Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Παιζει να παω το ερχομενο φθινοπωρο.(Μετα το καλοκαιρι καποια στιγμη)Σαν λαο μας γουσταρουνε εκει τους Ελληνες?Καμακι παιζει στα μαγαζια και στα κλαμπακια σε ξενους?(π.χ. σε εμας τους Ελληνες στη δικια μας περιπτωση)


Ολα εξαρτώνται από το πού θα πάς. Ευρωπαϊκή Ρωσία? Μόσχα και Αγία Πετρούπολη δεν διαφέρουν και πολύ από Αθήνα όσον αφορά τον τρόπο διασκέδασης. Οι γυναίκες είναι απίστευτα όμορφες (οι ελληνίδες θεες μπροστά τους είναι μπαζάκια), αλλά το οτι είναι κάποιος Έλληνας δεν αρκεί για το επιθυμητό αποτελεσμα. Σε κάθε περίπτωση, πολλές Ρωσίδες θέλουν τον γκόμενο περιποιημένο, ντυμένο καλά κτλ. Η καλή συμπεριφορά είναι προσόν, όπως και το να μιλάς λίγα ρώσικα  :dancing:. Σε άλλες πόλεις τα στάνταρντ είναι πιο χαμηλά, και περισσότερο επικίνδυνα. Βασικός κανόνας, όπου κι αν είσαι στη Ρωσία: μόνος δεν πάς πουθενά τη νύχτα, αν δεν ξέρεις τα κατατόπια - εκτός κι αν συχνάζεις σε club όπου πηγαίνουν τουρίστες.                   
 

cavern

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
82
Like
2
Πόντοι
0


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ WOODMAN!
Η Πραγματική Ανάσταση ήρθε απο τον Μητσάρα!!
Νάσαι καλά
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ολα εξαρτώνται από το πού θα πάς. Ευρωπαϊκή Ρωσία? Μόσχα και Αγία Πετρούπολη δεν διαφέρουν και πολύ από Αθήνα όσον αφορά τον τρόπο διασκέδασης. Οι γυναίκες είναι απίστευτα όμορφες (οι ελληνίδες θεες μπροστά τους είναι μπαζάκια), αλλά το οτι είναι κάποιος Έλληνας δεν αρκεί για το επιθυμητό αποτελεσμα. Σε κάθε περίπτωση, πολλές Ρωσίδες θέλουν τον γκόμενο περιποιημένο, ντυμένο καλά κτλ. Η καλή συμπεριφορά είναι προσόν, όπως και το να μιλάς λίγα ρώσικα  :dancing:. Σε άλλες πόλεις τα στάνταρντ είναι πιο χαμηλά, και περισσότερο επικίνδυνα. Βασικός κανόνας, όπου κι αν είσαι στη Ρωσία: μόνος δεν πάς πουθενά τη νύχτα, αν δεν ξέρεις τα κατατόπια - εκτός κι αν συχνάζεις σε club όπου πηγαίνουν τουρίστες.                     
Εγω και Νοβγκοροντ και Ιβανοβο πηγαινα μιλαμε για πολεις ειδεικα το Ιβανοβο που ξενος μπορει να παει εκει μια φορα στα 2 χρονια τυχαια!Και ντισκο πηγαινα δεν ειδα να ειναι πουθενα επικυνδινα
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Εγω και Νοβγκοροντ και Ιβανοβο πηγαινα μιλαμε για πολεις ειδεικα το Ιβανοβο που ξενος μπορει να παει εκει μια φορα στα 2 χρονια τυχαια!Και ντισκο πηγαινα δεν ειδα να ειναι πουθενα επικυνδινα
Τελικά πόσο επικύνυνα είναι εκεί; Έχω μπερδευτεί.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
καλλόο πάντως το γκομενάκι δημητράκη,(προσωπικά μου αρέσουν οι πιο ευρωπαίες, μισές ασιάτισες ή σλάβες) τατάρα είναι;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Τελικά πόσο επικύνυνα είναι εκεί; Έχω μπερδευτεί.
Δεν νομιζω οτι εκει ειναι επικυνδινα.Τωρα τι να πω αν εισαι εσυ ο ατυχος :)
καλλόο πάντως το γκομενάκι δημητράκη,(προσωπικά μου αρέσουν οι πιο ευρωπαίες, μισές ασιάτισες ή σλάβες) τατάρα είναι;
Η Κορεατισα μου ειναι βρε παιδια εχω βαλει πολλες φωτογραφιες της και παλια
 

Συνημμένα

  • Принцесса53.jpg
    Принцесса53.jpg
    274,9 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Принцесса54.jpg
    Принцесса54.jpg
    339 KB · Εμφανίσεις: 19

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Τελικά πόσο επικύνυνα είναι εκεί; Έχω μπερδευτεί.

Πηγαινε, κυκλοφορησε στο κεντρο και ελα πες μου αν ειναι πιο επικινδυνα εκει η στη σωκρατους την αγιου κωνσταντινου, την πλατεια βαθης, τη χαλκοκονδυλη κλπ.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Για ρώτα την , γιατί μου φαίνεται ότι την  είδα στο .Δηλαδή δεν ξέρω αν είναι αυτή αλλά στα ινφο έγραφε Κορεάτισα και  ότι μένει στην Αγ. Πετρούπολη.
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Τελικά πόσο επικύνυνα είναι εκεί; Έχω μπερδευτεί.


Δε θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά, με κάθε επιφύλαξη - από την προσωπική μου εμπείρια, προ διετίας, σε 3 πόλεις της Ρωσίας, καλύτερα να μην εκτείθεσαι με κάθε τρόπο. Μια φορά σε ένα μικρό κλάμπάκι, μου την έπεφταν όλα τα Ρωσιδάκια χωρίς να κάνω καμία κίνηση, με προσκαλούσαν να καθήσω και να πιω βοτκα μαζί τους, τηλέφωνα, ιστορίες, μεχρις οτου ένας μεθυσμένος μου επιτέθηκε. Ευτυχώς, επενέβη άμεσα η υπηρεσία του καταστήματος. Βεβαια, αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα οτι θα σου την πέφτουν οι γκόμενες όπου κι αν βρίσκεσαι. Εξαρτάται από διάφορα πράγματα... Μοσχα, Πετρούπολη, Νοβοσιμπίρσκ είναι συνηθισμένοι σε ξένους. Αυτά τα ολίγα ξέρω επί του θέματος.       
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Για ρώτα την , γιατί μου φαίνεται ότι την  είδα στο .Δηλαδή δεν ξέρω αν είναι αυτή αλλά στα ινφο έγραφε Κορεάτισα και  ότι μένει στην Αγ. Πετρούπολη.
Δεν ξερω αν δουλευει στην καμερα.Της ειχα δωσει την ιδεα αλλα δεν πολυενδιαφερθηκε.Τι ειναι αυτα που λες Μακη? :rockon:Πως τολμας να μιλας ετσι!Ειναι καλο κοριτσι!Μονο εδω δουλευει  :2funny:
Δε θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά, με κάθε επιφύλαξη - από την προσωπική μου εμπείρια, προ διετίας, σε 3 πόλεις της Ρωσίας, καλύτερα να μην εκτείθεσαι με κάθε τρόπο. Μια φορά σε ένα μικρό κλάμπάκι, μου την έπεφταν όλα τα Ρωσιδάκια χωρίς να κάνω καμία κίνηση, με προσκαλούσαν να καθήσω και να πιω βοτκα μαζί τους, τηλέφωνα, ιστορίες, μεχρις οτου ένας μεθυσμένος μου επιτέθηκε. Ευτυχώς, επενέβη άμεσα η υπηρεσία του καταστήματος. Βεβαια, αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα οτι θα σου την πέφτουν οι γκόμενες όπου κι αν βρίσκεσαι. Εξαρτάται από διάφορα πράγματα... Μοσχα, Πετρούπολη, Νοβοσιμπίρσκ είναι συνηθισμένοι σε ξένους. Αυτά τα ολίγα ξέρω επί του θέματος.        
Στις μικρες πολεις στην πεφτουνε μονες τους ετσι ειναι.Βεβαια σε μαθαινουνε πολυ γρηγορα γιατι ολοι ειναι γνωστοι.Στις μεγαλες πολεις σιγουρα δεν προκειται να σου την πεσει καμια
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ακόμα με την Κορεάτισα βρε Δημήτρη. Εσείς δεσμό έχετε πλέον!  :)

Πως πάνε τα σαλόν γενικότερα;
Ανθίζουν ή παρακμάζουν;
Έρχονται νέα κορίτσια;

Για πες κανά νέο. ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Νεαρχε καταρχην μεγαλη μου χαρα που μας θυμηθικες :)Την Κορεατισα την εχω οπως εχω και καμια 10αρια ακομα σαν μονιμες μου.Οποτε βαριεμαι και θελω να  :knockinb: της συνανταω :2funny:.Απλως δεχτηκε να την φωτογραφισω ενω οι περισσοτερες φοβουνται μην της βαλω στο ιντερνετ :2funny:!Τα σαλον πανε να ακριβηνουνε να πανε στα 2500 η ωρα (οχι ολα υπαρχουν ακομα και με 1800 ρουβλια την ωρα).Τωρα απο ποιοτητα αν το ψαξεις μπορεις να βρεις τρομερες γκομενες αυτο δεν σημαινει βεβαια οτι δεν υπαρχουν και μπαζα.Παραπονουντε οτι δεν εχουν δουλεια.Αυτο οφειλετε στο εξης 1.εχουν ανοιξει παρα πολλα και σαλον και κοπελες που δουλευουν μονες τους.Το rusdosug παλια ειχε 18 σελιδες τωρα εχει 48 !αυτο δεν αφηνει της τιμες να ανεβουνε.Αν βαλεις οτι οπως σε ολο τον κοσμο υπαρχει ελειψη αντρων καθως οπως παντου εχει γεμισει Πιρφορους,Πουστηδες και Ναρκωμανεις.Οποτε μια γκομενα ειναι δυσκολο να βρει αντρα στην εποχη μας.Τοτε καταλαβαινεις γιατι δεν πολυεχουνε δουλεια.Ευτυχως αυτο βλεπω να αρχιζει να γινεται και στην Ελλαδα ολο φουκαραδες και Πιρφορους εχει γεμισει.Ελπιζω να συνεχισεις γραφεις στο σα'ι'τ οπως παλια και να μην αρχισουν τα ζωα και οι Φουκαραδες που βριζουν  να σε βριζουν.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση και για τις φρέσκιες πληροφορίες από τον παράδεισο.

Το θέμα του rusdosug με φοβίζει λίγο. Δεν θα ήθελα να πάρει την τροπή που πήρε το Odloty στην Πολωνία, όπου στην αρχή πριν χρόνια είχε πανέμορφα κορίτσια με τις πραγματικές τους φωτογραφίες και όποια έβλεπες απαντούσε στο τηλέφωνο, και μετά από λίγο κατάντησε να μην έχει απολύτως καμία σχέση η φωτογραφία που βλέπεις με την κοπέλα που απαντάει στο τηλέφωνο.

Προτιμώ το σύστημα των σαλόν που κρατάει τα κορίτσια ελεγχόμενα.
 

kakoslykos111

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους! στο τελος της ερχομενης εβδομαδας παω για λιγες μερες για δουλεια Αγια Πετρουπολη...

μηπως καποιος συναγωνιστης μπορει να γραψει για κανενα καλο κλαμπ/μπαρ που να εχει ωραιες κοπελες και να τις παιρνεις στο ξενοδοχειο σου?

παρακαλω στειλτε μηνυμα εδω ή με pm και γραψτε το ονομα για να το βρω στο ιντερνετ... ευχαριστω!!!!

επισης το site  rusprostitute.com ειναι αξιοπιστο? (υπαρχει κανενα αξιοπιστο???)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Σου εγραψα και Π.Μ. που με ρωτησες.Αν ειναι για λιγες μερες προσπαθησε απο το rusdosug.com και αν θες και πληροφωριες  απο Forum δοκιμασε το forum.amurworld.com/ .Αν ηταν να ερθεις για 15+ μερες θα σου ελεγα να διαβαζες ολο το Thread για να εχεις μια πληρη εικονα της καταστασης.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Βρηκα λιγο χρονο να σας γραψω αυτο που ηθελα σχετικα με τους Ελληνες που κατα καιρους ερχονται εδω.Εχω χασει καθε ιδεα  :2funny:!Ερχονται για ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ!Την σπιτονουνε πληρωνουνε το ΕΝΟΙΚΙΟ 700+ Ευρω το μηνα και ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ! :jerking:.Βρισκουνε της πιο προβληματικες που στη Ρωσσια δεν της παιρνει κανενας οι ηλικιες απο της γκομενες ξεκινανε απο 25 και εχω δει να εχουνε και 40αρες.Εχω δει Ελληνα 25αρη που ηρθε και εμενε εδω με μια 35αρα! :rockon: :2funny:Μια γυναικα μιας τετοιας ηλικιας στη Ρωσσια στην καλητερη περιπτωση να βρει εναν 45αρη ή 50αρη αντρα!Και αυτη βρηκε το :jerking:!Που την σπιτωσε και αγοραζε και τα παντα για το σπιτι.Εκτος οτι οι γυναικες που βρησκουν ειναι τελειωμενες στη Ρωσσια απο πλευρας ηλικιας ειναι και ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ! :headbang:Για αυτες ειναι αδυνατον να βρουνε Ρωσσο!Σαν παραδηγμα θα σας αναφερω για τη γκομενιτσα που ψαχνει για Ελληνα που εγραψα στο Thread γνωρημια με Ρωσσιδα μεσω ιντερνετ.Αν ελεγε σε καποιο Ρωσσο εγω δεν τρωω Φαστα Φουντ και ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΦΑΣΤ ΦΟΥΝΤ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΜΠΟΥΝΙΣΕΙ! :2funny: :2funny:.Ο Ελληνας  :jerking: ομως μπορει να το δεχτει αυτο.Η πλακα ειναι οτι τα μπαζα που εχουνε σπιτωσει τα ΕΧΟΥΝ ΘΕΟΠΟΙΗΣΕΙ! :2funny:Και το παιζουν μαγκες λενε οι γυναικα μου! :2funny:και ειναι περιφανοι που εχουν γκομενα και δεν  :jerking:! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Εγω προσπαθω να τους το πω με Ευγενικο τροπο.Ο Ιωσηφ ο Μπλασκος αν θυμαστε ξεσπασε και τους εβρισε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Εχει και τα θετικα της η κριση οτι ολοι αυτοι οι Πιρφοροι δεν θα εχουν λεφτα για να ερχονται εδω να μας ξεφτιλιζουν!
 

Yannis_D

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή, η ιδανική διαφορά ηλικίας ποιά είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom