμας με Ροζιτα και γρια μαζι θα ηταν καλη ιδεα ?:rockon::rockon::stretcher:
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
510
Like
686
Πόντοι
86
Θα πρεπει να αποφασισουμε ομως τι βραβειο θα δώσουμε σε αυτον τον συναγωνιστή που θα καταφερει τελικα να την γαμησει!!! Θα πρεπει να κατι δυνατο !!Ενα μασαζ πληρωμενο απο εμας με Ροζιτα και γρια μαζι θα ηταν καλη ιδεα ?:rockon::rockon::stretcher:
Λες αν φάει κανένα πούτσο η γριά να στρώσει; :zombie:
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
203
Πόντοι
1
Λοιπόν Ροζίτα: μια χαρά MILFάκι, ταμάμ για λάτρες του αισατικού, καλή μασέζ, καλή χριστιανή, καλή μαμά, κακή επαγγελματίας. Δεν ξέρει τι κάνει, πως το κάνει, πότε και γιατί. Έχω πάει και είναι διαχυτική, με ορέξεις, πίπες, χάδια και γύμνιες και κόστος ένα πενηντάρικο, έχω ξαναπάει και ήταν στραβωμένη και μου έκανε το χειρότερο happy ending έβερ, έχω ξαναματαπάει και επέμενε να της βάλω δάχτυλο ενώ ο γκόμενός της ήταν κάτω (το "κάτω" είναι ναχαμεναλεγαμε, το μαγαζί είναι ένα διαμπερές αχούρι και το παραμικρό ακούγεται παντού) κι έχω ξαναματαξαναπάει τζάμπα αφού δε θυμόταν το ραντεβού μας και έκατσα πάνω στο πακοτίνι. Σε μια πόλη που το ασιατίκ σπανίζει -γαμώ την τύχη μου- η Ροζίτα είναι επιθυμητή και χιλιάκριβη -λέμε τώρα- σε άλλη πόλη που οι κινεζοφιλιπίνος είναι πιο πολλοί από τις κατσαρίδες, η Ροζίτα θα ήταν άνεργη.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.373
Πόντοι
1.056
Λοιπόν Ροζίτα: μια χαρά MILFάκι, ταμάμ για λάτρες του αισατικού, καλή μασέζ, καλή χριστιανή, καλή μαμά, κακή επαγγελματίας. Δεν ξέρει τι κάνει, πως το κάνει, πότε και γιατί. Έχω πάει και είναι διαχυτική, με ορέξεις, πίπες, χάδια και γύμνιες και κόστος ένα πενηντάρικο, έχω ξαναπάει και ήταν στραβωμένη και μου έκανε το χειρότερο happy ending έβερ, έχω ξαναματαπάει και επέμενε να της βάλω δάχτυλο ενώ ο γκόμενός της ήταν κάτω (το "κάτω" είναι ναχαμεναλεγαμε, το μαγαζί είναι ένα διαμπερές αχούρι και το παραμικρό ακούγεται παντού) κι έχω ξαναματαξαναπάει τζάμπα αφού δε θυμόταν το ραντεβού μας και έκατσα πάνω στο πακοτίνι. Σε μια πόλη που το ασιατίκ σπανίζει -γαμώ την τύχη μου- η Ροζίτα είναι επιθυμητή και χιλιάκριβη -λέμε τώρα- σε άλλη πόλη που οι κινεζοφιλιπίνος είναι πιο πολλοί από τις κατσαρίδες, η Ροζίτα θα ήταν άνεργη.
Διαβάζοντας το μήνυμά σου , τα μηνύματα των υπολοίπων, και σκεφτόμενος την εμπειρία μου από τις δύο μου επισκέψεις στην Ροζίτα, βλέπω ότι όλοι τα ίδια έχουμε περάσει. Όπως πάει θα μείνει άνεργη ακόμα και σε αυτή την πόλη που το Ασιατίκ σπανίζει
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
Με αφορμή το σχόλιο του φίλου που έφυγε άχυστος και έκανε μόνο μασάζ σήμερα σε συνομιλία που είχαμε της είπα ότι πρώτα θα γίνει το καλαμάκι με finish και μετά θα γίνει το μασαζ..και μου απάντησε ότι πλέον κάνει μόνο πολύ καλό μασάζ για 25ε.. Ενώ πριν λίγες μέρες μου είπε blowjob ή handjob..Προφανώς το χει σύστημα να σκάει ξαφνικά η γριά και να σου ξεκόβει τον φραπέ κτλ..Κουτοπόνηρη Φιλιππινέζα..ΜΑΥΡΟ
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
0
Με αφορμή το σχόλιο του φίλου που έφυγε άχυστος και έκανε μόνο μασάζ σήμερα σε συνομιλία που είχαμε της είπα ότι πρώτα θα γίνει το καλαμάκι με finish και μετά θα γίνει το μασαζ..και μου απάντησε ότι πλέον κάνει μόνο πολύ καλό μασάζ για 25ε.. Ενώ πριν λίγες μέρες μου είπε blowjob ή handjob..Προφανώς το χει σύστημα να σκάει ξαφνικά η γριά και να σου ξεκόβει τον φραπέ κτλ..Κουτοπόνηρη Φιλιππινέζα..ΜΑΥΡΟ
Οσοι πανε απο μπου, δώστε 1 ακυρο ενα μηνα...Λύσεις υπάρχουν.. Και μετά μπορεί να δίνει κ κωλο
 

Johny_2b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
139
Κριτικές
2
Like
370
Πόντοι
21
Τι παρακμη ρε μλκ. Αλλα στους τυφλους..βασιλευει ο μονοφθαλμος..
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Στο αλλο της μαγαζι στους Αμπε΄λοκηπους τι να παιζει αραγε?Εχει παει κανεις?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.373
Πόντοι
1.056
Με αφορμή το σχόλιο του φίλου που έφυγε άχυστος και έκανε μόνο μασάζ σήμερα σε συνομιλία που είχαμε της είπα ότι πρώτα θα γίνει το καλαμάκι με finish και μετά θα γίνει το μασαζ..και μου απάντησε ότι πλέον κάνει μόνο πολύ καλό μασάζ για 25ε.. Ενώ πριν λίγες μέρες μου είπε blowjob ή handjob..Προφανώς το χει σύστημα να σκάει ξαφνικά η γριά και να σου ξεκόβει τον φραπέ κτλ..Κουτοπόνηρη Φιλιππινέζα..ΜΑΥΡΟ
επειδή και σε μένα το "επαιζε κινέζα" όταν πήγα και τις δύο φορές.. της έδειχνα τη συνομιλία στο messenger...
Στο αλλο της μαγαζι στους Αμπε΄λοκηπους τι να παιζει αραγε?Εχει παει κανεις?
Εχει και δεύτερο;;; Εδώ δεν προλαβαίνει να ασχοληθεί με 2-3 πελάτες στο πρώτο μαγαζί
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
επειδή και σε μένα το "επαιζε κινέζα" όταν πήγα και τις δύο φορές.. της έδειχνα τη συνομιλία στο messenger...

Εχει και δεύτερο;;; Εδώ δεν προλαβαίνει να ασχοληθεί με 2-3 πελάτες στο πρώτο μαγαζί
De stress spa.Αρκαδιας 4 Αμπελοκηποι.Σε επικοινωνια μου ξεκαθαρισαν οτι δεν παιζει κατι εξτρα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Θα πρεπει να αποφασισουμε ομως τι βραβειο θα δώσουμε σε αυτον τον συναγωνιστή που θα καταφερει τελικα να την γαμησει!!! Θα πρεπει να κατι δυνατο !!Ενα μασαζ πληρωμενο απο εμας με Ροζιτα και γρια μαζι θα ηταν καλη ιδεα ?:rockon::rockon::stretcher:
Είμαι σε καλό δρόμο
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
182
Πόντοι
0
De stress spa.Αρκαδιας 4 Αμπελοκηποι.Σε επικοινωνια μου ξεκαθαρισαν οτι δεν παιζει κατι εξτρα.
Εμένα μού είπε ότι το άλλο μαγαζί το έχει μια Φιλιππινεζα και θα το αγοράσει γιατί αυτή θα φύγει. Επίσης κάνει μασάζ μια αν θυμάμαι καλά Ταιλανδεζα που κάνει έξτρα αλλά δεν γνωρίζει τιμές.
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
870
Κριτικές
5
Like
4.866
Πόντοι
726
Έτσι για τον στατιστικό έλεγχο, της έστειλα μήνυμα και μου είπε για μόνο μασάζ με 25€ και μου.αρχισε τα "έλα, για να έχω έναν πελάτη σήμερα". Της ξεκαθάρισα πως εάν δεν δίνει κάτι έξτρα, δεν ενδιαφέρομαι. Θα δοκιμάσω μετά το Πάσχα τώρα, μήπως μεγάλη εβδομάδα νηστεύει από το "κρέας".
Πάντως, όντως, δυστυχώς σε αυτό που προσφέρει, είναι λίγο μονοπώλιο αυτή την στιγμή στην Αθήνα. Amateur Ασιατισσα για μασαζακι και έχει ο Θεός, δεν υπάρχουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom