Νέα

RIP -Νεκρός οπαδός της ΑΕΚ από επίθεση Κροατών στην ΟΠΑΠ Arena

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Οπότε τι; Λέμε συλληλητηρια στους μπαχαλους που σκοτώνονται σε πεσιματικες και καταδρομικες αλλά όχι σε αυτούς που σκοτώνονται σε ραντεβού;
Να ρωτήσω κάτι άλλο.
Στη μάνα του Βούλγαρου που απλά έπινε τον καφέ του και τον σάπισαν στο ξυλο και μετά περασαν από πάνω του με αυτοκίνητο τα παοκια, για να τον αποτελειώσουν, είπε συλληπητηρια;
Απλά έπιναν τον καφέ τους αλλά απλά πριν λίγες μέρες είχαν αφήσει αναίσθητους κάποιους του ΠΑΟΚ στη Νέα Κρήνη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.071
Κριτικές
1
Like
29.750
Πόντοι
8.006
Ο κούγιας ειπε στις ειδήσεις , οτι ο μαικ ,3 φορές εκανε ντου στους ΚροατοΠαναθ/κους, οποτε στη προκειμένη περίπτωση εαν ο μαικ ειχε ακολουθήσει το ρητό , ´´του φευγάτου η μανα δεν έκλαψε ποτέ´´ θα ειχε γλιτώσει
Ήταν εκει και το ειδε ο Αλεξης? Καλα, τον πιστευετε? Στις 5 κουβεντες του, οι 6 ειναι ψεματα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.882
Κριτικές
178
Like
39.464
Πόντοι
21.896

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.097
Like
11.558
Πόντοι
2.606
Οπότε τι; Λέμε συλληλητηρια στους μπαχαλους που σκοτώνονται σε πεσιματικες και καταδρομικες αλλά όχι σε αυτούς που σκοτώνονται σε ραντεβού;
Να ρωτήσω κάτι άλλο.
Στη μάνα του Βούλγαρου που απλά έπινε τον καφέ του και τον σάπισαν στο ξυλο και μετά περασαν από πάνω του με αυτοκίνητο τα παοκια, για να τον αποτελειώσουν, είπε συλληπητηρια;
Ο τσουκαλάς δεν είναι το γραφείο τύπου της 7 ούτε τον έχουν ορίσει εκπρόσωπο μπορει να είπε μπορεί και να μην είπε όσοι σκοτώνονται χωρις να φταίνε δεν μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι με αυτούς που πάνε γυρεύοντας
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.310
Κριτικές
3
Like
6.890
Πόντοι
1.486
Το είχα γραψει πριν 15 χρόνια,το ξαναθυμίζω στους νεότερους...
1984 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 2-2 στη Φιλαδέλφεια με το Σίγγα να μας ισοφαρίζει με ένα περίεργο ψηλοκρεμαστό σουτ στο ΄92!! Είμαι απέναντι από τη σκεπαστή στο πέταλο,το οποίο φιλοξενεί και τους Παοκτζήδες-ήταν διαφορετικά τότε-.18 χρονών εγώ έχω σαλτάρει με την ισοφάριση ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΟΓΚΟΣ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΟΚ είμαι στην πάνω αριστερή γωνία του πετάλου και βρίζω την τύχη μας και τους Παοκτζήδες σε έναν καμπαρντινάτο καλοβαλμένο κύριο ο οποίος με ακούει.Κατεβαζω καντήλια εγώ,είμαστε οι δύο μας στη γωνία πάνω,δε μας βλέπει κανείς κι εγώ το χαβά μου,βούλγαροι,τις μάνες σας κλπ μαλακίες.Και τότε γυρίζει ο τύπος και μου λέει: "Φίλε ηρέμησε ΄ και ταυτόχρονα ανοιγει την καμπαρντινα και μου δείχνει μία φαλτσέτα 10 πόντων.Συνεχίζει, "Δεν μας βλέπει κανείς,θα μπορούσα να σε ξεκοιλιάσω και να μην μας πάρουνε χαμπάρι,γιατί βρίζεις,τι σου φταίνε οι μάνες ΜΑΣ,εγώ είμαι βούλγαρος όπως λες και το σουγιά το έχω για αυτοπροστασία και μόνο ...". Παιδια αυτό ήταν,από τότε το παραμικρό για κανέναν και για τίποτα,έχουν περάσει 23 χρόνια και δεν ξεχνάω τα λόγια του γιατί μου χτύπησαν νωρίς το καμπανάκι...
Στα τωρινά τωρα,ουτε ραντεβού υπήρχε,ούτε οι δικοί μας ειχαν οργανωθεί,ουτε Κροάτες μαχαιρωμένοι υπαρχουν-με αυτο το τελευταίο ειδικα σηκώνω τα χερια ψηλά...
Οι φασίστες βρηκαν προσφορο εδαφος στο μπουρδέλο μας-οι ζηταδες λεει τους πηγαιναν ...συνοδεία!!-συναντηθηκαν με μερικα φασιστακια των βαζελων από την παλιά ΝΟΠΟ,τους εδειξαν τα κατατόπια,τους εξοπλισαν κιολας κι εγινε ότι εγινε.Δεν αποκλειω να υπηρχαν μερικοι δικοι μας οργανωμενοι για περιφρούρηση ή για να δουνε την προπονηση των κροατών αλλα ραντεβου δεν...
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
μολις τωρα το ΣΚΑΙ εδειξε τον συγχωρεμενο Μιχαλη(λεει ο ΣΚΑΙ οτι αυτος ειναι) με κρανος και κουκουλα να ειναι με τους οπαδους της ΑΕΚ στα επεισοδια!!!και τον δειχνει και στο περιπτερο φορωντας κουκουλα να πηγαινει πισω στα ψυγεια και να κρυβεται και οι ανθρποι εκει να προσπαθουν να καταλαβουν τι γινεται!!!!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
μολις τωρα το ΣΚΑΙ εδειξε τον συγχωρεμενο Μιχαλη(λεει ο ΣΚΑΙ οτι αυτος ειναι) με κρανος και κουκουλα να ειναι με τους οπαδους της ΑΕΚ στα επεισοδια!!!και τον δειχνει και στο περιπτερο φορωντας κουκουλα να πηγαινει πισω στα ψυγεια και να κρυβεται και οι ανθρποι εκει να προσπαθουν να καταλαβουν τι γινεται!!!!
Αθάνατος ο νεκρός.
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
782
Πόντοι
81
μολις τωρα το ΣΚΑΙ εδειξε τον συγχωρεμενο Μιχαλη(λεει ο ΣΚΑΙ οτι αυτος ειναι) με κρανος και κουκουλα να ειναι με τους οπαδους της ΑΕΚ στα επεισοδια!!!και τον δειχνει και στο περιπτερο φορωντας κουκουλα να πηγαινει πισω στα ψυγεια και να κρυβεται και οι ανθρποι εκει να προσπαθουν να καταλαβουν τι γινεται!!!!
Ραντεβου θανάτου ήταν …. Ολοι γνώριζαν
Οπως ραντεβου θανάτου ήταν παο Άγιαξ vs Aek + κατι άλλοι αλλοδαποί στη λ. Αλεξάνδρας , ευτυχως χωρις νεκρό απο τις φωτοβολίδες ευθείας βολής

Οι αστυνομικοί με τους φακούς πρεπει να λογοδοτήσουν
Εαν πέταγαν ενα δυο δακρυγόνΑ θα σκορπάγαν οι εισβολείς
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.315
Like
4.502
Πόντοι
1.706
Ο τσουκαλάς δεν είναι το γραφείο τύπου της 7 ούτε τον έχουν ορίσει εκπρόσωπο μπορει να είπε μπορεί και να μην είπε όσοι σκοτώνονται χωρις να φταίνε δεν μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι με αυτούς που πάνε γυρεύοντας
Εννοείται, αλλά από ότι φαίνεται το παληκαράκι πήγε γυρεύοντας και έφυγε τζάμπα και βερεσε.
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
να πω την αληθεια ετσι οπως τα λεγανε τα καναλια νομιζα οτι ο συγχωρεμενος Μιχαλης αραζε εκει να πει το ποτο του....να πιει το καφε του και οι ΒαζελοΚροατες μασκοφοροι χουλιγκανς ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ τον μαχαιρωσαν!!!αλλα στο ΣΚΑΙ(που επαναλαμβανω λεει οτι ο Κρανιοφορος κουκουλοφορος με την μπλε μλπουζα ειναι ο Μιχαλης)τον δειχνει με κρανος και κουκουλα να συμμετεχει στα επεισοδια!!!!Αρα ο κοντος εχει δικιο....απο οτι φαινεται ηταν οχι ακριβως ραντεβου αλλα οι Αεκτσηδες ξερανε οτι θα γινει "πεσιμο"
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.004
Πόντοι
10.336
τελικα ο βαζελος θα την βγαλει καθαρη ε; :coffee:
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
593
Like
487
Πόντοι
26
αδιανοητο να γινει ο αγωνας, και το αυτονοητο ειναι μονο η τιμωρια της Ντιναμό

Δεν εχω πειστεί οτι ηταν ραντεβου.

Ήταν εκει και το ειδε ο Αλεξης? Καλα, τον πιστευετε? Στις 5 κουβεντες του, οι 6 ειναι ψεματα

Δικηγόρε πάλι μέσα έπεσες.
Εκτός και αν μας πεις τώρα ότι η αστυνομία δεν κάνει σωστά τη δουλειά της και οι εκτιμήσεις της είναι λάθος ή κατευθυνόμενες. Διότι αν υποστηρίξεις το τελευταίο, σημαίνει ότι οι πολιτικοί προϊστάμενοι στους οποίους υπαγόταν - υπάγεται η αστυνομία τα τελευταία 4 χρόνια, δεν κάνανε - κάνουνε σωστά τη δουλειά τους.

Αν και είμαι σίγουρος ότι ανάμεσα σε ΝΔ και ΑΕΚ(και με βαριά καρδιά), θα προτιμήσεις να ανασκευάσεις για την δεύτερη.
Εάν και εφόσον δηλαδή παραδεχτείς για μια φορά ότι οι "εκτιμήσεις σου" ήταν απλά λανθασμένες.

Πάντως το να χρησιμοποιείς τον θάνατο ενός ανθρώπου για να ξεπλένεις τυχών ευθύνες της ομάδας σου και των οργανωμένων οπαδών της, δεν σε κάνει πολύ καλύτερο από τον Αλέξη, τον δικηγόρο, τον οποίο κατηγορείς με την πρώτη ευκαιρία.

νέα ευρήματα έρχονται να προστεθούν στη λίστα των Αρχών και να ενισχύσουν το σενάριο ότι όσα συνέβησαν δεν ήταν μια απρόκλητη επίθεση Κροατών και Ελλήνων χούλιγκαν, αλλά ένα οργανωμένο ραντεβού οπαδικών στρατών.

που όπως εκτιμούν δεν πρόλαβαν να χρησιμοποιήσουν οι «κιτρινόμαυροι» χούλιγκαν που περίμεναν τους «αντιπάλους» τους το βράδυ της Δευτέρας.

«Υπήρξε πληροφόρηση ότι οργανωμένοι οπαδοί της ΑΕΚ είχαν ενημερωθεί για την τυχόν άφιξη των οπαδών από την Κροατία και για τον λόγο αυτό με την πρόφαση της διανομής εισιτηρίων υπήρξε κάλεσμα να συγκεντρωθούν εξωτερικά του γηπέδου διεξαγωγής του αγώνα» αναφέρεται σε εμπιστευτικό έγγραφο της αρμόδιας υποδιεύθυνσης της Αστυνομίαςγια την αντιμετώπιση αθλητικής βίας.


Κομμάτι του παζλ για τα καταδικαστέα γεγονότα της μαύρης Δευτέρας είναι και τα μηνύματα που αντάλλαξαν χούλιγκαν της ΑΕΚ με αυτούς της Ντιναμό πριν και μετά τα επεισόδια, που δείχνουν ότι υπήρξε συνεννόηση και για νέο ραντεβού.

με το σκηνικό να μοιάζει με προσυμφωνημένο ραντεβού «θανάτου», μέσα στον αστικό ιστό της Νέας Φιλαδέλφειας βάζοντας σε κίνδυνο ζωές αθώων πολιτών και περιουσίες.

Οι κάμερες καταγράφουν τους οπαδούς της ΑΕΚ να περιμένουν τους «αντιπάλους» τους, κρατώντας αντικείμενα στα χέρια (ρόπαλα ή καδρόνια), ενώ μερικοί από αυτούς φορούν κράνη.

Το σκηνικό που αποτυπώνεται στο βίντεο δείχνει ξεκάθαρα ότι οι αλλοδαποί και ημεδαποί χούλιγκαν δεν βρήκαν αμέριμνους και ανυπεράσπιστους πολίτες έξω από την «Αγία Σοφία», αλλά άτομα που γνώριζαν το συγκεκριμένο ραντεβού και ήταν προετοιμασμένοι.

 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
782
Πόντοι
81
Συγκλονιστικό βιντεο

Παιδια εγω ουτε απέξω δε θα ξαναπεράσω απο γηπεδο , επιςης διαβάζω οτι μεςα στους συνδέσμους οποίος επιχειρήσει να κανει ντου , υπάρχουν περίστροφα κ θα τον κάνουν τον οποιονδήποτε σουρωτήρι

Η νδ πρεπει να κλείσει ολους τους συνδέσμους οπαδων για 5 χρονια κ να αποβάλλει όλες τις ελληνικες ομάδες απο την ΕΕ, οτι εκανε η ΘΑΤΣΕΡ
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456
Τώρα στην ΕΡΤ 1 νεότερα βίντεο από τα επεισόδια. Τα καλύτερα έρχονται.


365232816_672432181573508_4265150372410658411_n.jpg
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
16
Like
13.527
Πόντοι
5.577
Απλά έπιναν τον καφέ τους αλλά απλά πριν λίγες μέρες είχαν αφήσει αναίσθητους κάποιους του ΠΑΟΚ στη Νέα Κρήνη.
Ποιο καφέ έπιναν αφου ο μακαρίτης ήταν με κρανος
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
28
Like
2.472
Πόντοι
6.265
Τι θα δειξει στην ερτ?
Και αλλα γυναικοπαιδα με κρανη full face και μολοτοφ στα χερια?
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
549
Like
952
Πόντοι
86
Συγκλονιστικό βιντεο

Παιδια εγω ουτε απέξω δε θα ξαναπεράσω απο γηπεδο , επιςης διαβάζω οτι μεςα στους συνδέσμους οποίος επιχειρήσει να κανει ντου , υπάρχουν περίστροφα κ θα τον κάνουν τον οποιονδήποτε σουρωτήρι

Η νδ πρεπει να κλείσει ολους τους συνδέσμους οπαδων για 5 χρονια κ να αποβάλλει όλες τις ελληνικες ομάδες απο την ΕΕ, οτι εκανε η ΘΑΤΣΕΡ
Αντε πάλι με τη Θάτσερ.... Δεν το έκανε η Θάτσερ... Πω ρε κόλλημα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596

Κουγιας τι φαση το ψυχακι:think::confused::confused::confused:

το πρωι δικαζει Αθηνα Πισπιριγκου,μεσημερι Ορεστιαδα διαταραξη κοινης ησυχιας και απογευματοβραδυ κατεβαινει Κρητη να αναλαβει οτι προκυψει,απο βεντετα μεχρι ζωοκλοπη:huh:
εχει αναλαβει χουλιγκανι Βαζελο και αυτοπροτεινεται και στην ΑΕΚ,ικανος ειναι να αναλαβει και τους δυο και στην εκδικαση να πηγαινει στην αιθουσα απο την μια πλευρα στην αλλη να κανει ερωτησεις στον κατηγορουμενο ως κατηγοριας και στο καπακι απεναντι ως υπερασπισης και να λεει στον εαυτο του 'τι να αυτα που λετε κυριε συνηγορε,επρεπε να ντρεπεστε' και να του κανει καταγγελια στον δικηγορικο συλλογο:embarrased::confused::confused::confused:
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
598
Like
216
Πόντοι
26
Οι φασίστες βρηκαν προσφορο εδαφος στο μπουρδέλο μας-οι ζηταδες λεει τους πηγαιναν ...συνοδεία!!-συναντηθηκαν με μερικα φασιστακια των βαζελων από την παλιά ΝΟΠΟ,τους εδειξαν τα κατατόπια,τους εξοπλισαν κιολας κι εγινε ότι εγινε.Δεν αποκλειω να υπηρχαν μερικοι δικοι μας οργανωμενοι για περιφρούρηση ή για να δουνε την προπονηση των κροατών αλλα ραντεβου δεν...

και μετα ξυπνησες
H παλια ΝΟΠΟ θα πλησιαζει τα 60
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom