Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μονο μπουχος ρε παπαρια
Τώρα ετοιμάζεται να χύσει και στο δικό σας νήμα.
Αλλά να ρωτήσω. Εσύ μετά το Χ με τον ΠΑΟ που χάθηκες;;; Σα τον μπουχο και συ. Όταν τρώνε οι άλλοι ψωλιες πρώτος στη σειρά όταν οι ψωλιες μπαίνουν στον πάτο σου κανεις 2-3 μέρες να φανείς, μέχρι να στραγγιξουν τα ψωλοχυματα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.764
Like
20.653
Πόντοι
5.006
Τώρα ετοιμάζεται να χύσει και στο δικό σας νήμα.
Αλλά να ρωτήσω. Εσύ μετά το Χ με τον ΠΑΟ που χάθηκες;;; Σα τον μπουχο και συ. Όταν τρώνε οι άλλοι ψωλιες πρώτος στη σειρά όταν οι ψωλιες μπαίνουν στον πάτο σου κανεις 2-3 μέρες να φανείς, μέχρι να στραγγιξουν τα ψωλοχυματα

Μην την μπαινεις στον μικρο, τον εχω υπο την προστασια μου...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το χαλαρό Χ ήταν αυτό που θέλαμε κ οι 2! Όσο για το βιντεοκλαμπ στα αρχιδια μου, όλα σβήνονται με το [size=50pt]ΑΗΤΤΗΤΟ ΝΤΑΜΠΛ!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon:
Το αλλάξαμε τώρα το τροπάρι ψωλοχυμενη κολοτρυπιδα; Γιατί άλλα έλεγες πριν λίγο καιρό. Ξαφνικά ποιος τη γαμει την Ευρώπη ε; Να σου πω το λοιπόν τι θα πάθεις όντας πρωταθλητής του χρόνου, έχοντας γράψει στα παπαρια σου την Ευρώπη σε έναν όμιλο που ΕΣΥ θεωρουσες εύκολο. Θα ξεκινήσεις από μέσα Ιουλίου και για να μπεις στους ομίλους θα πρέπει να περάσεις 3 γύρους. Ο πρώτος θα είναι εύκολος. Στον δεύτερο θα σφιξουν οι κωλοι και ΑΝ.λέω εγώ τώρα περάσεις και από τον 2ο στο τρίτο θα σου σκάσει καμία Μπενφίκα(το καλό σενάριο γιατί το κακό είναι να σου πέσει καμία Ιταλική ή Ισπανική ή Αγγλική) και ξέρεις εσύ... Το έζησες το έργο πριν από κανένα 3μηνο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μην την μπαινεις στον μικρο, τον εχω υπο την προστασια μου...
Τη μπαίνω σε μαλακές που όταν τρώνε πουτσα οι άλλοι είναι όλο γέλια και ειρωνεία αλλά όταν τη τρώνε αυτοί κάνουν 9 μέρες να φανούν
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
βαζελος ζουζουνιδης μεγαλη προπονηταρα τον γλεντανε ολοι  :vomit: :vomit:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
οι χεσμενοι οι "ανεξαρτητοι ρεπορτερ" με την εξαιρεση του Μιαουλη ουτε μια αναφορα στον Μελισσανιδη την στιγμη που ο ιδιος προχτες εριξε ευθυνες στον εαυτο του, τα αρχιδια σας τα εκοψε και τα εβαλε σε μπωλ ρε νουμερα?  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Στα αρχιδια μας ο Μιαούλης....εμεις είμαστε με τον....Κανάρη!!! Δεν ξοδεύει ο πρόεδρος,ο καναπές δεν φέρνει έσοδα!!!!
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
ποτε βγαινουν τα εισιτηρια με αγιαξ και κατα ποσο κινδυνευει η εδρας μας για τιμωρια?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γιατί να κινδυνεύει η έδρα μας για τιμωρία;

Μια γρήγορη σκέψη. Πέρσι ο Μανολο δε μας άρεσε, σε μερικούς, γιατί η ομάδα έκανε ευκαιρίες με το σταγονόμετρο και κέρδιζε με μισό μηδέν. Εγώ όμως έβλεπα μια ομάδα που και 120 λεπτά να χρειαζόταν να παίξει, μαδαγε σίδερα. Φέτος το λοιπόν εγώ απορώ σε ποιόν αρέσει αυτή η ΑΕΚ που κάνει ευκαιρίες με το τσουβάλι, που έχει φτάσει τα 10 δοκάρια, αλλά μετά το 65-70 τα παρατάει. Και φυσικά είναι πιο σοφτ και από βούτυρο που το έχεις αφήσει στην έρημο 10 ώρες.
Μετά από 4 μήνες που είναι ο Μαρίνος στο τιμόνι εγώ λέω "Μανολο γυρνά και φέρε και τη μητέρα σου"
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Γιατί να κινδυνεύει η έδρα μας για τιμωρία;

Μια γρήγορη σκέψη. Πέρσι ο Μανολο δε μας άρεσε, σε μερικούς, γιατί η ομάδα έκανε ευκαιρίες με το σταγονόμετρο και κέρδιζε με μισό μηδέν. Εγώ όμως έβλεπα μια ομάδα που και 120 λεπτά να χρειαζόταν να παίξει, μαδαγε σίδερα. Φέτος το λοιπόν εγώ απορώ σε ποιόν αρέσει αυτή η ΑΕΚ που κάνει ευκαιρίες με το τσουβάλι, που έχει φτάσει τα 10 δοκάρια, αλλά μετά το 65-70 τα παρατάει. Και φυσικά είναι πιο σοφτ και από βούτυρο που το έχεις αφήσει στην έρημο 10 ώρες.
Μετά από 4 μήνες που είναι ο Μαρίνος στο τιμόνι εγώ λέω "Μανολο γυρνά και φέρε και τη μητέρα σου"

Ο Χιμενεθ ουτε για Β Ισπανιας δεν ειναι, τα εχει κανει μανταρα εκει και θελουνε να τον στειλουνε,περσυ πηρες πρωταθλημα επειδι κανανε χαρακιρι οι ηλιθιοι 
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
H Β Ισπανίας έχει καλύτερο επίπεδο απο τη superleage συνολικά
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο Χιμενεθ ουτε για Β Ισπανιας δεν ειναι, τα εχει κανει μανταρα εκει και θελουνε να τον στειλουνε,περσυ πηρες πρωταθλημα επειδι κανανε χαρακιρι οι ηλιθιοι 
Όλες οι Ελληνικές ομάδες για επίπεδο Β Ισπανίας είναι και δυο-τρεις ασανσέρ μεταξύ Α και Β. Λες μαλακιες και το ξέρεις. Γιατί πλην του πρωταθλήματος σε πήγε 32 Γιουροπα, όπου έχασε τη πρόκριση στους 16 λόγο στραβοκλωτσιας Μασουντ, και τελικό Κυπέλλου. Επίσης να μη ξεχνάς που ήμασταν λόγο Κετσπαγια καο Μοραις όταν ήρθε και που τερματισαμε.
Μπορεί να μην είναι και ο καλύτερος στη τακτική (που προσωπικά μια χαρά τον βρίσκω) αλλά σε ψυχολογία παικτών μανούλα. Οι ίδιοι παίκτες που πέρσι ματωναν επί 90+ λεπτά (μέτρα να δεις πόσες ανατροπές κάναμε πέρσι μετά το 75-80) φέτος μπαίνουν σα φοβισμένες κότες και μετά το 65-70 απλά κοιτάνε. Μέτρα πόσες φορές χάσαμε παιχνίδια μετά το 70. Δες το ματς στη λεωφόρο με τον ΠΑΟ (με προπονητή τον Ουζουνιδη) και δες το φετινό στο ΟΑΚΑ που το 0-0 είναι κολακευτικό για την ΑΕΚ. 4 μήνες δεν έλεγα τίποτα γιατί ήθελα να δω τι θα αλλάξει προς το καλύτερο ο.Ουζουνιδης. πλην του επιθετικού παιχνιδιού (να το βράσω όταν δεν έχω αποτέλεσμα) όλα τα άλλα από το κακό στο χειρότερο. Αμυντικά; Χάλια. Ενώ θα έπρεπε ο Ιησούς να είναι βασικός αυτός σε κάθε ματς αλλάζει και διδυμο. Στο κέντρο;Χαλί μαύρο. Και μη πει κανένας ότι δεν έχει παίκτες. Γιατί ναι μεν θα συμφωνήσω αλλά θα θυμίσω ότι τη περσινή χρονιά παίξαμε χωρίς τον Σουηδό για 7-8 μήνες και το κέντρο της ΑΕΚ ηταν Σιμοες-Κονέ και Γαλανόπουλος. Δηλαδή σε αριθμό παικτών ότι και φέτος.
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Ας τα παρουμε ενα ενα,
1.Ο μανολο τριζει η καρεκλα με το κουτσου κουτσου συστημα που παιζει και στη Λας Παλμας
2.Φετος ειδαμε τριτη μπαλια πετυχημένη να αλλαζουν οι παιχτες,αυτο που βλεπαμε περσι δεν ηταν ποδοσφαιρο καλυτερα να μη ξαναπαρω πρωταθλημα παρα αυτο το χαλι το περσινο.
3.Χάλια εχουν παιξει με ΠΑΟ μόνο και εξηγω,εχεις κανει πολυ καλα παιχνιδια με Πανιώνιο,Πας,Αστέρα,Οφη,Αρη και θα μπορουσες να εχεις νικησει και με Ολυμπιακο,Παοκ και Μπενφικα.Όσο για τον Ατρομητο εγινε η επιτομη του αντιθετου που γινοταν περσι με το μανολο.Με το μανολο περσι εβριζε ολο το γηπεδο και μας εφευγε η ψυχη μεχρι το 90+ και εξαντλούσαμε ττην κολοφαρδια μεχρι εσχατου,φετος λοιπον γυρισε ο θεος πλευρο και εκει που εχεις το παιχνιδι στα μετρα σου χανεις απο ΠΑΟΚ,Μπενφικα και Ατρομητο ο οποιος ηταν η χειρότερη ομάδα που έχει περάσει από το ΟΑΚΑ και κερδισε βασιζομενη στη θεα ΤΥΧΗ.
4.Με Μαρινο εχει βελτιωθει και αμυντικα η ομαδα,απλα πρεπει να ταιριαξει καλυτερα τα διδυμα(αν τον αφησουμε να κανει δουλεια)και βελτιωθηκαμε επιτελους στα κορνερ.Το Μαρινι τον πηρε ο Μελ γι αυτο ακριβως το λογο για να αλλαξουμε επιπεδο και να μη μεινουμε στο κουτσου κουτσου,αλλα ξαφνικα αρχισες και ειχες τραυματισμους με το κιλο ο μεταγραφικος σχεδιασμος δεν πηγε οπως θα επρεπε (για πολλους και διαφορους λογους τους οποιους θα τους αναλυσουν αυτοι που πρεπει κι εχουν την ευθυνη).Τωρα η μονη δουλεια του Μαρινου ειναι να ηρεμησει τα πνευματα.
5.Στο ΟΑΚΑ με τον Ατρόμητο η κύρια ευθύνη για την γκέλα είναι των οπαδών της ομάδας που την τιμώρησαν...
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Ο Χιμενεθ ουτε για Β Ισπανιας δεν ειναι, τα εχει κανει μανταρα εκει και θελουνε να τον στειλουνε,περσυ πηρες πρωταθλημα επειδι κανανε χαρακιρι οι ηλιθιοι 
Αμα θελει ας ερθει για βοηθος του Μαρινου,αμα χασουν απο Γραναδα τσαμπα θα ρθει.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.764
Like
20.653
Πόντοι
5.006
Όλες οι Ελληνικές ομάδες για επίπεδο Β Ισπανίας είναι και δυο-τρεις ασανσέρ μεταξύ Α και Β. Λες μαλακιες και το ξέρεις. Γιατί πλην του πρωταθλήματος σε πήγε 32 Γιουροπα, όπου έχασε τη πρόκριση στους 16 λόγο στραβοκλωτσιας Μασουντ, και τελικό Κυπέλλου. Επίσης να μη ξεχνάς που ήμασταν λόγο Κετσπαγια καο Μοραις όταν ήρθε και που τερματισαμε.
Μπορεί να μην είναι και ο καλύτερος στη τακτική (που προσωπικά μια χαρά τον βρίσκω) αλλά σε ψυχολογία παικτών μανούλα. Οι ίδιοι παίκτες που πέρσι ματωναν επί 90+ λεπτά (μέτρα να δεις πόσες ανατροπές κάναμε πέρσι μετά το 75-80) φέτος μπαίνουν σα φοβισμένες κότες και μετά το 65-70 απλά κοιτάνε. Μέτρα πόσες φορές χάσαμε παιχνίδια μετά το 70. Δες το ματς στη λεωφόρο με τον ΠΑΟ (με προπονητή τον Ουζουνιδη) και δες το φετινό στο ΟΑΚΑ που το 0-0 είναι κολακευτικό για την ΑΕΚ. 4 μήνες δεν έλεγα τίποτα γιατί ήθελα να δω τι θα αλλάξει προς το καλύτερο ο.Ουζουνιδης. πλην του επιθετικού παιχνιδιού (να το βράσω όταν δεν έχω αποτέλεσμα) όλα τα άλλα από το κακό στο χειρότερο. Αμυντικά; Χάλια. Ενώ θα έπρεπε ο Ιησούς να είναι βασικός αυτός σε κάθε ματς αλλάζει και διδυμο. Στο κέντρο;Χαλί μαύρο. Και μη πει κανένας ότι δεν έχει παίκτες. Γιατί ναι μεν θα συμφωνήσω αλλά θα θυμίσω ότι τη περσινή χρονιά παίξαμε χωρίς τον Σουηδό για 7-8 μήνες και το κέντρο της ΑΕΚ ηταν Σιμοες-Κονέ και Γαλανόπουλος. Δηλαδή σε αριθμό παικτών ότι και φέτος.

ε δεν πηρατε τον φετφα το καλοκαιρι που μπορούσατε...κατσε τωρα να δεις το μπουρδελο που εχετε για ομαδα... :rockon:
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
κανω το σταυρο μου που δεν τον πηραμε
 

Συνημμένα

  • Καταczcγραφή.JPG
    Καταczcγραφή.JPG
    29 KB · Εμφανίσεις: 16

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Ισχύει χανονται και τα αχαστα,αλλα δε μου αρεσε ποτε,χωρις πλακα χαρηκα που δεν τον πηραμε,παιχτης που παει στο πικ της καριερας του στα εμιράτα δεν τον θελω.Οπως δε μ αρεσε ποτε κι ο κονε.Οπως δεν ξαναεκανε την επιστροφη ποτε ο Νινης.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.764
Like
20.653
Πόντοι
5.006
Ισχύει χανονται και τα αχαστα,αλλα δε μου αρεσε ποτε,χωρις πλακα χαρηκα που δεν τον πηραμε,παιχτης που παει στο πικ της καριερας του στα εμιράτα δεν τον θελω.Οπως δε μ αρεσε ποτε κι ο κονε.Οπως δεν ξαναεκανε την επιστροφη ποτε ο Νινης.

τυπε ουτε και εγω τον πολυσυμπαθώ..νταξει δεν τον μισω κιολας τον φετφα, απλα εχω μια ουδετερη σταση απέναντι του...εξαλλου αμα δεις την υπογραφη μου κατω από κάθε μου μηνυμα εδώ, θα το δεις... :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom