Νέα

RIP -Νεκρός οπαδός της ΑΕΚ από επίθεση Κροατών στην ΟΠΑΠ Arena

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Ποιά ομάδα του ρε φίλε δεν έχεις ιδέα και μιλάς, δεν έπαιζε η βουλγάρικη Μπότεβ κανένα ματς στην Ελλάδα. Για σκηνικά ήρθε επειδή είχε Άρης-ΠΑΟΚ και έχουν αδελφοποίηση με τα Αργιανά.
Tύπε, παίρνεις καμιά στροφή που και που; Αυτό λέω, ήρθε να δει τον Άρη γιατί ο τύπος γούσταρε Άρη, αυτά που λες για σκηνικά είναι στο μυαλό σου. Το μόνο σκηνικό ήταν αυτό στο μέγαρο μουσικής που τους βρήκαν 20 άτομα με τέσσερις Βούλγαρους και τον πάτησαν με το αυτοκίνητο μετά το ξύλο που έφαγε. Και το επόμενο σκηνικό ήταν 2 ώρες μετά στο παιχνίδι μπάσκετ στην Πυλαία που τραγουδούσε ένα γήπεδο "τον σκότωσα τον πούστη γιατί ήταν Αρρειανός".

Τώρα τι λες, ξέρω κάτι;
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Tύπε, παίρνεις καμιά στροφή που και που; Αυτό λέω, ήρθε να δει τον Άρη γιατί ο τύπος γούσταρε Άρη, αυτά που λες για σκηνικά είναι στο μυαλό σου. Το μόνο σκηνικό ήταν αυτό στο μέγαρο μουσικής που τους βρήκαν 20 άτομα με τέσσερις Βούλγαρους και τον πάτησαν με το αυτοκίνητο μετά το ξύλο που έφαγε. Και το επόμενο σκηνικό ήταν 2 ώρες μετά στο παιχνίδι μπάσκετ στην Πυλαία που τραγουδούσε ένα γήπεδο "τον σκότωσα τον πούστη γιατί ήταν Αρρειανός".

Τώρα τι λες, ξέρω κάτι;
Καλά τώρα πουλάς τρελίτσα που νόμιζες ότι έπαιζε η μπότεβ και τώρα λες μαλακίες ότι όταν είπες ομάδα του εννοούσες τον Άρη, πως είναι ο Άρης ομάδα του; Η μπότεβ είναι ομάδα του και αυτό έλεγες. Οι ίδιοι οι βούλγαροι οπαδοί είχαν ανεβάζει υλικό στα σόσιαλ από την Θεσσαλονίκη που κρατούσαν τσεκούρια και έλεγαν ψάχνουμε ΠΑΟΚ ενώ πριν λίγες μέρες είχαν κάνει επίθεση σε ταβέρνα στη Νέα Κρήνη που είχαν τραπέζι συνδεσμίτες του ΠΑΟΚ από την περιοχή.
Θέλετε να βγάλετε άγιους τους δολοφόνους από το Πλόβντιν για να κάνετε προπαγάνδα. Από την μαλακισμένη προπαγάνδα σας χορτάσαμε, φτάνει, αν δεν δούμε τα πράγματα με αυτοκριτική όλοι μας δεν θα αλλάξει τίποτα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Καλά τώρα πουλάς τρελίτσα που νόμιζες ότι έπαιζε η μπότεβ και τώρα λες μαλακίες ότι όταν είπες ομάδα του εννοούσες τον Άρη, πως είναι ο Άρης ομάδα του; Η μπότεβ είναι ομάδα του και αυτό έλεγες. Οι ίδιοι οι βούλγαροι οπαδοί είχαν ανεβάζει υλικό στα σόσιαλ από την Θεσσαλονίκη που κρατούσαν τσεκούρια και έλεγαν ψάχνουμε ΠΑΟΚ ενώ πριν λίγες μέρες είχαν κάνει επίθεση σε ταβέρνα στη Νέα Κρήνη που είχαν τραπέζι συνδεσμίτες του ΠΑΟΚ από την περιοχή.
Θέλετε να βγάλετε άγιους τους δολοφόνους από το Πλόβντιν για να κάνετε προπαγάνδα. Από την μαλακισμένη προπαγάνδα σας χορτάσαμε, φτάνει, αν δεν δούμε τα πράγματα με αυτοκριτική όλοι μας δεν θα αλλάξει τίποτα.
Άρες μέρες κουκουνάρες. Είπα κάπου εγώ ότι ήρθε να δει τη Μπότεφ; Ποιος είναι ο νεκρός; Ποιοι φώναζαν εν χορό το εμετικό σύνθημα; Ποιοι φωνάζουν ακόμα "λευτεριά στα αδέρφια μας";

Aν μπορεί να απαντήσεις σε κάτι από ΑΥΤΑ καλώς, αλλιώς μη μπαίνεις στον κόπο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.708
Like
67.877
Πόντοι
12.756
Ένα τέτοιο μαλακα χρειάζεται κάθε προεδρας , να υπερασπίζεται τα συμφέροντα του. Χωρίς χρήμα χωρίς όφελος να φυλάει και να "προστατεύει" με τον σουγιά και το στιλέτο το opap arena το Καραϊσκάκη την Λεωφόρο Αλεξάνδρας και όλα αυτά τα κωλοχανεια.

Έτσι είναι η ζωή. Υπάρχει μεγάλη δεξαμενή ηλίθιων.

Περάστε έξω από κάθε γήπεδο αυτές τις μέρες. Τα περιφρουρούν τα ουγκανα μουνόπανα με μαχαίρια στις τσέπες γιατί την τιμή της φανέλας. Περιμένουν να τσιμπήσει κανένα άλλο μουνόπανο για να πλακωθουν.

Άλλοι βγάζουν χρήμα και άλλοι ψοφανε να ψοφήσουν και να μαχαιρώσουν.

ρε δε πα να σφαχτεί καθε ούγκανο, κανα περαστικό μη σφάξουν μόνο, με την μαστούρα και την στραβομάρα που έχουν........

Τα είπες ολα :hi:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Άρες μέρες κουκουνάρες. Είπα κάπου εγώ ότι ήρθε να δει τη Μπότεφ; Ποιος είναι ο νεκρός; Ποιοι φώναζαν εν χορό το εμετικό σύνθημα; Ποιοι φωνάζουν ακόμα "λευτεριά στα αδέρφια μας";

Aν μπορεί να απαντήσεις σε κάτι από ΑΥΤΑ καλώς, αλλιώς μη μπαίνεις στον κόπο.
Το τερματίσατε με την νεκροκαπηλεία για να κάνετε προπαγάνδα φτάνει, δεν σέβεστε τίποτα. Και εμείς έχουμε νεκρό από οπαδική βία και όλοι. Να κάνουμε την αυτοκριτική μας όλοι αλλιώς θα λέμε όχι εμείς αυτοί η θα απειλούμε με αντίποινα.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.727
Κριτικές
30
Like
19.905
Πόντοι
8.746
Αυτό είναι αυτονόητο, δεν χρειάζεται να το ξαναλέμε.

Από την άλλη είναι απόλυτα σωστός ο Closer. Για όποιον έχει περάσει από κερκίδα ορθίων, αυτό που πέτυχαν οι Κροάτες είναι το απόλυτο ξεφτύλισμα του αντιπάλου. Μυθική εφόρμηση για όσους ασχολούνται με τα οπαδικά.
Ρε τύπε ποιο ξεφτίλισμα και μαλακίες τούμπανα?
Ήρθαν 1500 χλμ για να σκοτώσουν έναν άνθρωπο και τώρα κάποιοι από αυτούς θα μπουν φυλακή και θα καραστρεψουν και τις οικογενειές τους - πέραν του μιχάλη?
Ξεφτύλα για τους ίδιους τους ναζί-αληταράδες είναι.
Κι όποιος το βλέπει όπως περιγράφεις, είναι κι αυτός ανεγκέφαλος ξεφτυλισμένος παλιόπουστας.
Υπάρχει ένας τρόπος να αναφερθείς στο γεγονός και στους φιλάθλους της εν λόγω ομάδας...γαμιόληδες που ξεφτυλίστηκαν οι ίδιοι παγκοσμίως.
Άντε τώρα...
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.097
Πόντοι
18.565
Το ποδόσφαιρο είναι το πιο σημαντικό από τα ασήμαντα πράγματα, το πιο ασήμαντο από τα σημαντικά. Είμαι στα γήπεδα από 4 χρόνων, λόγω του ότι ο πατέρας μου ήταν παράγοντας σε ομάδα του κέντρου που βολοδερνει κυρίως στην Β. Εθνική, (τότε ήταν στην Α Αθηνών, ο πατέρας μου έφαγε το προικωο σπίτι της μάνας μου σε 4 χρόνια)
60 χρόνια ακολουθώ αυτή την ομάδα, είτε είναι στην Γ. Εθνική, είτε στην Σούπερ Λίγκα που βρέθηκε για 4 χρόνια.
Χαρές στις νίκες, λύπη στις ήττες. Αλλά μέχρι εκεί. Εδώ και πολλά χρόνια κατάφερα να είμαι φίλαθλος τής ομάδας και να απολαμβανω το ποδόσφαιρο όταν παίζεται καλά και από τις δύο ομάδες. Εξάλλου πληρωνω ολόκληρο εισιτήριο για να βλέπω εικοσιδύο ποδοσφαιριστές να παίζουν και όχι εντεκα. Ειδικά τώρα που οι ομάδες έχουν πεσει στα χέρια επιχειρηματιών που πρωτα απ' όλα βάζουν αλλά πράγματα μπροστά και όχι το όνομα και την ιδέα της ομάδας δεν αξίζει τον κόπο να χάνεις την ζωή σου για την ομάδα.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Ακριβώς αυτό. Αν κάτι έχει ιδανικά και αξίες, αυτό είναι ο αθλητισμός και τα διαφορετικά αθλήματα. Όχι οι ομάδες.
Είναι η ευγενής άμιλλα, ο υγιής ανταγωνισμός, η ομαδικότητα, η άσκηση του σώματος και του μυαλού.
Και γενικά σε όλες τις έννοιες όπως πολιτική, τέχνη, οικονομία, θρησκείες, ιδεολογίες, αυτές είναι που εκφράζουν ιδανικά και όχι πχ τα πολιτικά κόμματα, οι κλίκες, οι φανατισμοί, που τάχα αντιπροσωπεύουν τα ιδανικά των εννοιών και ιδεολογιών από μερικούς ανεγκέφαλους, που θέλουν τα πάντα άσπρο-μαύρο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Το τερματίσατε με την νεκροκαπηλεία για να κάνετε προπαγάνδα φτάνει, δεν σέβεστε τίποτα. Και εμείς έχουμε νεκρό από οπαδική βία και όλοι. Να κάνουμε την αυτοκριτική μας όλοι αλλιώς θα λέμε όχι εμείς αυτοί η θα απειλούμε με αντίποινα.
Σου είπα να μη μπεις στον κόπο, το βιολί σου εσύ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Ακριβώς αυτό. Αν κάτι έχει ιδανικά και αξίες, αυτό είναι ο αθλητισμός και τα διαφορετικά αθλήματα. Όχι οι ομάδες.
Είναι η ευγενής άμιλλα, ο υγιής ανταγωνισμός, η ομαδικότητα, η άσκηση του σώματος και του μυαλού.
Και γενικά σε όλες τις έννοιες όπως πολιτική, τέχνη, οικονομία, θρησκείες, ιδεολογίες, αυτές είναι που εκφράζουν ιδανικά και όχι πχ τα πολιτικά κόμματα, οι κλίκες, οι φανατισμοί, που τάχα αντιπροσωπεύουν τα ιδανικά των εννοιών και ιδεολογιών από μερικούς ανεγκέφαλους, που θέλουν τα πάντα άσπρο-μαύρο
Ναι, πες τα αυτά στο μπαμπη το σουγιά, τον Κώστα τον μπαλτά, τον Πέτρο το Γκοτζίλα και τον πεταλούδα το Νίκο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.097
Πόντοι
18.565
Ακομα και τωρα εχω γινει ο γραφικος κωλογερος στην εξεδρα οταν καποιοι πιτσιρικαδες, η, ακομα και μεγαλυτεροι βριζουν τις μανες και τις οικογενειες των αντιπαλων ποδοσφαιριστων. Ευτυχως η σωματοδομη μου δεν ευνοει τους πιτσιρικαδες να με τσαμπουκαλευτουν, εξ αλλου με ξερουν οτι ειμαι στην ιδια ομαδα, αλλα, ρε μαλακισμενο οσο και αν ειναι απατεωνας ο αντιπαλος ποδοσφαιριστης (το ποδοσφαιρο εχει τους πιο απατεωνες αθλητες) παιζει για να σου προσφερει ενα θεαμα. Τι του βριζεις την μανα;
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.575
Κριτικές
15
Like
6.272
Πόντοι
8.345
Διαφωνώ γιατί στο τέλος θα μας περάσουν για μλκες και θα κάνει ο καθένας ότι γιυσταρει

Πρεπει να πάμε εκεί να τους γαμησουμε, να έρθουν εδώ να τους ξαναγαμησουμε και μετα να κάνουμε καταγγελίες όπου γίνεται (cas, fifa, ευρωπαϊκή ένωση?, ποινικά/αστικά δικαστηρια στην ελβετια) να μάθει ο πουστοτσεφεριν ότι δεν θα κάνει ότι γουσταρει

Δώσε όλα τα λεφτά του CL σε μεγάλες δικηγορικες και γαμησε τους όλους παντού. Κάλεσε bbc, equipe κλπ, κάνε θόρυβο μόνο έτσι θα καταλάβουν
Το πρώτο βήμα έγινε, το Σάββατο να τους δω στην Νέα Φιλαδέλφεια...
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Ακομα και τωρα εχω γινει ο γραφικος κωλογερος στην εξεδρα οταν καποιοι πιτσιρικαδες, η, ακομα και μεγαλυτεροι βριζουν τις μανες και τις οικογενειες των αντιπαλων ποδοσφαιριστων. Ευτυχως η σωματοδομη μου δεν ευνοει τους πιτσιρικαδες να με τσαμπουκαλευτουν, εξ αλλου με ξερουν οτι ειμαι στην ιδια ομαδα, αλλα, ρε μαλακισμενο οσο και αν ειναι απατεωνας ο αντιπαλος ποδοσφαιριστης (το ποδοσφαιρο εχει τους πιο απατεωνες αθλητες) παιζει για να σου προσφερει ενα θεαμα. Τι του βριζεις την μανα;
Ρε φίλε αντέχεις να είσαι δίπλα σε ένα άτομο που βρίζει την μάνα κάποιου;

Δεν λέω εγώ, ειμαι πολιτισμένος υπεράνω. Αλλά

Για καφέ πάω για μια μπύρα πάω και σκαναρω ένα λεπτό που θα καθίσω. Αν βλέπω φωνακλαδες, χαζές στμπεριφορες κάθομαι 100 μέτρα μακριά είμαι σε μια ηλικία που δεν αντέχω να υπάρχουν ουγκανα αμόρφωτα βλάκες γύρω μου.

Θέλω να κάτσω με τα φιλαράκια μου να πω τις μαλακίες μου να μιλάω ελεύθερα να λέω την αποψαρα μου να καπνίσω να ξεσκασω.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.071
Κριτικές
1
Like
29.751
Πόντοι
8.006
Το ποδόσφαιρο είναι το πιο σημαντικό από τα ασήμαντα πράγματα, το πιο ασήμαντο από τα σημαντικά. Είμαι στα γήπεδα από 4 χρόνων, λόγω του ότι ο πατέρας μου ήταν παράγοντας σε ομάδα του κέντρου που βολοδερνει κυρίως στην Β. Εθνική, (τότε ήταν στην Α Αθηνών, ο πατέρας μου έφαγε το προικωο σπίτι της μάνας μου σε 4 χρόνια)
60 χρόνια ακολουθώ αυτή την ομάδα, είτε είναι στην Γ. Εθνική, είτε στην Σούπερ Λίγκα που βρέθηκε για 4 χρόνια.
Χαρές στις νίκες, λύπη στις ήττες. Αλλά μέχρι εκεί. Εδώ και πολλά χρόνια κατάφερα να είμαι φίλαθλος τής ομάδας και να απολαμβανω το ποδόσφαιρο όταν παίζεται καλά και από τις δύο ομάδες. Εξάλλου πληρωνω ολόκληρο εισιτήριο για να βλέπω εικοσιδύο ποδοσφαιριστές να παίζουν και όχι εντεκα. Ειδικά τώρα που οι ομάδες έχουν πεσει στα χέρια επιχειρηματιών που πρωτα απ' όλα βάζουν αλλά πράγματα μπροστά και όχι το όνομα και την ιδέα της ομάδας δεν αξίζει τον κόπο να χάνεις την ζωή σου για την ομάδα.
"Κάποιοι άνθρωποι πιστεύουν πως το ποδόσφαιρο είναι ζήτημα ζωής και θανάτου. Είμαι απογοητευμένος με αυτή την άποψη. Μπορώ να σας διαβεβαιώσω πως είναι κάτι πολύ σημαντικότερο από αυτό".

Bill Shankly
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
271
Like
737
Πόντοι
81
Άρες μέρες κουκουνάρες. Είπα κάπου εγώ ότι ήρθε να δει τη Μπότεφ; Ποιος είναι ο νεκρός; Ποιοι φώναζαν εν χορό το εμετικό σύνθημα; Ποιοι φωνάζουν ακόμα "λευτεριά στα αδέρφια μας";

Aν μπορεί να απαντήσεις σε κάτι από ΑΥΤΑ καλώς, αλλιώς μη μπαίνεις στον κόπο.
Τι να σε πει ;ότι αυτός που έδωσε το πρόσταγμα για να κατέβουν οι μουλοι με τα βανακια ήταν τύπος που κρατούσε το τρόπαιο στον τελικό κυπέλλου της προηγούμενης χρονιάς από τη δολοφονια και χωμένος στην ΠΑΕ τους; Οτι η γκόμενα που πάτησε τον τοσκο γιατί όπως είπε είδε τη φασαρία και φοβήθηκε οδηγούσε αμάξι που ήταν στο όνομα αυτού του μουλου και ηταψ η κοπέλα του ; Ή ότι τώρα και τα δύο αυτά σκουπιδια μετά από ένα χρόνο είναι έξω;

Τα έχουμε πευ η Θεσσαλονίκη τα τελευταία χρόνια ειχε γινει ένα φέουδο που όλοι δίναν κωλο για λίγα ρούβλια και πέντε υπολογιστές από το Ροστόφ οπως το ατ Τούμπας.Τωρα που έγινε φάντασμα ο Αϊ Γιάννης κάνουν πως δεν θυμούνται.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.044
Like
9.878
Πόντοι
1.406
Όσοι πιστεύουν ότι το σκηνικό με τους Κροάτες είναι ένα σκηνικό οπαδικης βίας καλό είναι να σταματήσετε να ψηφίζετε -για αρχή τουλάχιστον.....τα μουνόπανα είναι ένα πρώτης τάξεως σχολειο προπαγάνδας και εργοστασιο παραγωγής ναζί σε μια χώρα που έχει μακρά ναζιστική παράδοση....δεν είναι καν ένα φαινόμενο που σταματάει σε μια συγκεκριμένη θύρα η σε μια συγκεκριμένη ομάδα ....όλες οι κροάτικες ομάδες δουλεύουν οπαδικα στο ίδιο μοτίβο....το ίδιο συμβαίνει και σε αρκετές ομάδες των λεγόμενων χώρων του βισεγκραντ συν της Αυστρίας..ο ναζισμός έχει επιστρέψει για τα καλά και βρίσκει πρόσφορο έδαφος στα ανεγκεφαλα κοπρόσκυλα των ομάδων που βρίσκονται στις χώρες αυτές.... Κροατία Αυστρία συν Σλοβακία Τσεχία Πολωνία και Ουγγαρία είναι χαρακτηριστικά παραδείγματα χώρων όπου το αβγό του φιδιού κάνει θραύση και στις κερκίδες βρίσκει το άλλοθι ως οπαδισμος για να οργανωθεί και να επιστρέψει βίαια στην κοινωνία....και κανένας οργανισμός κανένα κράτος καμιά αρχή δεν κάνει τίποτα ώστε να συντρίψει αυτό που πριν λίγες δεκαετίες άφησε την Ευρώπη συντρίμμια .....η ανοχή της ΦΙΦΑ και της ΟΥΕΦΑ είναι ασύλληπτη και ταυτόχρονα προκλητική,καλά για το επίσημο κροατικό κράτος- απλά είναι ένα ανέκδοτο....Αντί να έχουν ρημάξει και ξηλώσει οι ίδιοι τους πυρήνες αυτούς μέσα στις ομάδες του ποδοσφαίρου τους και κατ επεκταση της κοινωνίας τους,προχωρούν και σε προκλητικά διαβήματα για τους συλληφθέντες επιδρομείς των βββ....αντί ο ρεζιλης Κροάτης πρόεδρος να ξεκινήσει πογκρομ εναντίων των ναζί στη χώρα του στέλνει διαβήματα γελοιοτητας για τα εκατό κροατικά κοπρόσκυλα .....αν συνεχίσει έτσι η κατάσταση σε λίγα χρόνια η Ευρώπη σίγουρα θα συρθεί πάλι με μαθηματική ακρίβεια σε ένα ακόμα αχρειαστο μεγάλο πόλεμο ...συνεχίστε να πιστεύετε ότι ειναι ποδόσφαιρικη βία μεταξύ οπαδων..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.239
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Τι να σε πει ;ότι αυτός που έδωσε το πρόσταγμα για να κατέβουν οι μουλοι με τα βανακια ήταν τύπος που κρατούσε το τρόπαιο στον τελικό κυπέλλου της προηγούμενης χρονιάς από τη δολοφονια και χωμένος στην ΠΑΕ τους; Οτι η γκόμενα που πάτησε τον τοσκο γιατί όπως είπε είδε τη φασαρία και φοβήθηκε οδηγούσε αμάξι που ήταν στο όνομα αυτού του μουλου και ηταψ η κοπέλα του ; Ή ότι τώρα και τα δύο αυτά σκουπιδια μετά από ένα χρόνο είναι έξω;

Τα έχουμε πευ η Θεσσαλονίκη τα τελευταία χρόνια ειχε γινει ένα φέουδο που όλοι δίναν κωλο για λίγα ρούβλια και πέντε υπολογιστές από το Ροστόφ οπως το ατ Τούμπας.Τωρα που έγινε φάντασμα ο Αϊ Γιάννης κάνουν πως δεν θυμούνται.
Γνωστα αυτα, νομιζει πως δεν τα ξερουμε. Και τωρα που περασε και λιγο ο καιρος βαζουν και λιγη σκονη απο πανω «οι βουλγαροι ηρθαν για πεσιματα και σκηνικα οχι για τον Αρη». Κλασσικη προπαγανδα παλιας κοπης.

Και για το ΦΟΝΟ και τα εμμετικα συνθηματα στο κλειστο κωλοχανειο τους κουβεντα.

Καλα να παθουν τα βοδια εκει πανω που εστησαν τις κωλοτρυπιδας τους στον τσετσενο και τωρα που λακισε ψαχνεται ολη η πολη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom