Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.325
Κριτικές
3
Like
6.903
Πόντοι
1.486
Διαφωνω καθετα και οριζοντια με την αποφαση..
ΚΡΙΜΑ......
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
1
Like
5.456
Πόντοι
2.356
Μια και δεν πολυ-παρακολουθώ μπάλα, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει για ποιο λόγο δεν κυνηγάει η ΑΕΚ τη φάση; :think:

Το θεωρώ ανήκουστο! :S
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
το εγραψα και σε αλλο ποστ....
Γάτα ο Μελ....... και CL θα παίξει λόγω πολυιδιοκτησίας..... και την ανίερη συμμαχία σφραγίζει με πράξη στήριξης...... και την ηθική (σε πολλά εισαγωγικά) ανωτερότητα της ομάδας του κρατάει. :heavymetalbig:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.321
Κριτικές
8
Like
2.952
Πόντοι
456
Καναμε στην ακρη να περασουν οι τσιγγανοι...Ο γερος ξεμωραθηκε.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
1
Like
5.456
Πόντοι
2.356
Θα το καταπιεί έτσι εύκολα ο κόσμος αυτό; Να λες όχι στο CL? Αυτό είναι πρωτοφανές! :S
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
329
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Με τι κωλο να κάνει ενσταση;αμα θέλει να βγαίνει έστω 3η η Κούλα θα πρέπει να κάνει τσιμπούκια στον ιβαν
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.321
Κριτικές
8
Like
2.952
Πόντοι
456
Οι αγραμματοι ζητιανοι θα βγουνε τσουλου κ εμεις θα τους βλεπουμε να αποκλειονται απο καμμια μολντε παλι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.942
Like
30.248
Πόντοι
5.006
Εν μέσω πανδημίας δεν είχαν ενημερωμένα δελτία υγείας!
Τέσσερις αγώνες έπαιξαν δεν το πήρε πρέφα κανείς απο τους αντιπάλους και τους διαιτητές.
Να καθυστερήσεις την  επικαιροποίηση των δελτίων μία ώρα αντε μία μέρα αλλά για 15 ολόκληρες μέρες;
Μου φαίνονται περίεργα και ύποπτα όλα αυτά.
Τέλος πάντων, διαφωνώ με την απόφαση του Μελλισανίδη αλλά την σέβομαι.
ΑΕΚ στα εύκολα, ΑΕΚάρα στα δύσκολα.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Δύσκολη απόφαση για τους φιλάθλους, εύκολή για το Μελισσανίδη
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
35
Like
3.330
Πόντοι
5.396
η όλη φάση κατ' εμέ έχει δυο αναγνώσεις.

η άποψη των απέξω, φιλάθλων, οπαδών, δημοσιογράφων, αεκτζήδων και μη, η οποία εύκολα ζητά ένσταση για χίλιους δυο νόμιμους και ηθικούς λόγους. ακόμα και στην ένσταση υπάρχει το ηθικό μέρος πέρα από το νόμιμο. δε θα μπω στη διαδικασία να αναφέρω αν σε μια στραβή, παίκτης χωρίς δελτίο, τη χαμό θα έφερνε ειδικά με τόση ντόπα που πέφτει.

η άποψη ότι κουμάντο κάνει ο πρόεδρος είτε μας αρέσει είτε όχι, μιλάμε για ανώνυμη εταιρία. εκείνου η τσέπη ζημιώνεται και όχι η δική μου που εγώ θεωρούμε απλά πελάτης, ικανοποιημένος ή μη, κουμάντο δεν κάνω.

επειδή εμείς δεν είμαστε υπάλληλοι, σαν κάποιους άλλους, φυσικά και δίκαια εκφραζόμαστε αρνητικά και τείνουμε στην πρώτη άποψη. ειδικά όταν αφορά μια ομάδα όπου τις μαλακίες της, της φορτώνει μονίμως αλλού για να μην θίξουν τον τσετσένο ευεργέτη τους και πατέρα του γραφικότερου χόμπιτ της γης.
φυσικά έπρεπε να κάνουμε ένσταση και να υποκριθούμε ότι νοιαζόμαστε για τους ξεκρέμαστους ποδοσφαιριστές και τους συναδέλφους τους που σε μια στιγμή κακού θα ασχολούμασταν με μπόλικες ηθικολογίες για μέρες για τους ποδοσφαιριστές και τους εργαζόμενους κτλ.

όμως ο πρόεδρος της ομάδας μας, που κανένα δεν πείθει (επειδή υπάλληλοι δεν είμαστε) ότι θα έβαζε λεφτά του χρόνου αν μπαίναμε με μπόλικα θαύματα στους ομίλους του ΤσουΛου, αποφάσισε την "ηθική". εγώ τη μεταφράζω συμφέρον και έτσι θέλω να πιστεύω ότι είναι. θέλω να πιστεύω ο΄τι ως άλλος Ερτντογάν πήρε και τα σώβρακα του τσετσενου προς όφελος της τσέπης του άρα και της ομάδας, αλλιώς επειδή δεν είμαστε υπάλληλοι θα τον κρίνουμε και θα τον κράξουμε όπως του αρμόζει και θα κινηθούμε αναλόγως.

η μη ένσταση δημιουργεί περισσότερα θέματα εσωτερικά* και εξωτερικά** οπότε ο χρόνος θα δείξει. αν δεν πάρουμε το κύπελλο ή αν δεν προσπαθήσουμε, φίδι που τους έφαγε...

*πχ. πριμ επίτευξης στόχων άλλο έξοδος στα προκριματικά ουέφα και άλλο τσουλου.
**νέος εμφύλιος μεταξύ αεκτζηδων για κάτι που δε θα έπρεπε να μας αφορά

υγ. το θεωρώ υποκρισία ανάμεσα σε συνοπαδους μου να μιλάμε για ηθική όταν αν στη θέση του πάοκ ήταν ο οσφπ θα χαιρόμασταν να τον φάμε ζωντανό (εγώ πρώτος και καλύτερος). εκτός αν θεωρούμε ότι ο οσφπ είναι άλλη κατηγορία που η ηθική δεν τον περιλαμβάνει.

αυτά τα λίγα και περαστικά μας!

θα θυμίσω όποιος μπορεί με 10 ευρώ κάρτα φίλου να αγοράσει, είναι μια βοήθεια για όλα τα τμήματα του συλλόγου. φυσικά κουμάντο στην τσέπη σας κάνετε εσείς όπως κάνει και ο πρόεδρος στην δικιά του.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.321
Κριτικές
8
Like
2.952
Πόντοι
456
Ξεμωραθηκε ο μπαρμπα μητσος κ την ειδε ηθικος τωρα στα γεραματα...
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.321
Κριτικές
8
Like
2.952
Πόντοι
456
Βγαλανε κ ανακοινωση οι γυφτοι οτι προτιμουν 3η θεση κ καθαρο κουτελο... :2funny:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Αυτό που δεν έχουμε καταλάβει είναι ότι οι ομάδες είναι ΠΑΕ. Δηλ. ανήκουν σε ιδιοκτήτες και δεν ανήκουν στους οπαδούς.Αυτοί λοιπόν κάνουν ότι γουστάρουν αφού αυτοί βάζουν και βγάζουν λεφτά.Ο Μελισσανίδης άμα γουστάρει την κλείνει την ΠΑΕ , την πουλάει , την γαμάει κτλπ.Τι δεν καταλαβαίνουμε; :lheel:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.321
Κριτικές
8
Like
2.952
Πόντοι
456
Ο μπαρμπας θα πεθανει αυριο μεθαυριο...Η ΑΕΚ οχι..Οποτε ας κανει οτι θελει σπιτι του καλυτερα....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.079
Κριτικές
2
Like
8.775
Πόντοι
2.456
η όλη φάση κατ' εμέ έχει δυο αναγνώσεις.

η άποψη των απέξω, φιλάθλων, οπαδών, δημοσιογράφων, αεκτζήδων και μη, η οποία εύκολα ζητά ένσταση για χίλιους δυο νόμιμους και ηθικούς λόγους. ακόμα και στην ένσταση υπάρχει το ηθικό μέρος πέρα από το νόμιμο. δε θα μπω στη διαδικασία να αναφέρω αν σε μια στραβή, παίκτης χωρίς δελτίο, τη χαμό θα έφερνε ειδικά με τόση ντόπα που πέφτει.

η άποψη ότι κουμάντο κάνει ο πρόεδρος είτε μας αρέσει είτε όχι, μιλάμε για ανώνυμη εταιρία. εκείνου η τσέπη ζημιώνεται και όχι η δική μου που εγώ θεωρούμε απλά πελάτης, ικανοποιημένος ή μη, κουμάντο δεν κάνω.

επειδή εμείς δεν είμαστε υπάλληλοι, σαν κάποιους άλλους, φυσικά και δίκαια εκφραζόμαστε αρνητικά και τείνουμε στην πρώτη άποψη. ειδικά όταν αφορά μια ομάδα όπου τις μαλακίες της, της φορτώνει μονίμως αλλού για να μην θίξουν τον τσετσένο ευεργέτη τους και πατέρα του γραφικότερου χόμπιτ της γης.
φυσικά έπρεπε να κάνουμε ένσταση και να υποκριθούμε ότι νοιαζόμαστε για τους ξεκρέμαστους ποδοσφαιριστές και τους συναδέλφους τους που σε μια στιγμή κακού θα ασχολούμασταν με μπόλικες ηθικολογίες για μέρες για τους ποδοσφαιριστές και τους εργαζόμενους κτλ.

όμως ο πρόεδρος της ομάδας μας, που κανένα δεν πείθει (επειδή υπάλληλοι δεν είμαστε) ότι θα έβαζε λεφτά του χρόνου αν μπαίναμε με μπόλικα θαύματα στους ομίλους του ΤσουΛου, αποφάσισε την "ηθική". εγώ τη μεταφράζω συμφέρον και έτσι θέλω να πιστεύω ότι είναι. θέλω να πιστεύω ο΄τι ως άλλος Ερτντογάν πήρε και τα σώβρακα του τσετσενου προς όφελος της τσέπης του άρα και της ομάδας, αλλιώς επειδή δεν είμαστε υπάλληλοι θα τον κρίνουμε και θα τον κράξουμε όπως του αρμόζει και θα κινηθούμε αναλόγως.

η μη ένσταση δημιουργεί περισσότερα θέματα εσωτερικά* και εξωτερικά** οπότε ο χρόνος θα δείξει. αν δεν πάρουμε το κύπελλο ή αν δεν προσπαθήσουμε, φίδι που τους έφαγε...

*πχ. πριμ επίτευξης στόχων άλλο έξοδος στα προκριματικά ουέφα και άλλο τσουλου.
**νέος εμφύλιος μεταξύ αεκτζηδων για κάτι που δε θα έπρεπε να μας αφορά

υγ. το θεωρώ υποκρισία ανάμεσα σε συνοπαδους μου να μιλάμε για ηθική όταν αν στη θέση του πάοκ ήταν ο οσφπ θα χαιρόμασταν να τον φάμε ζωντανό (εγώ πρώτος και καλύτερος). εκτός αν θεωρούμε ότι ο οσφπ είναι άλλη κατηγορία που η ηθική δεν τον περιλαμβάνει.

αυτά τα λίγα και περαστικά μας!

θα θυμίσω όποιος μπορεί με 10 ευρώ κάρτα φίλου να αγοράσει, είναι μια βοήθεια για όλα τα τμήματα του συλλόγου. φυσικά κουμάντο στην τσέπη σας κάνετε εσείς όπως κάνει και ο πρόεδρος στην δικιά του.
Για την κάρτα φιλάθλου..
Όποιος θέλει να βοηθήσει όλα τα τμήματα της Μάνας ΑΕΚ, γράφεται μέλος στην ερασιτεχνική και έχει δικαίωμα ψήφου στις εκλογές και κρίνει καταστάσεις..
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
35
Like
3.330
Πόντοι
5.396
Για την κάρτα φιλάθλου..
Όποιος θέλει να βοηθήσει όλα τα τμήματα της Μάνας ΑΕΚ, γράφεται μέλος στην ερασιτεχνική και έχει δικαίωμα ψήφου στις εκλογές και κρίνει καταστάσεις..

σωστότατος αλλά από το τίποτα και η κάρτα κάτι είναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom