Νέα

Ρένα Δούρου, στέλεχος του ΣΥΡΙΖΑ‎

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.neolaia.gr/wp-content/uploads/2009/09/douroupic7.jpg[/img[/URL]]

Ακόμα και όταν γελάει η συντρόφισα, αποπνέει ξυνίλα.....
[/quote]

Αν ακουγες και εσυ καθε μερα μαλακιες και οι παρεες σου ηταν σκουροι και πακια να δουμε τι
ξυνιλα θα ειχες?
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Που την είδατε την ξυνίλα ακριβώς ? Μέσα από πέντε φωτογραφίες? Στην πολιτική κατεβαίνει η γυναίκα , δεν έπιασε πόστο να τη γαμήσετε για να σας κάνει και χαριεντίσματα  :jerking:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Που την είδατε την ξυνίλα ακριβώς ? Μέσα από πέντε φωτογραφίες? Στην πολιτική κατεβαίνει η γυναίκα , δεν έπιασε πόστο να τη γαμήσετε για να σας κάνει και χαριεντίσματα  :jerking:


:rockon: :rockon: :rockon:
εδω μεσα επωνυμο μουνι να ναι και οοοοοοτι να ναι.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
ceb4cebfcf8dcf81cebfcf85-ceb3ceb9ceb1cebdcebdceb1cebaceac.jpg


Την "σκύλα" την έχει πάντως μέσα της, τώρα αν μπορεί να την βγάλει στο  :fuck2:, μαζί με μπόλικα υγρά στο νινί της ,
εγώ δεν ξέρω..........
Με σκύλα, ξυνή, έχω κάνει το χεριότερο γαμήσι της ζωής μου σε εκτός πληρωμένου.....
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
πιο επωνυμη απο το 80% οσων ποσταρονται για "ελληνιδες διασημες" εδω μεσα και δεν ειναι ουτε ελληνιδες ουτε διασημες.... :2funny: :2funny: :2funny:

Στα πακια στα σκουρα και τους μπαφαδορους του συριζα ναι η υπολοιπη Ελλαδα
θα την μαθει αν παει σε κανα ολοκαυτωμα να το παιξει ΖΑΝ ΝΤ'ΑΡΚ
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Στα πακια στα σκουρα και τους μπαφαδορους του συριζα ναι η υπολοιπη Ελλαδα
θα την μαθει αν παει σε κανα ολοκαυτωμα να το παιξει ΖΑΝ ΝΤ'ΑΡΚ

Εδώ την έμαθες εσύ ρε τύπε που ακούς ΣΥΡΙΖΑ και κατουράς πύον ...Η υπόλοιπη Ελλάδα γιατί να μην τη μάθει?
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Εγώ ξεκίνησα το thread, αν και δεν είμαι πεπεισμένος από τον Συνασπισμό, είπα χαριτολογώντας, οτι θα ψήφιζα για χάρη της τον Συνασπισμό. Μου αρέσει οπτικώς αλλά και σαν ομιλήτρια σε εκπομπές καλή είναι, ευφυής.

Πιστεύεις οτι πρέπει να ενοχοποιούμε την σεξουαλική έλξη, πόσο μάλλον σε ένα σάιτ σαν αυτό;

Δηλαδή το να "γαμήσεις" (sic) - όχι βέβαια την συγκεκριμένη την οποία δεν γνωρίζω προσωπικώς και μάλλον δεν θα γνωρίσω ποτέ - δεν είναι μία εξίσου αξιόλογη δραστηριότητα όσο το να ψηφίσεις;
 

boobookies

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.123
Like
12.322
Πόντοι
2.256
Την είδα από πολύ κοντά, καμία εντύπωση.
Αντίθετα η Σοφία Σακοράφα που ήταν μαζί της, αν και 55 ετών πλέον, πιό γοητευτική σαν γυναίκα, αλλά η φωνή σαν άντρας (αυτά έχει ο στίβος βέβαια).
Πάντως και οι δύο ως πολιτικοί ήταν από ψυχρές εώς κρυόλωλες στα 3' που μας αφιέρωσαν από την ζωή τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom