Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.938
Like
3.206
Πόντοι
1.706
δεν ξέρω, ειδικά για τους αμερικανούς.
ακόμα και τώρα - που μόνο ηλίθιος δεν θα είχε καταλάβει το παιχνίδι ερντογάν και το δίπολο τουρκία/ρωσία - εξακολουθούν να φέρονται περίεργα (κατ'ελάχιστον)
Ελάχιστους μήνες θα κάνουν υπομονή ακόμα με τον Ερντογάν.
Εσυ πως το βλέπεις, έχει ελπίδα να κερδίσει τις εκλογές??
Δεν πιστεύω οτι θα παραδόσει εύκολα την εξουσία οπότε εκεί αναλαμβάνουν οι Αμέρικανς.
Όσο για την σχέση με την Ρωσία, απλά χαριεντίζεται για την ώρα και του έχουν επιβάλει κάποιες κυρώσεις.
Άστους να προχωρήσουν τον έρωτα τους και εδω θσ είμαστε, πάντως οι Αμέρικανς δεν παρακολουθούν με σταυρωμένα χέρια.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.566
Πόντοι
8.846
Οι Ρώσοι είναι σκληροτραχηλοι και ο Πουτιν ελέγχει τα πάντα... θα αντέξουν

Οι Γερμανοί ξεβρακωθηκαν και τώρα θα πληρωσουν...

Οι Ευρωπαιοι θα κλαταρουν με πληθωρισμό και χωρίς θέρμανση ...

... ο Μακρον παίρνει τη γριά από το κωλο και ζαμάν φου
γκομενίτσες είναι τα ρωσάκια και φαίνεται στην ουκρανία.
αλλά όντως ο πούτιν ελέγχει τα πάντα και το βασικότερο είναι ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΣ απέναντι ακόμα και στους δικούς του.
(νομίζω είναι πιστό αντίγραφο του πατερούλη)
οι ευρωπαίοι θα περάσουν 2-3 δύσκολα χρόνια (το έχω ξαναγράψει). μετά θα βρουν ισορροπίες και νέους ενεργειακούς δρόμους. σιγά μην πεθάνουμε κιόλας, αυτά είναι πούτσες...
μετά θα ξεκινήσουν τα πάρα πολύ δύσκολα για τους γαμιόληδες τους ρώσους (γιατί και τώρα τον έχουν φάει, εξ ου και ο υβριδικός πόλεμος που έχουν ξεκινησει τόσο έντονα. το μεγαλύτερο δε θέμα τους θα είναι οι κινέζοι των οποίων γίνονται πουτανάκια).
ο προσωπικός μου προβληματισμός είναι το δίπολο ηπα-κινα και που μπορεί να καταλήξει μια έντονη διαμάχη...
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
973
Κριτικές
2
Like
2.397
Πόντοι
446
γκομενίτσες είναι τα ρωσάκια και φαίνεται στην ουκρανία.
αλλά όντως ο πούτιν ελέγχει τα πάντα και το βασικότερο είναι ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΣ απέναντι ακόμα και στους δικούς του.
(νομίζω είναι πιστό αντίγραφο του πατερούλη)
οι ευρωπαίοι θα περάσουν 2-3 δύσκολα χρόνια (το έχω ξαναγράψει). μετά θα βρουν ισορροπίες και νέους ενεργειακούς δρόμους. σιγά μην πεθάνουμε κιόλας, αυτά είναι πούτσες...
μετά θα ξεκινήσουν τα πάρα πολύ δύσκολα για τους γαμιόληδες τους ρώσους (γιατί και τώρα τον έχουν φάει, εξ ου και ο υβριδικός πόλεμος που έχουν ξεκινησει τόσο έντονα. το μεγαλύτερο δε θέμα τους θα είναι οι κινέζοι των οποίων γίνονται πουτανάκια).
ο προσωπικός μου προβληματισμός είναι το δίπολο ηπα-κινα και που μπορεί να καταλήξει μια έντονη διαμάχη...
γκομενιτσες τα ρωσακια ???? χαχαχαχαχαχαχαχ γκομενιτσες ειναι ο μπασταρδεμενος λαος των ηπα ... που μια ζωη χρησιμοποιεί την ευρωπη σαν ασπιδα για τα εγκληματα της ... χωρις την ευρωπη η ηπα ειναι ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ .... και η ρωσια ακομα δεν εχει βαλει τους δικους της συμμαχους .. κινα ιραν ινδια σαουδικη αραβια ..... η ρωσια ακομα και μονη της μια χαρα τα καταφέρνει
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.938
Like
3.206
Πόντοι
1.706
γκομενιτσες τα ρωσακια ???? χαχαχαχαχαχαχαχ γκομενιτσες ειναι ο μπασταρδεμενος λαος των ηπα ... που μια ζωη χρησιμοποιεί την ευρωπη σαν ασπιδα για τα εγκληματα της ... χωρις την ευρωπη η ηπα ειναι ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ .... και η ρωσια ακομα δεν εχει βαλει τους δικους της συμμαχους .. κινα ιραν ινδια σαουδικη αραβια ..... η ρωσια ακομα και μονη της μια χαρα τα καταφέρνει
Βιάζεσαι, από τους 4 συμμάχους που έγραψες μόνο οι 2 ισχύουν.
Οι άλλοι 2 απλώς κάνουν δουλίτσα, για την ώρα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.566
Πόντοι
8.846
γκομενιτσες τα ρωσακια ???? χαχαχαχαχαχαχαχ γκομενιτσες ειναι ο μπασταρδεμενος λαος των ηπα ... που μια ζωη χρησιμοποιεί την ευρωπη σαν ασπιδα για τα εγκληματα της ... χωρις την ευρωπη η ηπα ειναι ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ .... και η ρωσια ακομα δεν εχει βαλει τους δικους της συμμαχους .. κινα ιραν ινδια σαουδικη αραβια ..... η ρωσια ακομα και μονη της μια χαρα τα καταφέρνει
έλα τώρα διάβασε ποιος κέρδισε τον βππ (για να δεις ποιος είναι μπασταρδεμένος) και ρούφα το αβγουλάκι σου...
"χωρις την ευρωπη η ηπα ειναι ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ" :confused:
τύπε κι εσύ τα έχεις πιει?
ποιους συμμάχους της ρωσίας? τους γαμάνε οι κινέζοι κι αυτοί αλληθωρίζουν...
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
973
Κριτικές
2
Like
2.397
Πόντοι
446
έλα τώρα διάβασε ποιος κέρδισε τον βππ (για να δεις ποιος είναι μπασταρδεμένος) και ρούφα το αβγουλάκι σου...
"χωρις την ευρωπη η ηπα ειναι ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ" :confused:
τύπε κι εσύ τα έχεις πιει?
ποιους συμμάχους της ρωσίας? τους γαμάνε οι κινέζοι κι αυτοί αλληθωρίζουν...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μεχρι 15 χρονων σε βλεπω .... σταματα να βλεπεις ταινιες του χολιγουντ ... και μαθε αυτο ... τα γερμανικα αεροπλανα του 2 παγκοσμιου τα εφχιανε η general motors αμερικανικη εταιρια ..... πηγαινε τωρα βαλε σκουλικια στο κρεας για να δωσει γεύση ... ετσι λενε τα αφεντικα σου
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.566
Πόντοι
8.846
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μεχρι 15 χρονων σε βλεπω .... σταματα να βλεπεις ταινιες του χολιγουντ ... και μαθε αυτο ... τα γερμανικα αεροπλανα του 2 παγκοσμιου τα εφχιανε η general motors αμερικανικη εταιρια ..... πηγαινε τωρα βαλε σκουλικια στο κρεας για να δωσει γεύση ... ετσι λενε τα αφεντικα σου
φίλε μου οι γνώσεις σου περί πολέμου μόνο να με κάνουν να γελάω θα μπορούσαν...
πίσω ξανά στο στράτευμα να καθαρίσεις καμιά καλλιόπη.
κάτι σοβαρό έχεις να μου πεις?
για τη σχέση κινας-ρωσίας και που πάει?
για το μέλλον της "κοκκινης αρκούδας"? :grin:
για το πόσο άσχημο είναι για εμάς το παιχνίδι τούρκων - ρώσων που υποστηρίζεις τόσο θερμά?

έλα άντε δώσε καμιά απάντηση για τον πόλεμο των αφεντικών σου...
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
973
Κριτικές
2
Like
2.397
Πόντοι
446
φίλε μου οι γνώσεις σου περί πολέμου μόνο να με κάνουν να γελάω θα μπορούσαν...
πίσω ξανά στο στράτευμα να καθαρίσεις καμιά καλλιόπη.
κάτι σοβαρό έχεις να μου πεις?
για τη σχέση κινας-ρωσίας και που πάει?
για το μέλλον της "κοκκινης αρκούδας"? :grin:
για το πόσο άσχημο είναι για εμάς το παιχνίδι τούρκων - ρώσων που υποστηρίζεις τόσο θερμά?

έλα άντε δώσε καμιά απάντηση για τον πόλεμο των αφεντικών σου...
επειδη δεν θα διαβασω τις μαλακιες που λες .... και βαζω το χερι μου στη φωτια οτι αυτα που εγραψες τα εκανες αντιγραφή επικόλληση απο καποιο site που ελενχονται απο τους καναλαρχες της χωρας .... πηγαινε τωρα να παρεις και εσυ το 50ρικο να γεμίσεις το ψυγειο
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
973
Κριτικές
2
Like
2.397
Πόντοι
446
φίλε μου οι γνώσεις σου περί πολέμου μόνο να με κάνουν να γελάω θα μπορούσαν...
πίσω ξανά στο στράτευμα να καθαρίσεις καμιά καλλιόπη.
κάτι σοβαρό έχεις να μου πεις?
για τη σχέση κινας-ρωσίας και που πάει?
για το μέλλον της "κοκκινης αρκούδας"? :grin:
για το πόσο άσχημο είναι για εμάς το παιχνίδι τούρκων - ρώσων που υποστηρίζεις τόσο θερμά?

έλα άντε δώσε καμιά απάντηση για τον πόλεμο των αφεντικών σου...
ελα σκαι δες
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.566
Πόντοι
8.846
επειδη δεν θα διαβασω τις μαλακιες που λες .... και βαζω το χερι μου στη φωτια οτι αυτα που εγραψες τα εκανες αντιγραφή επικόλληση απο καποιο site που ελενχονται απο τους καναλαρχες της χωρας .... πηγαινε τωρα να παρεις και εσυ το 50ρικο να γεμίσεις το ψυγειο
τις μαλακίες τις αραδιάζεις εσύ...
αν είναι κοπι πειστ βρίσκεται πολύ εύκολα.
απαντήσεις φυσικά δεν θα δώσεις γιατί απλά δεν έχεις...σούργελο

το 50ρικο προσωπικά το έχω για πλάκα. εξ ου και δεν κλαίγομαι σαν γκομενίτσα στα νήματα κάθε τρεις και λίγο
γκε γκε?
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
973
Κριτικές
2
Like
2.397
Πόντοι
446
τις μαλακίες τις αραδιάζεις εσύ...
αν είναι κοπι πειστ βρίσκεται πολύ εύκολα.
απαντήσεις φυσικά δεν θα δώσεις γιατί απλά δεν έχεις...σούργελο

το 50ρικο προσωπικά το έχω για πλάκα. εξ ου και δεν κλαίγομαι σαν γκομενίτσα στα νήματα κάθε τρεις και λίγο
γκε γκε?
τι να σου απαντησω ρε νεφελιμ ..... πηγαινε βαλε σκαι να ενημερωθείς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και τι κατάλαβες τώρα εσύ από αυτό?
για έλα στρατιωτικέ αναλυτή και πες μας...
τι να σου εξηγήσω τωρα ... εσυ δεν καταλαβαινεις το βιντεο που σου λεει
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.566
Πόντοι
8.846
τι να σου απαντησω ρε νεφελιμ ..... πηγαινε βαλε σκαι να ενημερωθείς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τι να σου εξηγήσω τωρα ... εσυ δεν καταλαβαινεις το βιντεο που σου λεει
εκκρεμούν δυο απαντήσεις σου σούργελο...έλα...
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
973
Κριτικές
2
Like
2.397
Πόντοι
446
εκκρεμούν δυο απαντήσεις σου σούργελο...έλα...
φαντασου ποσο γκαου εισαι .... σου εδωσα την απάντηση και εσυ περιμενεις απαντηση ..... εσυ εισαι ικανος η ικανή δεν ξερω τι εισαι ... να περασει το τρενο απο πειραια Κηφισιά 50 φορες μπροστα σου και εσυ να ρωτας ποτε περναει το τρενο .....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.566
Πόντοι
8.846
φαντασου ποσο γκαου εισαι .... σου εδωσα την απάντηση και εσυ περιμενεις απαντηση ..... εσυ εισαι ικανος η ικανή δεν ξερω τι εισαι ... να περασει το τρενο απο πειραια Κηφισιά 50 φορες μπροστα σου και εσυ να ρωτας ποτε περναει το τρενο .....

καμία απάντηση

μια ηλίθια παράθεση έκανες μιας συμφωνίας, που όντως αδαής επικαλείσαι χωρίς να γνωρίζεις (και δεν θα μπορούσες ούτε εσύ ούτε κανένας να γνωρίζει) κάν τι προβλέπει...κι αν κάνει τους ρώσους πουτανάκια των κινέζων.
(το πιο πιθανό αν είχες μελετήσει την κίνα και πως ενεργεί)
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.539
Κριτικές
56
Like
6.313
Πόντοι
4.806
φαντασου ποσο γκαου εισαι .... σου εδωσα την απάντηση και εσυ περιμενεις απαντηση ..... εσυ εισαι ικανος η ικανή δεν ξερω τι εισαι ... να περασει το τρενο απο πειραια Κηφισιά 50 φορες μπροστα σου και εσυ να ρωτας ποτε περναει το τρενο .....
Ασε μας ρε φιλε που θες να κανεις και αναλυση. Εδω σ ενα μπορδελο δεν μπορεις να γαμησεις η στρατιωτικη αναλυση σε μαρανε.
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
973
Κριτικές
2
Like
2.397
Πόντοι
446
Ασε μας ρε φιλε που θες να κανεις και αναλυση. Εδω σ ενα μπορδελο δεν μπορεις να γαμησεις η στρατιωτικη αναλυση σε μαρανε.
δεν γαμαω στα 10 γαμαω στα 50 ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καμία απάντηση

μια ηλίθια παράθεση έκανες μιας συμφωνίας, που όντως αδαής επικαλείσαι χωρίς να γνωρίζεις (και δεν θα μπορούσες ούτε εσύ ούτε κανένας να γνωρίζει) κάν τι προβλέπει...κι αν κάνει τους ρώσους πουτανάκια των κινέζων.
(το πιο πιθανό αν είχες μελετήσει την κίνα και πως ενεργεί)
οπως εχεις μελετήσει οτι το 2 παγκοσμιο το κερδισαν οι αμερικανοι ....
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.539
Κριτικές
56
Like
6.313
Πόντοι
4.806
δεν γαμαω στα 10 γαμαω στα 50 ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


οπως εχεις μελετήσει οτι το 2 παγκοσμιο το κερδισαν οι αμερικανοι ....
Πουθενα δεν γαμας. Μονο φολες τρως αλλα οκ,παμε παρακατω.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.566
Πόντοι
8.846
δεν γαμαω στα 10 γαμαω στα 50 ...
ε να σου στείλω κανα 50αρι

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


οπως εχεις μελετήσει οτι το 2 παγκοσμιο το κερδισαν οι αμερικανοι ....
όχι τον κέρδισαν οι ρώσοι :grin:
για γέλια είσαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom