Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
λοιπον.....τα οφ τοπικ,και οι προσωπικες διαφορες τελος.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Σημείωσα την ημερομηνία,να θυμηθώ του χρόνου να σου πω χρόνια πολλά........

Πολιτική συζήτηση δεν θα κάνω μαζί σου.....δεν το επιτρέπει το επίπεδό μου δυστυχως......το να υπερηφσνευεσαι πάντως που εισαι μέλος εγκληματικής οργάνωσης και συντροφος του δολοφόνου Ρουπακιά,εμενα τουλάχιστον με ξεπερνάει....

Αντε,καλό απόγευμα..........
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Ας επανέλθουμε στο νόημα. Επίσκεψη πριν λίγες μέρες. Κοπέλες αρκετές: Άννα η Βουλγάρα 20χρονη ξανθιά αλογο-νταρντάνα. Άννα η Ρωσίδα, 25άρα μελαχρινή αξιόλογη. Ελένη Ρωσίδα 30άρα επίσης αξιόλογη με λίγη κοιλίτσα. Χριστίνα Ρουμάνα 31 (δήλωσε) μελαχρινή κοντή πιπινοειδής. Πήρα Χριστίνα για 2 γκολ. Κορμί λεπτό, κολί άριστο, στήθος πεσμένο χαλαρό (αυτό το είδα μέσα μετά). Νινάκι επίσης άριστο, νεανικό και αφράτο! Συνολικά μέτρια εμφάνιση προς το καλή. Έναρξη με χαμούρεμα, πίπα και αγώνα. Καλή φάση. Μετά το 1-0 και το ενδιάμεσο μπάνιο είπα για μασάζ. Μου την έπεσε από δίπλα χαιδεύοντάς με λέγοντας εν ολίγης ότι "τι μασάζ και λοιπά, εδώ είναι για αγώνα η φάση". Πείσθηκα ότι δεν θα το έχει, και προχωρήσαμε άμεσα σε αγωνιστική φάση. Προς τιμήν της ότι δεν μου έφαγε άχρηστα τον χρόνο (λέμε τώρα). Η Χριστίνα ήταν ακόμα καλύτερη στο δεύτερο γύρο. Το παιχνίδι έληξε με 2-0 περίπου στο 45'. Συνολικά καλή στον αγώνα και φιλότιμη η Χριστίνα. Όχι ότι κάνει και παπάδες. Στα του μασάζ δεν έχω άποψη αλλά μάλλον κάτω από την βάση θα είναι. Βγαίνοντας με χαιρέτησε με νάζι η νταρντάνα Άννα η 20χρονη Βουλγάρα (την έχω πάρει παλαιότερα αυτήν). Χλιμίντρισα βλέποντας την απίστευτη κωλάρα της!!! Big is beautiful βρε παιδιά. Άνετα ξαναέμπαινα μαζί της για δύο γκολ. Τουλάχιστον το πνεύμα ήταν πρόθυμο, για το σώμα τώρα δεν παίρνω και όρκο. Ήταν όμως ώρα κλεισίματος και αποχώρησα. Αυτά τα νέα από το γνωστό κεντρικό κατάστημα που βασικά παραμένει στα ίδια μέτρια στάνταρντς όπως πάντα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ας επανέλθουμε στο νόημα. Επίσκεψη πριν λίγες μέρες. Κοπέλες αρκετές: Άννα η Βουλγάρα 20χρονη ξανθιά αλογο-νταρντάνα. Άννα η Ρωσίδα, 25άρα μελαχρινή αξιόλογη. Ελένη Ρωσίδα 30άρα επίσης αξιόλογη με λίγη κοιλίτσα. Χριστίνα Ρουμάνα 31 (δήλωσε) μελαχρινή κοντή πιπινοειδής. Πήρα Χριστίνα για 2 γκολ. Κορμί λεπτό, κολί άριστο, στήθος πεσμένο χαλαρό (αυτό το είδα μέσα μετά). Νινάκι επίσης άριστο, νεανικό και αφράτο! Συνολικά μέτρια εμφάνιση προς το καλή. Έναρξη με χαμούρεμα, πίπα και αγώνα. Καλή φάση. Μετά το 1-0 και το ενδιάμεσο μπάνιο είπα για μασάζ. Μου την έπεσε από δίπλα χαιδεύοντάς με λέγοντας εν ολίγης ότι "τι μασάζ και λοιπά, εδώ είναι για αγώνα η φάση". Πείσθηκα ότι δεν θα το έχει, και προχωρήσαμε άμεσα σε αγωνιστική φάση. Προς τιμήν της ότι δεν μου έφαγε άχρηστα τον χρόνο (λέμε τώρα). Η Χριστίνα ήταν ακόμα καλύτερη στο δεύτερο γύρο. Το παιχνίδι έληξε με 2-0 περίπου στο 45'. Συνολικά καλή στον αγώνα και φιλότιμη η Χριστίνα. Όχι ότι κάνει και παπάδες. Στα του μασάζ δεν έχω άποψη αλλά μάλλον κάτω από την βάση θα είναι. Βγαίνοντας με χαιρέτησε με νάζι η νταρντάνα Άννα η 20χρονη Βουλγάρα (την έχω πάρει παλαιότερα αυτήν). Χλιμίντρισα βλέποντας την απίστευτη κωλάρα της!!! Big is beautiful βρε παιδιά. Άνετα ξαναέμπαινα μαζί της για δύο γκολ. Τουλάχιστον το πνεύμα ήταν πρόθυμο, για το σώμα τώρα δεν παίρνω και όρκο. Ήταν όμως ώρα κλεισίματος και αποχώρησα. Αυτά τα νέα από το γνωστό κεντρικό κατάστημα που βασικά παραμένει στα ίδια μέτρια στάνταρντς όπως πάντα.
ωραια ενημερωση!...κοστος?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Το σταθερό 80Ε/1ω/2εκτ και χωρίς ΦΠΑ...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Χρωστάω μια αναφορά στην Άννα την Μολδαβέζα που είναι καιρό τώρα στο κατάστημα. Είναι μέτριας εμφάνισης και μαζεμένη κοπέλα στο σαλόνι, δεν σε παίζει και δύσκολα την επιλέγεις. Την είχα πάντα 2η επιλογή και δεν την είχα δοκιμάσει μέσα. Τις προάλλες είπα πως καιρός είναι να την δω και αυτήν.
Λοιπόν η κοπέλα ήταν αποκάλυψη. Αρκετά καλό μασάζ διαρκείας σε όλο το κορμί. Μετά πολύ θερμή στον αγώνα. Επίσης έχει τελικά αρκετά καλό κορμί, με πολύ ωραία επιδερμίδα, αν και με μικρό στήθος. Δήλωσε 30 και αρκετά χρόνια στην Ελλάδα. Γενικά πήρα περισσότερα από όσα περίμενα και έτσι έφυγα χαμογελαστός και χορτάτος.
Στο κατάστημα την ίδια μέρα (πέρα από τις γνωστές κοπέλες, 5-6 σύνολο ήταν) είχε και ένα πιπίνι ελληνικό, περί τα 22, Χαρά την έλεγαν. Ήταν εντυπωσιακή έξω, χλιμίντρισα αλλά δεν την δοκίμασα. Είναι στα υπόψη.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Συνυπογράφω για την Αννα...
Είναι κορμάρα, το μιλφάκι της διπλανής πόρτας...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Απογευματινή επίσκεψη στο κατάστημα, κατά τα γνωστά. Και βλέπω μια νεαρά ψηλή ξανθιά λεπτή μουνάρα Ρωσίδα, το όνομά της Κατερίνα. Με μια κοιλίτσα, κολαράκι, πόδια χάρμα... Άμεση επιλογή της για ωριαίο πρόγραμμα (με 2 γκολ στα 80). Της λέω "Καινούργια;", "Όχι" μου απαντά. "Πως και δεν σε έχω δει τόσον καιρό;" την ξαναρωτάω. "Δουλεύω μέχρι τις 6. Σήμερα εκτάκτως είμαι εδώ" μου απάντησε. Είναι γύρω στα 25 και μιλάει άριστα ελληνικά.
Λοιπόν η κοπέλα είναι πανέμορφη και γλυκιά. Μόνο ψεγάδι στο κορμί της το μικρό στήθος (Νούμερο 1). Στον αγώνα απλά καλή. Επίσης μανιακή μέχρι υπερβολής με την καθαριότητα. Γενικά είναι μάλλον παθητική και δεν βγάζει καύλα αντάξια της εμφάνισής της, πάντως δεν "κλέβει" σε χρόνο και παιχνίδι. Παραδόξως στο μασάζ ήταν αρκετά καλή, πάνω του μέσου όρου. Συνολικά έμεινα ικανοποιημένος, κύρια λόγω της εμφάνισης, αν και δεν τρελάθηκα κιόλας γιατί σε υπηρεσίες έχουμε περάσει πολύ καλύτερα στο ίδιο μαγαζί. Συστήνεται και αξίζει μια δοκιμή για την ομορφιά της και μόνον.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.132
Πόντοι
4.365

Τα + για ακα, + για σιμ, +++++ τα κόψαν ή όχι?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αφου σου λέει μανιακή με την καθαριότητα...
Λες να κάνει ακα και να τα παίρνει και στο στόμα;
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Απογευματινή επίσκεψη στο κατάστημα, κατά τα γνωστά. Και βλέπω μια νεαρά ψηλή ξανθιά λεπτή μουνάρα Ρωσίδα, το όνομά της Κατερίνα. Με μια κοιλίτσα, κολαράκι, πόδια χάρμα... Άμεση επιλογή της για ωριαίο πρόγραμμα (με 2 γκολ στα 80). Της λέω "Καινούργια;", "Όχι" μου απαντά. "Πως και δεν σε έχω δει τόσον καιρό;" την ξαναρωτάω. "Δουλεύω μέχρι τις 6. Σήμερα εκτάκτως είμαι εδώ" μου απάντησε. Είναι γύρω στα 25 και μιλάει άριστα ελληνικά.
Λοιπόν η κοπέλα είναι πανέμορφη και γλυκιά. Μόνο ψεγάδι στο κορμί της το μικρό στήθος (Νούμερο 1). Στον αγώνα απλά καλή. Επίσης μανιακή μέχρι υπερβολής με την καθαριότητα. Γενικά είναι μάλλον παθητική και δεν βγάζει καύλα αντάξια της εμφάνισής της, πάντως δεν "κλέβει" σε χρόνο και παιχνίδι. Παραδόξως στο μασάζ ήταν αρκετά καλή, πάνω του μέσου όρου. Συνολικά έμεινα ικανοποιημένος, κύρια λόγω της εμφάνισης, αν και δεν τρελάθηκα κιόλας γιατί σε υπηρεσίες έχουμε περάσει πολύ καλύτερα στο ίδιο μαγαζί. Συστήνεται και αξίζει μια δοκιμή για την ομορφιά της και μόνον.

και εγω οταν την ειχα πρωτοδει ετριβα τα χερια μου, γιατι εμφανισιακα ειναι 8αρι γεματο (σωμα + προσωπο)... μαλιστα τις πρωτες 2 φορες που πηγα ηταν πιασμενη κ ειχα σκεφτει ως κ ραντεβου να κλεισω..
ειναι ομως απο τις πουτανες που με το υφος τους κ με την ουδετεροτητα τους (και τα εκαστοτε "δεν κανω αυτο" η εκεινο..) σου αφαιρουν αυτη τη μαγεια που νοιωθει ενας αντρας οταν πηδαει μια γυναικα που γουσταρει, και σου θυμιζουν με το στυλ τους το "χυσε να φυγουμε" , χωρις ομως να πουν η να κανουν κατι ενεργα.. για καποιους πιο... ευαισθητους αυτο μπορει να επιφερει μεχρι και υποστολη σημαιας...
στη μια και μοναδικη συνεδρια μας εγω τη γλυτωσα την υποστολη γιατι τυης τα δωσα γρηγορα κ μετα... κενο. εκτοτε οταν παρελαυνει της χαμογελαω με ..νοημα (ασε μας κοπελα μου)..
Την εχω και αυτη στη λιστα του "κριμα το κορμι πατριωτη"
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Όπως τα λέει ο mamasan πάνω-κάτω είναι η Κατερίνα. Κάνει εξτρά ακάποτο μόνον. Άλλα εξτρά δεν κάνει γιατί ρώτησα. Αυτό το κολαράκι άλλωστε κολάζει... Το κουφό είναι πως μου άνοιξε και πολιτική συζήτηση, πολύ ντεκαβλέ φάση. "Αυτός ο μαλάκας ο Τσίπρας ακόμα απάνω είναι;" με ρώτησε σε μια στιγμή του μασάζ. Αν και συμφώνησα μαζί της για τον χαρακτηρισμό (και οι οικονομικοί μετανάστες έχουν πλέον καταλάβει τι εστί Τσίπρας) με ξενέρωσε. Μετά με ρώταγε για τις τιμές των ακινήτων, αν θα πέσουν και άλλο, γιατί θέλει να αγοράσει διαμέρισμα... Τι στο καλό, για μεσίτη με πέρασε;
Πάντως ότι και να λέμε είναι πολύ ωραία κοπέλα η άτιμη, και μόνο που την βλέπεις φτιάχνεσαι...
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Μαλακισμενο είναι  λες και γαμουσα πτώμα !
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
Απογευματινή επίσκεψη στο κατάστημα, κατά τα γνωστά. Και βλέπω μια νεαρά ψηλή ξανθιά λεπτή μουνάρα Ρωσίδα, το όνομά της Κατερίνα. Με μια κοιλίτσα, κολαράκι, πόδια χάρμα... Άμεση επιλογή της για ωριαίο πρόγραμμα (με 2 γκολ στα 80). Της λέω "Καινούργια;", "Όχι" μου απαντά. "Πως και δεν σε έχω δει τόσον καιρό;" την ξαναρωτάω. "Δουλεύω μέχρι τις 6. Σήμερα εκτάκτως είμαι εδώ" μου απάντησε. Είναι γύρω στα 25 και μιλάει άριστα ελληνικά.
Λοιπόν η κοπέλα είναι πανέμορφη και γλυκιά. Μόνο ψεγάδι στο κορμί της το μικρό στήθος (Νούμερο 1). Στον αγώνα απλά καλή. Επίσης μανιακή μέχρι υπερβολής με την καθαριότητα. Γενικά είναι μάλλον παθητική και δεν βγάζει καύλα αντάξια της εμφάνισής της, πάντως δεν "κλέβει" σε χρόνο και παιχνίδι. Παραδόξως στο μασάζ ήταν αρκετά καλή, πάνω του μέσου όρου. Συνολικά έμεινα ικανοποιημένος, κύρια λόγω της εμφάνισης, αν και δεν τρελάθηκα κιόλας γιατί σε υπηρεσίες έχουμε περάσει πολύ καλύτερα στο ίδιο μαγαζί. Συστήνεται και αξίζει μια δοκιμή για την ομορφιά της και μόνον.

ωραια ενημερωση -οπως παντα-!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom