Νέα

Ριξτε τις τιμές να κονομησετε!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palioseiras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kart.Man

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τα φράγκα που ζητούν είναι πολλά.-

Πρέπει λίγο να τα ρίξουν ...

Και τέτοια εποχή τα κρατάς όπως μπορείς και παίζεις ανάλογα.

Υβάννα ouviu;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Εφ΄όσον έχει ή αρχίσει ήδη η ρουμανοποίηση και βουλγαροποιήση της ελληνικής οικονομίας με μισθούς των 300 & 400 ευρώ, θα πρέπει οι τιμές των call girls να προσαρμοσθούν σε βαλκανικές πια οικονομικές συνθήκες. Στη πράξη ένα call girl στο βουκουρέστι γαμιέται για 70 lei (1 ευρώ = 4,53 lei)δηλαδή για 16 ευρώ περίπου την ώρα ή στη πιο ακριβή περίπτωση 150 lei (34 ευρώ). Άρα είναι εξοφρενικό σήμερα τα γραφεία εδώ να ζητάνε 120 +++++++ οπότε πάμε για 200ρούμπα μεσ στο νερό μαζί με το χοτελι. Συμπέρασμα. Ένα πενηντάρικο την ώρα με πλήρες πρόγραμμα και δύο ή και γιατί όχι τρεις εκτονώσεις. Όλα τ΄αλλα, 120 ++++++ ειναι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: στο πεντάγραμμο και δεν αξίζει ο κόπος ούτε ν΄ ασχολείται κανείς.
3 εκτονοσεις σε μια ωρα ? πως θα γινει αυτο ρε τυπε ?????? τι ειναι ο αλλος ??? μηχανημα και παταει ενα κουμπι και χυνει 3 φορες μεσα σε μια ωρα ???? :jerking:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
3 εκτονοσεις σε μια ωρα ? πως θα γινει αυτο ρε τυπε ?????? τι ειναι ο αλλος ??? μηχανημα και παταει ενα κουμπι και χυνει 3 φορες μεσα σε μια ωρα ???? :jerking:
αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι θα ξανακανω να γαμηθω του αγιου πουθου ανημερα...ετσι πως παει το πραμα
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
3 εκτονοσεις σε μια ωρα ? πως θα γινει αυτο ρε τυπε ?????? τι ειναι ο αλλος ??? μηχανημα και παταει ενα κουμπι και χυνει 3 φορες μεσα σε μια ωρα ???? :jerking:
Εντάξει, αυτό είναι υπερβολικό, αλλά  στα άλλα περι βαλκανικών τιμών κλπ καλά τα λέει ο τύπος!
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
10 ευρω για τα ελλεηνακια και πολλα ειναι...με 1 χυσιμο...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
3 εκτονοσεις σε μια ωρα ? πως θα γινει αυτο ρε τυπε ?????? τι ειναι ο αλλος ??? μηχανημα και παταει ενα κουμπι και χυνει 3 φορες μεσα σε μια ωρα ???? :jerking:

Ειναι οι λεγόμενοι ΧΥΣΤΕΣ τυπε, όπως διαβασα καπου εδω μεσα  :grin:

δεν ειμαστε ολοι ετσι  :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
10 ευρω για τα ελλεηνακια και πολλα ειναι...με 1 χυσιμο...
τωρα το γαμησες το θεμα σιγα μην μας παιρνουν τσαμπα πανε αυτα.....οσο ειμουν 20 22 καλα περασα τωρα εχει κλαμα
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
3 εκτονοσεις σε μια ωρα ? πως θα γινει αυτο ρε τυπε ?????? τι ειναι ο αλλος ??? μηχανημα και παταει ενα κουμπι και χυνει 3 φορες μεσα σε μια ωρα ???? :jerking:

Tυπε διαβασε πραγματικη ιστορια

15 χρωνων ο πιπης... ειναι σε ταξιδι στην Θεσσαλονικη με φιλο
Μου λεει σε ανυποπτη στιγμη οτι εχει καβλες πολλες και θελει να γαμησει πουτανα στον Βαρδαρη
Τι να τον κανω τον φιλο τον αγαπω πολυ, χατηρι δεν του χαλαω, προγραμματιζουμε και την επισκεψη στα στενα του Βαρδαρη
Τον περιμενω να τελειωσει να συνεχισουμε την δουλεια μας καθοτι κολλητος και πολυ καλο παιδι (ακομα και σημερα μιλαμε)
Ερχεται ο τυπος μετα απο 2-3 λεπτα στο σημειο που τον περιμενα και μου εξιστορει το περιστατικο

-Αδελφε μου εκανα πουστια στην πουτανα
-Τι εκανες ρε φιλε ?
-ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΜΙΑ
-Πως το εκανες αυτο βρε θηριο..εισαι τεραστιος ρε
-Εκει που την γαμουσα εχυσα και εγω συνεχισα να την γαμαω και ξαναεχυσα
- :think:

 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Ειναι οι λεγόμενοι ΧΥΣΤΕΣ τυπε, όπως διαβασα καπου εδω μεσα  :grin:

δεν ειμαστε ολοι ετσι  :2funny:

10 ευρω για πιπα και 15 για γαμησι δεν ειναι καλα νομιζεις ???
Εγω νομιζω οτι ειναι πολυ καλα...μιλαω για κοπελα αυτονομη που θελει να βγαλει καλο "χαρτζηληκι..."
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
10 ευρω για πιπα και 15 για γαμησι δεν ειναι καλα νομιζεις ???
Εγω νομιζω οτι ειναι πολυ καλα...μιλαω για κοπελα αυτονομη που θελει να βγαλει καλο "χαρτζηληκι..."

Ξεφτιλα ειναι ρε φιλε τι καλα λες...
15 ευρω δεν φτανουν να βγεις με την γκομενα σου να πιειτε 2 ποτακια για να την πηδηξεις χωρις γκρινια
Και αλλες τα περνουν για να ανοιγουν τα ποδια στον καθε βρωμυλο αγνωστο ???
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.815
Πόντοι
8.006
Ξεφτιλα ειναι ρε φιλε τι καλα λες...
15 ευρω δεν φτανουν να βγεις με την γκομενα σου να πιειτε 2 ποτακια για να την πηδηξεις χωρις γκρινια
Και αλλες τα περνουν για να ανοιγουν τα ποδια στον καθε βρωμυλο αγνωστο ???
Πες τα ρε Πίπη, καποιοι νομιζουν οτι σε λιγο θα τους πληρωνουν για να πηδηξουν.
 

mariosathens

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αν πάρουμε υπόψιν μας ότι η πλειονότητα των πελατών ζητάει....προγράμματα ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΙΔΙΚΑ από τα ΤΡΑΒΕΣΤΑΚΙΑ είναι λογικό και επόμενο οι τιμές ν' αυξάνονται ή έστω να παραμένουν σταθερές!
Δεν είναι γκόμενες οι οποίες απλά ανοίγουν πόδια και υποκρίνονται. Το τραβεστάκι δίνει και κώλο και παλαμάρι... το οποίο κιόλας πρέπει να είναι 100% σε στύση ακόμα και με το πιο μπάζο ή "στριφνό" πελάτη!! Δύσκολο έργο.... γι' αυτό και αμείβεται ακόμα σχετικά καλά.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Μάριε, επομένως αν ζητήσουμε μόνο λοκο συμφωνείς με τα 10 -15 ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom