Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Θα ψἀχνει τον Αντἰχριστο στα ΤΑΦΕΙΑ.....γιατι ολοι οι Πόντιοι εχουν τα ιδια χουάια....χα.χα.
[youtube=425,350]lqU6zb5Mhwg&feature=related[/youtube] Που χαθηκες?Νομιζα οτι εισαι παλι εκει :2funny:Νομιζα οτι Γυρισες παλι φυλακη? :2funny:
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
[youtube=425,350]lqU6zb5Mhwg&feature=related[/youtube] Που χαθηκες?Νομιζα οτι εισαι παλι εκει :2funny:Νομιζα οτι Γυρισες παλι φυλακη? :2funny:
ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΣΕ ΜΑΛΑΚΑ ΗΛΙΘΙΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΞΕΒΡΑΚΩΘΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΜΕΝΑ....ΗΛΙΘΙΕ...ΑΝΩΜΑΛΕ..ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΕ ΕΣΥ ΒΛΑΚΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΑ ΤΑΦΕΙΑ .....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΦΥΛΑΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΗΛΙΘΕΕΙ Υ5..΄....ΑΧΡΗΣΤΕ ΠΟΥ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΣΕ ΤΡΕΦΕΙ ΣΤΣ 37 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΛΑΚΑ..!!!!
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
ειχαμε μια ηρεμη κουβεντα ..............
ελλα? αφου δεν ξέρω τι σημαίνει *κόφα*? και σε ποιον ακριβως κουνήθηκα? και τι ακριβώς κόυνησα? πως μπορώ να κοιμηθώ τώρα? απαντήσεις εδώ και τώρα!!!
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
αααα...κατάλαβα..ε΄χασα επισόδια...
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
ελλα? αφου δεν ξέρω τι σημαίνει *κόφα*? και σε ποιον ακριβως κουνήθηκα? και τι ακριβώς κόυνησα? πως μπορώ να κοιμηθώ τώρα? απαντήσεις εδώ και τώρα!!!
ε
ΡΩΣΣΙΔΑ ΑμΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ "ΚΟΦΑ" σημαίνει καριόλα πούστρα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Παιδια μην τα εισοπεδονουμε ολα.Οι Ρωσσοι δεν εχουν καλη φημη σαν αντρες! :2funny:Δε λεω η νεα γεννια ειναι πολυ πιο εξευρωπα'ι'σμενη και πολυ καλητερη απο της προηγουμενες γεννιες.Αλλα οτι οι Ρωσσοι σαν αντρες ειναι καλοι :think:δε νομιζω.Ολες οι στατιστηκες τους βγαζουν στην τελευταια θεση αναμεσα στους λευκους αμεσως χειροτεροι ειναι οι Ασιατες.Μην κανεται το λαθος να συγκρινεται τον μεσο Ρωσσο με τον φουκαρα Ελληνα Πιρφόρο!
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
UkrainianFucker  γνωρίζω έναν καλό ψυχολόγο...ή μήπως πλεον  μόνο ψυχίατρος μπορεί να βοηθήσει :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΣΕ ΜΑΛΑΚΑ ΗΛΙΘΙΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΞΕΒΡΑΚΩΘΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΜΕΝΑ....ΗΛΙΘΙΕ...ΑΝΩΜΑΛΕ..ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΕ ΕΣΥ ΒΛΑΚΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΑ ΤΑΦΕΙΑ .....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΦΥΛΑΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΗΛΙΘΕΕΙ Υ5..΄....ΑΧΡΗΣΤΕ ΠΟΥ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΣΕ ΤΡΕΦΕΙ ΣΤΣ 37 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΛΑΚΑ..!!!!
Χαθηκες τωρα τελευταια νομιζαμε με τον Ιωσηφ οτι εισαι εδω[youtube=425,350]C7oaIen9A1c&feature=related[/youtube] ή εδω [youtube=425,350]mlYUkpyob6w&feature=fvwrel[/youtube]  :2funny: :2funny: :2funny: Ο Ιωσηφ μου ειπε να σου πω οτι εισαι μεγαλος  :jerking: ειχες εμας στις μοναξιες σου και τωρα εισαι λεει σαν τον Κουκο!
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Χαθηκες τωρα τελευταια νομιζαμε με τον Ιωσηφ οτι εισαι εδω[youtube=425,350]C7oaIen9A1c&feature=related[/youtube] ή εδω [youtube=425,350]mlYUkpyob6w&feature=fvwrel[/youtube]  :2funny: :2funny: :2funny: Ο Ιωσηφ μου ειπε να σου πω οτι εισαι μεγαλος  :jerking: ειχες εμας στις μοναξιες σου και τωρα εισαι λεει σαν τον Κουκο!
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΥΙΑΤΑ 5  ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΑΣΚΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΕ ΚΑΡΦΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΕΙΣΤΑΙ Ο ΙΩΣΗΦ ΑΔΕΛΦΗ ΚΑΡΙΟΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙ  ΑΧΡΙΣΤΕ..ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΛΥΨΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΠΜΑΠΡΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΗΠΥΘΣ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΚΑΙΙ ΤΙΝ ΒΓΑΛΗΣ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΣΤΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΛΟΗΝ ΑΣΤΑ ΤΑ ΣΑΠΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ...ΚΑΤΑΛΡΑΒΕΣ ΡΕ ΜΠΝΝΕ..ΜΗΝ ΜΟΥΝ ΖΑΛΗΖΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΑΡΧΙΔΙ..ΕΓΩ ΕΑΝ ΠΗΓΑ ΦΥΛΑΚΗ ΗΛΙΘΟΙΕ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΟΠΩς ΕΣΥ..ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...Υ
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΥΙΑΤΑ 5  ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΑΣΚΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΕ ΚΑΡΦΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΕΙΣΤΑΙ Ο ΙΩΣΗΦ ΑΔΕΛΦΗ ΚΑΡΙΟΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙ  ΑΧΡΙΣΤΕ..ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΛΥΨΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΠΜΑΠΡΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΗΠΥΘΣ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΚΑΙΙ ΤΙΝ ΒΓΑΛΗΣ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΣΤΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΛΟΗΝ ΑΣΤΑ ΤΑ ΣΑΠΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ...ΚΑΤΑΛΡΑΒΕΣ ΡΕ ΜΠΝΝΕ..ΜΗΝ ΜΟΥΝ ΖΑΛΗΖΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΑΡΧΙΔΙ..ΕΓΩ ΕΑΝ ΠΗΓΑ ΦΥΛΑΚΗ ΗΛΙΘΟΙΕ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΟΠΩς ΕΣΥ..ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...Υ
ΡΕ ,ΜΟΥΝΙ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝΔΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΡΙΟΡΛΙ ΕΑΝ ΣΕ ΞΑΝΑΒΡΩ ΣΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ ΘΑ ΣΤΑ ΚΑΤΑΒΑΣΩ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΜΟΥΝΙ...ΤΟΑΚΟΥΣ..΄.ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝ ΜΑΓΚΙΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΡΙΟΛΗ...ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ..ΑΛΛΙΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙΑΩΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΚΑΛΙΝΑ......ΠΡΟΣΕΞΕ...ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΡΙΟΛΗ..ΠΟΥΣΤΗ..ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ...ΤΟ ΑΚΟΥΣ...;ΑΚΟΥ ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΥΙΑΤΑ 5  ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΑΣΚΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΕ ΚΑΡΦΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΕΙΣΤΑΙ Ο ΙΩΣΗΦ ΑΔΕΛΦΗ ΚΑΡΙΟΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙ  ΑΧΡΙΣΤΕ..ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΛΥΨΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΠΜΑΠΡΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΗΠΥΘΣ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΚΑΙΙ ΤΙΝ ΒΓΑΛΗΣ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΣΤΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΛΟΗΝ ΑΣΤΑ ΤΑ ΣΑΠΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ...ΚΑΤΑΛΡΑΒΕΣ ΡΕ ΜΠΝΝΕ..ΜΗΝ ΜΟΥΝ ΖΑΛΗΖΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΑΡΧΙΔΙ..ΕΓΩ ΕΑΝ ΠΗΓΑ ΦΥΛΑΚΗ ΗΛΙΘΟΙΕ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΟΠΩς ΕΣΥ..ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...Υ
Καπως ετσι περναγες στη Φυλακη? :2funny: [youtube=425,350]RO7xOXL41Ig&feature=related[/youtube]  τι επαθες ρωταει ο Ιωσηφ?Θα πουμε στον ΤΑΚΜΑΝ να βαλει μια Ριγέ μπλουζα και να γυρισει βιντεακι με θεμα ο Προδωμενος στο κελι του :2funny:
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καπως ετσι περναγες στη Φυλακη? :2funny: [youtube=425,350]RO7xOXL41Ig&feature=related[/youtube]  τι επαθες ρωταει ο Ιωσηφ?Θα πουμε στον ΤΑΚΜΑΝ να βαλει μια Ριγέ μπλουζα και να γυρισει βιντεακι με θεμα ο Προδωμενος στο κελι του :2funny:
ρε , ,μα΄λακα ζητα κανενα ευρο απο την μανα σου να σε ζήσει και ασε εμενα..το κατάλαβες ηλίθειεεεεεεεεε/.
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
ρε , ,μα΄λακα ζητα κανενα ευρο απο την μανα σου να σε ζήσει και ασε εμενα..το κατάλαβες ηλίθειεεεεεεεεε/.
ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΕΦΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΡΩΣΙΑ ΟΠΩΣ ΕΣΕΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ...ΑΥΤΟ....!!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ρε , ,μα΄λακα ζητα κανενα ευρο απο την μανα σου να σε ζήσει και ασε εμενα..το κατάλαβες ηλίθειεεεεεεεεε/.
Τωρα μου δινει λεφτα η Κορεατισα μου! :2funny:Χεστηκες με τον Αντιχρηστο ε? να σου πηγε :2funny:[youtube=425,350]39ZUR1ZDBbk[/youtube]  Ο Ιωσηφ φοβαται μηπως τωρα που η μοναξια σε χτυπισε στο μυαλο πας παλι στη Μερκουλένο και σε κλεισουν 5-6 χρονια φυλακη και φας και  :s&m_1: απο τους Μπατσους  :s&m_2:!Οποτε ξεσπα σε μας αλλα μην κανεις το λαθος να πας στη Μερκουλένκο παλι!Γραψε και στο Thread του Ιωσηφ για να ξεσπασεις περισσοτερο :)!Σε περιμενει.............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom