Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
όταν οι έλληνες επιχειρηματίες αγοράζανε ολόκληρα νησιά...οι ρώσσοι στράτευαν πουτάνες για να τους ευχαριστήσουν... :2funny: :2funny:

ρώτα τη γλυκούλα...κάτι θα ξέρει από φάπες...απ'τους αγαπημένους της ρώσους... ;) ;) ;)
αχαχχαχα τελευταια οι ρωσοι αγοραζουν τα νησια και ποδοσφαιρικες ομαδες:))))) για τους ελληνες δεν ακουγεται τπτ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
FeloN καρφι δεν μου καίγεται αν και τι πιστέυεις για εμένα.
Δημοσκοπίσεις το λένε. Οχι εγώ. Δεν έχει ΚΑΜΊΑ τύχη νέος έλληνας στη χώρα του. Ο ρώσος? Μπορεί να παει στη πόλη.Στην πιο μεγάλη πόλη...  δουλιεις εκει-Θέληση να υπάρχει! που να παει- ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

FeloN

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
623
Like
0
Πόντοι
6
FeloN καρφι δεν μου καίγεται αν και τι πιστέυεις για εμένα.
Δημοσκοπίσεις το λένε. Οχι εγώ. Δεν έχει ΚΑΜΊΑ τύχη νέος έλληνας στη χώρα του. Ο ρώσος? Μπορεί να παει στη πόλη.Στην πιο μεγάλη πόλη...  δουλιεις εκει-Θέληση να υπάρχει! που να παει- ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?? :2funny: :2funny: :2funny:

έγινεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ. εγώ πάντως τύχη έχω...και είμαι πολύ μικρός... ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
έγινεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ. εγώ πάντως τύχη έχω...και είμαι πολύ μικρός... ;)
εισαι ενας απο τους λιγους. και σου ευχομαι να τα προχορας και να περνας καλα :-*
 

kostas1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
έγινεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ. εγώ πάντως τύχη έχω...και είμαι πολύ μικρός... ;)
ακομα και τωρα υπαρχουν δουλειες ελλαδα ,θελει γνωριμιες και λιγο τυχη
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
FeloN Ότι είσαι μικρός φαινεται. Από τον τρόπο σου. Μιλάμε για το ΣΥΝΟΛΟ και όχι για εσένα μόνο.Υπάρχουν και πολλοι αλοι νεοι έλληνες,αν δεν το έχεις καταλάβει...
 

kostas1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον :grin: στη ταιλανδη ψαχνουμε σπιτια για long stay και εχουμε ελληνικο εστιατοριο που κανω promotion στους ρωσους :2funny:
με την σουηδικη easytravell  συνεργαζομαι και γω .ελληνικα εστιατορια ξερω 2 στην ταυλανδη και ξερω και ποιοι τα χουν .εσυ σε ποιο κανεις προμο?
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
αντε να σπασουμε τον παγο και να γινουμε ολοι φιλοι :) :) :) :) :) :)
ειναι ουκρανος που μενει αμερικη :grin: :rockon:
 

kostas1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αντε να σπασουμε τον παγο και να γινουμε ολοι φιλοι :) :) :) :) :) :)
ειναι ουκρανος που μενει αμερικη :grin: :rockon:
απαντησε μου σε pm αν θες σε ποιο ελληνικο εστιατοριο κανεις προμο σε ρωσσους?
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom