Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
εγω εχω ιδεα γιατι εχω αλλαξει 8 δουλειες ,understand?
ναι,και? Συγκρίνετε με τη Ρωσία( ο κει,δεν ξέρω τόσο καλά για όλη τη χώρα-για Μοσχα ξέρω)-που ΠΑΝΤΟΥ βλέπεις *ζητάμε προσωπικό...ζητάμε προσωπικο*...χαμός!
σε καμία περίπτωση! Εδω ο μήσθος πλέον 400 ευρω για 8-ωρη εργασία!
 

kostas1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι,και? Συγκρίνετε με τη Ρωσία( ο κει,δεν ξέρω τόσο καλά για όλη τη χώρα-για Μοσχα ξέρω)-που ΠΑΝΤΟΥ βλέπεις *ζητάμε προσωπικό...ζητάμε προσωπικο*...χαμός!
σε καμία περίπτωση! Εδω ο μήσθος πλέον 400 ευρω για 8-ωρη εργασία!
εδω ο μησθος πιο πολλα!!
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
g-lykoula γρίγορα ολα τα ονόματα εδω!  :s&m_3: τα χαρτιά σου! τα πληρη στοιχεία!  :s&m_3: δεν μπορεί να κάνει ΤΈΤΟΙΕΣ δουλιεις η ρωσίδα! Και να προτημά και τον ρωσο!
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
εδω ο μησθος πιο πολλα!!
σόπα?? και δεν το'ξερα. Ψεματα λεει η Χρ. Ευ.,ε? Που σε μία δουλεια του κώλου πάνε 100 ατομα και θε΄λουν μόνο έναν...Και σε αυτόν δίνουν τα ψύχουλα...
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
και τα ονόματα! και όλα εδώ και τώρα! Πως μπόρεσεις και προτμησεις τον ρώσο αφου εκεί πεινανε και εδώ κουλιμπουν στα πλουτη (ειδικα το 1000000 άνεργη)
 

kostas1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σόπα?? και δεν το'ξερα. Ψεματα λεει η Χρ. Ευ.,ε? Που σε μία δουλεια του κώλου πάνε 100 ατομα και θε΄λουν μόνο έναν...Και σε αυτόν δίνουν τα ψύχουλα...
αν θελεις δουλεια με 600 ευρω ,χρειαζομαι μια κοπελα στο γραφειο ,μπορουμε να τα πουμε απο pm
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
και τα ονόματα! και όλα εδώ και τώρα! Πως μπόρεσεις και προτμησεις τον ρώσο αφου εκεί πεινανε και εδώ κουλιμπουν στα πλουτη (ειδικα το 1000000 άνεργη)
ο ρωσος δουλευει και βγαζει καλα λεφτα
και ειμασταν φιλοι απο τα παιδικα μας χρονια, μεγαλοσαμε μαζι δλδ....
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
ο ρωσος δουλευει και βγαζει καλα λεφτα
και ειμασταν φιλοι απο τα παιδικα μας χρονια, μεγαλοσαμε μαζι δλδ....
με το καλό...ο δικός μου είναι έλληνας...αλλά σπάνιος,ετσι? άμα κρίνω από τους άλλους  >:(
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
με το καλό...ο δικός μου είναι έλληνας...αλλά σπάνιος,ετσι? άμα κρίνω από τους άλλους  >:(
σου ευχομαι τα καλυτερα!  να σ'αγαπαει και να σε εχει σαν βασιλισσα! :-* και να καναι τα παντα για σενα :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom