Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Το ξέρω..εκεί θα πάω ξανά όταν θα ξέρω σίγουρα ότι έχει φύγει μόνιμα για Καζακστάν. Δεν μπορώ να την ξαναντικρύσω
ντερτυ το αντριαννακι στο κολωνου 30α το χεις παρει?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Για ποια αντριάνα μιλάς ακριβώς; Την ψηλή αδύνατη ξανθιά με το μικρό βυζί που έπαιζε πριν μήνες εκεί; Είναι κάμποσες αντριάνες...
οχι μια κοντη μινιον γυρολογο,με πολυ μακρυ μαυρο μαλλι και ωραια βυζακια με μεγαλες ρωγες...ρουμανα 24..."γεια σου ομορφουλη" λεει σε ολους στο σαλονι...
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Το ξέρω..εκεί θα πάω ξανά όταν θα ξέρω σίγουρα ότι έχει φύγει μόνιμα για Καζακστάν. Δεν μπορώ να την ξαναντικρύσω
Πηγαινε με μονοπετρο και λουλουδια,να δης πως θα σε αγαπηση το κοριτσι :2funny:.
 

Επισκέπτης
Απογευματινή στο μετάξι και λίγο φυλής (πολύ λίγο...πιο λιγο δεν γίνεται!)
...
Κεραμεικού 13 ισόγειο – 2 πόρνες. 1η η γνωστή Αντριάνα από ιάσωνος 20 μεσαίο, μελαχρινή με μακρύ μαλλί ως τη μέση, μκρά στητά στηθη και μικρό κώλο. Καλή κοπέλα η συγκεκριμένη. ...
Αυτή εδώ λες; Αν ναι την έχω πάρει 5-6 φορές.

Πηγαινε με μονοπετρο και λουλουδια,να δης πως θα σε αγαπηση το κοριτσι :2funny:.
:2funny:
Μα δεν θέλω να με αγαπάει. Επειδή ήρθαμε πολύ κοντά γι'αυτό και αποφάσισα να διακόψω. Όταν είσαι συνειδητοποιημένος μπουρδελιάρης, πρέπει να ξέρεις να βάζεις κι ένα φρένο όταν χρειάζεται  ;)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Αυτή εδώ λες; Αν ναι την έχω πάρει 5-6 φορές.
:2funny:
Μα δεν θέλω να με αγαπάει. Επειδή ήρθαμε πολύ κοντά γι'αυτό και αποφάσισα να διακόψω. Όταν είσαι συνειδητοποιημένος μπουρδελιάρης, πρέπει να ξέρεις να βάζεις κι ένα φρένο όταν χρειάζεται  ;)
αυτη ναι ;)καλη,ετσι?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Μα δεν θέλω να με αγαπάει. Επειδή ήρθαμε πολύ κοντά γι'αυτό και αποφάσισα να διακόψω. Όταν είσαι συνειδητοποιημένος μπουρδελιάρης, πρέπει να ξέρεις να βάζεις κι ένα φρένο όταν χρειάζεται  ;)
Ω!Εδω υπαρχη αισθημα,για λεγε για λεγε :2funny:.
 

Επισκέπτης
Μα καλα ποσες εχης? :grin:.
:2funny:

Ω!Εδω υπαρχη αισθημα,για λεγε για λεγε :2funny:.
Φοβάμαι ότι ψες το βράδυ πάνω στην κούραση μου είπα περισσότερα απ'όσα έπρεπε. Θα πω μόνο το παρακάτω το οποίο είναι άκρως ρεαλιστικό, στη "σχέση" ενός πελάτη με μία πόρνη. Ελπίζω όλοι να μπορούν να το χωνέψουν αυτό το πράγμα ;)

"This world has only one sweet moment set aside for us"  
("μόνο μια στιγμή τρυφερότητας υπάρχει κρατημένη για μας"....ένα 10λεπτο...2,3,10,30 επισκέψεις...παραπάνω είναι αδιέξοδο)

στίχος από το παρακάτω κομμάτι...

 

Επισκέπτης
(α) Κολωνού 11 υπόγειο – 2 πόρνες. 1η η Έλενα, ξανθιά ρουμάνα με κωλάρα και μικρό κρεμαστό στήθος
(β) Κολωνού 30 πάνω – 2 πόρνες.1η η όμορφη Ιωάννα με τα ωραία 2,7αρια βυζιά.
Η Ιωάννα μου έκανε νόημα να περάσω, μια φορά όμως ήταν αρκετή μαζί της.

(α)
Αυτή δεν λέει. Είχα μπεί, προ μηνών. Δεν λέει. Για λίγα χουφτώματα καλή είναι. Δε μιλάει δε λαλάει δεν κουνιέται. Πίπα της πλάκας.
(β) Μπράβο ακρίβεια! Σωστός είσαι.  Παντως με αυτά και με αυτά (να μην περνάς), θα το φάει η ανεργία το κορίτσι και θα πέσει στη πορνεία. Τύψεις θα έχεις.
Πάντων κατά τη γνώμη είναι δε νορμάλ πλαίσια. Δεν έκανε τούμπες, αλλά δε μου την έσπασε.
[size=14pt]
Τι θα γίνει επιτέλους με τη ΡΟΥΣΛΑΝΑ;
[/size]Αμάν πια. Με φτιάχνετε. Πότε επιτέλους δουλεύει; Μεταμεσονύχτια; Στο τέλος θα τη βρω και θα φάω πατάτα, όπως με τη Ρενάτα.
 

Επισκέπτης

(α)
Αυτή δεν λέει. Είχα μπεί, προ μηνών. Δεν λέει. Για λίγα χουφτώματα καλή είναι. Δε μιλάει δε λαλάει δεν κουνιέται. Πίπα της πλάκας.
[
[size=14pt]

Την έχω πάρει κι εγώ παλιά την Έλενα πριν 1.5 χρόνο. Ήταν τότε αν θυμάσαι που έλεγα ότι είχα βρει σκατά κάτω απ'το μαξιλάρι. Τότε είχε βγει απ'το δωμάτιο ένας Έλληνας τον οποίο θυμάμαι πολυ καλά φατσικά. Αν τον ξαναπετύχω θα τον ρωτήσω αν γράφει στο σάιτ.  ;)

Μπράβο ακρίβεια! Σωστός είσαι.  Παντως με αυτά και με αυτά (να μην περνάς), θα το φάει η ανεργία το κορίτσι και θα πέσει στη πορνεία. Τύψεις θα έχεις.
Πάντων κατά τη γνώμη είναι δε νορμάλ πλαίσια. Δεν έκανε τούμπες, αλλά δε μου την έσπασε.
:2funny:
Εμένα με κοιτούσε με ένα βλέμμα απέχθειας, κατα τ'αλλα και τα βυζιά της τα άρμεξα..., αλλά δεν μπορούσα να καβλώσω καλά έτσι που με κοιτούσε

Τι θα γίνει επιτέλους με τη ΡΟΥΣΛΑΝΑ; [/b][/size]Αμάν πια. Με φτιάχνετε. Πότε επιτέλους δουλεύει; Μεταμεσονύχτια; Στο τέλος θα τη βρω και θα φάω πατάτα, όπως με τη Ρενάτα.
Ο πρόεδρος είπε ότι την είδε απόγεμα.  :bottom:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Τι θα γίνει επιτέλους με τη ΡΟΥΣΛΑΝΑ; [/b][/size]Αμάν πια. Με φτιάχνετε. Πότε επιτέλους δουλεύει; Μεταμεσονύχτια; Στο τέλος θα τη βρω και θα φάω πατάτα, όπως με τη Ρενάτα.
Τον ηπιαμε αγαπητε :grin:,Το 1Β Κλειστο,η λαμπα ηταν κλειστη,και η αλυσιδα με το μεγαλο λουκετο μου εφραζε τους καημους μου.Στεναχωρημενος εριξα αφοδευση στο δενδρακι,που απο τα πολλα δακρυα του Ντερτι πιθανως και εμενα εχη μεγαλωση :grin: :grin: :grin:.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
:2funny:
Φοβάμαι ότι ψες το βράδυ πάνω στην κούραση μου είπα περισσότερα απ'όσα έπρεπε. Θα πω μόνο το παρακάτω το οποίο είναι άκρως ρεαλιστικό, στη "σχέση" ενός πελάτη με μία πόρνη. Ελπίζω όλοι να μπορούν να το χωνέψουν αυτό το πράγμα ;)

"This world has only one sweet moment set aside for us"  
("μόνο μια στιγμή τρυφερότητας υπάρχει κρατημένη για μας"....ένα 10λεπτο...2,3,10,30 επισκέψεις...παραπάνω είναι αδιέξοδο)

στίχος από το παρακάτω κομμάτι...

Μη φοβου! :rockon: :rockon: :rockon:.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Μία εύθυμη ιστορία.
Σημερα δεν θα γραψω ενημερωση,οχι γιατι βαριεμε,αλλα τα γεγονοτα που γιναν στους οικους με τις τσατσαδες,δροσερους τσα και καταθεση μας πηραν πανω απο 2 ωρες!!!
Συναντηση στις 21,30 στην καλλεργη 33 που οι συναγωνιστες δεν ηξεραν οτι το μπουρδελακι ειχε αρχιση να λειτουργη!!
Τσα η γραφικη κυρια Ελευθερια,μας ειπε οτι σημερα δεν ειχε βγαλη ουτε τα λεφτα του ταξι,και μερικες φορες κτυπαη διπλοβαρδεια για το μεροκαματο,πουτανα κριση!!
Καποιος συναγωνιστης που ηξερε το χουι της αρχισε να την πειραζη για τα πολιτικα,αυτη τσιμπισε και ξεραθηκαμε στο γελιο!!Η κοπελα που ξεπρωβαλε δεν μπορω να πω οτι ηταν ασχημη,ηταν λιγα κιλακια παραπανω σωστα κατανεμημενα και βυζαρες 3αρες,με φουλ προγραμμα στα 15!!
Αφου ειχαμε καταναλωση μιση ωρα σχεδον και απο αλλον κατοικο της περιοχης μας ειπε οτι μαζευουν 300 πακιδες την ημερα!!Και πολλοι την κανουν και φευγουν.
Ανεβαινουμε στο Λεωνιδου 6 οπου ηταν κορασιδα καστανοξανθη,με 1,5 στηθος και ωραιο σωμα και κωλο!!Με τα πολλα καταθεση!!
Συνεχιζουμε Δεληγιωργη 30!!κοπελα με περιεργη φορα κωλου προς τα επανω θα ελεγα και με στηθος 1,5,βουβολικο βλεμα,σταυρωνη τα χερια της μπροστα απο το νινι της θυμιζοντας ντροπαλη παρθενα!!
Δεληγιωργη 39.σε λιγο παιδες, η γνωστη απαντηση!!
Ακομινατου 2 αριστερα,χτυπαμε ξαναχτυπαμε τιποτα,τσαμπα καιη η λαμπα!
Ακομινατου 2 δεξια,παμε στην κυρια μεροπη μου λενε οι συναγωνιστες,ανεβαινουμε και τσουπ η μεροπη,που ηταν δροσερος τσα με αλογοουρα,ευγενεστατος και με δυνατο θυμητικο!Στην βαρδεια δουλευε ευτραφης κοπελλα με ομορφα χαρακτηριστικα θα ελεγα,με 2αρια και γεματο κωλο,Ηρα στα 10 και τατου στο πλαι!!
Μας αρχισε τις ιστοριες η Μεροπη,και μας ελεγε οτι του εχη τυχη,να ειναι μεσα ο πατερας και να πηδαη και ο γιος απο εξω να εχη πληρωση για να μπη μεσα χωρις να το ξερη.
Βγαινοντας ο πατερας πεφτη στον γιο και γινετε πανικος :grin: :grin: :grin:.Επισης κατεχη ενα καλο ρεκορ,εχη παρη 135 ατομα σε μια ημερα :grin:.
Συνεχιζουμε την πορνικη μας πορεια και στριβουμε Κολωνου 32!!
Μπαινουμε στο Κολωνου 30,εμφανιζετε η Αννα στα λευκα,10 σημερα περαστε να περασουμε καλα!Ξαφνικα εμφανιζετε γνωστη τσα ενος συναγωνιστη και πιανουν την παρλα.
Βγαινοντας απεναντη στο Κολωνου 27 που εχη κλειση το ισογειο και το υπογειο,η Καρμεν κοντη ξανθια θα ελεγα με αδιαφορο προσωπο,αναγνωρισε συναγωνιστη που την ειχε παρη στην κρητη,και του ειπε,ειδα τι εγραψες στο σαιτ :2funny:.
Βρε τι τραβαμε,προχωραμε πτρος τα Ρωσσικα,η αλυσιδα εκλεινε την ελπιδα μου να δω την Ρουσλανα και την Ευα!Στο Ιασωνος 1Β!!
Ιασωνος 1Γ Η Ερρικα που σημερα φορουσε κατι σομον σετ που την τονιζαν καλυτερα εμφανισιακα!!
Ιασωνος 27 το γνωστο ρουμανοηδες με 10,να παιζη μαζι μας,κτυπωντας με το κωλο της τα εργαλεια μας,φυσικα και την χουφτωσαμε,και αποχωρισαμε!!
Λεωνιδου 28 επανω,ο δροσερος τσατσος αφου μας παρουσιασε κοντο τσιγγανοειδες με φουλ νομιζω στα 15,μας εκανε αναλυση τι πρεπη να τρωμε για να μην μυριζη το σπερμα μας ασχημα  :2funny:.
Αφου ανταλαχτηκαν αποψης και γνωμες,τα παιδια ειπαν ο προεδρος θα μας πη τι θα κανουμε,κανονιστε τι θα γραψετε αποψε,μας ειπε γελωντας,ο προεδρος ο προεδρος απαντησαν τα παιδια :2funny:.
Ιασωνος 20ισογειο δεξια, ενα επιπλο Αννιτα!!
Ιασωνος 20 επανω αλλο επιπλο η Ρενατα και παλιοτερα Σοφια απο φυλης!!Αφου γυρισε και κουνουσε τον κωλο της μαεστρικα,υποψιαστηκα οτι ηταν προγραμμα στριπερ,μετα ηρθε και αφου πηδηξε στην αγκαλια συναγωνιστη τον επιασε με τα γονατα και αφησε το σωμα της να πεση προς το πατωμα,ξερης απο σωληνα καλα τις λεω,ναι μου λεη που το καταλαβες.Επιασα συζητηση με τον ευγενικο τσατσο,και μου εξηγησε γιατι αφησε την φυλης και ηρθε μεταξι!!
Ιασωνος 19,επανω καινουργια κορασιδα συμφωνα με ευγενη τσα που καναμε την πλακα μας και φυγαμε με χαμογελα ολοι,η κοπελλα συμπαθητικο προσωπο αδυνατο σωμα 1,70 με 1,5 και κανονικο κωλο!Την χειροκροτησαμε και εφυγε χαμογελοντας!!
Ιασωνος 19 κατω,αλλη μια υπαρξη που εμοιαζε στην πανω κορασιδα!!
Επειδη η ωρα ειχε περαση και λιγα σπιτακια ηταν ανοιχτα,αποχωρησαμε για φαγητο προς το πορνομεγαρο,γιατι θα εκλεινε και αυτο!!
Τρωγοντας η παρεα που αποτελειτο απο τον γραφωντα,τον τιμημενο πιτσιλιστη,τον ιπποτη της ηδονης και απο αλλα μελοι,ανταλαξε αποψης και ιστοριες,ανανεωνοντας το ραντεβου για αυριο......
                           Συνεχιζετε......
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Επισης...
Αχιλλεως 51 κλειστο!!
Αχιλλεως 48Β κ Μαρ. κλειστο!!
Μαραθωνος 59Α αδυνατο λεπτο τσιγγανοηδες αδιαφορο!!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Τι θα γίνει επιτέλους με τη ΡΟΥΣΛΑΝΑ; [/b][/size]Αμάν πια. Με φτιάχνετε. Πότε επιτέλους δουλεύει; Μεταμεσονύχτια; Στο τέλος θα τη βρω και θα φάω πατάτα, όπως με τη Ρενάτα.
Ο Προεδρος ειναι για να λυνη προβληματα!!Ειχαμε ανακαταταξης και μεταθεσης κορασιδων!Τα σχολια στην ενημερωση που θα ακολουθηση!!Αγαπητε τζοπινο,η Ευα απο Ιασωνος 1,καθως και η Ρουσλανα θα βρισκονται Φωκαιας 27 ισογειο.Η πρωτη αυριο θα εκτελη πρωτη και δευτερη βαρδεια!Η ρουσλανα σημερα ειναι τριτη βαρδεια στον ιδιο οικο και πιθανως και συνεχεια!!Σπευσε ταχεως :grin: :grin: :grin:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom