Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
σου ευχομαι τα καλυτερα!  να σ'αγαπαει και να σε εχει σαν βασιλισσα! :-* και να καναι τα παντα για σενα :-*
ευχαριστώ! αλλά δεν γνωριστήκαμε τώρα, είμαι παντρεμένη πολλά χρόνια και έχω παιδιά στο γυμνάσιο  :grin:  Ολα καλά. Υπάρχουν και ελληνες σωστοί :dancing:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.165
Πόντοι
1.686
α σουπερ! ναι, εκει θα ειμαι ακομα:))))
ΥΓ δλδ εδω ελλαδα δεν μπορουμε να βρεθουμε? θα περιμενουμε Σαμουι? :grin: :grin: :grin: :grin:

Ντάσα ,σε ποιό μαγαζί δουλεύεις κορίτσι μου ?

Ή είσαι σε διακοπές ?
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
ευχαριστώ! αλλά δεν γνωριστήκαμε τώρα, είμαι παντρεμένη πολλά χρόνια και έχω παιδιά στο γυμνάσιο  :grin:  Ολα καλά. Υπάρχουν και ελληνες σωστοί :dancing:
και βεβαια υπαρχουν! οπως και παντου. Υπαρχουν και καλοι και κακοι. χαιρομαι για σενα που επαισες σε καλο :) οπως και οι γονεις μου, που ειναι εδω και 28 χρονια μαζι και αγαπιουνται! :-*
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
kostas1970 σου έστειλα μνμ.Δεν είπες ότι ΄θες κοπέλα για γραφείο?  Βέβαια είμαι λίγο μεγάλη..λίγο πάνω απώ 50...αλλά κρατιέμαι καλά..μόνο 7 δόντια μου λύπουν...και είμαι λίγακι παχουλή..130 κλ δλδ..αλλά μην ανησηχείς-είμαι ψηλή! 160 ολοκληρα! ε,κουτσαίνω λιγάκη..δε βαριέσε,με 600 ευρω που να βρείς καλύτερα!
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
kostas1970 σου έστειλα μνμ.Δεν είπες ότι ΄θες κοπέλα για γραφείο?  Βέβαια είμαι λίγο μεγάλη..λίγο πάνω απώ 50...αλλά κρατιέμαι καλά..μόνο 7 δόντια μου λύπουν...και είμαι λίγακι παχουλή..130 κλ δλδ..αλλά μην ανησηχείς-είμαι ψηλή! 160 ολοκληρα! ε,κουτσαίνω λιγάκη..δε βαριέσε,με 600 ευρω που να βρείς καλύτερα!
ΜΩΡΗ ΚΟΦΑ ΚἊΡΙΟΛΑ ΡΩΣΣΙΔΑ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΨΑΧΤΟΥ ΑΛΛΟΥ....ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ/!!!!
 

kostas1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
kostas1970 σου έστειλα μνμ.Δεν είπες ότι ΄θες κοπέλα για γραφείο?  Βέβαια είμαι λίγο μεγάλη..λίγο πάνω απώ 50...αλλά κρατιέμαι καλά..μόνο 7 δόντια μου λύπουν...και είμαι λίγακι παχουλή..130 κλ δλδ..αλλά μην ανησηχείς-είμαι ψηλή! 160 ολοκληρα! ε,κουτσαίνω λιγάκη..δε βαριέσε,με 600 ευρω που να βρείς καλύτερα!
θα κανω πως δεν σε βλεπω μη φοβασαι !!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom