Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.934
Like
3.201
Πόντοι
1.706

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
καλο ειναι να γραψεις την αποψη σου περι του θεματος , εμενα με ρωτησατε και εγραψα . το πιο ευκολο πραγμα ειναι να χλευαζεται καποιον . περιμενω την αποψη σου
Ok, αφού ζητάς την άποψή μου να τη γράψω.
Δεν θα σου αρέσει.
Η άποψή μου είναι οτι το internet έχει φέρει κοσμογονικές αλλαγές στην πρόσβαση στην πληροφορία και τη γνώση. Πραγματικά πιστεύω οτι στο μέλλον, όταν αναφέρονται σε ιστορικές περιόδους θα τις διαχωρίζουν σε προ ιντερνετ και μετά ιντερνετ.
Φυσικά μαζί με τα καλά έρχονται και τα κακά. Ένα από αυτά είναι οτι ο τρελός του χωριού απέκτησε βήμα. Παλιά έλεγε τις κοτσάνες του και άρπαζε τις φάπες του με την εμβέλεια να φτάνει μέχρι την αυλή του καφενείου. Τώρα οι ανοησίες βρίσκουν αποδέκτες και στους τρελούς άλλων ψηφιακών χωριών. Μαζεύονται λοιπόν οι ολιγόμυαλοι και αδυνατώντας να κατανοήσουν τον κόσμο που τους περιβάλει εφευρίσκουν κάθε λογής θεωρία συνομωσίας που κουμπώνει στην απαίδευτη κοσμοθεωρία τους. Μια μας ψεκάζουν, μια η γη είναι επίπεδη, μια μας κυβερνά η λέσχη bodybildemberg με αρχηγό την Λίζα, μια θα μας γαμήσουν οι Εβραίοι νεοταξίτες, μια θα πεθάνουμε από τα εμβόλια, μια οτι έγινε συνομωσία και έχασε ο Τραμπ από τον μπαρμπα-Μπάιντεν και πάει λέγοντας. Τα βάζω όλα μαζί γιατί συνήθως είναι οι ίδιοι ηλίθιοι που τα πιστεύουν όλα αυτά ταυτόχρονα. Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή να πιστεύουν κάτι από τα προηγούμενα και όταν τους ρωτήσεις για τους δίδυμους πύργους να μην σου πουν κάτι άλλο εκτός από το προφανές οτι κάποια μουσλίμια την είδαν μάρτυρες και τα έκαναν λαμπόγυαλο.
Όλοι αυτοί οι ψέκες μέσα στα κανάλια επικοινωνίας τους αυτοτροφοδοτούνται, αποκτούν αυτοπεποίθηση και βγαίνουν παραέξω να μας κεράσουν τις κλανιές τους.
Μπαίνουν λοιπόν σε άσχετα φόρα, αμολάνε βατράχια και καταλήγουν "Αν πατησει το κουμπι ο πουτιν μπορει και να σωθουμε".
Όταν διακριτικά τους επισημαίνεις την παλαβομάρα, επιμένουν να γράψεις και εσύ την άποψή σου αφού έγραψαν την δική τους, λες και συζητάμε για συνταγές μουσακά.
Ε, η άποψή μου είναι: "Άει πάγαινε από 'δω, ρε βλάκα."
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.934
Like
3.201
Πόντοι
1.706
Ok, αφού ζητάς την άποψή μου να τη γράψω.
Δεν θα σου αρέσει.
Η άποψή μου είναι οτι το internet έχει φέρει κοσμογονικές αλλαγές στην πρόσβαση στην πληροφορία και τη γνώση. Πραγματικά πιστεύω οτι στο μέλλον, όταν αναφέρονται σε ιστορικές περιόδους θα τις διαχωρίζουν σε προ ιντερνετ και μετά ιντερνετ.
Φυσικά μαζί με τα καλά έρχονται και τα κακά. Ένα από αυτά είναι οτι ο τρελός του χωριού απέκτησε βήμα. Παλιά έλεγε τις κοτσάνες του και άρπαζε τις φάπες του με την εμβέλεια να φτάνει μέχρι την αυλή του καφενείου. Τώρα οι ανοησίες βρίσκουν αποδέκτες και στους τρελούς άλλων ψηφιακών χωριών. Μαζεύονται λοιπόν οι ολιγόμυαλοι και αδυνατώντας να κατανοήσουν τον κόσμο που τους περιβάλει εφευρίσκουν κάθε λογής θεωρία συνομωσίας που κουμπώνει στην απαίδευτη κοσμοθεωρία τους. Μια μας ψεκάζουν, μια η γη είναι επίπεδη, μια μας κυβερνά η λέσχη bodybildemberg με αρχηγό την Λίζα, μια θα μας γαμήσουν οι Εβραίοι νεοταξίτες, μια θα πεθάνουμε από τα εμβόλια, μια οτι έγινε συνομωσία και έχασε ο Τραμπ από τον μπαρμπα-Μπάιντεν και πάει λέγοντας. Τα βάζω όλα μαζί γιατί συνήθως είναι οι ίδιοι ηλίθιοι που τα πιστεύουν όλα αυτά ταυτόχρονα. Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή να πιστεύουν κάτι από τα προηγούμενα και όταν τους ρωτήσεις για τους δίδυμους πύργους να μην σου πουν κάτι άλλο εκτός από το προφανές οτι κάποια μουσλίμια την είδαν μάρτυρες και τα έκαναν λαμπόγυαλο.
Όλοι αυτοί οι ψέκες μέσα στα κανάλια επικοινωνίας τους αυτοτροφοδοτούνται, αποκτούν αυτοπεποίθηση και βγαίνουν παραέξω να μας κεράσουν τις κλανιές τους.
Μπαίνουν λοιπόν σε άσχετα φόρα, αμολάνε βατράχια και καταλήγουν "Αν πατησει το κουμπι ο πουτιν μπορει και να σωθουμε".
Όταν διακριτικά τους επισημαίνεις την παλαβομάρα, επιμένουν να γράψεις και εσύ την άποψή σου αφού έγραψαν την δική τους, λες και συζητάμε για συνταγές μουσακά.
Ε, η άποψή μου είναι: "Άει πάγαινε από 'δω, ρε βλάκα."
Μα μην είσαι απότομος ρε παιδιμουναουμ, κάτσε μπας και κάνουμε καμιά μπίζνα.......
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.573
Like
13.689
Πόντοι
3.656
κλασικός Μπόκολος :

στο ποστ #31.975 έγραψες επι λέξει "χωρίς το Ρωσικό Φυσικό Αέριο οι Άγγλοι θα έχουν τεράστιο Ενεργειακό Πρόβλημα"
μπαίνει ο βολταίρος, σου πετάει στη μάπα διάγραμμα που δείχνει πως το ρωσικό αέριο είναι το 3% του συνόλου που ξοδεύει η Βρετανία και συ τι κάνεις; αντί να πεις τις δύο λέξεις που σου πρότεινα προχθές και να σκουπίστεις από τα υπολείματα του Αυναν κάθεσαι και γράφεις την παραπάνω τρελίτσα.....

εκτός βέβαια αν νομίζεις πως το "UK" στο διάγραμμα του Βολταίρου είναι άλλη χώρα από αυτή που λες εσύ :2funny:
αναρωτιέμαι γιατί βιάζεστε τόσο, αφού θα αποδειχτείτε αληθινοί σε λίγους μήνες
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.958
Like
29.974
Πόντοι
6.056
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Μαλλον μου ξεχασατε ολοι οι εξυπνακηδες εδω μεσα οταν ο καραμανλης απο την ραφηνα πηγε να φερει το φυσικο αεριο απο την αλεξανδρουπολη μετον αγωγο απο Ρωσσια μετα κατα εναν περιεργο λογο καηκε ολη η ελλαδα , Τωρα πληρωστε φυσικο αεριο διπλο και τριπλο. Η δυση των σταματησε τοτε και τον εστειλε σπιτι του. Ξεχασατε που καηκαν στην μαρφιν καποιοι ανθρωποι .το μυαλο σας συνεχεια στο μουνι και σοβαρια μουνια στην φυλης να γαμησουμε δεν υπαρχουν.
Έλα ρε τεράστιε Ματζέστικ;

Που είχες χαθεί τόσο καιρό;;;;; Πως πάνε οι μπίζνες;;;;

Πόσα μαγαζιά άνοιξες;

Καταλαβαίνουμε ότι οι μεγάλοι επιχειρηματίες είναι αφιερωμένοι σχεδόν αποκλειστικά στις επιχειρήσεις τους (λέϊζερ φόκους που λέμε και οι εμείς οι Σαρακατσιαναίοι) αλλά όχι και έτσι;

Το παράπονο μας είναι ότι μας ξέχασες και δεν μας αποκαλύπτεις πλέον ούτε συζητάς μαζί μας καμία από τις καινοτόμες ιδέες σου, τα πρωτοποριακά σχέδια σου (κόνσεπτς που λέμε και οι εμείς οι Σαρακατσιαναίοι).

Δυστυχώς θα πρέπει να σου κάνω μία μικρή διόρθωση.

Ο αγωγός Μπουργκάς - Αλεξανδρούπολη δεν θα μετέφερε φυσικό αέριο αλλά αργό πετρέλαιο.

Τώρα όπως λες και εσύ μπορεί η λαμπρή αυτή ιδέα να μην προχώρησε γιατί οι Εβραίοι και οι Αμερικάνοι την πέσανε στον Κώστα Καραμανλή τον νεότερο.

Αλλά μπορεί να υπάρχει ένας άλλος λόγος, που είμαι σίγουρος ότι εσύ σαν ένας άλλος Ήλον Μασκ ή Γουώρεν Μπάφετ τον καταλαβαίνεις:

1667492086008.png


Το πετρέλαιο θα έπρεπε να φορτώνονταν σε γκαζάδικο στο Νοβοροσίρσκ, να ξεφορτώνονταν στο Μπουργκάς, να πήγαινε στις επίγειες δεξαμενές, μετά μέσω του αγωγού να έφτανε στην Αλεξανδρούπολη, εκεί να έμπαινε ξανά στις δεξαμενές και μετά να φορτώνονταν ξανά σε γκαζάδικο για να συνεχίσει στον προορισμό του.

Και αυτό γιατί; Για να παρακάμψει καμιά 20αριά μίλια στον Βόσπορο.

Τώρα βέβαια που το γράφω έχω τις αμφιβολίες μου. Μάλλον έχεις δίκηο. Οι Οβριοί είναι σίγουρα ανακατεμένοι και μαζί με Σελλ, Μπι Πι, Έξον και λοιπά κουμάσια πήγαν να φάνε τον Κωστάκη τον Καραμανλή για να μην περάσει ποτέ αυτό το μεγαλεπήβολο σχέδιο που θα άλλαζε ριζικά τον ρου του πετρελαίου παγκοσμίως.

Σίγουρα αυτό θα είναι.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
το προβλημα ειναι οτι δεν εχετε διαβασει και τις δυο πλευρες . Σαν να μου λετε μετα απο 30 χρονια οτι ειχαμε πανδημια στην ελλαδα το 2020 . τα εγγονια μας αυτο θα μαθουν ειχαμε ομως πανδημια ? ηταν τοσο σοβαρο οσο παρουσιαστηκε ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.573
Like
13.689
Πόντοι
3.656
Αν και είμαι Off Topic. Η Γερμανία είχε υποθηκευμένο όλο τον πλούτο της, ως χρέος για τις Πολεμικές Επανορθώσεις του Α΄ Παγκόσμιου μέχρι το 1980. ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ βρίσκεται με 20.000 Στούκας και εξαιρετικά τανκς, όταν ξεκίνησε την εισβολή στην Πολωνία. Ποιο θαύμα συνέβη; Πως ήταν δυνατόν οι Υπηρεσίες Πληροφοριών των Άγγλων και των Γάλλων, να μην γνώριζαν ότι τα εργοστάσια που έφτιαχναν υφάσματα, στην πραγματικότητα από κάτω κατασκεύαζαν Τανκς και Αεροπλάνα; Κι άντε, ήταν ηλίθιοι. Αρκούσε μια έρευνα και να δουν ότι αν χρησιμοποιούν ατσάλι και ξοδεύουν αμέτρητες Μεγαβατώρες Ενέργειας, ΜΑΛΛΟΝ δεν κατασκευάζουν χαλιά, αλλά κάτι άλλο. Και τα Κεφάλαια; που τα βρήκαν, αφού είχαν χρεοκοπήσει; Κάποιος κακόπιστος θα μπορούσε να ισχυριστεί ότι τους χρηματοδότησε η Chase Manhattan Bank, Εβραικών συμφερόντων, αλλά εγώ δεν το πιστεύω. Νομίζω ότι έπεσαν από τον Ουρανό, αλίμονο να πίστευα ότι ας πούμε δέχτηκαν Μάρκα που προήλθαν από εκπλειστηριάσεις Εβραικών Περιουσιών, Θου Κύριε Φυλακήν τω στώματί μου
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
αναρωτιέμαι γιατί βιάζεστε τόσο, αφού θα αποδειχτείτε αληθινοί σε λίγους μήνες
Αχαχαχαχαχαχαχαχ.

Θα μας τρελάνει ετούτος ρε.

Α δηλαδή εμείς βιαζόμαστε ενώ εσύ δεν βιάζεσαι καθόλου που πρώτος μας είπες ότι οι Άγγλοι φέτος θα ψοφήσουν στο κρύο γιατί δεν θα έχουν Ρώσικο αέριο.

Θαυμάστε λογική, αυτός που πόσταρε πρώτος είναι τόσο σίγουρος ότι έτσι θα γίνει και εμείς βιαζόμαστε να τον αντικρούσουμε.

Και το χειρότερο είναι ότι αν μετά το τέλος του χειμώνα αποδειχθεί ότι είχε άδικο καθόλου δεν θα το παρεχθεί όπως τότε, λίγο πριν από τις 24 Φεβρουαρίου που μας έλεγε ότι οι Ρώσοι αποκλείεται να μπουκάρουν στην Ουκρανία και όλα είναι προπαγάνδα και ψέμματα των δυτικών μέσων.

Ε, το ίδιο θα κάνει και τώρα.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
27
Like
3.935
Πόντοι
4.895
Ok, αφού ζητάς την άποψή μου να τη γράψω.
Δεν θα σου αρέσει.
Η άποψή μου είναι οτι το internet έχει φέρει κοσμογονικές αλλαγές στην πρόσβαση στην πληροφορία και τη γνώση. Πραγματικά πιστεύω οτι στο μέλλον, όταν αναφέρονται σε ιστορικές περιόδους θα τις διαχωρίζουν σε προ ιντερνετ και μετά ιντερνετ.
Φυσικά μαζί με τα καλά έρχονται και τα κακά. Ένα από αυτά είναι οτι ο τρελός του χωριού απέκτησε βήμα. Παλιά έλεγε τις κοτσάνες του και άρπαζε τις φάπες του με την εμβέλεια να φτάνει μέχρι την αυλή του καφενείου. Τώρα οι ανοησίες βρίσκουν αποδέκτες και στους τρελούς άλλων ψηφιακών χωριών. Μαζεύονται λοιπόν οι ολιγόμυαλοι και αδυνατώντας να κατανοήσουν τον κόσμο που τους περιβάλει εφευρίσκουν κάθε λογής θεωρία συνομωσίας που κουμπώνει στην απαίδευτη κοσμοθεωρία τους. Μια μας ψεκάζουν, μια η γη είναι επίπεδη, μια μας κυβερνά η λέσχη bodybildemberg με αρχηγό την Λίζα, μια θα μας γαμήσουν οι Εβραίοι νεοταξίτες, μια θα πεθάνουμε από τα εμβόλια, μια οτι έγινε συνομωσία και έχασε ο Τραμπ από τον μπαρμπα-Μπάιντεν και πάει λέγοντας. Τα βάζω όλα μαζί γιατί συνήθως είναι οι ίδιοι ηλίθιοι που τα πιστεύουν όλα αυτά ταυτόχρονα. Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή να πιστεύουν κάτι από τα προηγούμενα και όταν τους ρωτήσεις για τους δίδυμους πύργους να μην σου πουν κάτι άλλο εκτός από το προφανές οτι κάποια μουσλίμια την είδαν μάρτυρες και τα έκαναν λαμπόγυαλο.
Όλοι αυτοί οι ψέκες μέσα στα κανάλια επικοινωνίας τους αυτοτροφοδοτούνται, αποκτούν αυτοπεποίθηση και βγαίνουν παραέξω να μας κεράσουν τις κλανιές τους.
Μπαίνουν λοιπόν σε άσχετα φόρα, αμολάνε βατράχια και καταλήγουν "Αν πατησει το κουμπι ο πουτιν μπορει και να σωθουμε".
Όταν διακριτικά τους επισημαίνεις την παλαβομάρα, επιμένουν να γράψεις και εσύ την άποψή σου αφού έγραψαν την δική τους, λες και συζητάμε για συνταγές μουσακά.
Ε, η άποψή μου είναι: "Άει πάγαινε από 'δω, ρε βλάκα."

τα έγραψες εξαιρετικά, θα κρατήσω αυτό το ποστ ως σημείο αναφοράς για το θέμα. :thumbsup:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
27
Like
3.935
Πόντοι
4.895

το σχετικό βιντεάκι είχε ανέβει χθες στο αγαπημένο σάιτ του zerotolerance (το reddit δηλαδή :grin: ) χωρίς κάποιο σχόλιο περι του τι δειχνει και δεν έδωσα σημασία, το θεώρησα φέικ.
όποιος και αν επικρατήσει σε αυτόν τον πόλεμο οι εντυπωσιακές ενέργειες που έχουν κανει οι ουκρανοί μέχρι τώρα θα μείνουν στην ιστορία.

έτσι όπως το πάνε στο τέλος θα μπει ουκρανό κομάντο στο κρεμλινο και θα βάλει πινέζα στην καρέκλα του κοντού. Ή θα του αφήσει ένα ζευγάρι τακουνάτες γόβες πάνω στο γραφείο :grin:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
27
Like
3.935
Πόντοι
4.895
αναρωτιέμαι γιατί βιάζεστε τόσο, αφού θα αποδειχτείτε αληθινοί σε λίγους μήνες
θα ήθελα να ζητήσω δημόσια από τον px75 να σταματήσει να σε κράζει, ο λόγος απλός.
ένας άνθρωπος στην ηλικία σου που δεν έχει την αξιοπρέπεια να παραδέχεται το λάθος/άγνοια/μαλακία που έγραψε είναι απλά για λύπηση και τίποτα άλλο.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
συγκλονιστικό ρεπορτάζ του Associated Press για την σφαγή στην Bucha:

1627.jpeg



εδώ χρειάζεται να θυμηθούμε τα πουτινοκούραδα του φόρουμ που ακόμα και σήμερα αρνούνται το συγκεκριμένο έγκλημα πολέμου, όπως και όλα τα εγκλήματα των ρώσων σε αυτή την εισβολή γιατί έτσι τους λέει η ρώσικη προπαγάνδα και επειδή αυτό τους βολεύει. μετά τους λες σκατόψυχους και παρεξηγούνται.

ναι αλλά οι ουκρανοί είναι ναζί και δένουν σε κολώνες προδότες. αίσχος πια με αυτά τα τέρατα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.459
Κριτικές
178
Like
40.328
Πόντοι
21.896
συγκλονιστικό ρεπορτάζ του Associated Press για την σφαγή στην Bucha:

1627.jpeg



εδώ χρειάζεται να θυμηθούμε τα πουτινοκούραδα του φόρουμ που ακόμα και σήμερα αρνούνται το συγκεκριμένο έγκλημα πολέμου, όπως και όλα τα εγκλήματα των ρώσων σε αυτή την εισβολή γιατί έτσι τους λέει η ρώσικη προπαγάνδα και επειδή αυτό τους βολεύει. μετά τους λες σκατόψυχους και παρεξηγούνται.

ναι αλλά οι ουκρανοί είναι ναζί και δένουν σε κολώνες προδότες. αίσχος πια με αυτά τα τέρατα.
Tελικα γιωργαρε το κεφάλι του ζελενσκι το θέλουμε εμείς τα πουτινακια κ οι βορεοκορεατες:confused::confused:
IMG_20221104_204303.jpg
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.933
Like
6.948
Πόντοι
1.056
Ok, αφού ζητάς την άποψή μου να τη γράψω.
Δεν θα σου αρέσει.
Η άποψή μου είναι οτι το internet έχει φέρει κοσμογονικές αλλαγές στην πρόσβαση στην πληροφορία και τη γνώση. Πραγματικά πιστεύω οτι στο μέλλον, όταν αναφέρονται σε ιστορικές περιόδους θα τις διαχωρίζουν σε προ ιντερνετ και μετά ιντερνετ.
Φυσικά μαζί με τα καλά έρχονται και τα κακά. Ένα από αυτά είναι οτι ο τρελός του χωριού απέκτησε βήμα. Παλιά έλεγε τις κοτσάνες του και άρπαζε τις φάπες του με την εμβέλεια να φτάνει μέχρι την αυλή του καφενείου. Τώρα οι ανοησίες βρίσκουν αποδέκτες και στους τρελούς άλλων ψηφιακών χωριών. Μαζεύονται λοιπόν οι ολιγόμυαλοι και αδυνατώντας να κατανοήσουν τον κόσμο που τους περιβάλει εφευρίσκουν κάθε λογής θεωρία συνομωσίας που κουμπώνει στην απαίδευτη κοσμοθεωρία τους. Μια μας ψεκάζουν, μια η γη είναι επίπεδη, μια μας κυβερνά η λέσχη bodybildemberg με αρχηγό την Λίζα, μια θα μας γαμήσουν οι Εβραίοι νεοταξίτες, μια θα πεθάνουμε από τα εμβόλια, μια οτι έγινε συνομωσία και έχασε ο Τραμπ από τον μπαρμπα-Μπάιντεν και πάει λέγοντας. Τα βάζω όλα μαζί γιατί συνήθως είναι οι ίδιοι ηλίθιοι που τα πιστεύουν όλα αυτά ταυτόχρονα. Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή να πιστεύουν κάτι από τα προηγούμενα και όταν τους ρωτήσεις για τους δίδυμους πύργους να μην σου πουν κάτι άλλο εκτός από το προφανές οτι κάποια μουσλίμια την είδαν μάρτυρες και τα έκαναν λαμπόγυαλο.
Όλοι αυτοί οι ψέκες μέσα στα κανάλια επικοινωνίας τους αυτοτροφοδοτούνται, αποκτούν αυτοπεποίθηση και βγαίνουν παραέξω να μας κεράσουν τις κλανιές τους.
Μπαίνουν λοιπόν σε άσχετα φόρα, αμολάνε βατράχια και καταλήγουν "Αν πατησει το κουμπι ο πουτιν μπορει και να σωθουμε".
Όταν διακριτικά τους επισημαίνεις την παλαβομάρα, επιμένουν να γράψεις και εσύ την άποψή σου αφού έγραψαν την δική τους, λες και συζητάμε για συνταγές μουσακά.
Ε, η άποψή μου είναι: "Άει πάγαινε από 'δω, ρε βλάκα."
Μια λογική προσέγγιση σου για τον παράλογο κόσμο που ζούμε χαχα ας γελάσουμε ένα τρελαδικο είναι ο κόσμος που ζούμε μια ζούγκλα με τρελούς εμάς - από το κόσμο μας λείπει η κοινή λογική οι λίγοι κυριαρχούν στους πολλούς με την ισχύ και την απάτη τα έχει πει ο Μέγας χρόνια πρίν -φυσικα ένας απλός άνθρωπος είσαι όπως και εγώ και δεν ξέρουμε πως ακριβώς είναι τα πράγματα στο πύρινα τους εικασίες κάνουμε -η ανθρώπινη ιστορία έχει περισσότερο απάτες -συνομωσιες και ψεκασμενα από ότι λογική είμαστε αρκετά ώριμοι πια και περιμένουμε και τα καλύτερα και τα χειρότερα και τα πιο τρελά από τον άνθρωπο
ΥΣ οποίος έχει καμία καλή συνταγή για μουσακά ας τη δώσει η γυναίκα μου δεν τον πέτυχαινει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.573
Like
13.689
Πόντοι
3.656
Αχαχαχαχαχαχαχαχ.

Θα μας τρελάνει ετούτος ρε.

Α δηλαδή εμείς βιαζόμαστε ενώ εσύ δεν βιάζεσαι καθόλου που πρώτος μας είπες ότι οι Άγγλοι φέτος θα ψοφήσουν στο κρύο γιατί δεν θα έχουν Ρώσικο αέριο.

Θαυμάστε λογική, αυτός που πόσταρε πρώτος είναι τόσο σίγουρος ότι έτσι θα γίνει και εμείς βιαζόμαστε να τον αντικρούσουμε.

Και το χειρότερο είναι ότι αν μετά το τέλος του χειμώνα αποδειχθεί ότι είχε άδικο καθόλου δεν θα το παρεχθεί όπως τότε, λίγο πριν από τις 24 Φεβρουαρίου που μας έλεγε ότι οι Ρώσοι αποκλείεται να μπουκάρουν στην Ουκρανία και όλα είναι προπαγάνδα και ψέμματα των δυτικών μέσων.

Ε, το ίδιο θα κάνει και τώρα.
ο καιρός γαρ εγγύς
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.573
Like
13.689
Πόντοι
3.656
θα ήθελα να ζητήσω δημόσια από τον px75 να σταματήσει να σε κράζει, ο λόγος απλός.
ένας άνθρωπος στην ηλικία σου που δεν έχει την αξιοπρέπεια να παραδέχεται το λάθος/άγνοια/μαλακία που έγραψε είναι απλά για λύπηση και τίποτα άλλο.
σε λίγους μήνες θα φανεί το σωστό ή το λάθος, ας περιμένουμε
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
ptd.PNG


το συνομωσιολογικό, τραμπικό, αντιεμβολιαστικό, φιλορωσικό pronews τα βάζει με την πρόεδρο της Δημοκρατίας και υπερασπίζεται τον Πούτιν. Πέσαμε απ τα σύννεφα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom