Νέα

Ρωσσίδα στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Αδυναμιες ειναι αυτες Παπαζολη μου.....

dscn3646.jpg
Αυτης δεν ειναι Ρωσσιδα ειναι απ'το Γιακουτσκ.Εχω μια που της μοιαζει αρκετα.ειναι πιο γεματη με βυζαρες.καλες ειναι.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
απαπαπαπαπα! :headbang: :booty:

πότε θα πάμε Μινσκ είπες? :dancing: :dancing: :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μαρτιο θα παω καλως εχοντων των πραγματων παλι Μινσκ...
εχω κατι δουλιτσες .... ξερεις....
αμα γουσταρεις ελα να παμε μαζι! Οχι τιποτε αλλο, για να γραψεις κι εσυ αν ειναι η οχι ΑΚΡΙΒΩΣ οπως τα λεω!( ε και γιατι στοχω υποσχεθει εσενα)
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αυτης δεν ειναι Ρωσσιδα ειναι απ'το Γιακουτσκ.Εχω μια που της μοιαζει αρκετα.ειναι πιο γεματη με βυζαρες.καλες ειναι.
Απο εκατερινμπουργκ ειναι αυτη, γεννημα θρεμα, εχει ριζες ταταρικες αποτι μουχει πει...
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Μαρτιο θα παω καλως εχοντων των πραγματων παλι Μινσκ...
εχω κατι δουλιτσες .... ξερεις....
αμα γουσταρεις ελα να παμε μαζι! Οχι τιποτε αλλο, για να γραψεις κι εσυ αν ειναι η οχι ΑΚΡΙΒΩΣ οπως τα λεω!( ε και γιατι στοχω υποσχεθει εσενα)

χμμμ.

εγώ λέω να μείνω κιόλας εκεί!

μ αρέσει και το καθεστός! :uglystupid: :grin: :grin: :grin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ρε δημητράκη, θα μου βρεις καμιά δουλίτσα να γίνω μόνιμος κάτοικος! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλιώς πάω Πατάγια! :dancing:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Σε ενα πενθημερο δεν κανει κανεις τιποτα.θελει 12-15 μερες.Η δε Ρωσσια θελει να εχεις και εμπειρια.και αν δεν ξερεις γλωσσα καλο ειναι να εχεις μαζι καποιον που να ξερει τη γλωσσα (θα βοηθισει παρα πολυ).-Βεβαια εδω το θεμα μας ειναι το αντιθετο πως να φερει κανεις Ρωσσιδα στην Ελλαδα και τι επιπτωσεις θα εχει.
ρε λυπησου τον, φοιτητης ειναι ακομα αυτος, δε θα του πεις κανα κολπακι εσυ? θα του πω και κανενα εγω να γλυτωσει λιγο χρονο και χρημα! Ασε που ο Παπαζολης ειδικα αμα τυχει και γαμησει τελικα θα μας κανει αγαλματα!
αχαχαχαχχα
 

Επισκέπτης
ρε λυπησου τον, φοιτητης ειναι ακομα αυτος, δε θα του πεις κανα κολπακι εσυ? θα του πω και κανενα εγω να γλυτωσει λιγο χρονο και χρημα! Ασε που ο Παπαζολης ειδικα αμα τυχει και γαμησει τελικα θα μας κανει αγαλματα!
αχαχαχαχχα
Αμά καλογαμήσω,αν είναι απλά να γαμίσω αύριο βρίσκω καμία τεράστια χοντρη και οκ!!! :dancing:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Απο εκατερινμπουργκ ειναι αυτη, γεννημα θρεμα, εχει ριζες ταταρικες αποτι μουχει πει...
ολες ετσι λενε.οταν δεις μια σχιστοματα να βαφει ξανθα τα μαλια της συμαινει οτι θελει να ητανε λευκη!η δικια μου ελεγε απο μακρια δεν καταλαβαινουν οτι ειμαι Ασιατισα!η δικια σου ειναι 100% Ταταρη αν και μπορει να ειναι και απ'το Γιακουτκ.η γλωσσα και των 2 ειναι παρομοια ειναι και οι 2 λαοι Τουρκοφωνοι.παντος ολες αυτες ειναι καλα μουνακια.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
χμμμ.

εγώ λέω να μείνω κιόλας εκεί!

μ αρέσει και το καθεστός! :uglystupid: :grin: :grin: :grin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ρε δημητράκη, θα μου βρεις καμιά δουλίτσα να γίνω μόνιμος κάτοικος! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλιώς πάω Πατάγια! :dancing:
Ενταξει μην το παρακανουμε,μικρη πολη ειναι και βαρετη! Σε ενα μηνα το πολυ αν μεινεις συνεχεια τη βαριεσαι....  Τι νομιζεις οτι εχει, καμια 10αρια εστιατορια αλλα τοσα κλαμπακια (ντισκο) και μερικα καφεεστιατορια ρωσσικου τυπου, τα ξερει ο δημητρακης αυτα καλα...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
ολες ετσι λενε.οταν δεις μια σχιστοματα να βαφει ξανθα τα μαλια της συμαινει οτι θελει να ητανε λευκη!η δικια μου ελεγε απο μακρια δεν καταλαβαινουν οτι ειμαι Ασιατισα!η δικια σου ειναι 100% Ταταρη αν και μπορει να ειναι και απ'το Γιακουτκ.η γλωσσα και των 2 ειναι παρομοια ειναι και οι 2 λαοι Τουρκοφωνοι.παντος ολες αυτες ειναι καλα μουνακια.
ρε η δικια μου δεν ειναι σχιστοματα, στη φωτο φαινεται ετσι....κατσε να βαλω αλλη μια να δεις, ματαρες καταπρασινες εχει...παντως ταταρα ειναι! και πολυ καλο κοριτσι!

και τα μαλλια της δεν τα βαφει ξανθα, εχει πολυ μακρι μαλλι αυτο το ανοιχτο κοκκινο που εχουνε οι ρωσσοι, ξερεις εσυ, στις φωτο βγαινει σαν ξανθο ακομη και σαν καστανο...
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ενταξει μην το παρακανουμε,μικρη πολη ειναι και βαρετη! Σε ενα μηνα το πολυ αν μεινεις συνεχεια τη βαριεσαι....  Τι νομιζεις οτι εχει, καμια 10αρια εστιατορια αλλα τοσα κλαμπακια (ντισκο) και μερικα καφεεστιατορια ρωσσικου τυπου, τα ξερει ο δημητρακης αυτα καλα...

εντάξει ρε παιδί μου! μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς!

κάθε μέρα από μία....πόσο θέλει να τις πηδήξεις όλες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
για τον δημητρακη...
dscn4302f.jpg
 

Επισκέπτης
Δεν μπορώ ρε να σας διαβάζω άλλο αμά πιααα,άλλους τους εγίμεσε λεφτά και άλλους χωρίς παράαα!!! :tickedoff:
Πάω για ύπνο  :sleeping:,ciao!!! :P
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
χμμμ.

εγώ λέω να μείνω κιόλας εκεί!

μ αρέσει και το καθεστός! :uglystupid: :grin: :grin: :grin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
         
ρε η δικια μου δεν ειναι σχιστοματα, στη φωτο φαινεται ετσι....κατσε να βαλω αλλη μια να δεις, ματαρες καταπρασινες εχει...παντως ταταρα ειναι! και πολυ καλο κοριτσι!
καλα απο μια φωτογραφια σιγουρα δεν μπορει να κρινει κανεις.παντος εδω εχει καθαρα τα χαρακτηριστικα του Γιακουτσκ τα μαγουλακια και το σκισημο των ματιων.και οι Ταταρες εχουν μικρο σκισημο στα ματια
για τον δημητρακη...
dscn4302f.jpg
εδω σε αυτη τη φωτο ειναι οπως τη λες.μια Ρωσσιδα με Ταταρικες ριζες.δηλαδη εναν παπου ή μια γιαγια.βλεπεις η μια φωτο απο την αλλη τη διαφορα μπορει να εχει?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
εντάξει ρε παιδί μου! μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς!

κάθε μέρα από μία....πόσο θέλει να τις πηδήξεις όλες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απο μια την ημερα? δε σε φτανει ο μηνας φιλαρακι!

αχαχαχαχα
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
μέμο να σου πω την αλήθεια η προηγούμενή σου μου άρεσε πιο πολύ!

είχε κάτι το έκφυλο....!

αυτή .... κοριτσάκι!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
χμμμ.

εγώ λέω να μείνω κιόλας εκεί!

μ αρέσει και το καθεστός! :uglystupid: :grin: :grin: :grin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ρε δημητράκη, θα μου βρεις καμιά δουλίτσα να γίνω μόνιμος κάτοικος! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλιώς πάω Πατάγια! :dancing:
φιλε μου αν δεν εχεις λεφτα να αγωρασεις ενα διαμερισμα.και να εχεις 1500 Ευρω το μηνα για να παιρνας σχετικα ανετα.καλητερα να μην ερθεις θα κακοπαιρνας.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
φιλε μου αν δεν εχεις λεφτα να αγωρασεις ενα διαμερισμα.και να εχεις 1500 Ευρω το μηνα για να παιρνας σχετικα ανετα.καλητερα να μην ερθεις θα κακοπαιρνας.
ε, γι αυτό σου είπα για καμιά δουλίτσα!

να βγάζω κάνα δυο χιλιάρικα και να περνάω καλά! :grin: :grin: :grin: :grin:

 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
μέμο να σου πω την αλήθεια η προηγούμενή σου μου άρεσε πιο πολύ!

είχε κάτι το έκφυλο....!

αυτή .... κοριτσάκι!
χαχα εχω κατι αλλες στο αλλο το κομπιουτερ αλλα μονο πμ θα σου τις στειλω, εχω και ενα βιντεακι που την πηγα Αλλου Φαν Παρκ και την χαζευανε οι Ελληνιδες! χαχα τρελλο γελιο λεμε
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
ε, γι αυτό σου είπα για καμιά δουλίτσα!

να βγάζω κάνα δυο χιλιάρικα και να περνάω καλά! :grin: :grin: :grin: :grin:
δουλιτσα εκει με 2000 λιγακι δυσκολο το κοβω.....

παρε ενα λαπτοπ, ανοιξε ενα προφιλ σα ρουσιδα και αρχισε να δαγκωνεις αγαπουληδες, ξερεις ποσοι νταγλαραδες το κανουνε εκει? ααχαχα
 

Επισκέπτης
χαχα εχω κατι αλλες στο αλλο το κομπιουτερ αλλα μονο πμ θα σου τις στειλω, εχω και ενα βιντεακι που την πηγα Αλλου Φαν Παρκ και την χαζευανε οι Ελληνιδες! χαχα τρελλο γελιο λεμε
Το πόσες θα έσκασαν από ζήλεια άστοοοο!!! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom