Νέα

ρουμανα ελενα - πουτανα η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Che Guevara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Πρόσφατα γνώρισα ένα ρουμανάκι την ελενα 25 χρονών αθήνα μέσω chat. Μιλήσαμε στο τηλέφωνο καμιά βδομάδα και τελικά βγήκαμε προχθές. Ταυτόχρονα όμως στο chat μιλούσα και με μια άλλη φίλη της ρουμάνα που είχα γνωρίσει πριν απο αυτήν και η οποία τελικά με κορόιδευε συνέχεια (είναι παντρεμένη τελικά) οπότε εγώ βγηκα με την άλλη. Μου στέλνει μήνυμα σημερα οτι η ελενα ειναι πουτανα, το ειχε κανει και με τον αντρα της και ειχαν τσακωθει, κι οτι παει με αντρες για τα λεφτα... κανει βιζιτες κοινως.. Η αληθεια ειναι οτι η αλλη οταν τη ρωτουσα τι δουλεια κανει δε μου απαντουσε.. και τελικα μετα απο αρκετες ερωτησεις μου ειπε οτι δουλευει σε συνεργειο καθαρισμου για σπίτια!!

Καμιά ιδέα κανείς? πως μπορω να καταλαβω αν ειναι οντως πουτανα... ρουμανα, ελενα 25, 1,65 καμια 60αρα κιλα μαυρο μαλι... εχει παει κανεις με καμια τετοια?
:S
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Πρόσφατα γνώρισα ένα ρουμανάκι την ελενα 25 χρονών αθήνα μέσω chat. Μιλήσαμε στο τηλέφωνο καμιά βδομάδα και τελικά βγήκαμε προχθές. Ταυτόχρονα όμως στο chat μιλούσα και με μια άλλη φίλη της ρουμάνα που είχα γνωρίσει πριν απο αυτήν και η οποία τελικά με κορόιδευε συνέχεια (είναι παντρεμένη τελικά) οπότε εγώ βγηκα με την άλλη. Μου στέλνει μήνυμα σημερα οτι η ελενα ειναι πουτανα, το ειχε κανει και με τον αντρα της και ειχαν τσακωθει, κι οτι παει με αντρες για τα λεφτα... κανει βιζιτες κοινως.. Η αληθεια ειναι οτι η αλλη οταν τη ρωτουσα τι δουλεια κανει δε μου απαντουσε.. και τελικα μετα απο αρκετες ερωτησεις μου ειπε οτι δουλευει σε συνεργειο καθαρισμου για σπίτια!!

Καμιά ιδέα κανείς? πως μπορω να καταλαβω αν ειναι οντως πουτανα... ρουμανα, ελενα 25, 1,65 καμια 60αρα κιλα μαυρο μαλι... εχει παει κανεις με καμια τετοια?
:S
Τυπε μην τα σκαλιζεις...κανε δουλεια σου οσο σε περνει..και στα παπαρια σου τι κανει η αλλη.....
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
τι διακριτικος αντρας ακου εαν ειναι πουτανα η κοπελα :s&m_1: :s&m_1:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και πουτανα να ειναι στα αρχιδια σου να την γαμησεις δεν θες τωρα αμα στο τελος σου ζητησει κανα 100 ευρω μην το δωσεις !!!!!!!!
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
και πουτανα να ειναι στα αρχιδια σου να την γαμησεις δεν θες τωρα αμα στο τελος σου ζητησει κανα 100 ευρω μην το δωσεις !!!!!!!!
α α α με συγχωρεις δε παει ετσι.εαν εχει συμφωνια πρεπει να της το δωσει.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
α α α με συγχωρεις δε παει ετσι.εαν εχει συμφωνια πρεπει να της το δωσει.

αμα το πει απο την αρχη οκ αλλα αμα το ξεφουρνισει στο τελος!!!!!!!!!

να παει αδιαβαστη...

αλλα η καλυτερες πουτανες δεν ειναι αυτες που σου λενε 100 και τελος ειναι αυτες που στα τρωνε σιγα σιγα και νομιζεις οτι σε αγαπανε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
α α α με συγχωρεις δε παει ετσι.εαν εχει συμφωνια πρεπει να της το δωσει.
μετά την απομάκρυνση από το ταμείο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται
αμα του τα ζητήσει μετά, έχει χάσει
άμα του τα ζητήσει πριν, έχασε αυτός (ή τέλος πάντων είναι δική του δουλειά αν θα τα δώσει ή δεν θα δεχτεί)
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
αμα το πει απο την αρχη οκ αλλα αμα το ξεφουρνισει στο τελος!!!!!!!!!

να παει αδιαβαστη...

αλλα η καλυτερες πουτανες δεν ειναι αυτες που σου λενε 100 και τελος ειναι αυτες που στα τρωνε σιγα σιγα και νομιζεις οτι σε αγαπανε...
συμφωνω με αυτο,ομως να ξερεις οτι ενα 80αρι πρεπει να της το δωσει,εαν του ζητησει 100 :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αλλά μου αρέσει που μας λέει για μια ρουμάνα έλενα ...λες και στη Ρουμανία υπάρχει μόνο μία...
χαχαχαχαχ
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
α α α με συγχωρεις δε παει ετσι.εαν εχει συμφωνια πρεπει να της το δωσει.

Συμφωνω, οι καλοι λογαριασμοι...
αλλα δεν βλεπω να απαντα κανεις στο ερωτημα του φιλου. Εχει κανεις γνωρισει την Ελενα?
Αν παιρνει παντως λιγοτερα απο 80 και λεει, στειλε πμ...
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
μετά την απομάκρυνση από το ταμείο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται
αμα του τα ζητήσει μετά, έχει χάσει
άμα του τα ζητήσει πριν, έχασε αυτός (ή τέλος πάντων είναι δική του δουλειά αν θα τα δώσει ή δεν θα δεχτεί)
απο πριν ειναι το σωστο.θελει τοσα ενταξει τωρα εαν της κοψει και ενα εικοσαρικο παει και το ξενοδοχειο μεσα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνω, οι καλοι λογαριασμοι...
αλλα δεν βλεπω να απαντα κανεις στο ερωτημα του φιλου. Εχει κανεις γνωρισει την Ελενα?
Αν παιρνει παντως λιγοτερα απο 80 και λεει, στειλε πμ...
ε οχι και λιγοτερο απο 80 στο τσαμπα θες εσυ.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
ενταξει υπαρχουν ,και ξενοδοχεια με 20 αλλα ειναι λιγα ακομη που να αξιζουν :2funny: :2funny:
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
χαχαχαχαχα παιδια τι να πω εχω λυθει στα γελια...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το ρουμανακι ειναι καλο! αλλα με εχει προβληματισει η αλλη η φιλη της.......... προχθες πρωτο ραντεβου επεξε light φασωματακι στη καφετερια.. η συνεχεια θα δειξει.. αν αρχιζει να πουλαει αγαπες και μετα μου ζητησει τιποτα δανεικα 100 ευρω γιατι χρωσταει καπου... ε τοτε καταλαβα..  :jerking:

 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ενταξει υπαρχουν ,και ξενοδοχεια με 20 αλλα ειναι λιγα ακομη που να αξιζουν :2funny: :2funny:

ΙΝΟΗ hotel.. 15 γιουργια για 2 ωρες και τα δωματια πολυ καθαρα.. εγω γουσταρω! αμα μου κατσει το ρουμανακι εκει θα το παω!! μη σου πω θα της πω να πληρωσουμε στα 2 το ξενοδοχειο!!!!!!!!!!!!!

:dancing:
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Τυπε μην τα σκαλιζεις...κανε δουλεια σου οσο σε περνει..και στα παπαρια σου τι κανει η αλλη.....

Ποσο δικιο εχεις..

Ασχετο, αλλα γουσταρω οταν σκαλιζουν να μαθουν για μενα.. ειναι γαματο το τι φανταζονται οτι μπορει να γινεται! χειροτερες απο τους αντρες!!!
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Συμφωνω, οι καλοι λογαριασμοι...
αλλα δεν βλεπω να απαντα κανεις στο ερωτημα του φιλου. Εχει κανεις γνωρισει την Ελενα?
Αν παιρνει παντως λιγοτερα απο 80 και λεει, στειλε πμ...

τι λε ρε που θα σου στειλω και πμ!!! μια βδομαδα το εψηνα στο chat... εκτος βεβαια αν αποδειχτει ότι κυνηγάει το χρήμα... τότε όλοι θα πάρετε να είστε σίγουροι!!! εγώ πάντως οχι
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τι λε ρε που θα σου στειλω και πμ!!! μια βδομαδα το εψηνα στο chat... εκτος βεβαια αν αποδειχτει ότι κυνηγάει το χρήμα... τότε όλοι θα πάρετε να είστε σίγουροι!!! εγώ πάντως οχι

εγω εχω να σου κανω μια προταση να την γαμησεις εσυ πρωτα και αν ειναι καλη την βγαζεις στο κλαρι και κονομας και εσυ και αυτη και εμεις γαμαμε δεν νομιζω να πει οχι...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
ε οχι και λιγοτερο απο 80 στο τσαμπα θες εσυ.. :2funny: :2funny: :2funny:

Εχουμε κριση, δεν τα μαθες? ΟΛΑ συζητιουνται, ακομα κι αυτο εχει χρηματιστηριακη αξια που πεφτει!

che, κανε την κινηση σου, φαινεται οτι την Ελενα δεν την εχει τσεκαρει κανεις εδω μεσα. Αν ζητησει δανεικα, παρεπεμψε τη σε κατι φιλους κεφαλαιουχους πες της ;)
 
OP
OP
C

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
ρε το οινοη ειναι αυτο που δεν εχει μπανιο στο δωματιο η το σεμελη; :2funny: :2funny: :2funny:

στο οινοη εχω βρει το μεγαλυτερο μπανιο ever!!!! 2 χ 5 χωρις υπερβολες!! χωρανε 6-7 γκόμενες εκει μεσα!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom