Νέα

ρουμανα ελενα - πουτανα η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Che Guevara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
:think:Ρε μήπως να γυρίσω μαζί της κανά ερασιτεχνικό και να το δώκω στον σειρηνάκη.....
 

dnmntpns

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παληκαρια δεν μπορω να καταλαβω τι το ψαχνετε;;
Ειχα γνωρισει κ εγω μια Ελενα νομιζω την ελεγαν κ ηταν Ρουμανα(γιαυτο γραφω κ τωρα),
σε τσατ την ειχα γνωρισει, κ ειχε κ μια κορουλα,την οποια κλειδωνε σε αλλο δωματιο να μην ακουει τι λεγαμε....
αν θυμαμαι καλα ηταν 30αρα κ η μικρη ηταν 5-6χρονων, κ μαλλον χωρισμενη η με καποιον που δουλευε μερα νυχτα...
Λοιπον 1-2-3 τηλεφωνα κ ολα τα μαθαινεις,
ρωτας η τα νοιωθεις η τα καταλαβαινεις ρε αδελφε...
τελικα μου ειπε, αφου την πιεσα οτι που κ που  ζητουσε λεφτα αν ο αλλος ηταν σε καλη οικονομικη κατασταση, με καλη δουλιτσα κ παντρεμενος, η αν τον εβλεπε λιγουρακο κ μαλακακο!
Αυτα.. φυσικα δεν την ξαναπηρα τηλεφωνο! οτι πληροφοριες θελετε σε π.μ.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
τι λε ρε που θα σου στειλω και πμ!!! μια βδομαδα το εψηνα στο chat... εκτος βεβαια αν αποδειχτει ότι κυνηγάει το χρήμα... τότε όλοι θα πάρετε να είστε σίγουροι!!! εγώ πάντως οχι
Ποιο ειναι το chat που ψηνεις? Πες να ψησουμε και εμεις τιποτις
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
εχω την αισθηση πως καποια δωματια δεν εχουν μπανιο η ηταν στο σεμελη.αλλα η τιμη ειναι πολυ καλη.

βαλερια εισαι οφ τοπικ! την ελενα την ξερεις? εχεις καμια προταση?
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
valeria τι πινεις???

thisea μπες badoo.com...

"dnmntpns" δε νομιζω να ειναι η ιδια...
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
σκεφτομαι να την παρω τηλεφωνο απο άλλο νουμερο και να ο παιξω πελατης... οτι βρηκα το τηλεφωνο της απο εναν αλλον και τα σχετικα... να τη ρωτησω ποσα θελει για να παμε σε ενα ξενοδοχειο, και να δω την αντιδραση της..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ποσο δικιο εχεις..

Ασχετο, αλλα γουσταρω οταν σκαλιζουν να μαθουν για μενα.. ειναι γαματο το τι φανταζονται οτι μπορει να γινεται! χειροτερες απο τους αντρες!!!
Xαχαχαχαχαχα......εγω οταν εχω κανα καονουργιο γκομενακι εδω στο νησι....πεφτουν ολοι οι καλοθεληταδες και την ενημερωνουν για το παρελθον μου και τι τυπος ειμαι.......και η φαση ειναι οτι μου τα λεν οι γκομενες και ποιος τους τα ειπε...Με θαβουνε με το φτυαρι..μπας και φανε αυτοι την γκομενα... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Να μην ξέρει που  θα τον βάλει ο παίκτης;;;

ε μα ντε...

πάντως αν αποδειχτεί πουτανάκι η μικρή θα προωθήσω στοιχεία στους ενδιαφέροντες... φωτό έχω αλλά δε βάζω ακόμη!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
10
Like
2.103
Πόντοι
3.187
Πρόσφατα γνώρισα ένα ρουμανάκι την ελενα 25 χρονών αθήνα μέσω chat. Μιλήσαμε στο τηλέφωνο καμιά βδομάδα και τελικά βγήκαμε προχθές. Ταυτόχρονα όμως στο chat μιλούσα και με μια άλλη φίλη της ρουμάνα που είχα γνωρίσει πριν απο αυτήν και η οποία τελικά με κορόιδευε συνέχεια (είναι παντρεμένη τελικά) οπότε εγώ βγηκα με την άλλη. Μου στέλνει μήνυμα σημερα οτι η ελενα ειναι πουτανα, το ειχε κανει και με τον αντρα της και ειχαν τσακωθει, κι οτι παει με αντρες για τα λεφτα... κανει βιζιτες κοινως.. Η αληθεια ειναι οτι η αλλη οταν τη ρωτουσα τι δουλεια κανει δε μου απαντουσε.. και τελικα μετα απο αρκετες ερωτησεις μου ειπε οτι δουλευει σε συνεργειο καθαρισμου για σπίτια!!

Καμιά ιδέα κανείς? πως μπορω να καταλαβω αν ειναι οντως πουτανα... ρουμανα, ελενα 25, 1,65 καμια 60αρα κιλα μαυρο μαλι... εχει παει κανεις με καμια τετοια?
:S

Μια λύση υπάρχει. Βγαίνεις, περνάς όσο πιο ωραία γίνεται και μας λες την εξέλιξη!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
[quote author=Che Guevara  αlink=topic=120720.msg2739507#msg2739507 date=1302601554]
ρουμανα, ε λενα 25, 1,65 καμια 60αρα κιλα μαυρο μαλι... εχει παει κανεις με καμια τετοια?
:S

[/quote]ουυυυυυυυυυυυυυυυυ με πολλες.....το ελενα επαιζε και η καταγωγη ηταν απο τις ρουμανοφωνες αποικιες της ισπανιας :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πρόσφατα γνώρισα ένα ρουμανάκι την ελενα 25 χρονών αθήνα μέσω chat. Μιλήσαμε στο τηλέφωνο καμιά βδομάδα και τελικά βγήκαμε προχθές. Ταυτόχρονα όμως στο chat μιλούσα και με μια άλλη φίλη της ρουμάνα που είχα γνωρίσει πριν απο αυτήν και η οποία τελικά με κορόιδευε συνέχεια (είναι παντρεμένη τελικά) οπότε εγώ βγηκα με την άλλη. Μου στέλνει μήνυμα σημερα οτι η ελενα ειναι πουτανα, το ειχε κανει και με τον αντρα της και ειχαν τσακωθει, κι οτι παει με αντρες για τα λεφτα... κανει βιζιτες κοινως.. Η αληθεια ειναι οτι η αλλη οταν τη ρωτουσα τι δουλεια κανει δε μου απαντουσε.. και τελικα μετα απο αρκετες ερωτησεις μου ειπε οτι δουλευει σε συνεργειο καθαρισμου για σπίτια!!

Καμιά ιδέα κανείς? πως μπορω να καταλαβω αν ειναι οντως πουτανα... ρουμανα, ελενα 25, 1,65 καμια 60αρα κιλα μαυρο μαλι... εχει παει κανεις με καμια τετοια?
:S
εχει μια ελενα εδω θεσσαλονικη που ηρθε απο αθηνα πριν 2-3 μερεσ και ειναι ακριβωσ οπωσ την ειπεσ αλλα ειναι 23 ετων και εχει ωραιο και μεγαλουτσικο βυζακι φιλε
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Τελικά το κονγκλάβιο έβγαλε απόφαση
είναι ή δεν είναι;;;
 

MB C 200

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
εγω εχω να σου κανω μια προταση να την γαμησεις εσυ πρωτα και αν ειναι καλη την βγαζεις στο κλαρι και κονομας και εσυ και αυτη και εμεις γαμαμε δεν νομιζω να πει οχι...
οτι καλυτερο που εχω διαβασει μεχρι σημερα!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
σκεφτομαι να την παρω τηλεφωνο απο άλλο νουμερο και να ο παιξω πελατης... οτι βρηκα το τηλεφωνο της απο εναν αλλον και τα σχετικα... να τη ρωτησω ποσα θελει για να παμε σε ενα ξενοδοχειο, και να δω την αντιδραση της..

Φιλε τσε προσεξε καλα τις κινισης σου ! Τωρα που ειναι αρχη προσπαθησε να τα μαθεις ολα για αυτην, να ξερεις με ποια εισαι!  Αυτο που λενε οι σλλοι γαμα και στα αρχιδια σου δεν ισχυει ποτε ! Για τον απλουστατο λογο οτι αν ειναι πουτανα και σε γουσταρει θα σου κανει τα καλυτερα γαμησια της ζωης σου!  Αν δαγκοσεις την λαμαρινα και το ανακαλυψεις μετα μονο ψυχολογος σε σωζει! Θα σου προτεινα να μην την παρεις εσυ
τηλεφωνο αλλα να βαλεις καποιον αλλο να το κανει! Επισης μπορεις να δεις ποσα κινητα κουβαλαει και αν ζει πλουσιοπαροχα ! Τελος κΑτι πιο απλο που μπορεις να κανεις και θα αποδοσει κατα 99% ειναι να φτιαξεις ενα φακε προφιλ στο τσατ που την γνωρισες και να της κανεις προταση για βιζιτα στα ισια ! Αν θες να το πας παρα περα πρεπει απο την αρχη να ξερεις το ποιον της !
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Σωπα ρε,ειναι πουτανα.......σιγα το νεο.
Και πια δεν ειναι?????

Γαμησε οσο μπορεις και με οσο λιγοτερο κοστος μπορεις.
Ολα τα αλλα στα παπαρια σου.......

Μονο προσεχε μη γινει καμια στραβη και ειναι απο πισω της καμια ρουμανικη σπειρα και σε πλησιασε για να σε κλεψουν κλπ.
Υποπτο οτι σου μιλησε απο τσατ και φανηκε προθυμη να σε γνωρισει κλπ.

Αυτες εδω στην Ελλαδα μπορουν να εχουν και να παιζουν 10 μαλακες λεφταδες και να τους τα τρωνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom