Νέα

Ρολόγια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λουράκι ή μπρασελέ;

  • Λουράκι

    Ψήφοι: 111 37,1%
  • Μπρασελέ

    Ψήφοι: 188 62,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    299

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456
Τύπε όπως τα λες ! γιατί κόζαρα είχε πάρει ένα σακουλάκι ελιές Καλαμών που είχαν 9 φεύγα το κιλό :sad2:
Τυπε μη στεναχωριέσαι, πήγαινε την άλλη βδομάδα πάλι λαϊκή και μπορεί να την πετύχεις ...:confused::confused::confused:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456
Δε θα χω το ρόλεξ ρε μαλάκα γιατί ήταν δανεικό :sad2:
Angry Mark Cuban GIF
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
185
Πόντοι
6
Από πού μπορώ να δω αν είναι γνήσια ; Δυστυχώς από πίσω λέει την μάρκα stainless steel κ τέτοια αλλά δεν έχει κάποιο κωδικό η κάτι αλλο
 

Συνημμένα

  • IMG_20221021_225535.jpg
    IMG_20221021_225535.jpg
    7 MB · Εμφανίσεις: 47

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Από πού μπορώ να δω αν είναι γνήσια ; Δυστυχώς από πίσω λέει την μάρκα stainless steel κ τέτοια αλλά δεν έχει κάποιο κωδικό η κάτι αλλο
Όπου βλέπεις stainless steel πας με κλειστά μάτια ... guarantee !
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.097
Like
11.558
Πόντοι
2.606
Από πού μπορώ να δω αν είναι γνήσια ; Δυστυχώς από πίσω λέει την μάρκα stainless steel κ τέτοια αλλά δεν έχει κάποιο κωδικό η κάτι αλλο
Είναι γνήσια δεν υπάρχει αμφιβολία αν βάλεις και προστιθέμενη αξία την συναισθηματική νομίζω θα πιάσεις αρκετά λεφτά
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.448
Πόντοι
506
Ξέρετε από που μπορούμε να αγοράσουμε ρεπλικες τύπου omega rolex?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Ξέρετε από που μπορούμε να αγοράσουμε ρεπλικες τύπου omega rolex?
Πεταμένα λεφτά και θα σε πάρουν και στο ψηλό ... με το ίδιο ποσό καλύτερα πάρε ένα ωραίο Timex ή Poljot/ Maktime με αξιοπρεπέστατους μηχανισμούς
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Εμενα μου πεσαν στο δρομο προχθες μερικα,αν δεις τιποτα ειδοποιησε:undecided::confused::confused::confused:
Fake-ROLEX-watches.jpg
Τι γίνεται εκεί ? τα πετάνε στο δρόμο οι απεταξάμην τον καπιταλισμό σαν άλλες τρελές το '70 που καίγανε τα σουτιέν στους δρόμους ? :confused:
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
301
Like
771
Πόντοι
81
Τα ανταλλάσω με παστέλ φιστικ αγια βαρβαρ λιμιτεντ τζιπσι εντισιονε
IMG-1abbb1ad057aafc35e6003490e9416c6-V (1)_resized.jpg
εχω ενα σπανιο πατατεκ φιλιπ του 2016 αγορασμενο απο αγια βαρβαρα απο αυθεντικο γυφτο αθινγκανο το ανταλλασω αν θελεις με αυτο τις φωτογραφιας εχω κουτι χαρτια πιστοποιητικο και την γραπτη εγγυηση σε λαδοκολλα του αθινγκανου που μου το πουλησε
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.097
Like
11.558
Πόντοι
2.606
εχω ενα σπανιο πατατεκ φιλιπ του 2016 αγορασμενο απο αγια βαρβαρα απο αυθεντικο γυφτο αθινγκανο το ανταλλασω αν θελεις με αυτο τις φωτογραφιας εχω κουτι χαρτια πιστοποιητικο και την γραπτη εγγυηση σε λαδοκολλα του αθινγκανου που μου το πουλησε
Ιτσ α ντιλ θα την γιορτάσουμε την συμφωνία στην καντίνα το βρώμικο στην λεωφόρο Αθηνών συνοδεία κρασιού της παρέας
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.004
Πόντοι
10.336
πηρα ενα ρολοι τοιχου απο τα τζαμπο. εκανε κλικ κλικ κλικ καθε δευτερολεπτο. Το πεταξα στα σκουπιδια, εβαλα ενα ηλεκτρονικο που παιζει και ραδιοφωνο. Βασικα το ραδιοφωνο ηθελα στο πουτσο μου η ωρα :2funny: Εχω εναν φιλο πορωμενο με ρολογια, οποτε αραζουμε τον ρωταω τι ωρα ειναι καθε 10 λεπτα για να τον κανω να νιωσει ασχημα και να το βγαλει. Του λεω τοτε τι το φορας ρε μαλακα, παρε ενα σμαρτγουοτς να εχει μια χρησιμοτητα, δεν ειμαστε στο 1970. Πηρε ενα σμαρτγουοτς της πουτσας και μας ζαλιζε τα αρχιδια σαν αυτιστικος για το τι μπορει να κανει. Του το βρεξαμε "καταλαθος" καμια δεκαρια φορες και επιτελους χαλασε. Τωρα φοραει παλι το παλιο ρολοι, οποτε το αφηνει καπου του αλλαζω την ωρα. Πρεπει να χει πεταξει καμια εικοσαρια γεματες μπαταριες ο μαλακας. Πλουσιος δεν ειναι αυτος που φοραει καλο ρολοι, πλουσιος ειναι αυτος που εχει πεταξει ολα τα ρολογια. Που θελω να καταληξω;

Υπαρχει καποιο σαιτ να πουλησω ενα συλλεκτικο ρολοι χειρος limited edition των ολυμπιακων αγωνων του 2004 αυθεντικο (με θηκη χαρτια κτλ) το οποιο δεν ηταν προς πωληση αλλα δωθηκε μονο σε "στελεχη"; Δεν θελω ebay και πιπες, θελω να εκτιμησει την αξια του ο σπασικλας που θα το παρει.

αφηνω το νημα με ενα κομματι. Utere, non numera.


Ευχαριστω
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
πηρα ενα ρολοι τοιχου απο τα τζαμπο. εκανε κλικ κλικ κλικ καθε δευτερολεπτο. Το πεταξα στα σκουπιδια, εβαλα ενα ηλεκτρονικο που παιζει και ραδιοφωνο. Βασικα το ραδιοφωνο ηθελα στο πουτσο μου η ωρα :2funny: Εχω εναν φιλο πορωμενο με ρολογια, οποτε αραζουμε τον ρωταω τι ωρα ειναι καθε 10 λεπτα για να τον κανω να νιωσει ασχημα και να το βγαλει. Του λεω τοτε τι το φορας ρε μαλακα, παρε ενα σμαρτγουοτς να εχει μια χρησιμοτητα, δεν ειμαστε στο 1970. Πηρε ενα σμαρτγουοτς της πουτσας και μας ζαλιζε τα αρχιδια σαν αυτιστικος για το τι μπορει να κανει. Του το βρεξαμε "καταλαθος" καμια δεκαρια φορες και επιτελους χαλασε. Τωρα φοραει παλι το παλιο ρολοι, οποτε το αφηνει καπου του αλλαζω την ωρα. Πρεπει να χει πεταξει καμια εικοσαρια γεματες μπαταριες ο μαλακας. Πλουσιος δεν ειναι αυτος που φοραει καλο ρολοι, πλουσιος ειναι αυτος που εχει πεταξει ολα τα ρολογια. Που θελω να καταληξω;

Υπαρχει καποιο σαιτ να πουλησω ενα συλλεκτικο ρολοι χειρος limited edition των ολυμπιακων αγωνων του 2004 αυθεντικο (με θηκη χαρτια κτλ) το οποιο δεν ηταν προς πωληση αλλα δωθηκε μονο σε "στελεχη"; Δεν θελω ebay και πιπες, θελω να εκτιμησει την αξια του ο σπασικλας που θα το παρει.

αφηνω το νημα με ενα κομματι. Utere, non numera.


Ευχαριστω
Τυπάρα όχι απλά πετσόκοψες τους πορωμένους με τα ρολόγια … πετσόκοψες τον ίδιο το χρόνο αυτοπροσώπως :confused:

Όσο για το και καλά συλλεκτικό ορολόγιον Ολυμπιάδα 2004 βρες ποιος δεν έγινε στέλεχος τότε και ζήτα του 20Κ… θα το βάλει βιογραφικό θα κάνει απόσβεση και θα του φτιάξεις καριέρα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TNT!

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom